Články Černá Hora: Protesty proti vstupu do NATO by Gotty 15. 12. 2015 Autor/ka článku: Anatolij Šarij 15. 12. 2015 5 komentáře Sdílet 0FacebookTwitterPinterestTumblrVKWhatsappEmail 71 V Podgorici se skandovalo: Putine, ty jsi náš táta! Překlad a titulky: V. Kostik Anatolij Šarij Sdílet 0 FacebookTwitterPinterestTumblrVKWhatsappEmail Anatolij Šarij předchozí příspěvek AB Matrix další příspěvek Americké ministerstvo zahraničí lže světu dál Může se vám také líbit „Naši krajani“ v Brně 11. 6. 2026 Chytré věci vs. hloupější lidé? 4. 6. 2026 BlackRock, Vanguard a State Street: Tichá moc, která řídí globální ekonomiku 2. 6. 2026 Vědomosti našich mladých spoluobčanů 9. 5. 2026 Apríl se nezdá ⚡ Apríl se nezdá 21. 4. 2026 Macinka? Velké zklamání! 18. 4. 2026 5 komentáře Irena 15. 12. 2015 - 19:42 https://www.youtube.com/watch?v=WV80LmNUulU Разведопрос: Андрей Ваджра о ситуации на Украине Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit Irena 15. 12. 2015 - 19:10 http://politikus.ru/v-rossii/65584-zhitel-abakana-snyal-zapusk-rakety-soyuz-s-kosmodroma-baykonur.html Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit Irena 15. 12. 2015 - 17:47 http://politikus.ru/events/65575-kitay-zateyal-novuyu-igru-protiv-dollara.html Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit Bety 15. 12. 2015 - 7:38 Prokleta armija zvana NATO! Je nás pořád víc a víc! Putin jedinyj gospodar! Nedivím se, že se tohle naší TV neobjeví, všichni rusofobové by se z toho osypali! Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit Irena 15. 12. 2015 - 7:09 http://politikus.ru/events/65527-medvedev-predlozhil-stranam-shos-torgovlyu-bez-dollara.html Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit Zanechat komentář Zrušit odpověďPro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.
5 komentáře
https://www.youtube.com/watch?v=WV80LmNUulU
Разведопрос: Андрей Ваджра о ситуации на Украине
http://politikus.ru/v-rossii/65584-zhitel-abakana-snyal-zapusk-rakety-soyuz-s-kosmodroma-baykonur.html
http://politikus.ru/events/65575-kitay-zateyal-novuyu-igru-protiv-dollara.html
Prokleta armija zvana NATO! Je nás pořád víc a víc! Putin jedinyj gospodar!
Nedivím se, že se tohle naší TV neobjeví, všichni rusofobové by se z toho osypali!
http://politikus.ru/events/65527-medvedev-predlozhil-stranam-shos-torgovlyu-bez-dollara.html