Česká televize jako Pavlův „pucflek“

Pokud něco jasně ukázala debata kandidátů odvysílaná minulou neděli na pořadu ČT 1 a ČT 24, pak je to bída a neobjektivita České televize. Komentátor Řezníček vystupující spíš jako Pavlův služebník a advokát, než jako nestranný moderátor, toho byl skvělým příkladem.  Tam, kde generál nevěděl, jak dál, přiskočil moderátor s nápovědou, nebo atakoval  Andreje Babiše.

Česká televize prosazuje vehementně hlava nehlava svého kandidáta Pavla a je zřejmé, že opět zkouší ovlivnit výsledky voleb.

To, že část ČT pracuje jako regulérní „pátá kolona“, často proti zájmům obyvatel, považuji za velmi nebezpečný fakt, se kterým zatím nikdo nebyl schopen hnout. ČT pracuje bez kontroly, jako další mocenské centrum naší republiky.

Jistě si vzpomeneme na zveřejnění „Kubiceho zprávy“ den před parlamentními volbami a další a další příklady neobjektivní práce České televize.

Je to stále stejné a přestože neobjektivita ČT už vyvolala i veřejný protestní pochod k jejím  budovám a dokázala tak spojit mnoho lidí, nic se neděje.

Nezvládnutá debata v podání moderátora ČT je tak jen dalším dokladem toho, že jsme ztratili nejen kontrolu nad českým průmyslem, ale i nad Českou televizí a dalšími „veřejnoprávními médii“.

5 27 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
26 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
25. 1. 2023 7:39

Už delší dobu je možno konstatovat, že někdejší spacakovy zápas o budoucnost Kafkarny skončil úplně jinak, než se tehdejší publikum domnívalo. Cesta je lemována různým odpadem, padlými a odpadlymi. Pro potřeby současného režimu se tu a tam zalovi v pytli minulých dějů a vytáhne se nějaký kašpárek, jehož osobní integrita třeba od fanatického svazaka, přes reformního komunistu, až ke katolickému advokátovi sudetaku je ukázkou, jak umět žít ve zdurene době tzv. lidských práv. Někdo takové přemety snáší celkem lehce viz třeba svěrač Pithart /a proto je použitelný/, jiný ale v pytli zůstává už možná na věčnost. Někdejší spacakovy hrdina J.… Číst vice »

Lex
Lex
25. 1. 2023 11:03

Nevydržel jsem tu Řezníčkovu taškařici sledovat víc jak patnáct minut dohromady. Ale i z toho, co jsem viděl, nemohu říct, že by jmenovaný pucflek Prahy vítězící nad vsí a nenávisti vystupoval jen jako „advokát Pavla“. Daleko víc mi připomněl jistou nechvalně známou postavu z českých /rakouských/ dějin, slynoucí  Heinrich Franz Boblig von Edelstadt v procesu s Andrejem Babišem. To, že mu Babiš nebyl schopen přiměřeně čelit nebo oplácet stejnou kartou, je jiná věc…

Dolmen
Dolmen
25. 1. 2023 13:33

Ano, byla to velká Řezničina. Počítám však, že brzy budou ještě větší.

orinoko
Reply to  Dolmen
25. 1. 2023 14:12

Osobně bych velmi rád spatřil vyznavače kultu Lebka a hnáty, takto Božidara Řezníčka, na východních pláních. Na výběr je co trdlo ráčí. Od Chersonu až nad Bachmutovku. Tam může jursky státní goebbels řvát na všechny strany, dokonce i na létající rakety. Bude úplně volný a bez dirigenta na sluchátku. Dokonce bych mu doporučil jásot v první brázdě: Kdo neskáče, není Čech.

Točmistr
Točmistr
Reply to  orinoko
26. 1. 2023 4:29

Ale který okult myslíte ?
https://cs.wikipedia.org/wiki/Skull_and_Bones
nebo
http://michalapetr.cz/lib/exe/fetch.php?cache=&w=520&h=700&tok=bc6003&media=fsuhzcjx0aimpo0.jpg
Nebo snad příznivce Scwarze Sonne ?
https://reportingradicalism.org/en/hate-symbols/movements/nazi-symbols/black-sun
Ať tak či onak, šelma bude brzy nakrmena energií z rituálu prezidentské volby. Proto je lepší se té taškařice nezůčastnit.

Bety
Bety
Reply to  orinoko
26. 1. 2023 12:16

Taky kdo neskáče, není Polák…a našlo by se jich víc.
Ale skákající Polák doufá v územní zisky, kdežto skákající Čech ani před sebou
žádnou takovou mrkvičku nemá. Proč tedy skáče ví Bůh a svatý Vaclav – nejspíš.

Alva
Alva
Reply to  Bety
26. 1. 2023 12:57

Čech skáče, protože premiér vyslal signál. :-)))

Gatta
Gatta
Reply to  Dolmen
26. 1. 2023 19:44

Opravdu ani v nejmenším nejsem pacifista, ale ….

Něco pro ročníky, kterých by se týkala mobilizace:
https://m.youtube.com/watch?v=dbW-pog4az8

Last edited 1 rok před by Gatta
orinoko
25. 1. 2023 14:28

Moc se mi to nepovedlo , ale to hlavní tam zůstává. A proč právě na Smíchově? Protože po skončení se přítomní odeberou k Téééé Véééé NOVA.

Opera Snímek_2023-01-25_152312_vmail.centrum.cz.jpg
PPK
PPK
Reply to  orinoko
26. 1. 2023 13:18

nikoliv Smíchov, ale Barrandov, náměstí u vchodu do Filmových atelérů…

orinoko
Reply to  PPK
26. 1. 2023 14:01

Díky za upřesnění. Nezkoumal jsem to. Docela mě prakvapil problém s uložením. Příště zvolím jiný způsob.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
25. 1. 2023 15:39

comment image

comment image

Last edited 1 rok před by Botičky od Diora
PPK
PPK
25. 1. 2023 19:46

Jak to vypadá, tak v EU, EK a europarlamentu už je vlastně rozhodnuto… 

https://nasface.cz/system/media_attachments/files/109/718/496/782/261/364/original/61ed856b44909dda.mp4

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  PPK
26. 1. 2023 8:12

Nejen havlistická svo… ale také J.Cimrman má v tom jasno:

comment image

Alva
Alva
Reply to  PPK
26. 1. 2023 13:12

To se ale našlo hříchů u Babiše.
Spojenec Orbána – snad, kéž by. Spojenec Putina – opravdu Putin ví o Babišově existenci a podnikání? Kamarád s Macronem – to by snad ani nevadilo, ne? Nebo že by Macronovi to renomé naopak Babiš kazil?

Irena
26. 1. 2023 8:18

Z internetu: Rusko varovalo NATO a Kyjev před použitím protipancéřových nábojů s uranovými jádry v tancích Leopard na Ukrajině, https://zemavek.sk/rusko-varovalo-nato-a-kyjev-pred-pouzitim-protipancierovych-nabojov-s-uranovymi-jadrami-v-tankoch-leopard-na-ukrajine/ Z článku: „Ukrajinskí vojenskí analytici upozornili, že Moskva bude považovať použitie uránových nábojov pre tanky Leopard 2 ukrajinskou armádou za použitie „špinavých“ jadrových bômb. „Uviedol to vedúci ruskej delegácie na fóre OBSE o bezpečnostnej spolupráci vo Viedni Konstantin Gavrilov. „Varujeme západných sponzorov Kyjevskej vojenskej mašinérie pred podnecovaním jadrových provokácií a vydierania. Vieme, že tank Leopard 2, ako aj bojové vozidlá pechoty Bradley a Marder, sú vyzbrojené podkalibrovými protipancierovými nábojmi s uránovými jadrami, ktorých použitie vedie ku kontaminácii terénu, ako sa… Číst vice »

Irena
26. 1. 2023 8:24

Z interenetu: Na úvod svých odpovědí bych chtěl zdůraznit, že se k našim vnitrospolečenským problémům běžně nevyjadřuji. Když jsem však byl osloven, učiním tentokrát výjimku. Patřím totiž k těm, kteří mezinárodní situaci, a nebezpečí hrozící celé naší planetě považuji v několika ohledech za větší než v době kubánské krize před šedesáti lety a otázka „zatažení Česka do války“ je dnes kardinální. Samozřejmě že mám na mysli situaci vyplývající z války na Ukrajině a náš postoj k ní. Právníci zabývající se mezinárodním právem mohou hodnotit únor 2022 jako okamžik, kdy Ruská federace ozbrojenou agresí porušila „suverenitu a územní celistvost“ Ukrajiny, neměli… Číst vice »

orinoko
Reply to  Irena
26. 1. 2023 8:54

Jakpak se Petříkovi vede jinak? Znám ho osobně, ale před mnoha lety náš poslední kontakt nebyl jaksi optimální. Nicméně v hospodě nás překvapuje jeho celkem kurážný postoj v době docela vyhrocené. A svinsky mstivé.
U piva na něj zase přijde řeč.

Irena
Reply to  Irena
26. 1. 2023 8:56

Velmi dobré současné hodnocení, ovšem s těmi historickými klapkami na očích, kdy si ten člověk nedokáže uvědomit dlouhodobé dopady procesů nastartovaných bolševiky, které už pomalu pod náporem současnosti skomírají. Stačí se podívat, jak žili obyčejní lidé do roku 1917 a budete mít představu, v čem bychom mohli žít i nyní, nebýt právě bolševiků a jejich přepracování marxismu! Mám na mysli skutečnost, že stát má pracovat pro své občany a většina má podržet své slabší členy a všemožně jim pomáhat se zařadit, aby také přinášeli užitek, přerozdělování zdrojů ve společnosti jako takové. Ten rozdíl v jednotlivých obdobích socialismu je dobře vykreslen… Číst vice »

Last edited 1 rok před by Irena
orinoko
26. 1. 2023 9:05

Podle poslednich zpráv z východu měli Rusové dobýt Vuhledar. Nejspíše Ugledar v jiném přepisu. Doslova bylo řečeno, že došlo ke kolapsu ukroobrany. V Kyjevě je všechno možné v pohybu, protože tam vyhrezl obří jebak katastrofální haličské korupce. To emici milují. A jejich český, hnědý vládní produkt rovněž.
Ještě že máme hen ty volby na Hrad plný bláznů. Takže petibakalice a další hlásné trouby režimu můžou napínat pozornost jiným směrem.

Alva
Alva
Reply to  orinoko
26. 1. 2023 13:26

Vzhledem tomu, že jsem na Seznamovské žumpě takovou zprávu neviděla, bude to nejspíš pravda. Zato tam je „nadějná“ zpráva, že na Ukrajinu míří 3 typy tanků (jen titulek – nečetla jsem). O vojenské technice nemám ponětí, ale už několikrát jsem četla, že to není dobrý nápad, používat ve „východním“ terénu a počasí „západní“ typy tanků a hlavně ne stylem každý pes, jiná ves. Protože prý každý typ potřebuje jiné palivo, jinou munici, a obecně i „jiné zacházení“. No jo – ale píáchat dobro sluší se v každé době a jakýmkoliv způsobem. A taky jde o to, aby jim/nám nepřijel Zelenký… Číst vice »

orinoko
Reply to  Alva
26. 1. 2023 14:25

Tanková vozba zachudu má několik nedostatků. Především jsou to supertezci mastodonti, jejichž přesun vůbec není jednoduchý. Přes Česko a jeho terénní reliéf by to mohl být komplikovaný problém, o Slovensku nemluvě. Asi to bude Polsko. Otázka je, zdali převoz může Rusko sledovat a naboby zlikvidovat už někde u Lvova … třeba. Slovutný Abrams, jehož si v ulicích Bagdádu mazali na chleba chlapi s pancéřovou, používá jako palivo zvlášť upravený produkt, snad letecké palivo. Hnací jednotka je turbína a celek žere jak to umí jen emericka krevní tučnice. Za prd@li tomu musí jezdit neustále nějaká cisterna. Na Halič jak dělané pro… Číst vice »

Last edited 1 rok před by orinoko
Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
27. 1. 2023 16:38

Se kaji za předchozi příspěvek, ale tak mě pobavil, že jsem neodolal …

Solidněji o tancích zo Slovenského webu.
https://www.armadnymagazin.sk/2023/01/27/list-stareho-otca-tigra-jeho-vnukovi-leopardovi-na-ukrajinu/

Gatta
Gatta
27. 1. 2023 10:24

Trocha svérázného humoru o sledování TV.

comment image

orinoko
Reply to  Gatta
27. 1. 2023 11:16

Nějak mi to připomíná zachycený dialog holčičky a chlapečka:
H: Kopnu tě do koulí.
Ch: To těžko, já je nemám ještě sesoupnute!

mikkesh
mikkesh
27. 1. 2023 17:04

Pár dní jsem politiku nesledoval a hned překvapení. Nevěděl jsem, že se do finále o presidentský post probojoval mladý kandidát Řezníček. Nevedl si špatně a Babiše kupodivu překřičel. Jen nevím proč mu povolili naslouchátko. To měl ten nevýrazný moderátor sedící naproti Babišovi zakročit. Jinak ale oceňuji, že ČT konečně poučila a nasadila postaršího moderátora Pávka, který do rozhovoru moc nezasahoval a když tak, tak banalitami, jako že po pondělku obvykle přichází úterý. Povedená debata.