Česko zasáhne silní vítr, varovali meteorologové

…oznamuje nám s obzvláštním ohledem na český pravopis a gramatiku na svých Novinkách přímo v titulku Seznam.cz, a první co člověka po jeho přečtení napadne je, jak věrně se úroveň pravopisu těchto seznamových Novinek rýmuje s jejich obsahovou či morální úrovní. Mám na mysli onu novinku Seznamu.cz, ve které její autor dnešního dne nezřízeně jásá nad faktem, že právě skončený sjezd ČSSD opovrhl důtklivou radou prezidenta, aby se strana vrátila ke svým kořenům, tzn. dbala v prvé řadě zájmů lidí manuálně pracujících a lidí starých, a nehonila se za iluzorní vidinou získat na svou stranu mladé intelektuály, jak to zcela nerealisticky a nesmyslně navrhuje její nová posila, ministr Petříček.

Tou radou prezidenta sjezd ČSSD tedy pohrdl a zvolením Petříčka jedním z místopředsedů strany dal najevo, že dosavadní směr politického směřování ČSSD vytyčený starým Sobotkovým vedením bude i bez Sobotky v předsednictvu v České sociálně demokratické straně pokračovat i nadále, raduje se autor Novinek, a mezi řádky jeho sdělení si můžeme přečíst i tuto jeho záštiplnou naději: Toto politické směřování bude i bez Sobotky v předsednictvu pokračovat v ČSSD i nadále – ka dalším jejím porážkám – a to až k totálnímu zániku této nejstarší dosud fungující české politické strany.

Raduje se tedy z věcí budoucích v ČSSD autor sobotních Novinek, stejně jako se z nich určitě raduje i Kalousek, Schwarzenberg, Fiala, Bartoš a vůbec všichni, kteří autentickou levici nenávidějí a nejraději ze všeho by ji viděli už dnes zasypanou hřbitovním kvítím.

Mají štěstí. Protože s Hamáčkem, Onderkou a Petříčkem v předsednictvu ČSSD nelze jinam dospět.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
racek
racek
6. 3. 2019 23:05

Ehhh … myslím že Zeman docela pěkně šlápl do … eooona. Copak neví, s kým má tu čest? Vždyť to kromě jeho ví snad úplně každý.