Na téma Huawei vs ČR přijali pozvání dva právníci.
Jana Pattynová je renomovanou advokátkou z mezinárodní advokátní kanceláře PIERSTONE. Zaměřuje se na právo telekomunikací a IT. V uplynulých 15 letech se v oblasti TMT podílela na řadě významných projektů a transakcí v regionu střední a východní Evropy, Středního Východu a Afriky. Její rozsáhlé zkušenosti zahrnují právní poradenství pro společnost Microsoft v 17 zemích světa, jakož i právní zastupování vlád, finančních institucí, hlavních poskytovatelů obsahu a mobilních a pevných operátorů v regionu CEE.
Tomáš Hülle je zakladatelem European Centre for Career Education a prezidentem Česko-čínského podnikatelského fóra. Přednáší v Institutu ekonomických studií při Univerzitě Karlově v Praze, působil na Arizona State University v USA, na John Marshall Law School, ale i na vysokých školách v Číně včetně Peking University a Tsinghua University.
Společně si kladou otázky, které na příkladu Huawei vs ČR směřují ke kybernetické bezpečnosti, obchodní válce, skutečné válce, k právu a jeho definicím v kontextu zvolené tématiky, roli státu a institucí, jako je například NÚKIB. Věnují se i problematice srovnání pohledu na přístup státu k Západním firmám a společnostem jako je například Huawei.
Více debat najdete na stránkách Debatního klubu
Melou to pate pres devate. Pritom situace je jasna, NUKIB je zcela v podruci a jedna dle pokynu neoconu. Americani si mysli, ze se jim podari zastavit hospodarsky rozvoj Ciny a tim si udrzet pozici jedine hypervelmoci. To se sice nepodari, ale cesti patolizalove hned prispechali a jako pudlove se lisaji k noham.
Blahopřeji všem ženám na OM k jejich svátku MDŽ! Nechť alespoň ten svůj dnešní MEZINÁRODNÍ DEN ŽEN prožijí ve zdraví a v pohodě v kruhu své nejbližší rodiny a přátel! Zdravím. PPK.
https://aeronet.cz/news/proc-cesky-premier-andrej-babis-a-sef-cuckaru-z-bis-michal-koudelka-navstivili-centralu-cia-v-langley-navsteva-probehla-na-zaklade-pozvani-od-sefky-cia-giny-haspelove-a-nikdo-nevi-co-oba-dva-delali/
https://www.casopis-sifra.cz/premier-babis-byl-jako-prvni-cesky-politik-oficialne-pozvan-do-centraly-cia/