Debatní klub o kauze Huawei: Jana Pattynová / Tomáš Hülle

Na téma Huawei vs ČR přijali pozvání dva právníci.

Jana Pattynová je renomovanou advokátkou z mezinárodní advokátní kanceláře PIERSTONE. Zaměřuje se na právo telekomunikací a IT. V uplynulých 15 letech se v oblasti TMT podílela na řadě významných projektů a transakcí v regionu střední a východní Evropy, Středního Východu a Afriky. Její rozsáhlé zkušenosti zahrnují právní poradenství pro společnost Microsoft v 17 zemích světa, jakož i právní zastupování vlád, finančních institucí, hlavních poskytovatelů obsahu a mobilních a pevných operátorů v regionu CEE.

Tomáš Hülle je zakladatelem European Centre for Career Education a prezidentem Česko­-čínského podnikatelského fóra. Přednáší v Institutu ekonomických studií při Univerzitě Karlově v Praze, působil na Arizona State University v USA, na John Marshall Law School, ale i na vysokých školách v Číně včetně Peking University a Tsinghua University.

Společně si kladou otázky, které na příkladu Huawei vs ČR směřují ke kybernetické bezpečnosti, obchodní válce, skutečné válce, k právu a jeho definicím v kontextu zvolené tématiky, roli státu a institucí, jako je například NÚKIB. Věnují se i problematice srovnání pohledu na přístup státu k Západním firmám a společnostem jako je například Huawei.

Více debat najdete na stránkách Debatního klubu

4
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Autoři komentářů
orinokoPPKRudolf_K Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Rudolf_K
Člen
Rudolf_K

Melou to pate pres devate. Pritom situace je jasna, NUKIB je zcela v podruci a jedna dle pokynu neoconu. Americani si mysli, ze se jim podari zastavit hospodarsky rozvoj Ciny a tim si udrzet pozici jedine hypervelmoci. To se sice nepodari, ale cesti patolizalove hned prispechali a jako pudlove se lisaji k noham.

PPK
Člen
PPK

Blahopřeji všem ženám na OM k jejich svátku MDŽ! Nechť alespoň ten svůj dnešní MEZINÁRODNÍ DEN ŽEN prožijí ve zdraví a v pohodě v kruhu své nejbližší rodiny a přátel! Zdravím. PPK.