Debatní klub o kauze Huawei: Jana Pattynová / Tomáš Hülle

Na téma Huawei vs ČR přijali pozvání dva právníci.

Jana Pattynová je renomovanou advokátkou z mezinárodní advokátní kanceláře PIERSTONE. Zaměřuje se na právo telekomunikací a IT. V uplynulých 15 letech se v oblasti TMT podílela na řadě významných projektů a transakcí v regionu střední a východní Evropy, Středního Východu a Afriky. Její rozsáhlé zkušenosti zahrnují právní poradenství pro společnost Microsoft v 17 zemích světa, jakož i právní zastupování vlád, finančních institucí, hlavních poskytovatelů obsahu a mobilních a pevných operátorů v regionu CEE.

Tomáš Hülle je zakladatelem European Centre for Career Education a prezidentem Česko­-čínského podnikatelského fóra. Přednáší v Institutu ekonomických studií při Univerzitě Karlově v Praze, působil na Arizona State University v USA, na John Marshall Law School, ale i na vysokých školách v Číně včetně Peking University a Tsinghua University.

Společně si kladou otázky, které na příkladu Huawei vs ČR směřují ke kybernetické bezpečnosti, obchodní válce, skutečné válce, k právu a jeho definicím v kontextu zvolené tématiky, roli státu a institucí, jako je například NÚKIB. Věnují se i problematice srovnání pohledu na přístup státu k Západním firmám a společnostem jako je například Huawei.

Více debat najdete na stránkách Debatního klubu

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Rudolf_K
Rudolf_K
6. 3. 2019 22:50

Melou to pate pres devate. Pritom situace je jasna, NUKIB je zcela v podruci a jedna dle pokynu neoconu. Americani si mysli, ze se jim podari zastavit hospodarsky rozvoj Ciny a tim si udrzet pozici jedine hypervelmoci. To se sice nepodari, ale cesti patolizalove hned prispechali a jako pudlove se lisaji k noham.

PPK
PPK
8. 3. 2019 13:14

Blahopřeji všem ženám na OM k jejich svátku MDŽ! Nechť alespoň ten svůj dnešní MEZINÁRODNÍ DEN ŽEN prožijí ve zdraví a v pohodě v kruhu své nejbližší rodiny a přátel! Zdravím. PPK.