Cesta k moři volná bez testů i bez píchání jedu do těla

Slyšel sem, že se vyskytli lidi, keři si nechali vstřiknut neznamy jed do těla enem proto, aby se dostali k mořu, bo jakasik vladni mafia vyhlasila, že tak to je spravne. Vubec mi to nevadi, je to jejich volba.

Když mě ti nacisti nebudu nutit pichat si ty svinstva tež, tak ať si robi, co chcu. Moralně mi to sice připomina ty, keři vstupovali po roce 69 do strany enem proto, aby se děcka dostaly na školy a oni mohli raz za par roku do Jugošky, ale to je fakt enem jejich rozhodnuti. Chudaci netuši, že se už v řijnu budu muset nechat opichat znova a pak už se budu nechavat pichat až do konca života a stejně jim to nepomože, bo testy po nich budu chtět tak jako tak.

A přitom se da k mořu dostat furt svobodně a slušně už fčil, aniž byste museli ohnut hřbet.

Cesta je jednoducha. V patek se zeberete a večer přijedete na Palavu. Přespite v jakemsik fajnem penzijonu v Dolnich Dunajovicach, nalejete se do hlavy flašku Veltlina, ale ne vic, bo rano je třeba vstavat a řidit.

article_photo

Sobotni ranni cesta na moravsko-slovensku hranicu je rychla, v pět rano nikdo neprudi ani z naši, ani ze slovenske strany. Dalnica je prazdna, je sobota rano a Zahoraci su eště ožrali ze včerejši noci. Na slovensko-maďarske čaře pochopite, že Šanghajsky system je davno fuč, když vas zastavi přislušnik z te země, kde každy Maďar može za to, že je Maďar. Podiva se na pasy, zepta se na cil cesty a… heslo „Tranzit Serbija“ otvira hranični zavoru. Za tři hoďky ste na maďarsko-srbske hranici. Tady se poprve ukazuje nesmyslnost hraničnich přechodu v okamžiku, kdy mate platne doklady. Ale po dvaceti minutach zpožděni se jedna děvucha v unyformě maďarskeho statu louči, jina děvucha v unyformě srbskeho statu vita v zemi mimo EuroSajuz.

article_photo

Je po poledni, tedy čas na žradlo. Kusek za maďarsko-srbskym přechodem je vesnička Bačka Topola a knajpa Stara Srpska Kraljica. Doporučuju všeckym, od dalnice to je pětiminutova zajižďka.

article_photo

Prujezd Srbskem je hladky, aut je malo, počasi skvěle, dalnica ve špičkovem stavu, enem mytne stanice čas od času zbrzdi postup jednotky vpřed.

article_photo

Na jihu Srbska začina chcat. Na hranici s Makedonyju je zepar aut, ale postup je rychly, enem celnik v unyformě psa zpovida učastniky silničniho provoza.

article_photo

Je večer, dalo by se jet dal přimo k mořu, ale je to zbytečne. Doporučuju spočnut v hlavnim městě Makedonyje Skopje. Je dobre ubytovat se kusek od kamenneho mosta v centru města a večer stravit v mistnich knajpach pojidanim mistnich syru, salamu, pitim rakije a kuřenim vodni dymky v knajpach vedle centralni tržnice.

article_photo

Rano byste neměli minut prochazku po centralni tržnici a hlavně, pokud ste se bali cyganu, tak tady mate možnost navštivit největši cyganske město na světě – řika se mu Šutka. Žije tam přes dvacet tisic cyganuv, maju tam par svojich televiznich a radyjovych stanic, par vydavatelstvi a všecko funguje. Když řeknete, že ste Česi, všeci se o vas postaraju. Fakt. A mistni cyganske hospody su skoro tak dobre jak jedina vyhlašena fajna cyganska hospoda v Českem Krumlově. A pak už nevahejte a valte na zapad, přes Tetovo na jezero větši jak Žermanky. Jmenuje se Ohrid.

article_photo

Po cestě možete nadavat na fakt, že zatimco u nas se rozkradly všecky zdroje a za poslednich dvacet roku se nepostavil skoro ani meter dalnice, tak tady su všecky dalnice ve špičkovem stavu a navic ve velice naročnem terenu rychle probiha stavba dalšich useku.

Ohrid možete minut, pokud spěchate k mořu, ale nedoporučoval bysem to. Bo to misto je fajne jak cyp. Spočnete, okupete se ve sladkem jezeru a tak.

article_photo

article_photo

Pokud nejste zvykli na Žermanky a řasy se vam budu zdat přiliš zelene, možete se vykašlat na kupani ve studene vodě a zajet se podivat na klašter svateho Nauma, dokud ho islamisti nepřerobi na mešitu, jak je jejich zvykem. Počet zahalenych bab na meter čtverečni je totiž v Makedonyji snad největši v cele muslimske Evropě, a to počitam aji take zmuslimizovane staty jako Bosnu, Frankistan, Anglistan nebo Belgistan.

article_photo

Schvalně sem neuvedl Albanyju. Bo přestože si to mnozi Česi mysli, Albanyja neni tym zaostalym a muslimskym statem, jak si ju mnozi představuju z medyjalně propagandystyckych informaci, keryma zme přehlcovani. Hranični přechod Makedonyja-Albanyja byl prazdny, na albanske straně byli sice šaloni řidiči, ale špičkově opravene cesty. V obchodach byly hromady chlastu, praseči maso, pršut, baby nešmatlaly zahalene a ani chlopi neměli hadry přes pysk.

article_photo

article_photo

article_photo

Bližši reportaž z Albanyje přiště.

Zhrnuti – na cele trase k Jaderskemu a Jonskemu mořu nepotřebujete ani test, ani pichani jedu do žil. Slovenskem, Hungaristanem a Srbskem projedete pomoci hesla „Tranzit“, Makedonyja a Albanyja su už naprosto svobodne, bez hadru přes pysk, bez testu, bez pichani předraženych jedu do žil, bo na tyto male staty se zločinecka mezinarodni mafia biologicke valky zatim nezaměřuje.

Ladislav Větvička, hlasatel svobodneho světa, kery kajsik zmizel…

Zdroj: https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=771584

5 20 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Hudryperman
Hudryperman
5. 6. 2021 10:30

Tak tomu říkám novinařina ! Žádné kydy a politické výmysly ! Bezplatné rady těm,co ještě úplně nezblbli a jsou si vědomi své ceny.Podle mne,který byl na Balkánu naposled
před 15 léty,jsou rady zkušeného cestovatele Ládíka dokonalým řešením toho,jak z jinak otravného vysedávání za volantem si udělat dobře ze zážitků psychických i kulinářských.
Dovedu si představit „radost“ všech těch darmošlapů z Aspen institutu v čele s geniálním vnitrákem ham ham Hamáčkem po přečtení tohoto návodu pro ty,kteří zůstali ve svých postojích k zatím ne zcela povedené totalitě svobodnými.

orinoko
orinoko
6. 6. 2021 6:46

Cesta TAM a ZPÁTKY. Zpátky to ale bylo dost utrpení.

https://www.youtube.com/watch?v=GAZaHW7YAxo

Donutil na KLb.jpg
Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
6. 6. 2021 8:16

Zdravím – pohladilo po duši.