Chlop s koženou bundou nesmi projit za žadnu cenu? Zlaty Uďa Zifčak, ten to uměl lip.

Kluci, kluci. Jak dluho vas ty provokačky budu učit? Ja temu rozumim, že v policejni robotě se od dob StB mnoho nezměnilo a osvědčene metody se maju použivat, ale musite si uvědomit, že s tyma proklatyma ajfonama se nepočitalo!

Take komplikace kdysik nebyly. Mlady Uďa Zifčak, muj spolužak z baňske, dostal rozkaz lehnut a hrat mrtveho a trvalo skoro tři dny, než se to proflaklo!

Jenže dneska je jina doba, ja bysem všecky ty mobily a internety zakazal, bo to nam přinaša enem starosti. Zeberte se, že v pětaštyrycatem a osumašedesatem lidi vyšli z baraku ven a branili Česky rozhlas. To už by se dneska nestalo, Dneska by ani Česku televizu, ani Česky rozhlas nebranil ani ten posledni duchodce. Jenže tenkrat mluvili pravdu a potřebovali pomoct, tuž lidi pomohli. Když potřeboval pomoct reporter televize a rozhlasu, dostalo se jim jednoduche odpovědi – lžete. Pomožte si sami. Vysilate špinu. Tak to dopada, když jde televiza a rozhlas proti vlastnim lidem.

Medyja, placene z peněz lidi, by se měly zrušit.

Tež by mě zajimalo, na či objednavku byla připravena pseudoprovokace s pseudopravicovyma pseudoživlama. Režiser takeho představeni musel byt pěkny idyjot. Každy, kdo viděl v akci synky z Baniku nebo ze Sparty, tak se musel těmto hercum smat. Takhle to fakt robit nemožete, synci. Bylo super, že ste počkali na reportera 24, tajak to asi bylo domluvene, ale tym veškera chvala konči. Co ty plastove pseudohulky? Papirova dlažebni kostka? Plastova flaška? Kdo to kura vymyslel, že vybihate z baraku, kery vlastni Minysterstvo vnitřku? Ja vim, že to tam asi znate a citite se jako doma, ale přiště to musi byt zrobene profesionalněji.

Chlop s koženu bundu bude asi obětovany, bude mět po premijach, bo vystavovat svuj pysk chvilu s policajtama, chvilu s anarchistama a chvilu s nacystama a nechat se u teho fotit, to može enem amater.

Anebo pravě naopak. Notičky byly zaměrně tak napsane, že to mělo amatersky vypadat….

No tak poďme, kluci, vyzkušame si ty notičky. Dame si Šapirovu třeti symfonyju nebo Dyncbirovu menšinovou?

To zme to dopracovali, co? Zlaty Uďa...

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty iFčil, Poruba

PS: Aktualizace 8.2. ve 14:00: Tuž už se nam to dava do kupy. Anarchistyčti synci identyfikovali některe z akteru jako Slavia fans: Detaily tady. No vidite, vždyť sem vam řikal, že to nemohli byt synci z Baniku ani ze Sparty. Tuž ještě čekame, až se ozve muž s koženu brašnu, že diky němu se cely koncert podařilo udržet pod kontrolu.

Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
50 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Alena
Alena
9. 2. 2016 7:14

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ale-ale-Sobotka-utoci-na-Chovance-Pelikan-take-utoci-na-Chovance-a-Chovanec-utoci-na-Pelikana-A-muz-v-hnede-bunde-420990
chlop v bundě dle vyšetření byl policajt v civilu, měl zastavit extrémisty, ne je dirigovat. Útočníci byli chuligáni z fotbalových klubů.
Vše vysvětleno, pouze se divím, že fotbaloví chuligáni vcházeli a vycházeli z budovy ministerstva vnitra.

fajt
fajt
9. 2. 2016 8:10

škoda , že tyhle dvě bojující grupy policajtů neměly nějaké oběti, za hloupost a službu panstvu by se mělo platit. ..)

fajt
fajt
9. 2. 2016 8:12

Alena napsal

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ale-ale-Sobotka-utoci-na-Chovance-Pelikan-take-utoci-na-Chovance-a-Chovanec-utoci-na-Pelikana-A-muz-v-hnede-bunde-420990
chlop v bundě dle vyšetření byl policajt v civilu, měl zastavit extrémisty, ne je dirigovat. Útočníci byli chuligáni z fotbalových klubů.
Vše vysvětleno, pouze se divím, že fotbaloví chuligáni vcházeli a vycházeli z budovy ministerstva vnitra.

oranžové gorily v akci, kam vlezou, tam sto let tráva neroste – už se moc těším, až tahle neskutečně servilní pro americká kolonie přestane existovat !

Admirál
Admirál
9. 2. 2016 8:32

Celá ta věc je až podezřele průzračná. Provokace zdokumentovaná krok po kroku tak, aby se to nedalo zatlouct. Proč? Nač? Pro koho? Proti komu?

Jisté je, že de jedná v každém případě u zločin proti státu, o pokus o převrat.

petr
petr
9. 2. 2016 8:37

Chlop v bundě dle vyšetření byl policajt v civilu, měl zastavit extrémisty, a měl v první řadě je vyzvat, ať okamžitě sundají z hlav ty kukly jinak že budou předvedeni k identifikaci, což měli provést a zabezpečit zbytek přihlížejících policajtů. Jinak ukázka policejní neschopnosti, a nebo velmi nebezpečné divadlo.

Admirál
Admirál
9. 2. 2016 9:00

petr napsal

Chlop v bundě dle vyšetření byl policajt v civilu, měl zastavit extrémisty, a měl v první řadě je vyzvat, ať okamžitě sundají z hlav ty kukly jinak že budou předvedeni k identifikaci, což měli provést a zabezpečit zbytek přihlížejících policajtů. Jinak ukázka policejní neschopnosti, a nebo velmi nebezpečné divadlo.

Zapomínáte na to domácké chování „extrémistů“ v baráku patřícím MV.

To nevypadá na neschopnost.

Aleš
Aleš
9. 2. 2016 9:13

Podle lidí, jež byli na demonstraci, se kloním k variantě velmi nebezpečného divadla s cílem diskreditace protestujících. Proto to domácké chování „extremistů“.

Aleš
Aleš
9. 2. 2016 9:18

Hrátky s horkou bramborou na vládě vidím jako druhotné, skutečně mocným mohlo jít spíš o tu diskreditaci myšlenek a potažmo diskreditaci nositelů myšlenek.

Alena
Alena
9. 2. 2016 9:35

nepsalo se v uniklých e mailech Sobotky o vyřazení Chovance?
Zrádce není nikdy spolehlivý

Aleš
Aleš
9. 2. 2016 10:02

http://www.novinky.cz/komentare/394215-komentar-valka-cechu-s-cechy-jiri-pehe.html Proč nemůže mít Pehe pravdu? Tajemství je odhaleno prostřednictvím chlopa s koženou bundou. Na otázku však si sám odpovím položením otázky jiné. Jaký je rozdíl mezi našimi tajnými službami a tajnými službami Ruska? Zásadní rozdíl bych nespatřoval čistě v otázce schopnosti. O tom asi ví pomáhač a chránič alias hlídací pes demokracie a jeho výplatní listina své. A protože on svoji práci, na rozdíl od chlopa s koženou bundou (jež byl odhalen i hlasatelem mainstreamu), dělá dobře, již proto nemůže mít pravdu. Analyzovat jednotlivé nepravdy (možno i vytrženo z kontextu kousky pravdy) nemá cenu, jeho pracovní náplní je různými… Číst vice »

hudryper
hudryper
9. 2. 2016 10:27

petr napsal
policajt v civilu, měl zastavit extrémisty, a měl v první řadě je vyzvat, ať okamžitě sundají z hlav ty kukly jinak že budou předvedeni k identifikaci, což měli provést a zabezpečit zbytek přihlížejících policajtů. Jinak ukázka policejní neschopnosti, a nebo velmi nebezpečné divadlo.

A co když jde ,vážení, o nácvik českého majdanu ? Jakmile policie připustí na sebe útok chlapů v maskách,stává se připravenou obětí her těch nahoře,co jim vrcholně velí. Bylo to ovšem uděláno tak stupidně,že by člověk uvěřil i to,že tomu mobilním telefonem dával rozkazy sám Šapito.

Aleš
Aleš
9. 2. 2016 10:29

Alena: Myslím, že jen čekali na příležitost. A protože takovou by jim určitě schválil i ten „dobrák“ Schulz, spojili to. Chov Chovanců, o kterém jsem již psal před parlamentními volbami, právě končí. Na jeho místo na výsluní poputuje Krokodýl Jeroným? A já jim tohle zpět posílám jako polapeného drona. Mají štěstí, že ne v hlavním vysílacím čase zpráv? Peheové se budou s prvoplánovitými Konvičkoidy jistě štengrovat, jestli byla pravda A nebo B. Z našeho školství vím, že C je správně. Možná někdy dělám chybu, že jen nahlas přemýšlím, že ne vždy se trefím. Ale zkuste se na to podívat i… Číst vice »

fajt
fajt
9. 2. 2016 10:35

Aleš napsal
třeba i padne bohumínské usnesení

spojit se dnes s komunisty by znamenalo jít ještě více do prava, tedy do hněda. ..)

K. J.
K. J.
9. 2. 2016 10:38

Já bych v tom viděl poměrně schopnou neschopnost.
Hezky si o tom a s humorem lze počíst zde:
http://haiku-etc.bloger.cz/POVIDKY/SUPERMIMORADNE-PROHLASENI-TISKOVEHO-MLUVKY

A proč leze nácek z baráku MV? Takové MV prostě v baráku provozuje „kliniku“ pro nácky… I MV má přeci právo na milosrdnou dobročinnost (a zřejmě má pro tento účel i rozpočtovou kapitolu). Promrzlému radikálovy (už začínám konečně chápat pojem volné radikály -> radikál na volné noze) nabídnou prcka pro zahřátí… Hlavně, aby jim tu „policejní kliniku“ taky nepodpálili…

Aleš
Aleš
9. 2. 2016 10:43

hudrypere: Veškeré sportovní utkání s mohutnými bitkami, czech techy, motorkářské srazy, o kterých je stejně policie „informována“ dopředu, zda se „něco chystá“, slouží jako nácvik potlačení protestů či nacvičení převratů v naší milé banánové republice, pro jistotu se cvičí v obojím. Mizerná kvalita provedení
je u nás protentokrát prozatím dostačující. Pořád platí, co píšu o mladé a střední generaci. Několikrát jsem byl v kotli při bitkách rowdies a pozadí motorkářských srazů tuším, jeden kriminalista, který mhouří oči nad kriminálním pozadí na místní obci, je soused, který se jako policista míchá do politiky…

orinoko
orinoko
9. 2. 2016 10:48

To je hlina … videl jsem to jinde vcera. Mam za to, ze je uplne jedno, co mela cela akce sledovat. V Cesku nelze podobne deje vyvolavat s nadeji, ze to Cizek schroupa , aniz by to nejdrive komentoval. Chovanec menen nebude. Neni k tomu duvod. Nakopan muze byt nekdo uplne jiny. Kdo je autorem tohoto slendrianu je take celkem jedno. Radovym policajtum musi byt na bliti, kdyz vidi, ze policie je opet a znovu zatahovana do politickeho a ideologickho boje. Zapad je v naproste riti. Takovou miru absolutni neschopnosti, kterou prave predvedl v ceske verzi, neunese nikdo. Ani soudruh… Číst vice »

fajt
fajt
9. 2. 2016 11:05

jediný český benga, kteří mě ( ještě ) zajímají jsou ti na cestě, kteří plní finanční plán svých vypatlaných šéfíčků ( a kteří když se něco stane, tak jsou k nedohledání a neumí dojet ani za roh své služebny ) – ale i na ně platí prudká aplikace nepotismu a kapitalistické morálky ( a je mi u zadele, jak u toho vypadají, účel světí prostředky a policajta ve službě – vždyť z něj za 25 let vyrobili nesvéprávnou gumu a on je tomu tak moc rád ). ..)

Gatta
Gatta
9. 2. 2016 11:19
Béda
9. 2. 2016 11:33

http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/erdogan-jake-tri-miliardy-chci-30-miliard-od-eu/ V listopadu loňského roku Erdogan během schůzky s Donaldem Tuskem a Jean-Claude Junckerem varoval, že pokud EU nevyřeší problém uprchlíků s urychleným jednání o přistoupení Turecka k EU, bude trvat na řadě opatření…požadoval ze strany EU 30 miliard eur na řešení problému uprchlíků, a vyhrožoval, že je jinak pošle do Evropy… začne posílat autobusy s uprchlíky do Řecka a Sýrie a nechá malé děti uprchlíků tonout u pobřeží. Erdogan odmítl přijmout 3 miliardy eur v průběhu dvou let, což dříve odsouhlasil, a řekl, že chce nejméně 3 miliardy eur ročně, jinak nebude žádná dohoda. Řecká média rovněž poznamenala, že… Číst vice »

Megafon
Megafon
9. 2. 2016 11:39

Policejní mluvčí sdělil, že šlo maximálně o pochybení jednotlivce. Pohleďme z druhé strany. Dostaneš rozkaz, musíš ho splnit. Nejsi s ním vnitřně ztotožněn, ale jak z toho ven? A přichází dobrý voják Švejk. Šak jsme národ Švejků. Rozkaz byl do puntíku splněn a zároveň byl i vyjádřen názor účinkujících. Že by šlo o osobní pochybení velícího? Inu, tak okatě a pilně přelétal z květu na květ jak včelička, že i to by mohla být pravda. Maximálně ho potrestají za zmrvené velení. V každém případě s námi chlapci na vrchu hrají levou a zřejmě si jdou vzájemně po krku. Inu, takový… Číst vice »

Aleš
Aleš
9. 2. 2016 12:10

Mouřenín, na kterého to svedou, pochybení jednotlivce…. Mantra plnění rozkazů známá z dob dozorců koncentráků. Ono může být docela jedno, v čem přesně spočívala levárna a jak moc si následky budou žít vlastním životem. Propagandisté si splnili svoji čárku do deníčku a můžou do světa vykřikovat ty zhovadilosti, za co všechno může prezident a jaký jsme to národ xenofobů, kritici Sobotky mají plusový bod, Sobotka má bod programu, aby vláda a parlament nemuseli tolik pracovat proti neoliberálnímu moru a Babiš se měl na co vymlouvat, fašisté budou zase něco mektat o bezprecedentním porušení bezpečnosti a my jsme se jen utvrdili,… Číst vice »

peter.
9. 2. 2016 12:52

Robert Fico v uplynulých dňoch vyhlásil,že je pripravený ísť do opozície.Ani jeho predvolebná kampaň nesvedčí o tom,že by sa nejako triasol za tým,aby vládol zo svojou stranou aj v ďalšom volebnom období.Keď som o tomto Ficovom vyhlásení porozmýšľal,prišiel som k záveru,že akákoľvek vláda bude musieť už v krátkej dobe riešiť mimoriadne ťažké problémy súvisiace s imigrantami a možným rozpadom EÚ.Budú sa prijímať nepopulárne rozhodnutia, ktorým sa nebude môcť žiadna vláda vzoprieť,lebo páni v Bruseli za podpory Nemecka a Francúzska nebudú váhať použiť v záujme presadenia svojich návrhov aj násilné metódy.Ten kto sa u nás po voľbách ujme moci,sa vydá na… Číst vice »

fajt
fajt
9. 2. 2016 14:17

peter. napsal
peter.

milka Merkel usoudila ( a podlehla), že EU nejlépe ochrání džihádisté navezení do její země, krom toho demografické peklo, které německé říši hrozí lze hasit cizorodým materiálem, tedy genofond němců bude ( násilně) přeočkován cizí kulturou, která k nim dorazí z doby kamenné … a pak že boží mlýny nemelou. ..)

hudryper
hudryper
9. 2. 2016 15:34

fajt napsal
spojit se dnes s komunisty by znamenalo jít ještě více do prava, tedy do hněda

Což takhle v situaci k tomu příhodné spolupráce nových vedení obou stran ? Anebo spojení jasné
levice v obou stranách,které vytvoří ,podobně jako v Německu, českou Die Linke ?

fajt
fajt
9. 2. 2016 15:48

hudryper napsal
Což takhle v situaci k tomu příhodné spolupráce nových vedení obou stran ? Anebo spojení jasné
levice v obou stranách,které vytvoří ,podobně jako v Německu, českou Die Linke?

v česku není autentické levice ani v případných frakcích , či v pouhých jedincích, kteří by se omylem dostali do těchto dvou partají, které jedou čistý kapitalismus…snad nová generace, snad nový národ a kultura na české kotlině. ..)

comment image

peter.
9. 2. 2016 16:11

fajt napsal
levice v obou stranách,které vytvoří ,podobně jako v Německu, českou Die Linke?

p.hudryper:
So všetkou úctou!Čo by ste od takto vytvorenej strany očakával,že urobí napr.pre to,aby ČR vyšla z toho chaosu do ktorého voľným pádom smeruje celá Európa, bez strát minimálne ekonomických,ak už nebudeme hovoriť o stratách duchovných,morálnych a kultúrnych?Môže v súčasnosti nejaká strana(hocijako smerovaná) vôbec niečo zmeniť?Lebo podľa mňa sa už udalosti dali do pohybu a tak ako nemožno zastaviť lavínu alebo povodeň,tak už nemožno zastaviť ani tie zvrátené zmeny ktoré nám niekto naordinoval.

Admirál
Admirál
9. 2. 2016 16:15

fajt napsal
v česku není autentické levice ani v případných frakcích , či v pouhých jedincích, kteří by se omylem dostali do těchto dvou partají, které jedou čistý kapitalismus…snad nová generace, snad nový národ a kultura na české kotlině. ..)

comment image

Co si představujete pod pojmem autentická levice? Mě by stačilo, že odmítají necon a neoliberalizmus.

Politiku, kteří vy splňovali tato kritéria je dost. A nejen v ČSSD a KSČM.

Podpora pro takovou politiku by se našla.

Admirál
Admirál
9. 2. 2016 16:18

peter. napsal p.hudryper: So všetkou úctou!Čo by ste od takto vytvorenej strany očakával,že urobí napr.pre to,aby ČR vyšla z toho chaosu do ktorého voľným pádom smeruje celá Európa, bez strát minimálne ekonomických,ak už nebudeme hovoriť o stratách duchovných,morálnych a kultúrnych?Môže v súčasnosti nejaká strana(hocijako smerovaná) vôbec niečo zmeniť?Lebo podľa mňa sa už udalosti dali do pohybu a tak ako nemožno zastaviť lavínu alebo povodeň,tak už nemožno zastaviť ani tie zvrátené zmeny ktoré nám niekto naordinoval. Kdo uvede do pohybu lavinu, je v nebezpečí, že ho samotného smete. Od určitého okamžiku se totiž tak složité procesy nedají řídit a i malé… Číst vice »

fajt
fajt
9. 2. 2016 16:23

Admirál napsal
Co si představujete pod pojmem autentická levice? Mě by stačilo, že odmítají necon a neoliberalizmus.

Politiku, kteří vy splňovali tato kritéria je dost. A nejen v ČSSD a KSČM.

Podpora pro takovou politiku by se našla.

pouhé verbální odmítnutí ( či plané deklarace ) je v dnešní situaci žalostně málo, taky je jasně vidět, že když se nějaký alternativec v partaji najde a následně je zatížen patřičnou funkci a moci, tak potom stejně jede pouze partajní lajnu, která je čistě korporátní. ..)

peter.
9. 2. 2016 16:34

Admirál napsal
d určitého okamžiku se totiž tak složité procesy nedají řídit a i malé síly mohou změnit směr laviny.

Videl som v Tatrách ti lavíny,z toho jednu naozaj veľkolepú.
Admirál!Ubezpečujem vás,že sa to zastaviť ani odchýliť nedá.Ak sa pravda v predstihu neurobia protilavínové opatrenia.Napr.preventívny a zabezpečený riadený odstrel.V tomto prípade je už lavína v pohybe.

hudryper
hudryper
9. 2. 2016 16:43

peter. napsal Čo by ste od takto vytvorenej strany očakával,že urobí napr.pre to,aby ČR vyšla z toho chaosu do ktorého voľným pádom smeruje celá Európa, bez strát minimálne ekonomických,ak už nebudeme hovoriť o stratách duchovných,morálnych a kultúrnych? Kdyby u nás byla strana autentické levice,čemu mělo zabránit a také zabránilo bohumínské usnesení,kdyby zde byla dnes a ne jen v představách,očekával bych od ní,že se stane podobně nepříjemnou a jednoznačnou opozicí,jako je tomu v Bundestagu. Za první republiky to uměli dobře komunisté , protože se v 29.očistili od falešných sociálních demokratů,mohli se stát po válce vítězem nepochybně svobodných voleb v ČSR. Nemá… Číst vice »

hudryper
hudryper
9. 2. 2016 16:47

fajt napsal
snad nová generace, snad nový národ a kultura na české kotlině. ..)

Víte koho mi tím připomínáte ? Herce Černého v roli alchmisty Scotty, když vysvětloval Werichovi,
proč ten elicír mládá ne a ne připravit.

hudryper
hudryper
9. 2. 2016 16:48

elixír mládí

fajt
fajt
9. 2. 2016 16:54

hudryper napsal
Víte koho mi tím připomínáte ? Herce Černého v roli alchmisty Scotty, když vysvětloval Werichovi,
proč ten elicír mládá ne a ne připravit.

jj, takový míša kulička, moudry to chlap, chápal, že některé věci nejdou spravit, ani když jste císařem. ..)

peter.
9. 2. 2016 17:02

hudryper napsal
levice v obou stranách,které vytvoří ,podobně jako v Německu, českou Die Linke ?

p.hudryper:
Die Linke.Keď čítam vyjadrenia Gregora Gysiho o imigrantoch,tak mám pocit,že Merkelovú nahovoril práve on,alebo niekto iný z Die Linke na to,aby tých Afričanov a Ázijčanov do Nemecka pozvala.Ten Gysi rozpráva o multikultúrnom Nemecku s takým nadšením,aké by nedokázali spoločne vyjadriť ani p.Dienstbier s p.Kohoutom.

hudryper
hudryper
9. 2. 2016 17:28

peter. napsal
Keď čítam vyjadrenia Gregora Gysiho o imigrantoch,tak mám pocit,že Merkelovú nahovoril práve on,alebo niekto iný z Die Linke na to,aby tých Afričanov a Ázijčanov do Nemecka pozvala.

A současně ji,Merkelovou,obnaží Wagenknechtová tak,že všichni vidí : “ král je nahý !“ Je to
politický boj a v něm se používá vše,co může prohloubit neúspěch vládnoucí sestavy v parlamentu.
Ještě všichni budeme za tu Linke rádi,protože se v Německu,jistě nikoliv náhodou,formuje nová
partaj,která nemá rozhodně nakročeno k demokracii.

Megafon
Megafon
9. 2. 2016 17:50

Vše, všechny a všechno je třeba rozesrat dle hesla: „A z chaosu vzejde nový řád“. Taky už čekáte na spasitele s bílou hvězdou co tu loni nacvičoval spanilou jízdu svého vozatajstva?

Gatta
Gatta
9. 2. 2016 18:03

Megafon napsal

Vše, všechny a všechno je třeba rozesrat dle hesla: „A z chaosu vzejde nový řád“. Taky už čekáte na spasitele s bílou hvězdou co tu loni nacvičoval spanilou jízdu svého vozatajstva?

Jj, je to tak.
Jestli vzejde nový řád, to není jisté, ale změna určitě. Jen jestli to bude ta, na kterou jsme s nadějí čekali …
Spasitel s bílou hvězdou bude v tom chaosu prvořadě zachraňovat své saudské přátele … tedy lépe řečeno, bude zachraňovat pro americkou demokracii jejich ropná pole.

Gatta
Gatta
9. 2. 2016 18:05

PS
Zatím to vypadá, že ten nový světový řád bude pěkný „neřád“.

Sio
Sio
9. 2. 2016 18:45

peter. napsal
p.hudryper:
So všetkou úctou!Čo by ste od takto vytvorenej strany očakával,že urobí napr.pre to,aby ČR vyšla z toho chaosu do ktorého voľným pádom smeruje celá Európa, bez strát minimálne ekonomických,ak už nebudeme hovoriť o stratách duchovných,morálnych a kultúrnych?Môže v súčasnosti nejaká strana(hocijako smerovaná) vôbec niečo zmeniť?Lebo podľa mňa sa už udalosti dali do pohybu a tak ako nemožno zastaviť lavínu alebo povodeň,tak už nemožno zastaviť ani tie zvrátené zmeny ktoré nám niekto naordinoval.

Vždy se dá něco udělat. Pokud by ta strana dokázala vygenerovat osobnosti jako je třeba Putin …

Sio
Sio
9. 2. 2016 18:47

peter. napsal
Videl som v Tatrách ti lavíny,z toho jednu naozaj veľkolepú.
Admirál!Ubezpečujem vás,že sa to zastaviť ani odchýliť nedá.Ak sa pravda v predstihu neurobia protilavínové opatrenia.Napr.preventívny a zabezpečený riadený odstrel.V tomto prípade je už lavína v pohybe.

No, ona se zanedlouho zastaví sama, ne?

Sio
Sio
9. 2. 2016 18:51

fajt napsal
jj, takový míša kulička, moudry to chlap, chápal, že některé věci nejdou spravit,ani když jste císařem. ..)

Ano, některé věci nelze uřídit, ani když jste císař. Nebo Putin.
Jste vnímavý chlapec, chválím. Kdo je dnes v roli císaře a kdo v roli Scotty?

peter.
9. 2. 2016 19:28

Najväčší xenofóbovia Európy v priebehu dejín:
1 -Karol Martel – Pri Poitiers v r.732 porazil vojsko Abd-ar-Rahmána a vyhnal arabov.
2 – El Cid – počas rekonquisty v r.1094 porazil muslimských Almorávidov zo severnej Afriky a dobil Valenciu.
3 – Ján III Sobieski – poľský kráľ,rozhodujúcou mierou prispel k porážke osmanských Turkov pod Viedňou v r.1683.
4 – Alexander II – ruský cár.Očistil balkán od Turkov v r.1878

peter.
9. 2. 2016 19:50

http://www.sho.sk/clanok/1088/negativna-uloha-zapadnych-mocnosti
Západné mocnosti sa v priebehu dejín správali raz ako odporní xenofóbovia a hneď zase ako najlepší priatelia musulmanov.Samozrejme vtedy keď musulmanom začal „ubližovať“ ruský Cár.

fajt
fajt
9. 2. 2016 20:23

comment image?oh=cea8b2f0ac28483416fc0ff68cbf9161&oe=5770C2B8

peter.
9. 2. 2016 20:27

Sio napsal
No, ona se zanedlouho zastaví sama, ne?

Áno.Ale zničí a pochová pod sebou všetko pôvodné.

Aleš
Aleš
10. 2. 2016 8:18

fajt: Zapomeňte na nové lepší. Jsme teď a tady a jsme to my. Štěstí přeje připraveným. Neoliberální mor ve stylu tai-či musíme zničit jejich vlastními mantrami. Zvlášť těmi, na kterých je aspoň malý krapet pravdy.
Nějak mi evokujete hlavní mužskou roli ve filmu Anna a král.

peter.
10. 2. 2016 12:02

fajt napsal

comment image?oh=cea8b2f0ac28483416fc0ff68cbf9161&oe=5770C2B8

comment image?oh=b0a92a5509a0d1cc46d6da1f2615f2e8&oe=5731E92A

Aleš
Aleš
10. 2. 2016 13:27

Petr Uhl – Praha Policie zjevně tolerovala maskování demonstrantů Pondělí, 8.Února 2016, 17:41:40 Bude-li nutné v zemi, kde je ministrem vnitra xenofobní Milan Chovanec, zakládat nezávislé občanské skupiny, které by se zabývaly nezákonnostmi policistů, včetně údajného „muže v hnědé bundě“, jenž „usměrňuje“ zahalené demonstranty, bude jistě dobré vědět, že současné platné znění zákona o právu shromažďovacím č. 84/1990 Sb. uvádí, že „účastníci shromáždění nesmějí mít obličej zakrytý způsobem ztěžujícím nebo znemožňujícím jejich identifikaci“ (§7/4) a že přestupku proti právu shromažďovacím se dopustí ten, kdo jako „účastník shromáždění má obličej zakrytý způsobem ztěžujícím nebo znemožňujícím jeho identifikaci“ (§14/2/d), za což lze… Číst vice »