Rozhovor s lékařem MUDr. Jiřím Michlem o jeho zkušenostech koronera v době epidemie

Rozhovor s lékařem MUDr. Jiřím Michlem o jeho zkušenostech koronera v době epidemie. Jak těžké případy viděl a ohledával v nemocnicích a domovech pro seniory? Co obnáší práce koronera a jak se k ní přistupovalo během epidemie? Jak vnímá pozornost věnovanou koronaviru ve srovnání s pozorností věnovanou v posledních dvou letech vážným onemocněním, například rakovinám?

 

Vánoční rozhovor s MUDr. Soňou Pekovou, Ph.D. – 2. část

Člověk se nesmí nechat zlomit,“ říká MUDr. Soňa Peková, Ph.D. s tím, že lidstvo by mohli udržet nad vodou lidé, kteří nepodléhají nátlaku, jaký jsme tu zažívali během posledních dvou let. Takoví lidé podle ní nedovolí, aby se přes ně převalila vlna špinavé vody, která se valí a do které „ti nahoře“ přidávají pořád další špínu.

 

Vánoční rozhovor s MUDr. Soňou Pekovou, Ph.D. – 1. část

Člověk má jednu takovou strukturu. Jmenuje se svědomí. To svědomí nemá nekonečný objem, neunese tíhu extrémních událostí. Až to svědomí bude přeplněno, ti lidé promluví. I lékaři veřejně promluví. Nevím, kdy se to stane, ale bude to mít neuvěřitelné konsekvence a bude to určitě vyžadovat velkou míru schopnosti lidí odpouštět…

 

Rozhovor o obraně rodiny, svobodě slova, špatných zákonech se senátorkou Danielou Kovářovou

Jakmile nepřisvědčíte tomu progresivistickému pořvávání po tom novém, jste okamžitě zařazeni, nálepkováni, uráženi, umlčováni na sociálních sítích. Oni věří tomu, že když je to „dobro“ v jejich hlavách, tak se mu nesmí nikdo postavit. Vytvořili dokonce takovou mediální situaci, že i prostý nesouhlas je urážen jako že si něco dovolujete. Že si dovolujete klást otázky…

 
 

Svědomí národa: Rozhovor s lékařem MUDr. Vladimírem Čížkem o cenzuře

Teď se cenzura možná týká jen nás, kteří máme připomínky ke covidismu, ale do budoucna se to může týkat vás všech. I vám se může v budoucnu stát, že budete sedět v hospodě, řeknete, že muži a ženy se liší nebo že existují jen dvě pohlaví, i vstane od stolu detektiv Bretschneider a zabásne vás,“ říká v novém rozhovoru MUDr. Vladimír Čížek, lékař a předseda etické komise, který poslední dva roky neúnavně sbírá a prezentuje fakta dokládající nepodloženost a mnohdy nepravdivost prohlášení vlády a nejrůznějších vládou podporovaných „expertů“.