O čem se mlčí: Jaroslav Turánek

Stanislav Novotný se ptá Jaroslava Turánka, jaký je stav naší vědy a zda vědci skutečně touží po poznávání nebo raději slouží politice, která jim zajistí jejich osobní existenci.

5 8 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
kolokol
kolokol
24. 5. 2022 7:45

Zdá se, že ještě jsou takoví, které lze nazvat opravdovými vědci. Musí to být zároveň i stateční lidé…

fajt
fajt
24. 5. 2022 7:56

https://vimeo.com/691137237

to asi tak všechno, co o českých bědátorech, inteligenci a sociálních inženýrech potřebujete vědět – to dnes předávám svým diskutérům v ruském informačním prostoru při otázce o české mentalitě a nastavení. ..)

Irena
26. 5. 2022 12:22

Kdo všechno byl zajat v Azovstalu, budíček, překvapení! Ruské ministerstvo obrany připravuje velkou tiskovou konferenci k situaci v Mariupolu. Koho tam Rusové chytili? Držte se a nespadněte. V Azovstalu se vzdali: Americký generál Eric Olson; Britský podplukovník John Bailey a čtyři vojenští instruktoři NATO; Instruktoři městského boje s taktikou lidských štítů od civilistů – zaměstnanci IDF z Izraele (vyslanci ukrajinských oligarchů židovského původu se je pokusili vykoupit – přišli do Moskvy, ale byli odmítnuti); Vysocí francouzští důstojníci vojenské rozvědky, kteří cvičili ukrajinsko-národní prapory v používání protitankových systémů, protibateriových systémů a leteckého průzkumu z helikoptér (proto Macron každý den volal Putinovi… Číst vice »