Clinton Cash: Příběh o tom, jak cizí vlády a korporace pomohly Billovi a Hillary zbohatnout

 

Kniha Petera Schweizera se stala podle novin New York Times bestsellerem roku 2015. Obsahuje výsledky šetření autora o zahraničních sponzorech Clintonovy nadace, placených projevech Billa a Hillary a stavu financí Clintonovy rodiny poté, co Bill Clinton v roce 2001 opustil Bílý dům. Vydalo ji nakladatelství Broadside Books. Byla též zpracována jako komiks a dokumentární film:

Video s polskými titulky si můžete stáhnout zde.

Stanův komentář:  Přečtení knihy či shlédnutí filmu snad umožní lépe pochopit, proč Hillary prohrála v amerických presidentských volbách. Tento systém nefunguje jen v USA, nedávno odstoupivší britský premiér David Cameron obdržel podle informací zveřejněných v deníku Independent za svou hodinovou přednášku 120 000 britských liber od wallstreetské společnosti obchodující s realitami.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
28. 12. 2016 13:08

Ted vas, dámy a pánové, šokuji.

Kolik myslíte, ze by v současném Pravdy a lásky NWO světě bral za jednu přednášku takový Ada Hitler?
Jejich krevni grupa.

Béda
28. 12. 2016 13:26

„Soudruzi z Volstrýtu“, kteří dojí ovčany na různý způsob vědí jak se odvděčit svým potřebným. Neměli by se vůči Billovi chovat jak skrblíci za vejvar, kterého se jim dostalo díky zrušení Glass-Steagallova zákona. Každé Billovo slůvko až do konce života by mělo mít cenu alespoň 10.000 dolarů. Takoví troškaři. Že se nestydí.

Jinak praxe „nekorumpovat“ své politiky ale ocenit je až po ukončení politické kariéry ve formě bohatě dotovaných přednáškových šňůr, odměn za poradenství anebo ve formě vysokých funkcí v řídících strukturách soukromých korporací či mezinárodních institucí je v této branži velice běžná. Bill a Hitleri se stali zasloužilými rentiéry.

Aleš
Aleš
28. 12. 2016 13:40

Po přečtení knihy Olivera Stonea a Petera Kuznicka Utajené dějiny USA nic z toho není nijak šokující, ale naprosto jasné a přímočaré. Severoatlantická aliance není ničím jiným, než nejkomplexnější teroristická organizace všech dob, které se lidstvo v nadcházejících letech MUSÍ zbavit, kvůli vlastnímu přežití. Harry Truman = Havel Trueman … Tajemství pentagramu bylo osnováno před nástupem Ády k moci. Pražská kavárna = ryzí fašismus. Jaký je rozdíl mezi republikány, demokraty a NSDAP? Poslední skutečně demokratický politik v USA byl Henry Wallace a v okamžiku důsledků karibské krize, když se aspoň částečně pokusil jít v jeho šlépějích JFK, byl TOTALITNÍ vládou… Číst vice »

orinoko
28. 12. 2016 14:35

Alesi, zdravím. Tak Ty vis, která bije. Já to cele shlédl na myslim Viasat History. Nebo někde podobně, jako je třeba Spektrum.
To nejsou žádné spekulace nebo spiklenecké záležitosti. Spoustu věci mne osobně to potvrdilo. A o některých už vim hodně dávno díky Chartě 77.
Emerika je popsána v te provarene tche Bajbl. V tomto konkrétním punktu ma Bible aspoň nějaké zásluhy.
USA=velký Satan.

orinoko
28. 12. 2016 14:50

A ještě něco: Dneska ziram , jaké skvěle reportáže, historické dokumenty, rekonstrukce události, komentáře z výše maximální objektivity … apod. dokázali stvořit lide v teto zemi v letech 1966 az 1968, a v roce 1989.
CS Dokument, Československo/Festival, CS Film.
TV kraksna mimo silove pole současného mediálního dobytka.
To dobre už tu bylo. To hnědé přinesl kapik.
I dříve bylo možno říci h.o.v.n.o. stejne jako dneska. Ale dříve se nemuselo teckovat.

orinoko
28. 12. 2016 15:07

Taková mala coda.

V Íránu probíhá rozsáhlé letecko-raketove cvičení. Mnohadenni.
Z Činy vyplula její letadlová loď provázena logickým doprovodem.
Syrská armáda likviduje zbytkový dobytek u Damašku a Homsu.
A v Bahrajnu spolu ruku v ruce tancuje sabesovy žid s arabskou uterkou.
To jsou fakta.
Jak nalozite s tím poslednim? Nebo pockame na Olivera Stonea?

Aleš
Aleš
28. 12. 2016 15:34

Kód navaho říká jasné, prezidentský projev měl vizi, my občané sami si musíme zvolit mezi dobrem a zlem. A tady jasně konzistentně om bombarduju tím, že jiná šance z toho není. Jak Kedmimu musí být jasné, že jediná šance dostat se k vodě z Golan je mírové soužití s Palestinci, Syřany, Íránem, Ruskem, tak prezidentské kanceláři naší by už mohlo být jasné, že by v případném referendu o vystoupení z NATO měla už stát jasně za vystoupení.

orinoko
28. 12. 2016 17:34

Kurdové udeřili na Rakka. Už je to i na mapách.
Ze by opravdu Pjakin? Daes dobytek je v Palmyre , ale někde jinde chybí.
Dneska jsem v TV kraksne sledoval téma – vymření mastodontu.
Je vynikajici , jak se Írán prakticky všemu učí v ostrých bojových podmínkách.

Gatta
Gatta
28. 12. 2016 20:18

Re orinoko … že by … ?
Zdravím a dnes zároveň končím.

Tedy ještě jednou: „… že by … !“
https://www.youtube.com/watch?v=g_7pvZEBz3Y

orinoko
28. 12. 2016 20:52

Jaja, Gatta, time is changing aneb tempora mutantur. Jak jsem byl velkým a dlouhým kritikem Čížka, tak mu dneska vysekavam poklonu. A to porad ještě mnohé nevím. A propos … byl jsem po dvou letech u doktora. Celkové vyšetření. Občas mívám pocit, ze umírám. Ale prý jsem na tom lépe,než před dvěma roky. To je čas, co jsem bez svatosti manzelske. Když já je mám ale tak rad. Zenit se kvůli tomu už ovšem nemusím. Důležité je najít tu správnou kolozenu. Tobě i všem ostatnim aspoň o chlup lepší rok než byl ten současný – 2016. A OM kuráž starého… Číst vice »

Gatta
Gatta
29. 12. 2016 19:15

Re orinoko Potom jsem si říkal, že vhodnější k dopbě by bylo poslat jinou počeštěnou skladbu toho čerstvého a po dlouhé době skutečně zaslouženého Nobelisty. Tak zde – bohužel jsem nenašel lepší kvalitu, no ale já si stejně pořád budu pamatovat jak, tohle Robert hrával někdy v roce 1980, tehdy ještě s trochu jiným překladem … https://www.youtube.com/watch?v=8XVIezahb_Y Rozvod je vždy prohra – pro oba – ale občas je ale to jediný způsob jak přežít. A manželství – vážná věc – pokud jde o majetky ale především o děti. Jj – potkat tu pravou a snažit se aby i ona ve… Číst vice »