Co nás také čeká a co nás nemine aneb „Mumie“ udělala kříž nad ženským sportem v USA

 

První den svého prezidentství podepsal Joe Biden dekret o prevenci a potírání diskriminace na základě genderové identity nebo sexuální orientace. Od této chvíle musí každá škola, která získává federální financování v USA, včetně téměř všech veřejných středních škol, buď přijímat biologické chlapce, kteří se identifikují jako dívky, do sportovních týmů dívek, nebo musí čelit administrativním opatřením ministerstva školství.

Všechno to začalo zdánlivě neškodným rozhodnutím soudu v Bostocku, když soudci rozhodli, že hlava VII zákona o občanských právech z roku 1964 zakazuje zaměstnavateli propouštět zaměstnance na základě homosexuality nebo „transgenderového statusu“. Soudce Neil Gorsuch se v rozhodnutí přijatém většinou v poměru 6 ku 3 snažil vyjasnit, že rozhodnutí soudu bylo omezeno na zaměstnávání a nemělo nic společného s „sexuálně oddělenými šatnami a pravidly oblékání“, které upravuje hlava IX z roku 1972. A dodal, že rozhodnutí nepředstírá, že rozhodnutí platí pro koupelny, toalety, šatny nebo cokoli jiného podobného.

Nakonec se ale všechno změnilo v naprosto idiotské rozhodnutí. „To je konec,“ řekla Linda Bladeová, atletická trenérka olympioniků. Bladeová poznamenala, že rodiče dospívajících dívek obecně nemají zájem sledovat, jak jsou jejich dcery demoralizovány kvůli do očí bijící nespravedlnosti zmanipulované konkurence.

„Zmanipulované“, protože mezi pohlavími v soutěženích v síle a rychlosti existuje skutečná propast, která se otevírá během puberty, je trvalá a prakticky nepřekonatelná. Když je pohlavní dospívání u mužů dokončeno, potlačování testosteronu nemůže potlačit biologické výhody, které muži mají, jako je větší srdce, plíce a kosti, větší hustota kostí, více okysličené krve, rychlejší svalová vlákna a výrazně více svalové hmoty.

Není tedy žádným překvapením, že dva biologičtí „muži“, kteří se identifikují jako ženy a kteří mají povoleno soutěžit v atletických soutěžích v Connecticutu spolu se ženami „jejich věkové kategorie“ a kteří nikdy v dětství nebyli nejlepšími sprintery (ještě jako „muži“), se trvale umísťují na prvních místech v soutěžích jako ženy. Tímto svým podvodem vyloučili ostatní normální biologické dívky z postupu na regionální mistrovství, zbavili je tím stipendií a trofejí, a vytvořily rekordy, kterým se žádná dívka nemůže fyzicky prostě ani přiblížit.

V sázce nejsou jen trofeje, stipendia a příležitosti. To jsou výhody, které sport tak dlouho poskytuje mladým ženám – ve smyslu sebeúcty, zdraví a kamarádství s přáteli. Nejde jen o to, že dívky, které sportují, mají ve škole lepší známky, je to také nácvik vlastností vedoucích osobností, protože mnohé z žen vedoucích z žebříčku Fortune 500 byly sportovkyně.

Zdroj: Aftershock

Foto: Terry Miller a Andraya Yearwood, věk 16, transgenderoví studenti, USA

Překlad: Bedřich Vinopalník

5 8 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Gatta
Gatta
26. 1. 2021 17:49

Ano – vše slibně „kupředu – zpět“.

Zajímavý je i plánovaný dvacetidolar:

od martanus » 26 led 2021, 14:35

http://www.aktualnikonflikty.cz/viewtopic.php?f=10&p=178691&sid=d6bf41b337cdb601578b2c91acdd3a66#p178691

Nechci hodnotit Harriet Tubmanovou ani sedmého amerického prezidenta Andrewa Jacksona, ale jeho rozporuplný životopis na Wiki stojí za přečtení:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Andrew_Jackson

PPK
PPK
26. 1. 2021 23:39

Mocensko ideologické prosazování genderu slouží k dočasnému odvedení pozornosti lidu od jeho bídy a sociálních problémů, zaviněných Systémem.