Co ste si zvolili, to mate

To se mi libi, jak se tři miliony a třistapadesat devět tisic lidi (32 % všeckeho obyvatelstva) raduje, že si zvolilo hezkeho prezidenta a že fčil už bude konečně hezky na světě. O tu osobu přece ale vubec nejde.
Byla to enem posledni kostka domina, keru bruselsko-amerycka vlada narodni fronty potřebovala k temu, aby do dalšich voleb zničili všecko.

Maju k temu naprosto volne pole a nikdo jim v tym nemože zabranit. Jak řikaju u nas chlopi v hospodě, fčil maju ten magnat k temu, aby si zrobili, co jim bude přikazane.

Takže pro co ste hlasovali? Třeba pro zvyšeni dani, přijeti kvot pro černoušky, zavedeni eura, lezbicko-homoseksualni vyučovani do škol, zvyšeni dani pro chude, zvyšeni dani z majetku pro bohate (ano, i ty, kokote z Dolni Lhoty budeš platit každoročně procento z majetku – u pruměrneho baraku nebo kvartyru robi jedno procento padesat tisic), přijeti cizich armad na naše uzemi (už tady vlastně su), nove pseudodaně z CO2 pro všecky, keři čimsik topi nebo maju auto a leju do něho ty nafty, uměla inflace može pokračovat, zakažu vam chov domacich zviřat, slepicama počinaje, eletryku a plyn budete platit jak střeleni, nebudete mět prachy na cestovani, ale represe proti nespravnym nazorum vas nauči cestovat v čase, třeba do sedumdesatych, nebo padesatych roku…

Mam pokračovat? Asi ni, že? Vas se to přece netyka a ta mobilizace a nasazeni našich synku na vychodni frontě tež ni.

Tuž, dobru noc. A nebuďte smutni, na světě je furt hezky.

Ladik Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, Dolni Lhota

5 16 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Gatta
Gatta
4. 2. 2023 19:20

Mám obavu, že po rozjařeném telefonování ještě občana P, který nemarnil čas a pospíšil si s nas..ním čínského draka, nebude u nás nejen levný plyn a ropa, ale ani spotřební zboží.

fajt
6. 2. 2023 6:22

generál válka alias rudý Pinochet – ještě se ani nedorval do velínu místního protektorátu a už z českého buzerplacu dává ordung, jak se všemi malověrnými švejky ( a ze světem, kterému vůbec nerozumí) pořádně zatočí ( nejlépe osobním útokem ze zálohy, který si tak skutečně, efektivně a záslužně osvojil za služby několika pánům a ideologiím ) – zelená guma nebude ztrácet čas a ani si nebude hrát na diplomata se západní maskou – vsadil jsem si u voleb na Andreje, ne proto, že měl šanci vyhrát, ale jak pravil jeden insider zdejších rudohnědých poměrů, časem vítězným tiketem na velkozelináře (… Číst vice »