Co vlastně ti imigranti chtějí špatného?

Denně jsem zavalen různými individuálními a hromadnými emaily rozhořčenými nad přílivem imigrantů do Evropy. Hlavní vinou těch imigrantů je, že jsou chudí, snědí nebo černí, nepřizpůsobiví, nezaměstnaní, muslimští a někteří i křesťanští. Ohrožují naši euroatlantickou kulturu, životní úroveň, vyspělou demokracii, svobdu, blahobyt, ekonomiku, zdraví, pořádek a všechny naše ostatní civilizované hodnoty.

Mimo to, ti imigranti jsou především další nesnesitelnou zátěží pro slušné a pracovité občany, tj. hostitele, kteří musí všechny ty naše úžasné civilizované hodnoty zaplatit svojí poctivou prací, zdravím a mizerným lidským a občanským živořením. Co vlastně chtějí špatného, ti imigranti?

Vždyť chtějí jenom žít. A to šťastně, kvalitním způsobem života, žít bez válek, vraždění lidí a devastování země, kde žijí. Vždyť na tom přece není nic špatného, když chtějí jenom brát 644 krát více peněz než řadoví zaměstnanci obchodních řetězců (http://www.zet.cz/tema/editel-etzce-mcdonald-s-pobr-644x-vc-penz-ne-adov-zamstnanci-5939). To přece není nijak trestné. Pouze to podporuje ekonomický růst či prostě řečeno, podporuje to vykořisťování pracujících lidí, civilizační degeneraci lidstva a devastaci přírody.

Ti imigranti přece chtějí jenom peníze, jídlo, bydlení, ženy, auta, mobily a zábavu jako každý jiný. A jako někteří z nás, někteří z nich chtějí dokonce i nějakou  námezdní práci. Jsme přece sami sebou vyhlášení demokraté, tak jim tyto lidské potřeby nemůžeme nijak zazlívat a vyčítat. Zvláště když víme, že takové lidské potřeby a občanská práva jsou základem naší vyspělé tržní ekonomiky, blahobytu, svobody a demokracie.

Přejít do diskuze k článku 103 komentářů