Cosik o černochovi ze salamem z Lidla

Salamova metoda. Zni to hezky a někteři si mysli, že si robim srandu a že se piše cosik o jidle. Bohužel, ni.

Salamova metoda je dokonaly koncept, kery multykulturni marxysti použivaju vic jak padesat roku. Perfektně ho popsal jakysik Jozef Overton. Musel to byt chytry chlop, bo čirou nahodou zahynul už ve 43 rokach pote, co jeho ultralajt naraz sebu nečekaně jebnul o zem. Aji s nim a instruktorem. Z teho vyplyva, že jak pišete cosik proti multykulturnim marxistum, neměli byste litat s ultralajtem, ani když mate po ruce instruktora. A na počest teho chytreho synka nazvali jeho nasledovnici jim popsanu metodu Overtonovym oknem.

Ja sem synek z Poruby, ultralajtem nelitam, instruktora nemam, a tak se nemam čeho bat. Proto temu možu řikat salamova metoda.

Salam je jednoduchy, Zeberte si, že potřebujete prosadit jakusik sviňarnu, keru by vam lidi nezežrali naraz. Třeba chcete zakazat cosik, co lidi maju radi, třeba kuřeni. Použijete salamovu. metodu. Pote, co všeci doktoři považuju kuřeni tabakovych listu za zdrave, začne kdosik balit tabak do papira a přidavat chemikalie. Potem začnu vychazat najevo studyje o tym, že už to neni zdrave, ale škodlive. Pak začnete sponzorovat vyzkumy, z kerych vyplyne, že kuřeni tabaku s papirem a chemikalijama proti samozhasinani pusobi raka a chrchlani. Pak zakažete kuřit v letadlach a vlakach. Pak zakažete, aby penize z reklam na cigara byly davane do sporta, čimž hodně sportovnich akci zkrachuje a zmizi. Pak přikažete hospodam mět lepši větraky. Pak jim řeknete, že to je malo a přikažete jim postavit zdi a oddělit huliče od nehuliču. Pak řeknete, že aji to je malo a přikažete jim dat si nalepky na dveře. Pak zakažete kuřit aji za tyma nalepkama s povolenim kuřit. A pak zakažete kuřit v celem statě, a potem aji na celem světě…

To je salamova metoda. Multykulturni marxista neda nikdy pokoj, dokud nedosahne konečneho cila. A nejhorši je mlady multykulturni marxista. To je cosik jak člen hytlerjugend nebo komsomola. Oni všeci z teho časem vyrostu, budu litovat škod, kere zpusobili, jenže mezitym vyroste nova generace těchto eurozmrdu a ti pokračuju tam, kde generace před nima skončila.

Takych přikladu možete najit desitky. Všecko, co maju multykulturni marxisti v planu, robi metodu salamu, neboli Overtonova okna. Budou lhat, mlžit a zrobi cokoliv, aby svuj cil prosadili. Před dvaceti rokama u nas začali agendu s homosexualama. Nejdřiv platilo, že to je nemoc. Pak už enem uchylka. Pak normalni věc. A o normalni věci je přece normalni demogratycky dyskutovat. Pak chtěli spolu žit a ukazovat se v televizi. Aji to jim bylo malo, tuž pokračovali registrovanym partnerstvim. Dneska už chtěju mět možnost krast normalnim rodinam děcka a vychovavat je. Vy už dobře vite, jak to bude pokračovat. Proto ten amerycky šašek s červenyma kartama běhal v čele pruvodu uchylu s holyma řiťama. A bude to pokračovat dal a dal… budu tvrdit, že všecko nenormalni je normalni. Pedofil, nekrofil, zoofil, všeci společně vzhuru k zařnym zitřkum!

No a fčil ta multykulturni pseudoafera s černochem v Lidlu. Už vidite ten samy scenař? Nikoho nenapadne, že Čechum žadny černy model nikdy nevadil? Copak někdy někdo protestoval proti reklamě s černochem na Old špajz? Nebo kdosik protestuje proti temu, že multykulturni marxysti prosadili ve všech zapadnich filmach černochy do pozic manažeru, šefu policie a kladnych hrdinu, a z bilych že robi lumpy? Ale kaj? Nam by to bylo ukradene. No ja, ale když ono to je všecko součast salamove metody a Overtonova okna. Černoch v Lidlu je enem dalši hra marxistu, jak otestovat připravenost lidi na jejich dalši krok. Mordor v pozadi financuje celu tuto scenu a medyja enem robi, co jim bylo nakazane.

Přitom ne my jsme rasysti. Nam može byt jakysik šašek v tričku z Lidla ukradeny. Ale vidime, že klidny svět kolem nas mizi, vitězem Eurovize se stal uchyl, Miss Helsinek je škareda černoška a televiza nas každy večer zasobuje pořadama, kde ukazuje bile uchyly ze všech koutu naši republiky, ty nejblbějši z nas. Je to všecko planovany postup, a v tom je naštěsti jejich slabina.

Oni enem opakuju stokrat obemlete scenaře. Přesny popis jejich postupu je tady. A ja se idu kupit štanglu, než mi ju celu rozkrajaju…

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, instruktor ultralajta, Poruba

Zdroj: http://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=579538

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
16. 1. 2017 6:17

Větva se plete. Nejsou to „multykulturni marxisti“ bo s marxismem to nema nic společneho. Jsou to neoliberálové. Podle Větvy asi Merkelka (CDU), Soros, papež, Schwarzenberg (TOP), Rothschild, Sobotka …jsou všichni multykulturni marxisti.

fajt
16. 1. 2017 6:21

není nad to, když se kryptofašista nazve neomarxistou, zbytečně bohatí sionisté měli vždycky dar pro zvrácenost. ..)

Béda
16. 1. 2017 6:30

fajt napsal

https://www.youtube.com/watch?v=KVFq8jdVkC8

fajt,

dobrý odkaz. Ten starý bigotní Švéd prý „komunista“ to tedy bylo NĚCO!

Dolmen
Dolmen
16. 1. 2017 8:32

fajt napsal

není nad to, když se kryptofašista nazve neomarxistou, zbytečně bohatí sionisté měli vždycky dar pro zvrácenost. ..)

Vždy znovu žasnu, jak se v tomhle neoliberálním binci manipuluje s pojmy. Tato manipulace s pojmy očividně součástí velkého plánu, jehož jedním prvkem je i vyvolání migračních vln. Je to plán na ovládnutí světa korporátním fašismem. Konrarevolučnímu majetkovému převratu se říká revoluce, vlastenec je nacionalista, ten kdo říká to, co si myslí je populista a vrchol všeho – ten kdo rozvrací společnost je NEOMARXISTA.

Dolmen
Dolmen
16. 1. 2017 8:41

Omylem jsem odaslal nedokončené, takže pokračuji. Cíl tohoto počínání je jasný – u lidí kteří vědí kulové o marxismu, a těch je naprostá většina, zasít k marxismu nenávist. Je s podivem, že na tenhle špek skáčí i jinak velmi inteligentní lidé a tyhle převrácené pojmy používají přesně v tom smyslu, pro nějž byly vymyšleny autory „velkého plánu“ a pomáhají jim tak tuhle nebezpečnou nákazu šířit dál, ačkoliv si myslí, že činí opak. Nikoliv, oni tím, že přistoupili na tuto hru se slovíčky „velkému plánu“ světového korporátního fašismu nebrání, nýbrž ho aktivně pomáhají uskutečňovat.

Bety
Bety
17. 1. 2017 15:01

Už v bibli je na to recept: A Bůh řekl: Sestoupíme a zmateme jim řeč aby si nerozuměli. No vemte si to – taková drzost, postavit v Babylónu věž až do nebes, vždyť by obyčejní lidé mohli vidět, co za šlichtu se tam pro ně vaří!! Inu nic nového pod sluncem, zmatené pojmy způsobí zmatené dojmy a neomarxismus patří mezi ty obzvláště vypečené!

Ladislav Hinner
Ladislav Hinner
17. 1. 2017 16:41

Aniž by to autor zřejmě tušil nebo měl v úmyslu, tak časté označování neomarxistů a socialistů za nositele multikulturalismu, globalizace a imigrace je přesně pisatelem popisovaná salámová metoda přibližování populace ke kýženému cíli. Nejprve uděláme revoluci, která v daných podmínkách nenaplní očekávání , nedospěje ke kýženému cíli, prohraje dobrovolně a bez boje z efektivnějším a drsnějším protivníkem, vůči kterému se vymezovala. Tím bylo dosaženo důkazu o neživotnosti proklamovaných myšlenek, zbabělosti vůdců i národů pod jejich jhem , čímž se v očích veřejnosti zcela zostudili a jakmile docílíme obecného opovržení, označíme je za nositele všech nepravostí, které jsou solí v očích… Číst vice »

Nomen12
Nomen12
18. 1. 2017 14:06

Dolmen napsal Cíl tohoto počínání je jasný – u lidí kteří vědí kulové o marxismu, a těch je naprostá většina, zasít k marxismu nenávist. Je s podivem, že na tenhle špek skáčí i jinak velmi inteligentní lidé a tyhle převrácené pojmy používají přesně v tom smyslu, pro nějž byly vymyšleny autory „velkého plánu“ a pomáhají jim tak tuhle nebezpečnou nákazu šířit dál, ačkoliv si myslí, že činí opak. To je právě ten „jejich“ systém – nálepkovat těmito pojmy „neo-marxismus“ a dokonce „marxismus“, a bez jakýchkoliv argumentů, takže jen „shodit“ . Domnívám se, že mnozí to říkají z nevědomosti, protože to… Číst vice »