Daniel Solis: Nedávejme mandáty těm, kteří zastupují vrahy!

Vážení přátelé. Vítám vás zprostředkovaně na tomto setkání slušných a odvážných lidí, na kterém bohužel nemohu dnes být osobně, neboť tomu nepřejí okolnosti.

Stavím se ale bok po boku vedle vás, proti hloupým a krátkozrakým sankcím, které jsou zaváděny proti Ruské federaci. Stavím se vedle vás za mír ve světe, který je ohrožen, jako vzácná květina. Na mnoha místech je právě nyní pošlapáván, tak jako mezinárodní právo a snaha předešlých generací o lepší soužití a spolupráci mezi národy.

Jsou ale tací, kteří naopak chtějí národy poštvat proti sobě a vehnat je to další zničující a vražedné války.

Tato válka již probíhá. Probíhá v různé intenzitě na různých místech a v různých intervalech. Odehrává se podle důmyslného ďábelského plánu, vymyšleného chorými mozky lidí, které již nelze nazývat lidmi. Jsou to monstra, lidské zrůdy. Plánují, připravují, podporují páchání těch nejhorších zločinů. Válečných zločinů. Hromadných poprav, mučení, mrzačení, upalování, obchodování s lidskými orgány svých obětí, zabíjení nevinných lidí, bez rozdílu věku a pohlaví.

Tyto lidské zrůdy se spojují do mezinárodních kartelů napříč kontinenty a zeměmi. Hledají si své spojence všude, kde mohou a získávají si je penězi, úřady a falešnými poctami.

Také zde si našli ochotné spojence. Jim podobné lidské zrůdy, aby si podmanili nás, slušné občany, kteří nechceme válku. Kteří nechceme nenávist, kteří nechceme násilí.

Tito jejich zrůdní spojenci z řad Čechů však jsou již dávno známé osoby, které pracují pro nadnárodní mafii, euroatlantický zbrojní průmysl a tajné služby.

Proto se jejich ubohé snaze zapůsobit a ovlivnit veřejné mínění hlasitě vysmějme a označme ty ubožáky pravým jménem. Protože ti, kteří nyní sepisují petici za sankce a za válku, jsou zbloudilé duše, soustředěné kolem falešné slávy amerického satrapy, notorického opilce a darmožrouta, Václava Havla.

Petici válečných štváčů, zvanou „Distancujeme se“ – která by měla celým názvem znít: „Distancujeme se od míru a přátelství mezi národy“, inicioval trojlístek vlastizrádců, nohsledů bohatých a mocných amerických vlivových skupin. Tento trojlístek má za úkol poštvat lidi do války, která slouží výhradně zájmům nadnárodní finanční a zbrojní mafie. Od zhora dolu pak nalezneme jména pohrobků příšerného a temného odkazu opilce Havla, včetně jeho vdovy a jeho bratra a další jeho klientely.

Martin Bursík. Hlasoval ve vládě i ve Sněmovně pro americký radar v Brdech.

Michal Kocáb. Bursíkův ministr, bývalý agent StB a obchodník se samopaly, vykradl privatizační fond TREND. Tento vlastizrádce se na Kyjevském Euromaidanu bratříčkoval s banderovci Pravého sektoru, vrahy žen a dětí. Bratříčkuje se s nimi i zde v Praze, kde se pozvolna vytváří fašistická pátá kolona, pod záštitou vlastizrádce Schwarzenberga a jeho účelové strany TOP09, která ovládá pražský magistrát a kryje fašistický tábor na Staroměstském náměstí!

Jaromír Štětina. Odporná lidská zrůda, která v mládí procestovala Sovětský svaz pod speciálními privilegii, taktéž agent StB. Také agitoval na kyjevském Euromaidanu za násilí a válku. Monstrum, které se ukájí neštěstím a zkázou druhých! Lidský odpad! Sedí v Evroparlamentu za TOP09.

Není náhoda, že vlastizrádce Bursík právě kandiduje do Senátu právě za TOP09, poté co jej Zelení vyobcovali, tak jako svého času i lidovci.

Tuto ubohou petici ubohých lidí dále podpořilo několik známých agentů zahraničních struktur, kteří dlouhodobě pracují na oslabení suverenity našeho státu a podrývání jeho integrity ve prospěch nadnárodního velkokapitálu a jeho vojensko-průmyslového komplexu legitimizovaného nejvyššími vládními strukturami Spojených států amerických. Nyní všichni tito agenti museli přiznat barvu.

Dejme je tedy na veřejnou zeď hanby, ať celý národ vidí, kdo jej zde celou dobu klame a podvádí: verbíř estébáků Ruml, politruk Bilderbergu Pehe, lobbista a propagandista amerického radaru Klvaňa z militantního Aspenského institutu saúdského jestřába, prince Bandara a balkánské řeznice, krvavé báby Albrightové, či lžikněz a podvodník Halík, který již v roce 1999 štval k bombardování Jugoslávie. Nyní Halík s dalším signatářem, Šípkem, jezdí po Washingtonu a rozsévá s Albrightovou lavičky ožralce antihumanisty Václava Havla a opět štve kolemjdoucí, za dobrý peníz od Tempeltona, do války proti Rusku.

Zbytek jsou už jen zbloudilé duše hloupých umělců, již dobře známých petentů z řad proslulé kulturní fronty a jakých si bývalých svazáků a svazaček typu Šiklová a spol., lidí kteří žijí z amerických peněz. Dále milenky a manželky, nebo dcery předchozích signatářů, jako je Biomasa, nebo Abbasová, či Kocábová a další nohsledi a pudlíci.

Tato sebranka pomatenců, zaprodanců a vlastizrádců však nemá šanci ovlivnit veřejné mínění slušných lidí. Nenecháme se oblbnout jejich lží, ani proto, že jsou to samozvané elity, nebo kejklíři umělci, darmožrouti, manipulátoři a politici, ani proto, že se jejich kápo Schwarzenberg se spojí s Chodorkovskym, nebo samotným ďáblem, aby nám zde vymyl mozky.

Protože my, Češi si válku nepřejeme a sankce proti Rusku považujeme za hloupé a krátkozraké!

Odmítáme fašismus na Ukrajině a odmítáme fašismus v Čechách! Děkujeme petentům, za seznam českých fašistů, Nyní celý národ konečně ví, kdo jsou ti vlastizrádci, kteří za rekordních 25 let tento stát přivedli na mizinu, zaprodali a zhuntovali, pod krásnými a uměleckými slovy, která vydávala celému našemu národu lež za pravdu, a nenávist za lásku. Dejme si na ně pozor a nespouštějme je z očí. Hlavně jim už proboha nedávejme žádné mandáty! Stačí přece, že zastupují vrahy, nemusí zastupovat nás, slušné lidi!

Převzato z CFP!

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
19 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
idiotronic
1. 10. 2014 6:24

,,Máme přeci zkušenost s rokem ´68 , vzali nám svobodu na 40 let“
říká Bursík,aby masy ,,uvědomil“. Masy si tedy mohou myslet, že Bursík považuje léta do roku 2008(to uplynulo oněch 40 let od jím zmíněné okupace) za poslední léta nesvobody.Anebo si mohou myslet, že Bursík
víc mluví,než myslí.(www.youtube.com ,Pražský Majdan, desátá minuta)

Béda
1. 10. 2014 6:53

http://czech.ruvr.ru/news/2014_09_30/Rada-bezpecnosti-OSN-obdrzela-dopis-od-Curkina-0706/

a na to navazující komické http://czech.ruvr.ru/news/2014_09_30/Ukrajina-slibuje-ze-vysetri-vsechny-pripady-masovych-pohrebist-4415/
Fašisti se zavazují, že „nestranně vyšetří“ své vlastní zločiny na cizím území? To snad ne!

Béda
1. 10. 2014 6:54

JInak DLR a LLR mají stejnou ne li mnohem větší legitimitu jako nezákonný protiústavní režim v Kyjevě. Legitimitu vzešlou „z ulice“ podepřenou REFERENDEM.

Béda
1. 10. 2014 7:04

No to snad ne! C ovyštrachal britský mainstream: Garry Kasparov: Putin je „nejnebezpečnější muž“ světa a větší hrozba pro USA než „Islámský stát“
http://www.blisty.cz/art/74955.html

Není snad tím nejnebezpečnějším mužem snad sám americký prezident? Proč zrovna Putin, který se recipročně zaváděným antiruským hrozbám zaobírá ruskou reakcí na tyto hrozby v okolí Ruska a proč ne Obama (před ním Bush), kteří globálně porušují mezánárodní právo a kontraproduktivně útočí na kterýkoliv stát jim jejich loutkovodiči a ponzoři podle momentální zájmů nadnárodních korporací ukážou?

hanick
hanick
1. 10. 2014 7:26

Nemám co dodat – pokud je třeba něco v tom smyslu podepsat, jsem připraven.

Béda
1. 10. 2014 8:56

Mistři pokrytectví a převracení věcí naruby píší: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/349189-putin-se-stal-rukojmim-vlastni-bojechtivosti-pisi-financial-times.html „Taktická vítězství často končí strategickými porážkami a takový osud čeká i Vladimira Putina, napsala v listu Financial Times analytička Lilija Ševcovová z moskevského centra Carnegie. Podle ní se dostal do vleku událostí, které sám rozpoutal…“ Putinovi sice přiznávají dílčí taktická vítězství ale celkově z hlediska strategie je prý odsouzen k porážce kvůli událostem, „které sám vyvolal“. Zajímalo by mne které události tím míní? Žeby Majdan, do kterého USA nacpaly miliardy dolarů, na kterém se promenovaly čelní politikové USA, anebo události na východní Ukrajině, které má od svého počátku ve své kyjevské režii… Číst vice »

Béda
1. 10. 2014 9:01

Dále píší, že putin udělal prý z „Ruska válčící stát“. Kdyby toto napdsaly o svých rodných USA, které válčí neberouc ohled na mezinárodní právo v desítkách zemí, tak bych to chápal. To nelze ani přehlédnout ani zatlouct. Ale Rusko? Oč víc válčí Rusko na Ukrajině než USA, kde jsou od začátku američtí politici, americké páté kolony, americké prachy, američtí zpravodajci a „poradci“, američtí žoldáci, plody amerického výcviku pravicových extremistů

r.m.
r.m.
1. 10. 2014 9:37

že v době Bursíka budou Zelení v parlamentu věděli jako první na US ambasádě v Praze, překvapeně o tom později referoval Ondřej Neff.
Kocáb používá například byty s okny v úpravě proti odposlechu. Neudělá krok bez konzultace s americkým agentem Urbanem a ten žije s Ukrajinkou…je to bída kam dokázali klesnout jako lidé.

tožtak
tožtak
1. 10. 2014 9:44

idiotronic napsal ,,Máme přeci zkušenost s rokem ´68 , vzali nám svobodu na 40 let“ říkáBursík,aby masy ,,uvědomil“. Masy si tedymohou myslet,že Bursík považuje léta do roku 2008(to uplynulo oněch 40 let od jímzmíněné okupace) za poslední léta nesvobody.Anebosimohoumyslet, že Bursík víc mluví,než myslí.(www.youtube.com,PražskýMajdan, desátá minuta) Dík za odkaz. Jsem teď dočasně mimo dění a tak jen zírám co se děje v Praze a nemohu tomu ani uvěřit. Kocáb, který chce český Majdan by si měl při tom kouření dát pozor, aby mu na hlavě neskončil nějaký ten koktejl a neokusil tak medicínu, kterou naordinoval v Kyjevě. Chce to vydržet.… Číst vice »

tožtak
tožtak
1. 10. 2014 9:48

P.S. Rád přispěju na odtah auta ze staromáku.

r.m.
r.m.
1. 10. 2014 10:04

Na území ČR se skrývají Ukrajinci před povolávacími rozkazy do těžce zkoušené Ukrajinské armády. ČR by jim měla pomoci je vyhledat a poslat domů, aby mohli splnit vlasteneckou povinnost. Vyhýbání se mobilizačním rozkazům je těžký zločin ve všech státech.
Kocáb s Bursíkem tomu napomáhají.
Jim 200 000 ukrajinských gastarbeiterů mzdy od USA nesnižují. Když pošleme 100 000 z nich domů bojovat za zájmy izraelského občana Kolomojského, brzy zvítězí a zavládne světový mír na věčné časy a nikdy jinak.
včera bylo pozdě

tožtak
tožtak
1. 10. 2014 10:22

Kocáb jedny vojska odtud vyhnal, aby sem mohl pozvat vojska jiná. Jak šlechetné.

Béda
2. 10. 2014 4:03

Český Bilderberg opět perlil: http://www.zvedavec.org/vezkratce/9123/ Schwarzenberg v německých novinách: Rychle pošlete na Ukrajinu zbraně, jinak ji Putin sežere po kouskách http://www.wertyzreport.com/clanek/kirchnerova-vrazda-isis Argentinská prezidentka Cristina Kirchnerová obvinila během svého projevu v budově vlády domácí a americké zájmy ze snah o svržení argentinské vlády a dokonce i o její zabití… http://www.wertyzreport.com/clanek/asad-je-cilem Bývalý saúdský velvyslanec v USA Turki al-Faisal v rozhovoru pro CBS prohlásil, že válka proti Islámskému státu má vést ke svržení syrské vlády… http://www.nwoo.org/2014/10/01/nalety-nato-utoci-v-syrii-na-obilna-sila-a-zabiji-civilisty-porazi-isis-vyhladovenim-syranu/Spolu s tím, jak Spojené státy pokračují se svými zahalenými útoky na syrskou vládu, objevily se nové cíle US náletů. Tentokrát už to nejsou ropné rafinérie, nýbrž obilná… Číst vice »