Debatní klub o práci novináře: Alex Švamberk / Břetislav Tureček

Jsou čeští novináři v jednom šiku?

Břetislav Tureček – novinář, analytik a vysokoškolský učitel na Metropolitní univerzitě Praha, bývalý zpravodaj Českého rozhlasu. Specializuje se na oblast Blízkého východu.

Alex Švamberk – novinář, spisovatel, hudebník, skladatel a performer, absolvent strojní fakulty ČVUT v Praze. Nyní pracuje jako zahraniční redaktor serveru Novinky.cz. Specializuje se na válečné konflikty a oblasti Korejského poloostrova, Balkánu, ale i na Ukrajinu a Jižní Afriku.

Více debat najdete na stránkách Debatního klubu

5 2 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
11. 6. 2023 11:16

Ta dvě jména znám, ale nevím, jak pojimaji současný svět. Nesleduji je. Ani teď to neudělám. V každém případě se nezbavim pocitu, že jsou to zabodanci a boostrati. Nevím nic o jejich odporu ke covid drogám. Na Zachude slaví trefeny Blaf Olaf bude vyjednávat jakoby Alzak je moc hravý uz nesmí hakovym mavatkem mávat ani na scoby Na Halici se teď hraje na schofku běží totiž průšvih – negdo trefil Kachovku To byla ale jen jurska Merka co má na fsechno gebir jistá v kramFLECICH, jak stará Herka Smrad se line jurskou zvlnenou plání proboha, co to je? Nejde o… Číst vice »

Last edited 1 rok před by orinoko