„Děláte si z nás srandu?“ Americký raper a aktivista An0maly reaguje na Meryl Streepovou

Americký raper a aktivista An0maly reaguje na projev Meryl Streepové při předávání filmových cen Zlatý glóbus, v němž kritizovala Donalda Trumpa za šikanování lidí.

Zdroj: n@palete

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
24 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Martin (už bez taky m)
28. 1. 2017 9:35

Velká satisfakce,
Ameriku takových lidí
bude ještě svět potřebovat.
Jen houšť v boření „Slonovinových věží“, i když
někdy mám ten pocit, že naši „mocní bezmocní“ v ničem než v umělé realitě nežijí…
No ale sklo toho „akvária“ už praská…

Béda
28. 1. 2017 10:54

TRUMPŮV VYSLANEC: EU POTŘEBUJE ZKROTIT STEJNĚ, JAKO JSME TO SVÉHO ČASU UDĚLALI SOVĚTSKÉMU SVAZU, A DALŠÍ ZEMĚ SI NEJSPÍŠ ODHLASUJÍ ODCHOD TAKÉ
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9729-eu-potrebuje-zkrotit-sovetsky-svaz-odchod

http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/nzz-gabriel-ma-pro-rusko-vetsi-porozumeni-nez-steinmeier/

Trump připravil výnos o zrušení sankcí vůči Rusku http://www.zvedavec.org/vezkratce/13978/

Irena
28. 1. 2017 11:58

Na Zemi přistanou mimozemšťané, aby určili přítomnost rozumu. Rozhlíží se kolem, vidí všude nepořádek, krizi, problémy… ale rozhodnou se pro jistotu promluvit s místními. – Proč je zde všude takový nepořádek a sociální napětí? – Nejsou peníze. – Proč plundrujete přírodu? – Je třeba vydělávat peníze. – Proč se tak špatně staráte o své staré a umírající? – Nejsou peníze. – Proč je zde vše tak zchátralé? – Málo peněz. … (každý podle své představivosti) – Co jsou to zač ty peníze, možná bychom vám mohli dovézt pár kontejnerů z nějaké jiné planety, když je to tak vzácná věc?? –… Číst vice »

zedd
zedd
28. 1. 2017 12:28

Tenhle kluk bude mít těžkej život.

Béda
28. 1. 2017 12:57

Vystoupení S. Lavrova 25.1.2017 cz. titulky: https://www.youtube.com/watch?v=ugYKJ5eq_iA

Aleš
Aleš
28. 1. 2017 23:50

Zedde: To nevím, ale jisté je jedno. Takoví jako on jsou nadějí pro naše děti a vnoučata. A přesně takoví mění svět. K lepšímu. Dnes v České televizi na sportovním programu jsem viděl ducha Karola Poláka, jež je od loňska na pravdě boží. Cítil jsem se tak, jako se asi cítili lidé v 69 při památném mistrovství v hokeji. Běžný závod Světového poháru ve skeletonu, člověk pak měl chuť fandit i dalším sportovcům, bylo toho plno, když vidím že ne všichni se účastní jistého honu na čarodějnice a naopak se nebojí si z těch Bobligů z Edelstadtu veřejně střílet. Bo!!!… Číst vice »

zedd
zedd
29. 1. 2017 8:14

Aleši, vřele s Vámi souhlasím a možná i brzdím s tím těžkým životem. Lidí jako on přibývá a je šance, že vytvoří akceschopnou vrstvu globální populace.

Moje škarohlídství hodně vyvěrá z naprosté impotence CZ mládeže, ve které je dokonce sociologicky zdokumentován příklon ke „konzervativním hodnotám“.

zedd
zedd
29. 1. 2017 8:24

Resp. máme tu jednu nespornou mládežnickou hvězdu, jistého Jandu, který to válí jak šéf myšlenkového septiku s bohatým zahraničním financováním a čerstvě vlastním odborem na nejmenovaném ministerstvu.

Spoustě lidí jistě křivdím, ale vnímám ho jako tresť své generace.

fajt
29. 1. 2017 8:34

zedd napsal Aleši, vřele s Vámi souhlasím a možná i brzdím s tím těžkým životem. Lidí jako on přibývá a je šance, že vytvoří akceschopnou vrstvu globální populace. Moje škarohlídství hodně vyvěrá z naprosté impotence CZ mládeže, ve které je dokonce sociologicky zdokumentován příklon ke „konzervativním hodnotám“. největší šanci ( a potenciál ) na změnu měly husákovic děti, ale ti ji probendili kolaborací s kdejakým prozápadním darebákem a nechutnou ideologii, dnešní mládežnická várka je pouhý odvar už tak malého nárůdku a než se proberou ze své drogové závislosti na konzumu a kapitalismu bez ksichtu, tak v podstatě přestanou existovat, pak… Číst vice »

peter.
29. 1. 2017 8:41

fajt napsal
přenechají zemi svých předků klidně i marťanům, hlavně když budou moci někde doživořit a dosloužit. ..)

http://www.rouming.cz/upload/novi_pracovnici__28mimikry_v_cene_29.jpg

fajt
29. 1. 2017 8:55

peter. napsal
http://www.rouming.cz/upload/novi_pracovnici__28mimikry_v_cene_29.jpg

hezké, ale nejde o realitu, bubáci se nemusí v české kolonii bát práce ( gor na šachtách, páč ta už zásluhou všech polistopadových uhelných baronů už prostě není ), evrosajuz ( než zanikne) je pěkně zadotuje a pokud stejně vezmou draka do rajchu, tak tady skopčáci raději udělají přírodní rezervaci bez švejka, než aby dopustili, že by se zde potulovali kapitalističtí poskoci bez rozumu ( němci maj zdejší národ stále, a silnějc, za untermensch, na tom nic nezměnil ani Vašek se svou pro americkou vyžírkovskou suitou ) . ..)

Martin (už bez taky m)
29. 1. 2017 9:28

Husákovy děti tady pořád jsou, alespoň ve většině.
Promiňte, povězte mi fajte, s kým jsem kolaboroval, případně jakou ideologii jsem vyznával.
Víte, rád se poučím.
Mimochodem, jestli si myslíte, že Marťani jsou pro migraci a serou se do jiných planet, pletete se zcela nepochybně podle mustru „podle sebe soudím tebe“…
I ten nejtvrdší život přece není v pozici živoření ve smyslu služebníčkování někomu?
A že Vaše flinta už dávno zarostla žitem je dlouho zjevné,
ale proč tam hážete flinty druhých?
Ony vám patří?
Všichni máme své „dny rezignace“,
ale
https://www.youtube.com/watch?v=emi9O8bDjD8

peter.
29. 1. 2017 10:27

fajt napsal
( gor na šachtách, páč ta už zásluhou všech polistopadových uhelných baronů už prostě

fajt:
Trochu som sa pohrabal na internete a „Důl Lazy“ snáď ešte funguje.A keby že nie,tak sa celkom iste nájde nejaký ľudomil a dobrák typu „Bakala“,ktorý za pomoci vášho premiéra znovu oj..e celú Severnú Moravu a začne ťažiť znovu.Kdesi som zachytil,že vo svete stúpa dopyt po čiernom uhlí,zvlášť po tom koksovateľnom.

fajt
29. 1. 2017 11:44

peter. napsal fajt: Trochu som sa pohrabal na internete a „Důl Lazy“ snáď ešte funguje.A keby že nie,tak sa celkom iste nájde nejaký ľudomil a dobrák typu „Bakala“,ktorý za pomoci vášho premiéra znovu oj..e celú Severnú Moravu a začne ťažiť znovu.Kdesi som zachytil,že vo svete stúpa dopyt po čiernom uhlí,zvlášť po tom koksovateľnom. http://www.imagehosting.cz/images/dllazy.jpg tady je za dob, kdy se tam opravdu těžilo uhlí, horník si vydělal a nebyl pouhý nádeník u nějakého s.r.o. kontraktora, který mu dá v podstatě houvno. ..) samozřejmě, že uhlí začíná být nedostatkové zboží, dokonce i v kraji razovitem, kde se uhlím skorem i plýtvalo,… Číst vice »

fajt
29. 1. 2017 12:02

Martin (už bez taky m) napsal Husákovy děti tady pořád jsou, alespoň ve většině. Promiňte, povězte mi fajte, s kým jsem kolaboroval, případně jakou ideologii jsem vyznával. Víte, rád se poučím. Mimochodem, jestli si myslíte, že Marťani jsou pro migraci a serou se do jiných planet, pletete se zcela nepochybně podle mustru „podle sebe soudím tebe“… I ten nejtvrdší život přece není v pozici živoření ve smyslu služebníčkování někomu? A že Vaše flinta už dávno zarostla žitem je dlouho zjevné, ale proč tam hážete flinty druhých? Ony vám patří? Všichni máme své „dny rezignace“, ale https://www.youtube.com/watch?v=emi9O8bDjD8 tak jsou tady (… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
29. 1. 2017 12:34

Nechci být soudcem,
taky jsem udělal sám bezpočtu chyb, možná to zase přehnal „na druhou stranu“, ale copak už jsme skutečně a ve všem definitivně odepsaní??
Nejsme naopak poučenější, „protřelejší“ i více realisté??
Co když je právě toto zapotřebí??
Člověk furt něco zkouší,
dokud tady je.

fajt
29. 1. 2017 12:56

Martin (už bez taky m) napsal Nechci být soudcem, taky jsem udělal sám bezpočtu chyb, možná to zase přehnal „na druhou stranu“, ale copak už jsme skutečně a ve všem definitivně odepsaní?? Nejsme naopak poučenější, „protřelejší“ i více realisté?? Co když je právě toto zapotřebí?? Člověk furt něco zkouší, dokud tady je. já vám fakt nevím, Martine, měkká síla na fašisty a vládnoucí psychopaty rozhodně neplatí, na hrubou sílu nejsou prostředky a organizovanost a to zapouzdření do sebe a svého okolí platí pouze chvíli, než dorazí nějaká civilizační katastrofa – ale máte recht, pokud člověk myslí proti svinstvu a nenechá… Číst vice »