Demokracie a média: Irena Ryšánková

Seminář Demokracie a média uspořádaly občanské iniciativy Nová republika, Ne základnám, Hnutí za přímou demokracii, Přátelé Srbů na Kosovu, Stop církevním restitucím, Nezávislá média a e-republika. Vystoupili na něm Lenka Procházková, Irena Ryšánková, Marek Řezanka, Zbyněk Fiala, Štěpán Kotrba a Ivan David.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
B. Tichánek
B. Tichánek
7. 7. 2014 16:24

Byla zmínka o bulváru:
Výhodou bulváru je, že nepředkládá milionkrát omleté úvodníky a závodníky:-) Od novinářů, kteří chudáci každoročně musí mnohosetkrát psát a psát. Kdežto noviny, vyplněné fotkami, mají něco do sebe. Kdyby nepřevládala ona bulvární témata. Výhodou bulváru je, že nepředkládá milionkrát…
**
Před desítkami let si premiér Klaus stěžoval, že když na brněnském veletrhu přednese zásadní přichystanou řeč, noviny ji neotisknou. Jaké noviny nám v Česku chybí?

Béda
8. 7. 2014 15:02

Co se v USA změnilo za 40 let?

z diskuse na internetu
Před 40 lety dva novináři ukázali, že prezident nejmocnější země světa využil tajné služby k odposlechu svého politického oponenta. Tato investigativní novinařina jim přinesla Pulitzerovu cenu a vyústila v odstoupení prezidenta…. Dnes jednotlivci s pomocí digitální kultury ukázali, že prezident stejné země odposlouchával celou zeměkouli! A poslal vojáky, aby cynicky zabíjeli civilisty. Další Pulitzerova cena? Ne, 35 let ve vězení pro jednoho a celosvětový hon na druhého. Prezident naproti tomu dostal Nobelovu cenu míru.