Destrukce českeho školstvi jde do posledni faze

My zme v Mordoru furt přemyšlali, jak to zrobit, aby Česi konečně začali vražat svoje prachy do sukromych škol. A už zme na to přišli. My promichame ve školach chytre děcka s blbyma, a vy si pak už radi připlatite.

Všeci totiž velice dobře vědi, že vyuka ve školach ide tak rychle, jak to ide temu nejpomalejšimu. Proto se chytre děcka davaly do specialnich třid, aby mohli jit kupředu ke světlym zitřkum rychleji. A hlupějši děcka se davaly do zvlaštnich škol, aby se naučily aspoň čist, psat a sčitat jabka s hruškama, bo na co budete hlupemu vysvětlovat integraly a derivace?

Je to tajak ve fotbale. Kdybyste pomišali prvni ligu s posledni vesnicku a navic ty vesničany přinutili zařadit do soupisky nejlepšich klubu, pak cely system pude do dupy. A stejně tak to dopadne se školstvim.

Už dluho Mordor pracoval na likvidaci školskeho systemu, kery tu vznikal staleti. A postupně se likvidace dařila, ale šlo to pomalu. Fčil to ale zebere rychly konec. Asi si dokažete představit, jak to dopadne, když chytry a vzdělany Dežo, o kereho se rodiče staraju, uči se s nim doma a ma same jedničky, se na chodbach jedne školy potka s Pepičkem a jeho tlupou, kera ma IQ 80 (ale jen když jich je tlupa pokupě.). Chytry Dežo dostane od Pepička parkrat po tlamě, a on už se brzy přizpusobi, šprt jeden.

Schvalně hadejte, co vznikne, když se date dokupy učit jedneho genyja a jedneho idyjota. Budu na konci školy dva genyjove, nebo dva idyjoti?

A tak od přištiho roku pomišame všecky děcka dokupy, bo zvlaštni (letos se to ještě jmenuje praktycke) školy zrušime. Bo tak si to přeje Mordor z brusele. A komu se to nelibi, ten se može vztekat a poděkovat bruseli a socanske minystryni školstvi. A to je tak všecko.

Ladislav Větvička, ředitel Mordoru

Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Megafon
Megafon
23. 9. 2015 16:06

A Laďo. Šim ste si jak všude kde to ide do dupy sedi sami JUDŘI ( nebo LUZŘI ted fakt nevim ) tajak ta ministriňa přez školství co ma bohate životni zkušenosti ze školství, bo pomahala na uřadu ombucmana a taky v nejake te neziskovce co ji asi fandi SS velvyslanec? To by stalo taky za příspěvek. Věrny Megačtenař

Gatta
Gatta
23. 9. 2015 16:12

Ja tomu začleňovani též fandim – jen to je třeba ještě dotahnout.

Do každého sportovního ligoveho mužstva začlenit alespoň jednoho vozíčkáře jednoho slepého a jednoho blbého. Bo by diskriminace nebyla …

Sio
Sio
23. 9. 2015 16:14

Halt, selský rozum nás nějak opouští. Říká se tomu vznešeně „inkluze“. S článkem bez výhrad souhlasím.

Megafon
Megafon
23. 9. 2015 16:39

Gatta napsal

Ja tomu začleňovani též fandim – jen to je třeba ještě dotahnout.

Do každého sportovního ligoveho mužstva začlenit alespoň jednoho vozíčkářejednoho slepého a jednoho blbého. Bo by diskriminace nebyla …

Neblbni. Málem jsem spadnul smíchy ze židle. : ))))))

idiotronic
idiotronic
23. 9. 2015 16:55

Ono se to dá dotáhnout do důsledku. Např. rovné příležitosti:
Když může ministra národní obrany dělat astrolog či vysloužilý herec, proč by ministrem kultury nemohl být vysloužilý lampasák?
(autor – Václav Vašek, vysloužilý letec)

aram
aram
23. 9. 2015 17:28

…. a ministryní sociálních věcí vysloužilá kurtizána

denda
denda
23. 9. 2015 18:39

gata
blbý nevadí, ldyž umí kopat

Bety
Bety
23. 9. 2015 20:04

A Frodo nám asi zabloudil, kdepak se s tím prstenem sakra courá?

Sasin
Sasin
23. 9. 2015 20:31

Škola základ života. A jakého. Muheeeeeee

idiotronic
idiotronic
24. 9. 2015 7:43

Sasin napsal Škola základ života. Nebo může obsahovat bezcenné stovky hodin, strávených v nudě pod vlivem pochybné společnosti. Ve druhé třídě ZDŠ se čtvrtina žáků jmenovala Mižigár a čtvrtina Grlák. Dva se jmenovali Dezort , dva Kraus, a ostatní tak porůznu.Celkový počet ve třídě- 45 žáků. Právě dorazila migrační vlna ze Slovenska. Kvalitu výuky si dovedete představit. Ve čtvrté třídě už byl počet Mižigárů i Grláků nula ( pokračovali dál ve vzdělání v nižších ročnících) a soudruh učitel se pak zodpovídal za dění o přestávce. (Učitel odovídá za všechno).Například bratři Krausové se bavili veselou taškařicí: nahřáli použitou loveckou patronu na… Číst vice »

brtnikvbrlohu1
brtnikvbrlohu1
24. 9. 2015 14:04

V době kdy učitel bral výše uvedený plat nemohlo jít o ZDŠ, maximálně o OSŠ, ale spíš o PŠ. :) a tam ale zase nemohlo být tolik žáčků – tak maximálně třetina.

idiotronic
idiotronic
24. 9. 2015 14:43

brtnikvbrlohu1 napsal . a tam ale zase nemohlo být tolik žáčků – tak maximálně třetina. Šlo o čtvrtou třídu- a počátek 60. let. . Počty :45 žáků- druhý ročník, druhé pololetí 30 žáků- čtvrtý ročník(něco přibylo, hodně ubylo.) . Pokud jde o plat, údaj odpovídá a můžete mít pravdu, během školní docházky skutečně došlo k prodloužení o devátou třídu a tedy i ke změně názvu školy.. V devátém ročníku (opět v pozměněném složení) nás bylo 24 žáků, z toho 16 dívek a 8 hochů. Hoši končili častěji v nižších ročnících, do deváté třídy se nedostali. Řada spolužáků později ještě absolvovala… Číst vice »