Dobrá rada budoucím masovým vrahům: Učte se od Ukrajiny

Jakmile své nepřátele propojíte s Ruskem a jeho zlými vůdci, můžete vysvětlit Západu, že zabíjení je nezbytné nikoli kvůli vaší vášnivé nenávisti ke svým obětem, ale protože chcete přijmout liberální hodnoty a vstoupit do EU. Ti, které zabíjíte, jsou obhájci tyranie.

Pokud máte v úmyslu zabíjet své oponenty v masovém měřítku, nedávejte svým lidem hned mačety, železné tyče nebo kalašnikovy a nezačínejte je zabíjet. Světová veřejnost by vás poté, co fotografie ukrutností zaplaví internet, mohla zastavit nebo dokonce potrestat.

Tato staromódní metoda masového vraždění se dnes těžko uplatňuje ve světě svobod a individuálních práv. Mnohem lepší způsob, jak uspět s masovým násilím, je spojit své oběti s Ruskem(external link), jejich očerněním jako nepřátel svobody a demokracie a jejich označením za ruské teroristy a loutky v rukou současných vládců Ruska, jež byste měli označit za reinkarnaci Stalina. Hitlerova reinkarnace funguje také dobře, ale protože Hitler byl vůdcem Německa – země, která je v současnosti předvojem demokracie – mohlo by to způsobit jistý zmatek. Nový Stalin – to je mnohem účinnější nálepka.

Jakmile své nepřátele propojíte s Ruskem a jeho zlými vůdci, můžete vysvětlit Západu, že zabíjení je nezbytné nikoli kvůli vaší vášnivé nenávisti ke svým obětem, ale protože chcete přijmout liberální hodnoty a vstoupit do EU, zatímco ti, které zabíjíte, jsou obhájci tyranie. Nikdy nezapomeňte všechny ujistit, že všechno vaše vraždění bylo vyprovokováno Ruskem. Vaši podporovatelé na Západě zcela jistě celou svou autoritou podpoří toto vaše obvinění(external link). Můžete také argumentovat tím, že území vyčištěné vašimi útoky bude moci být používáno pro základny NATO. K podpoře svého úsilí je také důležité požádat o pomoc některé staré studeno-válečníky a neokoně, jako například Johna McCaina(external link) nebo Victorii Nuland a vysvětlit jim, že kolaps vaší ekonomiky je výsledek ruské sabotáže. Jsou to pozůstatky socialismu, které ničí vaši zemi, nikoli to, že ji rabujete.

Doporučuji vám také, abyste si našli ve svých řadách nějakého Žida, nejlépe někoho s úzkými vztahy k vašemu režimu. Můžete také dovézt poradce, jejichž předkové uprchli před carskými pogromy. Tenhle člověk dosvědčí v New York Times, že váš režim je velmi přátelský k Židům(external link), v protikladu proti vašim obětem, které stále žijí podle nějakých primitivních nacionalistických hodnot. Tím si připíšete spoustu bodů u svého neokonzervativního publika, což vám zajistí podporu Spojených států v boji proti antisemitismu. Vaši věc podpoří také to, když své nepřátele označíte za „sexisty” a „homofoby”. Ale upřímně řečeno, mohli byste to tím pokazit. Vzhledem k tomu, že vaším cílem je zabíjet v ulicích vašich měst, neztrácejte všechnu svou energii v propagandistických válkách.

Zajistěte si však podporu některých bývalých disidentských politických vůdců(external link) z východní Evropy(external link). Jejich vzpomínky na to, jak byli v područí Zlého impéria jsou tak silné, že by mohly být snadné je přesvědčit, že ti, kteří leží spálení, rozstřílení a rozsekaní na maděru na ulicích, byli ruští agenti, snažící se prodloužit tyranii sovětského stylu. Obrněná morální autorita těchto spojenců jistě umlčí vaše kritiky.

Potřeba bránit vaši zemi před neustále expandující Ruskou říší by měla neustále znít z vašich úst. Pokud někdo ukáže na mapu a bude tvrdit, že Rusko se od carských či sovětských časů ve skutečnosti zmenšilo, řekněte mu, že toto zmenšení je další důkaz pro to, že sní o obnově starých dobrých časů. Citování jejich vůdců, kteří hovoří o kolapsu Sovětského svazu jako o tragédii, jistě také pomůže, stejně tak jako odkazy na nějakého středověkého mnicha(external link) tvrdícího o Rusku, že je novým Římem. A poté, co si otřete své ruce od krve, můžete citovat výrok Barry Goldwatera: „Extrémismus při obraně svobody není hřích.“

Poskytněte fotografii jednoho ze svých vojáků v ruské uniformě(external link). To bude stačit americkým žurnalistům, aby začali psát a šířit příběhy o komunistických upírech a ruské hrozbě. Všudypřítomnost ruských špionů, prokázaná Joe McCarthym a skálopevně potvrzená filmy s Jamesem Bondem a současným seriálem „Američané” udělá z vaších výmyslů nadživotní realitu.

Když už jste masoví vrazi, nedostali jste se k moci mírumilovnými prostředky, takže někteří reportéři ze staré školy by mohli zpochybnit vaši politiku nebo požadovat vysvětlení současného násilí. Poučte je o hrůzách stalinismu, jež jistě překonaly ty vaše. A pokud vytrvají ve svém úsilí a budou na vás tlačit kvůli propojení Stalinových zvěrstev a násilí, které právě teď provádíte proti vlastnímu obyvatelstvu, otočte stůl a obviňte je, že jsou to Kremelští vlezdoprdelkové.

Je také důležité založit muzeum, kde budete vystavovat obrázky svých obětí, ale spojíte je s oběťmi stalinismu. Protože mezi zabitými Stalinem byli křesťané, muslimové, židé a všichni ostatní, budou vám věřit. Čím více obětí budete mít, tím na tom bude vaše věc lépe, ale v případě, že by se do vás pustili, můžete argumentovat tím, že do celého výpočtu by měly být zahrnuty i nenarozené děti obětí. Až budete mít úctyhodné číslo obětí a některé upravené fotografie, můžete otevřít muzea(external link). Takovým způsobem můžete zvýšit počet Stalinových obětí na sedm milionů(external link), takže to převýší i počet obětí židovského holokaustu a prokáže ďábelskou moc Stalina a komunismu.

Je také důležité připravit si mladou generaci svých stoupenců. Děti by měly být vycvičeny ve zpěvu a tanci podle příkladu těchto teenagerů(external link) ze západní Ukrajiny, kteří prokazují své správné politické přesvědčování skandováním hesla „Moskaliaku na hiliaku!” (S Moskaly na větev!). Pokud by se to někomu na Západě zdálo barbarské, vysvětlete mu, že obnovujete původní folklor ze zbytků kultury zničené komunisty. A nezapomeňte naučit své děti vyrábět Molotovovy koktejly(external link). Upalování je velmi účinná a hygienická cesta, jak se zbavit svých obětí(external link). Občas je taky můžete bombardovat(external link) a nechat jejich příbuzné, ať se o ně postarají. A nezapomeňte zajistit, aby jejich rakve byly natřeny narudo(external link), takže celý svět bude moci vidět, jak se vypořádáváte s rudou hrozbou.

Kdyby se Saddám Husajn nebo rwandští Hutuové řídili těmito instrukcemi, jejich úspěch mohl být mnohem větší, protože by mohli konat nerušeně. Pokud by se však z nějakých důvodů rozhodli zasáhnout Rusové, kteří si všimli, že Západ jednoduše sedí na dvou židlích a debatuje, zda současná míra vašeho zabíjení odpovídá definici genocidy(external link), prohlašte slavnostně: My jsme to říkali. Můžete však mít úspěch, protože Rusové se budou spíše utápět v problémech na svém vlastním dvorku, než aby přišli na pomoc.

S podporou NAT0 a ekonomických balíčků v tom můžete pokračovat několik dalších let. Když později zemřete, či spíše se upijete k smrti z toho, jak všechny duše těch, které jste bezohledně a krutě zlikvidovali, bolestivě znepříjemní váš vědomý život, dostanete se nakonec do antikomunistického nebe. Budete tam přivítání senátorem McCarthym, který vás obviní z toho, že jste byli příliš mírní ke komunismu a tím projevujete jakési skryté sympatie pro Rusy. Budete vyslýcháni a ponižování, vaše slova budou dezinterpretována, protože McCarthy jistě mezi vaším obyvatelstvem najde jednoho proruského sympatizanta, kterého se vám nepodařilo zničit. Jaký bude rozsudek senátora McCarthyho, nedokážů posoudit, ale mohu vás nakonec ujistit, že o 50 let později bude někde ve svobodném světě vztyčen památník na vaši počest(external link), za váš příspěvek v boji proti ruskému komunismu.

Vladimir Golstein je profesor slovanských jazyků a literatury na katedře slavistiky Brownovy univerzity.

Zdroj zde(external link), překlad: Stan

Převzato z e-republika.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
19 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
fajt
2. 12. 2014 9:47

http://www.czechfreepress.cz/rusko/jason-hamlin-zlata-past-velmistra-putina.html – Skutečná Putinova politika není veřejná…asi tak. ..)

Sio
Sio
2. 12. 2014 10:41

fajt napsal

http://www.czechfreepress.cz/rusko/jason-hamlin-zlata-past-velmistra-putina.html – Skutečná Putinova politika není veřejná…asi tak. ..)

Jak jsem tu četl v nějakém článku o Ukrajině při defaultu se hodnota 1 hřivny (dolaru, eura, Kč) bude rovnat hodnotě zlata v držení státu děleno nominálnímu množství vydané měny. Tedy každá kačka musí být kryta zlatem.

peter.
2. 12. 2014 13:30

Všade,kde sa USA rozhodne ustanoviť „demokraciu“,ostáva po nich len žiaľ,smútok a povraždení ľudia
http://www.chelemendik.sk/TATU_JUGOSLAVIJA_925290208.html

fajt
2. 12. 2014 13:35

Sio napsal
Jak jsem tu četl v nějakém článku o Ukrajině při defaultu se hodnota 1 hřivny (dolaru, eura, Kč) bude rovnat hodnotě zlata v držení státu děleno nominálnímu množství vydané měny. Tedy každá kačka musí být kryta zlatem.

až nám dollar zahoří :-) pak v tom případě v reálném čase ( a ekonomice) bude nejpevnější rubl a kačka bude mít po ftákách ( pak že měnová reforma v padesátých letech bylo to nejhorší co mohlo českou měnu potkat ). ..)

peter.
2. 12. 2014 16:11

Mimoriadna správa!
Premier Fico varuje pred vypunutím veľkého vojnového konfliktu na Ukrajine a to v dohľadnej dobe.Konflikt má mať oveľa väčšiu dimenziu ako len vojna medzi Ruskom a Ukrajinou a zúčastnia sa ho iné subjekty.Správy o tom má z tajných ale dôveryhodných nemeckých zdrojov.Pravdepodobnosť takéhoto konfliktu je 70%.
http://www.hlavnespravy.sk/fico-pravdepodobnost-vojenskeho-konfliktu-na-ukrajine-je-az-70-percentna/459361

peter.
2. 12. 2014 16:22

Premiér Fico má politiky plné zuby a chce v nej skončiť.Opozícia ho obviňuje z pokusu ujsť od zodpovednosti.Ja mu rozumiem,lebo dnešná politika sa musí zhnusiť každému slušnému človeku.
http://www.hlavnespravy.sk/premier-robert-fico-naznacil-demisiu-vlady-v-juni-2015-ak-neprestanu-protesty/459507

fajt
2. 12. 2014 16:28

peter. napsal

Premiér Fico má politiky plné zuby a chce v nej skončiť.Opozícia ho obviňuje z pokusu ujsť od zodpovednosti.Ja mu rozumiem,lebo dnešná politika sa musí zhnusiť každému slušnému človeku.
http://www.hlavnespravy.sk/premier-robert-fico-naznacil-demisiu-vlady-v-juni-2015-ak-neprestanu-protesty/459507

s tou prezidentskou volbou v SR a následným vítězstvím popradského úžerníka je to taky nějaké čudné. ..)

peter.
2. 12. 2014 16:34

Estónci vidia zmysel v prítomnosti US army v tom,že amíci zvýšia v Estónsku pôrodnosť.V plemenárstve sa samce musia podrobiť testom užitkovosti a až potom ich pripustia k samiciam.Bude to aj u amerických samcov?Aký bude výsledný produkt tohoto kríženia?
http://www.hlavnespravy.sk/americki-vojaci-v-europe-ako-nastroj-na-zvysenie-porodnosti/459093

ratio
ratio
2. 12. 2014 16:43

Russia Today sleduji, protože jde o opravdu korektní zprávy a dozvím se tam mnoho informací, které jinde nejsou. A s názory uvedenými v tomto článku nelze než souhlasit.

Béda
2. 12. 2014 20:03

http://svobodnenoviny.eu/rusko-zrusi-jizni-proud/#more-32164 „…Předseda shromáždění Plynařského sdružení Srbska Voislav Vuletič má za to, že Rusko mělo zrušit tento projekt ještě dříve: „Nebyli to Rusové, kdo nás zradil, ale Evropa, přesněji Eurokomise. Rusové chtějí budovat plynovod? Ano, chtějí. Evropa se svým stálým rýpáním se posmívá? Ano. V této situaci měl Putin a Miller ještě dříve oznámit zrušení projektu. Ve skutečnosti Evropa škodí výhradně sobě. Problémy vytvářejí byrokrati z Eurokomise, zatímco reální účastníci Jižního proudu mají velký zájem o jeho ztělesnění…Prezident Republiky Srbské (v Bosně a Hercegovině) Milorad Dodik prohlásil, že nechápe postoj vyspělých evropských zemí, které zablokovaly výstavbu plynovodu Jižní proud. „Rusko řeklo,… Číst vice »

Béda
2. 12. 2014 20:05

http://svobodnenoviny.eu/analytik-usa-a-izrael-se-podileli-na-vytvoreni-islamskeho-statu/

„…Politický komentátor tvrdí, že Spojené státy a Izrael jsou hluboce zapojeni ve vytvoření teroristických skupin po celém Středním východě…“

Béda
2. 12. 2014 20:07

A co na ruské rozhodnutí bruselští diktátorští pokrytci? http://czech.ruvr.ru/news/2014_12_02/EK-hodla-pokracovat-v-dialogu-s-Ruskem-o-Jiznim-proudu-6507/

Béda
2. 12. 2014 20:10

A tady americký „partňor“, který tahá zppoza oceánu za nitky v Evropě a rozdmýchává chaos a konflikty: http://czech.ruvr.ru/news/2014_12_02/Kerry-oznacil-sankce-proti-Rusku-za-fiasko-0080/

Kdy vyhlásí svět sankce proti USA za porušování mezinárpodního práva, vojenské napadání zemí, loupeže, porušování lidských práv a terorismus?

děda
děda
3. 12. 2014 0:05

Že by Kerry označil sankce za fiasko? To mi nesedí, asi lže. Jsou přece docela účinné!
Cílem bylo poškodit Evropu.