Dokument: Otevřený dopis amerických generálů a admirálů ve výslužbě

Náš národ je ve velkém nebezpečí. Bojujeme o své přežití coby konstituční republika jako nikdy jindy od našeho založení v roce 1776. Konflikt je mezi příznivci socialismu a marxismu na jedné straně a stoupenci ústavní svobody na druhé.

Během voleb v roce 2020 v otevřeném dopise vyšších vojenských důstojníků, který podepsalo 317 generálů a admirálů ve výslužbě, se uvádí, že toto hlasování může být nejdůležitější od založení naší země. „S Demokratickou stranou vítající socialisty a marxisty je náš historický způsob života v sázce.“ Bohužel pravda tohoto prohlášení se rychle ukázala, počínaje volebním procesem samotným.

Bez férových a transparentních voleb, které přesně odrážejí vůli lidu, je naše konstituční republika ztracena. Férovost voleb zajistí jedině to, že bude jednomu občanovi započítán právě jeden hlas na základě vládou uznávaného dokladu totožnosti, podpisu apod. To dnes mnozí označují za rasistické ve snaze vyhnout se spravedlivým a čestným volbám. Obvinění z rasismu k potlačení důkazů o způsobilosti voličů je samo o sobě tyranskou taktikou zastrašování.

Kromě toho musí být v našich volebních procesech prosazováno „pravidlo zákona“, aby byla zajištěna integrita. FBI a Nejvyšší soud musí jednat rychle, když se objeví volební nesrovnalosti, a ne je ignorovat, jak tomu bylo v roce 2020. A konečně, HR1 a S.1 (volební zákony, upravující volební právo ve prospěch demokratů – pokud budou schváleny, pozn. PP) by zničily spravedlivost voleb a umožnily demokratům navždy zůstat u moci, což by porušilo naši ústavu a znamenalo by to konec naší demokratické republiky.

Současná administrativa zahájila frontální útok na naše ústavní práva diktátorským způsobem, obešla Kongres a rychle podepsala více než 50 vládních dekretů, kterými zvrátila efektivní politiku a regulace předchozí administrativy. Zavedla úkony ke kontrole populace, jako jsou nadměrné lockdowny, zavírání škol a podniků. Nejvíce alarmující je cenzura psaného a mluveného projevu, jež je přímým útokem na naše práva.

Musíme podporovat politiky, kteří vystoupí proti socialismu, marxismu a progresivismu na podporu konstituční republiky, a trvat na fiskálně zodpovědném vládnutí se zaměřením na všechny Američany, zejména na střední třídu, nikoliv na skupiny extremistů, kteří jsou využívání, aby nás rozdělili na znesvářené frakce.

Čtěte ZDE: Francie povstává proti globální tyranii: Vzbouřené generály podpořily tisíce vojáků a policistů a čtvrt milionu občanů. Většina národa si přeje tvrdý zásah proti islamistům. Osvobodí „generace ohně“ celou Evropu?

Otevřené hranice ohrožují národní bezpečnost nárůstem obchodování s lidmi, drogovými kartely, vstupem teroristů, zdravotním nebezpečím, covidem a humanitárními krizemi. Ilegální přistěhovalci zaplavují naši zemi přinášejíc vysoké ekonomické náklady, kriminalitu a snižování mezd. Musíme obnovit hraniční kontroly a pokračovat ve stavbě zdi. Suverénní národy musí kontrolovat své hranice.

Čína je pro Ameriku největší vnější hrozbou. Navázání kooperativních vztahů s čínskou komunistickou stranou ji povzbudí v progresu směrem ke světové dominanci – vojenské, ekonomické, politické a technologické. Musíme uvalit více sankcí a omezení, abychom zabránili dosažení jejího cíle ovládnout svět a chránili americké zájmy.

Svoboda informací je zásadní pro bezpečnost naší republiky, jak dokládá svoboda projevu a tisku v 1. dodatku naší ústavy. Cenzura projevu a šíření dezinformací vládními úředníky, soukromými subjekty a médii je metoda k potlačení volného toku informací. Je to tyranská technika používaná v uzavřených společnostech. Musíme tomuto nebezpečí čelit na všech frontách.

Opětovné schválení jaderné dohody s Íránem by vedlo k tomu, že by Írán získal jaderné zbraně spolu s prostředky k jejich dodání, což by narušilo mírové iniciativy na Středním východě a pomohlo terorismu, jehož slogany a cíle zahrnují „smrt Americe“ a „smrt Izraeli“. Musíme se postavit nové dohodě mezi Čínou a Íránem a nepodporovat íránskou jadernou dohodu. Dále musíme pokračovat v mírových iniciativách na Středním východě, v „Abrahamových dohodách“, a v podpoře Izraele

Zastavení ropovodu Keystone omezuje naší nedávno získanou energetickou nezávislost a způsobuje energetickou závislost na zemích, které jsou nám nepřátelské, a zároveň likviduje cenná pracovní místa v USA. Musíme znovu získat naši energetickou nezávislost pro národní bezpečnost a z ekonomických důvodů.

Zneužití americké armády pro politické cíle, při rozmístění tisíců vojáků po budově Kapitolu, hlídání plotů chránících politiky před neexistující hrozbou, spolu s prosazováním politiky politické korektnosti, jako je rozporuplná praxe zvýhodňující menšiny, do armády na úkor bojové připravenosti vážně zhoršuje připravenost bojovat a vyhrávat války pro naši zemi, což vytváří zásadní problém národní bezpečnosti. Musíme podporovat naše vojáky a zaměřit se na bojovou připravenost. Je třeba omezit destruktivní vliv takzvané politické korektnosti na naši armádu, který poškozuje morálku a bojovou soudržnost.

Právní stát je zásadní pro naši republiku a bezpečnost. Anarchie, jak ji vidíme v některých městech, nemůže být tolerována. Musíme podporovat bezpečnostní složky ve vymáhání práva a trvat na tom, aby justiční orgány prosazovaly zákony pro všechny stejně spravedlivě a důsledně.

Duševní ani fyzický stav vrchního velitele nelze ignorovat. Musí být schopný rychle činit přesná národně bezpečnostní rozhodnutí týkající se národní bezpečnosti. A to ve dne i v noci. Je to pro nás otázka života a smrti. Nedávné dotazy kongresového vedení Demokratů ohledně prezidentova jaderného kódu posílají nebezpečný signál jaderným protivníkům, a současně vyvolávají otázku, kdo vlastně je v tomto směru odpovědný ve vedení naší země.

Demokraty ovládaný Kongres a současná administrativa ohrožují Spojené státy a zavádějí tvrdý levicový socialismus a marxistickou formu tyranské vlády, které je nyní třeba čelit výběrem kandidátů do Kongresu a na prezidenta, kteří budou bránit principy naší republiky. V sázce je přežití našeho národa, jeho svobody a historických hodnot.

Vyzýváme všechny občany, aby se nyní zapojili na místní, státní nebo národní úrovni, aby si zvolili politické zástupce, kteří budou bojovat za záchranu Ameriky. Aby se za svých činů zodpovídali ti politici, kteří jsou dnes u moci.

Vůle lidu musí být vyslyšena!

Překlad: ProtiProud

Námět: Hudryper

Celý článek obsahující komentář Václava Dandy a překlad výzvy najdete ZDE


Stanův komentář: Když jsem nedávno začal číst skvělý román „Příběh služebnice“ od Margaret Attwoodové, první moje myšlenka byla, že v USA se přece děje něco úplně jiného až opačného a že její dystopie, která barvitě líčí profízlovaný klerofašistický režim utlačující ženy a brutálně mučící a zabíjející své odpůrce, je úplně mimo. A pak přišly ty „generálské“ dopisy a já si uvědomil, že existují i šachoví hráči, kteří mají promyšleno několik tahů dopředu. Známe z historie příklady, kdy nástroje útlaku po čase dopadly na své tvůrce. A ne každá revoluce se zdaří, po některých přicházejí kontrarevoluce. Pojďme si společně zatipovat, kdo se v našem i globálním měřítku stane obětí a kdo naopak včas obrátí svůj kabát…

4 9 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Botičky od Diora
Botičky od Diora
15. 5. 2021 8:58

Dne 14.05.2021 byl schválen skromný a neúplný ale přesto trefný „Seznam států nepřátelských vůči Rusku“. V něm figurují jen 2 státy.
Jeden z nich se v našem i globálním měřítku už stal obětí a zoufale se snaží obrátit svůj kabát…

Irena
15. 5. 2021 18:30

Tady stojí za to poslechnout si Bezrukova, Kulikova a Michejeva z hlediska brainstormingu ruských elit… Rusko versus Západ a jak do budoucna… (jen v ruštině)

https://www.youtube.com/watch?v=MGSizScIV_k&t=1902s

Bezrukov začíná 42:00, navazuje Michejev a Kulikov v 1:20 min.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
15. 5. 2021 20:55

Palestina předběhla Roskosmu v počtu vypuštěných raket/rok :-)

PPK
PPK
15. 5. 2021 21:00

Pro ty americké generály platí přísloví: Jak si kdo ustele, tak si lehne.

prozaik
16. 5. 2021 5:04

Vcelku natěšený, že se konečně, aspoň v jedné zemi, zvedne armáda a zatkne ty psychopaty, jsem se pustil do čtení.
Po druhé větě textu se však se mnou zatočila místnost a podlaha zavlnila…
Lidé, kteří jsou schopni slepit nebo podepsat něco takového, nemají vůbec ahnung co se děje, kdo je kdo, co je co… A jsou součástí systému. Toho stejného vůči kterému se takto, literárně, jakoby vymezují.

Takže jakékoli, i jen kosmetické, řešení se opět odkládá…

prozaik
Reply to  prozaik
16. 5. 2021 8:25

Omlouvám se, byl jsem rozčilen, jednalo se o větu třetí. Kdokoli, kdo podezírá kapitalistického oligarchu Bidena či Demokratickou stranu USA ze „socialismu“ je prostě idiot. Nemám slov.

Přiznávám však, že z propagandistického hlediska bylo velmi efektivní začít mluvit o kdejakých trockistech, milovnících homosexuality, islámu či agresivních migrantů jako o „levičácích“ a „neomarxistech“, protože se tyhle nálepky ujaly i na „alternativě“, čímž bylo zažehnáno nebezpečí, že by se lidé masově začali zajímat o to, co to ten socialismus vlastně je.

PPK
PPK
Reply to  prozaik
16. 5. 2021 13:00

Omlouvám se, ale má odpověď na „záhadu“ (nikoliv však pro Vás ale pro ty mnohem mladší), co ten socialismus vlastně je, bude trochu delší: Pro dnešní dobu a pro mediální narativ je totiž typické, to podstrkování levicového původu a názvosloví k pravicově nehumánním, mocenským a ideologickým výmyslům velko-korporátního nadnárodního fašismu. Jak typické? Přesně podle zásady, že stokrát opakovaná lež se nakonec stane pravdou. Lež, kterou mainstream podle korporátních instrukcí poslušně implantuje do informačního prostoru a vydává za politické činy údajných levičáků s vizitkou tak zvaných nových marxistů = neomarxistů. Jinak řečeno, kdyby to nebylo už absurdní, tak by po nevydařeném… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  PPK
16. 5. 2021 15:33

Jen taková anketní otázka:

„Do jaké doby by se dala zařadit dnešní většinová politická a politicko ekonomická vyspělost obyvatel ČR a obyvatel EU vůbec?“
Kde tedy bude nutno začít od pomyslné nuly?

Osobně to odhaduji někde na plus mínus okolo VFR.

Last edited 3 let před by Gatta
Botičky od Diora
Botičky od Diora
17. 5. 2021 9:48

Dneska opět jedou Vrbetice… Odporná bezmoc, narůstající strach a smutná amatérská zmatenost „české“ politiky. Nechápu proč i my musíme malovat ruského čerta na tabule našich škol? Proč i my musíme dělat obludu ze země, která netouží po ničem víc než po přátelství okolního světa a tedy i po přátelství našem. To proto, že nás kdysi vytrhl z tlamy, ve které jsme měli jako národ i jako živoucí lidé zmizet? To proto odmítáme jeho ruku, napřaženou k nám s přáním, abychom ji stiskli? Jistě, možná byla a možná dosud i je tato česká rusofobie výhodná pro kariéru generála Pavla, možná dodala… Číst vice »

orinoko
Reply to  Botičky od Diora
17. 5. 2021 11:30

Neplést národ s jurským politickými idioty. Možná se stanu i já Vrběticemi. Sedím na zahrádce v Praze kousek od centra, po jídle piju pivo, a zjistil, že kolem mě se mluví rusky. Do telefonu. Jinak česky. A jdu odsud: Iniciály – I.J.

J1.jpg
orinoko
Reply to  Botičky od Diora
17. 5. 2021 12:36

Můj odhad byl docela byl kvalifikovaný. Musel jsem pro hotovost do nebližšího bankomatu, neb jim tady ještě nefunguje terminál. Když jsem se vrátil, tak jsem byl dotázán, jak se mi vede. To snad raději ani nemělo nastat. Odpověděl jsem, že osobně obstojně, ale bohužel žiju ve státě vládních kreténů. A pak to šlo rychle – seznámil jsem se s Armény. Do telefonu sázeli jedině azbuku, ale jinak mluvili velmi dobře česky. Mezi sebou pak ve svém. Až se zastavím příště – tak k obědu budu mít šašlik. Jinak piju polotmavého Klostermanna. Poprvé v životě. Na ulicích spousta školních parchantů. Nikdy… Číst vice »

Točmistr
Točmistr
19. 5. 2021 20:33

Tak to vyjádření generálů je dost drsný. “Buď nám poskytněte důkazy, nebo už držte k***a hubu.” Nedávno jsem uvažoval nad tím, jestli se deep state neřídí vstříct tomu, aby zažil něco jako svůj globální Vietnam, kde ve skutečnosti došlo k tomu, že vojáci čím dál více obraceli svou zbraň proti těm, co se je snažili nahnat do mlýnku na maso. Tahle utajovaná skutečnost je důvodem proč válka doopravdy skončila, a taky proč veteráni dopadli tak jak dopadli. To spojení média-tajné služby je teda všude podobně prohnilé. Věřím tomu, že ve středu technokratů jsou ve skutečnosti okultisté, jak to známe od… Číst vice »