Doma – pán a pes

peskuchař

Až budete zase hlodat svými zbylými zkaženými zuby na pomočeném rohu ulice zelený párek v rohlíku, nebo polykat nějaký mrzký kebab z uhynulých potkanů a holubů, a přitom přemýšlet o demokracii, vězte, že řízením božím, ďábla a osudu je vše na světě zcela správně.

Co na tom, že ten párek připomíná zelené prsty mrtvého, a ten kebab jeho pečené výkaly? Nové poměry se uspořádaly správně. Není divu, že občané milují více fotbal, rybaření, zahrádkářství a jiné pohlavní úchovnosti a koníčky, než kruh rodinný. Napřed vypočítavě poslali své ženy do práce, udělali z nich rovnoprávné občany (mužatky), a pak se stali doma zcela zbytečnými.

Svět směřuje k mužské askezi a vyhlazení. Vyvíjí se od polygamie, přes monogamii k negamii. Dávno předpovězený konec věku muže (Manua) začal. Nepovedené dílo boží začalo doznávat ekologické likvidace.

Především si musíte uvědomit, kdo je pán a kdo je pes (otrok). Podle staroindických zvyklostí je pánem druhému ten, kdo druhého živí. A tak například dodnes Indové uctívají krávu jako božskou bytost, neboť pijí a používají její mléko. Uznávají věcně status quo a neobelhávají se adrenalinem a zastydlou pubertou.

Pánem občana je tedy řízek, knedlík, vepřové, zelí, zaměstnavatel, stát, peníze, finanční korporace a man-želka, neboť tyto instituce mu poskytují možnost živoření a bídného živobytí. Koruna, dolar, řízek, ženská blahovůle nebo nakládané zelí jsou tedy skutečným pánem občana rodu mužského, neboť nebýt jich, občan muž by chcípnul.

Diktát kostnaté persony s bičem začal. Nenechte se v televizních detektivkách mýlit propagandou útlocitné ženy, která ovládá smečku detektivů a loví tlupu gaunerů. Realita je jiná. Má obézní zadek, nohy do „X“, zadní prsy, zadek tvořící schod a další roztomilé něžnůstky.

Toto však není všechno. Jste-li mužem, roli vaší autority v rodině dávno zaujal pes. Pes se stal miláčkem žen a dam, a vám v lepším případě zbývá již jenom špinavá rohožka někde v azyláku. Odpadní kontejnery se staly vaším nákupním střediskem. Zatímco po nádražích somrujete drobné na polévku nebo na chemický koktejl vydávaný za krabicové víno, ten který vás vytlačil z rodinného kruhu, si dává pěkně do nosu. Ano, šéfe!

Idolem žen se stal kuchař. Chlípně slintají nad kalamitou skvělých receptů a stohy kuchařských knih. Imbecilní, zamaštění a sprostí kuchtíci se stali jejich božskými idoly. Mastí si kapsy miliony, zatímco přepálený tuk se stal nedostižným afrodiziakem obézních dam.

Muže již není vůbec potřeba. Spermatické banky mají dost semene na oplodnění celého nového pokolení. Homosexuální páry se v médiích bezostyšně rozplývají nad tím, jak získaly dítě umělým oplodněním nebo darem s vysokými příspěvky od sociální pomoci, která systematicky odebírá děti heterosexuálním párům.

Muže již není potřeba. Pilné včelky vypudily trubce z úlu. Zatímco závidíte psovi, který se doma rozvaluje na vašem kanapi, můžete si nechat zdát o Rýžových nudlích trochu jinak, o Banánovém potěšení, o Rybě v mrkvi, o Kuskusových medvědech na dršťkách a jiných lahůdkách, které vaše bývalá panička podstrojuje svému miláčkovi. Na trhu se objevily kuchařky pro psy.

Psy podle nového přírodopisu dělíme na psy domácí (Canis lupus f. familiaris) a psy lidské (Canis lupus f. homo sapiens). Prosím nezaměňovat zvláště při kuchyňské přípravě jídel. To, abyste nespletli, komu máte předložit delikatesní gurmánské krmě, a komu hodit za dveře zbytky odpadků a pomyjí.

Od té doby, co fašismus přejmenovali na demokracii a genocidu na svobodu, nastal ten správný pořádek. Ostatně, vždyť se již dlouho správně říká nové rase psů křesťanští psi. A jistě zaslouženě, vždyť si pochvalně vyjí a na staré dobré časy polygamie vztekle poštěkávají.

Přejít do diskuze k článku 16 komentářů