Doma – pán a pes

 

peskuchař

Až budete zase hlodat svými zbylými zkaženými zuby na pomočeném rohu ulice zelený párek v rohlíku, nebo polykat nějaký mrzký kebab z uhynulých potkanů a holubů, a přitom přemýšlet o demokracii, vězte, že řízením božím, ďábla a osudu je vše na světě zcela správně.

Co na tom, že ten párek připomíná zelené prsty mrtvého, a ten kebab jeho pečené výkaly? Nové poměry se uspořádaly správně. Není divu, že občané milují více fotbal, rybaření, zahrádkářství a jiné pohlavní úchovnosti a koníčky, než kruh rodinný. Napřed vypočítavě poslali své ženy do práce, udělali z nich rovnoprávné občany (mužatky), a pak se stali doma zcela zbytečnými.

Svět směřuje k mužské askezi a vyhlazení. Vyvíjí se od polygamie, přes monogamii k negamii. Dávno předpovězený konec věku muže (Manua) začal. Nepovedené dílo boží začalo doznávat ekologické likvidace.

Především si musíte uvědomit, kdo je pán a kdo je pes (otrok). Podle staroindických zvyklostí je pánem druhému ten, kdo druhého živí. A tak například dodnes Indové uctívají krávu jako božskou bytost, neboť pijí a používají její mléko. Uznávají věcně status quo a neobelhávají se adrenalinem a zastydlou pubertou.

Pánem občana je tedy řízek, knedlík, vepřové, zelí, zaměstnavatel, stát, peníze, finanční korporace a man-želka, neboť tyto instituce mu poskytují možnost živoření a bídného živobytí. Koruna, dolar, řízek, ženská blahovůle nebo nakládané zelí jsou tedy skutečným pánem občana rodu mužského, neboť nebýt jich, občan muž by chcípnul.

Diktát kostnaté persony s bičem začal. Nenechte se v televizních detektivkách mýlit propagandou útlocitné ženy, která ovládá smečku detektivů a loví tlupu gaunerů. Realita je jiná. Má obézní zadek, nohy do „X“, zadní prsy, zadek tvořící schod a další roztomilé něžnůstky.

Toto však není všechno. Jste-li mužem, roli vaší autority v rodině dávno zaujal pes. Pes se stal miláčkem žen a dam, a vám v lepším případě zbývá již jenom špinavá rohožka někde v azyláku. Odpadní kontejnery se staly vaším nákupním střediskem. Zatímco po nádražích somrujete drobné na polévku nebo na chemický koktejl vydávaný za krabicové víno, ten který vás vytlačil z rodinného kruhu, si dává pěkně do nosu. Ano, šéfe!

Idolem žen se stal kuchař. Chlípně slintají nad kalamitou skvělých receptů a stohy kuchařských knih. Imbecilní, zamaštění a sprostí kuchtíci se stali jejich božskými idoly. Mastí si kapsy miliony, zatímco přepálený tuk se stal nedostižným afrodiziakem obézních dam.

Muže již není vůbec potřeba. Spermatické banky mají dost semene na oplodnění celého nového pokolení. Homosexuální páry se v médiích bezostyšně rozplývají nad tím, jak získaly dítě umělým oplodněním nebo darem s vysokými příspěvky od sociální pomoci, která systematicky odebírá děti heterosexuálním párům.

Muže již není potřeba. Pilné včelky vypudily trubce z úlu. Zatímco závidíte psovi, který se doma rozvaluje na vašem kanapi, můžete si nechat zdát o Rýžových nudlích trochu jinak, o Banánovém potěšení, o Rybě v mrkvi, o Kuskusových medvědech na dršťkách a jiných lahůdkách, které vaše bývalá panička podstrojuje svému miláčkovi. Na trhu se objevily kuchařky pro psy.

Psy podle nového přírodopisu dělíme na psy domácí (Canis lupus f. familiaris) a psy lidské (Canis lupus f. homo sapiens). Prosím nezaměňovat zvláště při kuchyňské přípravě jídel. To, abyste nespletli, komu máte předložit delikatesní gurmánské krmě, a komu hodit za dveře zbytky odpadků a pomyjí.

Od té doby, co fašismus přejmenovali na demokracii a genocidu na svobodu, nastal ten správný pořádek. Ostatně, vždyť se již dlouho správně říká nové rase psů křesťanští psi. A jistě zaslouženě, vždyť si pochvalně vyjí a na staré dobré časy polygamie vztekle poštěkávají.

0 0 hlas
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
peter.
7. 2. 2015 18:51

Z a chvíľu u nás končí referendum a tak sa zdá,že bude neúspešné,vďaka médiám,ktoré vyvinuli enormnú snahu na to,aby odradili voličov od účasti.Som strašne zvedavý na reakcie najmä mladých ľudí,ktorí keď vstúpia do života naraz zistia,že sa svojou neúčasťou vlastne zbavili práva na výchovu svojich detí a odovzdali toto právo úchylným ľuďom presadzujúcim sexualizáciu detí už v útlom veku.Potom už bude neskoro na demonštrácie a občiansky odpor.

J. W.
J. W.
7. 2. 2015 21:14

peter. napsal Z a chvíľu u nás končí referendum a tak sa zdá,že bude neúspešné,vďaka médiám,ktoré vyvinuli enormnú snahu na to,aby odradili voličov od účasti.Som strašne zvedavý na reakcie najmä mladých ľudí,ktorí keď vstúpia do života naraz zistia,že sa svojou neúčasťou vlastne zbavili práva na výchovu svojich detí a odovzdali toto právo úchylným ľuďom presadzujúcim sexualizáciu detí už v útlom veku.Potom už bude neskoro na demonštrácie a občiansky odpor. Lidské děti jsou státním majetkem, stejně jako jejich rodiče, a stát je nástrojem vládnoucí třídy (např. mafie, čertů, ďáblů, demokratů, nazvěte si jak je libo). Pokud se vašim králíkům ve vaší… Číst vice »

Amenre
Amenre
7. 2. 2015 21:18

peter. napsal Z a chvíľu u nás končí referendum a tak sa zdá,že bude neúspešné,vďaka médiám,ktoré vyvinuli enormnú snahu na to,aby odradili voličov od účasti.Som strašne zvedavý na reakcie najmä mladých ľudí,ktorí keď vstúpia do života naraz zistia,že sa svojou neúčasťou vlastne zbavili práva na výchovu svojich detí a odovzdali toto právo úchylným ľuďom presadzujúcim sexualizáciu detí už v útlom veku.Potom už bude neskoro na demonštrácie a občiansky odpor. Dle reakcí řady slovenských přátel na FB za poslední 2-3 týdny si myslím, že je Vaše země asi naprosto v pohodě, jelikož nejdůležitější současný slovenský problém je ustanovit, zda první lidé… Číst vice »

K. J.
K. J.
7. 2. 2015 22:52

Mám pocit, že tento stát je vlastně králíkárnou patřící jakémusi finančnímu nadstátu, který ze svých králíků, včetně jejich mláďat stahuje kůži… Každý den si nějakého králíka k pokrmu svému vybere.

K. J.
K. J.
7. 2. 2015 22:55

Taky to mohla být Eva a Adamíra :-) :-) :-)

J. W.
J. W.
8. 2. 2015 4:58

Přátelé, plníte mne radostí a optimismem, že se blížíte k pochopení podstaty problému. Bohužel mnozí občané ještě zaostávají. Křesťanská éra po 2000 letech pěkně povedeně končí a tolik mnoho z adam-gelů její eva-ngelium vůbec nepochopilo. Pravda osvobozuje. Je plná naděje, radosti, štěstí a přání dobra všem (hlavně šmejdům). Vůbec nejde o to, že demokracie a svoboda je totalitou a otroctvím, a občan otrokem, ale o to, že občan člověk pravý stav věcí správně nechápe. Proto je nešťastný, nespokojený a proto je neklidný doma na kanapi. Pokud jej osvítí duch svatý, musí být se svým údělem a křížem spokojený a blahořečit… Číst vice »

J. W.
J. W.
8. 2. 2015 5:02

K. J. napsal

Taky to mohla být Eva a Adamíra

Poopravil bych to. Taky to mohl být Áda-M a Áda-Míra. Zbývá 1729 znaků.

J. W.
J. W.
8. 2. 2015 5:22

Amenre napsal Dle reakcí řady slovenských přátelna FB za poslední 2-3 týdny si myslím, že je Vaše země asi naprosto v pohodě, jelikož nejdůležitější současný slovenský problém je ustanovit, zda první lidé byli Adam a Eva nebo Adam a Evžen. Jste povážlivě neznalý. Prvními občany světa byl přece mužský homosexuální pár Hospodin a Adam, pak se Adam stal androgynním a teprve potom se buněčně zaškrtil, rozštěpil a odloučila se od něj Eva. Na tomto stupni evoluce (degenerace) pak pramáti totálně zblbla a vrhla se v ústrety světu – další degeneraci, ztrátě kvality a nabývání kvantity (dalšímu nesmyslnému množení a utrpení).… Číst vice »

Kropac
Kropac
8. 2. 2015 20:47

Z opatrnosti přechovávám své myšlenky v jiných hlavách.
Starý pes, na chcípnutí, ví své.

Aleš
Aleš
9. 2. 2015 8:19

Včera večer na televizní stanici Prima Love dávali vynikající koprodukční film Irsko – Německo – Americký Evelyn. Zíral jsem, že ne vše v našich televizích stojí za starou bačkoru a to hlavní roli ztvárnil známý představitel Jamese Bonda. Jestli máte možnost, určitě zhlédněte. Dá se na to koukat i s dětmi/vnoučaty.

tatar
tatar
9. 2. 2015 14:09

Občas se jí ještě zatočila hlava a zamilovala se do nového partnera. Už je ani nepočítala, stejně to byl jen vztah na 2-3 měsíce. Bylo to jen impulzivní, aby tělu dala, co si žádá, ale lásce už nepřikládala žádnou váhu. Věděla, že to je jen dočasné. Skutečně dobře se cítila jen doma, ve vlastním bytě, kam jí nikdo na stálo nesměl. Až na milovaného chrta, který ji věrně každý večer čekal. Spávala stočená do klubíčka, záda jí pokrýval věrný chrt, měla ráda jeho teplo. K němu cítila něco jako stálý cit. Hýčkala si ho, chodila s ním na procházky, myla… Číst vice »

J. W.
J. W.
9. 2. 2015 15:45

tatar napsal Občas se jí ještě zatočila hlava a zamilovala se do nového partnera. Už je ani nepočítala, stejně to byl jen vztah na 2-3 měsíce. Bylo to jen impulzivní, aby tělu dala, co si žádá, ale lásce už nepřikládala žádnou váhu. Věděla, že to je jen dočasné. Skutečně dobře se cítila jen doma, ve vlastním bytě, kam jí nikdo na stálo nesměl. Až na milovaného chrta, který ji věrně každý večer čekal. Spávala stočená do klubíčka, záda jí pokrýval věrný chrt, měla ráda jeho teplo. K němu cítila něco jako stálý cit. Hýčkala si ho, chodila s ním na… Číst vice »

J. W.
J. W.
9. 2. 2015 15:47

Dobytkové, napřed zničili vařením chuť a žaludek lidem, a nyní se pustili do psů. Proboha, co dělají ti ochránci zvířat, o/puštěných psů a padlých koček??? Mají se pustit do vaření, kuchaření, a všech kuchařů!!!

tatar
tatar
9. 2. 2015 19:49

J. W. napsal Dobytkové, napřed zničili vařením chuť a žaludek lidem, a nyní se pustili do psů. Proboha, co dělají ti ochránci zvířat, o/puštěných psů a padlých koček??? Mají se pustit do vaření, kuchaření, a všech kuchařů!!! Byla krásná, smaragdové oči, blond, dříve se říkalo plavé, vlasy. Jak byla bezprostřední, když mu před obchodem hladila dlouhý krk. Tehdy jsem jí poprvé viděl projevovat nefalšovaný cit. A když mu kupovala žrádlo, věděla, že pro něj dělá to nejlepší, že jen tak dostane prospěšné množství živin denně. Večer pak mohla s klidem usínat vedle milovaného chrta s vědomím, že pro něj učinila… Číst vice »

J. W.
J. W.
9. 2. 2015 22:56

Nakonec: Přátelé, dnes večíř jsem přišel z hospody a sežral jsem psovi jeho žrádlo. Leželo totiž pěkně upravené na talíři, a té přežrané tlusté mrše už ta večeře nechutnal. A potvora stará mne za to spráskala jako psa. Také máte pocit, že vožralí lidé jsou zdraví, a že ti střízliví abstinenti, jsou pěkný kurvy? Vždyť opilci a negramotní by nikdy nemohli vybudovat tu náramnou a skvělou demokracii (nebo demolkracii ?). Takové svinstvo mohli vymyslet a vytvořit jenom slušní, poslušní, gramotní, vzdělaní, impotentní, indoletní, střízliví a dementní psychopaté!!!!!!!

Aleš
Aleš
9. 2. 2015 23:32

Střízliví nás nedostanou

Střízliví nás nedostanou,
byť v nemoci či chudobě,
a zbytečně vášně planou,
nad pomníky či na hrobě.

Demokrati
demo krátí,
stejně jsou to fašisté,
Za stejné mince
děvky klátí,
a stejně mají své jisté.

Krev nám pijí jak upíři,
slastí skoro opití,
v Debalcevském kotli víří,
další důvod k napití.

Slivka, becher, víno, režná
internet či infernet,
něžná jako sova sněžná
je opice ráno hned.

Jen naše praky musí míti v merku,
a zamířeno lépe hned,
políčeno na ještěrku,
a to není žádný med.