Domů » Doněck 8. 11. 2015

Doněck 8. 11. 2015

by Stan
30 komentáře

Příměří v Doněcku. Těžké dělostřelectvo. Bez komentáře.

Může se vám také líbit

30 komentáře

Sio 12. 11. 2015 - 17:28

Irena napsal
Tak to jim to WTO asi nepovolí

Tady jedna dobrá Anastázie
http://politikus.ru/articles/62697-siriyskaya-grust-liberalov.html

Jo, chytrá baba. Všímáte si, že pro nás z tohoto webu jsou některé ty věci už pravdami vskutku banálními? Ale pro většinu lidí ne, takže máme toho hodně před sebou.

Irena 12. 11. 2015 - 13:40

Od začátku ruské operace v Sýrii se okolo 1 miliónu běženců z řad Syřanů vrátilo domů, informoval náměstek ministra zahraničí Alexej Meškov s odkazem na odhady OSN.

Источник: http://politikus.ru/articles/62710-pro-tuporylye-interesnosti-i-vazhnye-skuchnosti.html
Politikus.ru

Irena 12. 11. 2015 - 13:31

Sio napsal
Neměla by pak ruská letadla konkurenční výhodu? Cestující by se cítili bezpečněji.

Tak to jim to WTO asi nepovolí 🙂

Tady jedna dobrá Anastázie
http://politikus.ru/articles/62697-siriyskaya-grust-liberalov.html

peter. 12. 11. 2015 - 8:43

Niekto verejne a nahlas,iní potichu a iba v mysli.Ale je mnoho ľudí vo východnej Európe,ktorí vidia svoju budúcnosť v spojenectve s Ruskom.
http://rusdozor.ru/2015/11/11/so-slezami-na-glazax-i-s-gimnom-rossii-serbskij-narod-vstretil-rossijskogo-posla-v-belgrade/

Sio 12. 11. 2015 - 7:27

Irena napsal

http://politikus.ru/industry/62669-kret-gotov-osnastit-vse-grazhdanskie-samolety-rf-kompleksami-oborony-prezident-s.html

Neměla by pak ruská letadla konkurenční výhodu? Cestující by se cítili bezpečněji.

fajt 12. 11. 2015 - 5:52

je velmi pravděpodobné, že Lesin byl zabit CIA a že Obama při úkolování této organizace ztratil naprosto soudnost. ..

fajt 11. 11. 2015 - 20:22

Sio napsal
A nejsou to navíc semité?

semité a džihádisté. ..)

fajt 11. 11. 2015 - 15:34

peter. napsal

Dmitro Jaroš sa zbavuje funkcií v Pravom sektore.Zodpovednosti za svinstvá spáchané pravosekmi sa ale zbaví ťažko.Že by nacíkom začalo horieť pod riťou?
http://ukraina.ru/news/20151111/1014797044.html

tak lehce začali jeho soukmenovci na Donbasu zlobit, po jeho teatrálním odchodu může Porošenko v klídku a bez zájmu veřejnosti jeho spolubojovníky zmasakrovat – ale celkově bych řekl, že i tak je to už chodící mrtvola, bojovat neuměl a v politice ze sebe dělal kašpara a křoví informovanějším, možná ho ještě použijí někde v západní Evropě jako euro kandidáta, mohl by ze Štětinou založit nějakou frakci skalních fašistů ( i tenhle orgán bude potřebovat svou katarzi, tak proč zavčasu nenabrat nějaké obětní svině, že ). ..)

peter. 11. 11. 2015 - 15:03

V Anglicku súdia za pedofíliu otca – zakladateľa sovietskeho disentu Vladimíra Bukovského.Ide o doma i v zahraničí známeho spisovateľa,politika a osobnosť verejného života.Jeho životným dielom je vznik a vývoj disidentského hnutia v ZSSR za čo si v base a liečebniach odsedel 12 rokov.
http://aloban75.livejournal.com/1302531.html

peter. 11. 11. 2015 - 14:33

Dmitro Jaroš sa zbavuje funkcií v Pravom sektore.Zodpovednosti za svinstvá spáchané pravosekmi sa ale zbaví ťažko.Že by nacíkom začalo horieť pod riťou?
http://ukraina.ru/news/20151111/1014797044.html

peter. 11. 11. 2015 - 14:07

fajt napsal
Peter, myslím, že my jsme se nad špinavostí velké politiky na Novorossii už shodli ( je mi strašně líto těch slušných, kteří ve jménu vyšších záměru padli )…písnička je nádherná, s naprosto odzbrojující ruskou nostalgií a poetikou teskní za slušností a čestností…

Ďakujem!

fajt 11. 11. 2015 - 14:05

peter. napsal
No ale tí ľudia z rusky hovoriacich oblastí to vidia takto:
https://www.youtube.com/watch?v=auHudtCK-9A

Peter, myslím, že my jsme se nad špinavostí velké politiky na Novorossii už shodli ( je mi strašně líto těch slušných, kteří ve jménu vyšších záměru padli )…písnička je nádherná, s naprosto odzbrojující ruskou nostalgií a poetikou teskní za slušností a čestností…

peter. 11. 11. 2015 - 12:38

fajt napsal

ptal se jeden západní novinář ruského politika, který má ke Kremlu blíže – no a chce a vezme si Rusko Ukrajinu? Na to mu politik odpověděl–no a chce stále Evropa Ukrajinu a vezme si ji plnohodnotně pod svá křídla i v tomto dnešním stavu? . ..)

No ale tí ľudia z rusky hovoriacich oblastí to vidia takto:
https://www.youtube.com/watch?v=auHudtCK-9A

fajt 11. 11. 2015 - 9:27

ptal se jeden západní novinář ruského politika, který má ke Kremlu blíže – no a chce a vezme si Rusko Ukrajinu? Na to mu politik odpověděl – no a chce stále Evropa Ukrajinu a vezme si ji plnohodnotně pod svá křídla i v tomto dnešním stavu? . ..)

fajt 11. 11. 2015 - 5:29

Představivost je důležitější než vědomosti – taky Albert. ..)

Zanechat komentář