Doping: Kvíz pro čtenáře

 

Jedna z těch dvou prokazatelně dopuje. Druhá je čistá jako lilie. Uhádnete, která z nich používá nečestné a nesportovní metody?

P. S. Williamsová podpořila Šarapovovou…

Zdroj a komentář v RJ: Politikus.ru

Námět: Peter

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
peter.
9. 3. 2016 21:00

Meldonium je látka(v žiadnom prípade nie droga),ktorá je od1.1.2016 na zozname zakázaných látok.Dostala sa tam kvôli tomu,že konkuroval firme produkujúcej karnitín.Meldonium užívajú aj ruskí vojaci.:
http://www.novarepublika.cz/2016/03/tvurce-meldonia-vysvetlil-zarazeni.html

orinoko
orinoko
10. 3. 2016 0:50

Veci nejsou az tak tezke k rozpoznani. Se sexualni diplomacii sobe vlastni do toho vletnu po hlave.
Zatimco v tomto konkretnim pripade ma rusky strazce svatyne zajiste podobu klasickeho klitorisu, tak emericky bilkovinovy moucnik ma mezi nohami … jak to jenom rici … a ted , babo , rad … aha … ma mezi nohami babochlapa. – Mezi nami devcaty receno – ma tam poradneho nabijaka zvici kruti nadzobakove prehazovacky.
Videl jsem to v pornu. Emericke KULTURAsticke muzatky tam nemely poradkoveho bobika, anobrz emerickeho McCoKaina v atomovem provedeni.

Stan
Admin
Reply to  orinoko
10. 3. 2016 6:10

Ale dopuje ta napravo, kdybys nevěděl. Jsou toho plné noviny.

Gatta
Gatta
10. 3. 2016 7:49

Dopují všichni. Nejde o to nedopovat, ale zůstat „pod limity“. Co vrcholový sportovec – to chemická laboratoř.
Ženy to mají těžší – tak nějak se od nich očekává, že zůstanou alespoň podobné ženám.

Některým se to i daří. http://www.gabrielasoukalova.com/

fajt
fajt
10. 3. 2016 9:25

Gatta napsal Dopují všichni. Nejde o to nedopovat, ale zůstat „pod limity“. Co vrcholový sportovec – to chemická laboratoř. Ženy to mají těžší – tak nějak se od nich očekává, že zůstanou alespoň podobné ženám. Některým se to i daří.http://www.gabrielasoukalova.com/ přesně, i na obrázku jsou dámy, které obě dvě používají dopingovou alchymii, aby byly na špici vrcholového sportu – ono bude trochu problém pro laika ( ale to je někdy problém i pro odbornou veřejnost ) trochu přesněji definovat doping a pak ještě zakázaný doping – je zajímavý, že šarapatka ani moc neprotestovala, když ji oznámili, že bere něco špatného… Číst vice »

Irena
10. 3. 2016 9:34

http://politikus.ru/v-rossii/71880-lavrov-ne-udivlyus-esli-i-mid-obvinyat-v-deystvii-pod-dopingom.html

Lavrov: Ani mě nepřekvapí, když z použití dopingu obviní i ruské ministerstvo zahraničí.

Admirál
Admirál
10. 3. 2016 10:32

Irena napsal

http://politikus.ru/v-rossii/71880-lavrov-ne-udivlyus-esli-i-mid-obvinyat-v-deystvii-pod-dopingom.html

Lavrov: Ani mě nepřekvapí, když z použití dopingu obviní i ruské ministerstvo zahraničí.

Pokud na MZ RF používají doping, má to docela znatelné výsledky na výsledcích této instituce.

Na našem MF se buďto nedopuje, nebo je „materiál“ tak špatný, že mu ani doping nedokáže pomoci.

To samé na kvadrát platí pro instituce EU.

fajt
fajt
10. 3. 2016 10:39

Irena napsal

http://politikus.ru/v-rossii/71880-lavrov-ne-udivlyus-esli-i-mid-obvinyat-v-deystvii-pod-dopingom.html

Lavrov: Ani mě nepřekvapí, když z použití dopingu obviní i ruské ministerstvo zahraničí.

když si to rusové ( Kreml ) nechají líbit, tak z toho bude vrcholné politikum a budou zase sankce – ta snaha se za každou cenu s neocony kompromisně domluvit je prostě vražedná a nebude mít požadovaný výsledek – ale zase kdo ví jak to na vrcholné úrovni světových predátorů vypadá a jestli má ruský koník vůbec přežít – zatím jde tahle kauza k duhu ruským liberálům, kterým to dovolí se přeskupit a nabrat nových sil. ..)

Botičky od Diora
Botičky od Diora
10. 3. 2016 16:39

Pro pí. „IRENA“: Kdo a proč nahlásil meldonium jako doping, USA Today

http://politikus.ru/events/71881-meldoniy-zapretili-po-iniciative-antidopingovogo-agentstva-ssha.html

Viky
Viky
11. 3. 2016 5:35

Doping… No, pod zakázané látky a postředky by mělo patřit vše, co poskytuje neoprávněnou výhodu. A prakticky se následně pracuje s tím, že kdo nebyl při prohřešku chycen… Pravda o vrcholovém výkonostním sportu je ve skutečnosti dost hnusná. Se sportem už to má společný název, ale obsah moc né, jde o divadlo, šou, reklamu, peníze. A když jde o prašule, jde stranou úplně všechno. „Vrcholový sport“ je ve skutečnosti soubojem špičkové aplikované „medicíny“. Ty uvozovky jsou tam proto, že lékař přísahá neublížit, když už nemůže pomoci. U používaných prostředků musí být lékaři jasné, že pomoc a neublížení je zde v… Číst vice »

Aleš
Aleš
11. 3. 2016 8:57

Stan napsal Ale dopuje ta napravo, kdybys nevěděl. Jsou toho plné noviny. Je to v novinách, tak to bude určitě pravda. Zvlášť pokud u toho asistují naši hlídací psi demokrastije… Jistá podezření/pomluvy už vytanuly na povrchu v poslední den olympiády v Soči, po nečekaném obsazení stupně vítězů závodu na 50 km domácími borci… Rozumně se vyjádřila zkušená americká kolegyně těch dvou tenistek Martina N, původem z Československa… Prostě chyba jejího týmu, ne doping. Myslím, že dostatečným trestem je podezření, které teď na její osobu padá a případně bych navrhl odebrání letošních jejich titulů a prémií. Hlavně ať nepřijde o olympiádu.… Číst vice »

orinoko
orinoko
11. 3. 2016 23:00

Volove, mate me na svedomi. To je z toho blbnuti z Ruska. Namisto , aby se vsechno vyjasnovalo, tak se to vsechno vice a vice komplikuje. Ruska mi posila fotky o 106. Vyrostla v detskem domove, rodice nepoznala, a ja asi predstavuji jakysi hybrid mezi jednim a druhym polem. Ma v sobe namichan i krapet Asie. Vsichni chlapi, kteri za neco stoji, jsou uz pry obsazeni. Docela ji obdivuji. Cestinu lame , ale s ohledem na grafickou ruznost jazyku pise neuveritelne srozumitelne, byt asi s pomoci translation Google. Rada by se podivala do Evropy, ale nikoli cestou uprchlika. – Ja… Číst vice »

orinoko
orinoko
12. 3. 2016 0:02

Tak pry si Rus dosel pro to turecke hovado, ktere se chlubilo, ze ruskeho pilota ze sestreleneho sucka u tureckych hranic pouzivalo jako terc jeste ve vzduchu.
Treba to neni pravda, ale mozna take je. Znamena to, ze nikdo uz se nikam neschova.
Rusko otevrelo novou frontu. Jak se tomu rika ? Politika kudly a plaste?
Ten zido-osmansky soudruh bude mit velke problemy. Nejdrive mu vlastni vejce po islamsku nacpou do huby a pote mu po zidovsku vlastni oci nacpou do vlastni rite.
A skalp ve forme fezu poslou Erdragonovi.