Dotace? Přijímám!

 

Stanův komentář: Možná je to k některým z uvedených organizací nespravedlivé, ale ten obrázek o mnohém vypovídá…

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
15. 7. 2015 9:44

7. července 2015 Rada federace, horní komora Federálního shromáždění RF, zveřejnila tzv. patriotický stop-list, seznam zahraničních neziskových organizací, jejichž činnost není v souladu s ruskými zákony. 1) Open Society Institute (OSI) – nadace, kterou v New Yorku v roce 1993 založil George Soros 2) National Endowment for Democracy (Národní fond pro demokracii ) – financuje ministerstvo zahraničí USA 3) International Republican Institute ( Mezinárodní republikánský institut) – americká vládní organizace 4) National Democratic Institute for International Affairs – vládní organizace USA a financováná NEDem 5) John D. and Catherine T. MacArthur Foundation – soukromý fond z USA 6) Freedom House… Číst vice »

peter.
15. 7. 2015 16:36
Dana
Dana
15. 7. 2015 17:00

Americke neziskovky jsou z vetsiny slunickove a multikulti organisace, ktere se spolcuji se slunickari a potrhlymi humanisty v Cesku. . Jestli by se konal rizeny pad dolaru, tak stejne vyschnou. Americky radar je ovsem jina. Americka pritomnost by prinesla zarucene miliony na udrzovani a zlepsovani ekologicke a hospodarske situace v okoli, kde by radar pusobil. .. Cesi si ale precasto zvoli horsi variantu, cimz si skodi. Vetsina Cechu si radar neprala, a jelikoz Americane naslouchaji obyvatelstvu, tak v Cesku radar neni.. Coz je v poradku, tim se uvolnila pro US defence cesta k satelitum a dronove technologii, coz je jistejsi,… Číst vice »

Ibrahim Ag Alhabib
Ibrahim Ag Alhabib
15. 7. 2015 17:27

pomoci v nouzi může každý normální člověk, nemusí být anarchistou pane Dana, mě spíš zajímá kolik lidí kolika lidem pomůže, levice mlčí…levice má nějaký problém? jsme na jedné lodi a pokud se nezbavíme kapitána s kormidelníkem, utopíme se…

Ibrahim Ag Alhabib
Ibrahim Ag Alhabib
15. 7. 2015 17:38

Dana napsal Americke neziskovky jsou z vetsinyslunickove a multikulti organisace, ktere se spolcuji se slunickari a potrhlymi humanistyv Cesku. .Jestli by se konal rizeny pad dolaru,tak stejne vyschnou. Americky radar je ovsem jina. Americka pritomnost byprineslazarucene miliony na udrzovani a zlepsovani ekologicke a hospodarske situace v okoli,kde by radarpusobil. .. Cesi si ale precastozvolihorsi variantu, cimz si skodi. Vetsina Cechu si radarneprala,ajelikoz Americane naslouchaji obyvatelstvu,takv Cesku radar neni.. Coz je v poradku, tim se uvolnila pro US defencecesta k satelitum a dronove technologii, coz je jistejsi, levnejsi a pro USA vyhodnejsi. Oproti tomu budete mit v Cesku uprchlicke tabory.Centrum uprchliku… Číst vice »

orinoko
orinoko
15. 7. 2015 17:50

Ty vole, to je zase hlína. Rád tě , soudržko Dano, uvedu do dvorany realismu. Tak například: Vyšné Lhoty budou táborem pro nakopnutí do spodní části zad těm, kteří dostali banán. Fršťouch? Budou za plotem a čekat na repatriaci. To je přesně to, před čím chtěl uchránit vlastní lidi šéf syrské delegace v Česku. Vnímá to velmi přesně – jejich lidi z tristních poměrů utečou do stejně tristních poměrů tady. Akorát že budou mít možnost čumět na Blažeje. Soudržko Dano, víš vůbec, že radary a podobná svoloč jsou tím prvním, na co dopadnou přesně mířené rány protivníka? To jsme chtěli… Číst vice »

Magnus Maximus
Magnus Maximus
15. 7. 2015 17:54

orinoko napsal
Postav si doma tátův radar … a zkus ho napadnout. Pro začátek třeba jen rúčo. Uvidíš, co to vyvede.

To je dobrý ! Už dlouho jsem se tak nenasmál.

Dana
Dana
15. 7. 2015 19:38

Ale kdez, zadne tristni pomery, uprchlici maji sva mezinarodni prava a to bude kriku, az je zacnete diskriminovat. S Romy si poradit neumite, takze nebudete si umet poradit ani s drsnaky z Afriky a budete emocialne vydirani. . Proti rodinam uprchliku z valecne zony bych ale nemela nic, to ovsem nejsou ekonomicti emigranti a ti budou radi za kazdou pomoc a i Blazej bude blahem….. Radar. No, v prvni rade je tu pragmaticka strategie, ze si Americane chrani sve a v pripade radaru by jiste meli balistickou raketu sledovanou uz od startu. Takze by bylo hodne prilezitosti ji na sve… Číst vice »

vittta
vittta
15. 7. 2015 19:44

Dano, ten radar tady měl být postaven proti raketám KLDR a Íránu, co já vím.
A jak ukázal čas…tak…tak co vlastně???

petr
petr
15. 7. 2015 21:06

Dana napsal Ale kdez,zadne tristni pomery, uprchlici maji sva mezinarodni pravaa to bude kriku,az je zacnete diskriminovat.S Romy si poradit neumite,takzenebudete si umet poradit ani s drsnaky z Afriky a budete emocialne vydirani. .Proti rodinam uprchlikuz valecne zony bych ale nemela nic,toovsem nejsou ekonomicti emigranti a ti budou radi za kazdou pomoc a i Blazej bude blahem….. Radar. No, v prvni rade je tu pragmaticka strategie,ze si Americane chrani sve a v pripade radaru by jiste meli balistickou raketu sledovanou uz od startu.Takze by bylo hodne prilezitosti ji na svedlouhe draze sestrelit, nezdoletinad stredni Evropu a bude ohrozenim pro NATO… Číst vice »

Dana
Dana
16. 7. 2015 2:04

vittta napsal

Dano, ten radar tady měl být postaven proti raketám KLDR a Íránu, co já vím.
A jak ukázal čas…tak…tak co vlastně???

Mimo toho, americky radar by byl take milnikem, formalnim oznacenim chraneneho teritoria.
To vam asi moc politikove kvuli antiamerikanizmu nezduraznovali, chapu.
Radar by byl asi neco jako stely- stelae ve starodavnem Egypte. . Tusim, ze to byl faraon Achnaton, ktery jako prvni nechaval vytesavat hranicni stely, napisy, ve kterych oznacoval oblast pod jeho zastitou a varoval proti vetrelcum…

Béda
16. 7. 2015 3:53

Dana napsal Mimo toho,americky radar by byl take milnikem,formalnim oznacenim chraneneho teritoria. To vam asi moc politikove kvuli antiamerikanizmu nezduraznovali,chapu. Radar by bylasineco jako stely- stelae ve starodavnem Egypte. . Tusim,zeto bylfaraon Achnaton,ktery jako prvninechaval vytesavat hranicni stely,napisy,ve kterych oznacoval oblast pod jeho zastitou a varoval proti vetrelcum… Jistě, milníkem, který by Brdy (a nedalekou Prahu) proměnil v provořadý cíl každé země, kterou by USA chtěly v budoucnosti „trvale osvobozovat a mírově demokratizovat“ (třeba Rusko). Domnívám se, že v dnešní době bychom bez spolku s USA byli lépe chráněni než ve spolku s touto válečnickou zemí, která si všude dělá… Číst vice »

Béda
16. 7. 2015 4:02

Jinak u jak by nás amíci chránili. Představme si, že by došlo ke konfliktu mezi ČR a Německem třebasd kvůli Sudetům. Chránili by nás jako Řeky anebo jako Turky za turecko-řeckého konfliktu o Kypr?

Gatta
Gatta
16. 7. 2015 6:43

Kdysi k nám do práce chodil člověk a nabízel ze koupi pohlednice. Prý malované invalidy – taková charitativní akce pro postižené a ukazoval kolik firem u něj pravidelně nakupuje. Ale ouha nešlo si těch obrázků koupit 5, ale alespoň 36 – takový balíček, povídal. A nebylo to ale vůbec levné. Prostě charita, tak přeci nejde o peníze, že? A další rok přišel zase … Pak jsem toho člověka jednou viděl v poledne ve městě v docela nestřízlivém stavu, a tak když zase přišel, tak se ho ptám: „A kolik invalidů tímhle způsobem sponzorujete?“ A on: „Jednoho“. Konec příběhu. No, tahle… Číst vice »