Dr. Robert Rowen: Zpráva, že ozónová autohemoterapie léčí COVID-19

Právě jsem obdržel zprávu, že v Číně uzdravují COVIDem-19 velmi vážně nemocné pacienty – a to velmi rychle. Pevně věřím tomu, že bychom tenhle koronavirový děs mohli zvrátit v několika týdnech a dát ekonomiku do pořádku:

Ozónová autohemoterapie – nový pokus, jak vyléčit koronavirový zápal plic

Pacient: muž, věk: 56 let. Byl poslán do nemocnice s příznakem horečky. Zkouška na přítomnost koronaviru v těle pozitivní, Pa02 74.8mmHG. Tento údaj naznačuje, že plíce jsou těžce postižené.

Jde tedy o pacienta v kritickém stavu.

Lékařský tým  se rozhodl použít ozónovou autohemoterapii: Ozónová koncentrace 30 ug/ml, 188 ml krve vytáhnout z těla pacienta a tuto krev smísit s ozónem, a pak takto okysličenou krev vrátit zpět do pacientova těla. Ukazatel po třech hodinách Pa02 99.2mmHG ( a tedy vynikající zlepšení po pouhých třech hodinách). Oxygenační údaj 132.3, Sa02 98%, což jsou taktéž dobré údaje. Pacient se cítil dobře a jevil příznaky úlevy.

Po deseti dávkách ozónové autohemoterapiie, Pa02 134 mmHg, údaj( index) okysličenosti 462, Sa02 100% (2LPM kyslíkový proud nosní trubicí v rámci kyslíkové terapie.

Základní poznatky

  • Ozón dezaktivuje viry a baktérie.
  • Vylepšuje příznaky nedostatku kyslíku v těle (hypoxii).
  • Stimuluje a reguluje imunitní systém.

Pacienti, kteří se ozónové léčbě podrobili

  • Pacient v kritickém stavu obdržel deset dávek autohemoterapie. Cítil se velmi dobře a uzdravil se.
  • Pacient v kritickém stavu obdržel dvě dávky autohemoterapie a plně se uzdravil.
  • Běžný pacient obdržel jednu dávku autohemoterapie a plně se uzdravil.
  • Běžný pacient obdržel jednu dávku autohemoterapie a plně se uzdravil.

Všechny shora uvedené informace poskytl poskytl Dr. Š‘ kche-mej z 2. nemocnice Tchien-ťinské lékařské univerzity v Číně.

Podle mého názoru je nepochybné, že náš americký zdravotní systém a spolu s ním i americká média totálně potlačila informace o této nejneuvěřitelnější léčbě koronaviru na světě. Mým přesvědčením je, že naši vládci se nechali koupit. Prosím zasílejte tuto informaci místním médiím, masovým médiím a hostům televizních debat a spojte si ji i s tím, co o Big Pharma řekl prezidentský kandidát Bernie Sanders.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Vybral a přeložil Lubomír Man

Stanův komentář: Chvíli jsem váhal, jestli článek publikovat, ale autohemoterapie je léčba uváděná i v impaktovaných článcích. Samozřejmě je mi jasné, že od experimentů k plošnému zavedení je dlouhá cesta.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
6. 4. 2020 12:57

Zasadne hodlam verit Zentive. Je sice v Praze, ale je ceska. Dlouho jsem nezral prasky na tlak , ale dneska po lehovi jsem mel protlak 250 na 150. Nekolik meprobamatu to jistilo.
Uz neverim nikomu. Jen nekterym Cechum a Moravakum , Madarum, Rakusakum, a pornu.
Take mam ozonovu diru. Za lecivou ji nepovazuju.

Aleš
Aleš
Reply to  orinoko
6. 4. 2020 13:31

Léčivé jsou totiž jiné díry….

racek
racek
Reply to  orinoko
6. 4. 2020 16:20

Zentiva už není česká asi 10 let. A stává se pomalu hlavně distributorem dovezených léčiv, zvláště s Indie , než výrobcem generik.

hudryper
hudryper
6. 4. 2020 13:06

Vůbec bych se nedivil,kdyby tuto metodu k ničení coronaviru měli připravenou její autoři k zastavení infekce plošným zničením jeho zdrojů ,až jí už
nebudou mít zapotřebí dál rozehrávat.Myslím,že ve formě vakcíny to už museli mít dávno připraveno ještě před spuštěním tzv.pandemie Covid-19 .

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
Reply to  hudryper
6. 4. 2020 14:25

Zatím bych byl opatrný s nějakou „univerzální formou léčby“, ale věřím, že některým postiženým to pomoci opravdu může.
Snad u plicních postižení, ale co další vyvolané/ spuštěné/ posílené komplikace třeba u chronicky či dlouhodobě nemocných? Posílí to opravdu imunitu i v těchto případech?
Taky je asi třeba ještě opatrnosti a delší chvíli počkat na „odezvu“ a chování organismu těch věřme vyléčených.
Ale budí to ve mně optimismus.
A ten bychom opravdu asi potřebovali spolu s tou imunitou „v dosti silných dávkách“ všichni.
:-)

hudryper
hudryper
Reply to  Martin (už bez taky m)
6. 4. 2020 15:40

Zdánlivá diskuse mezi lékaři ( Vojtěch,Primula) a politiky (Hamáček,Babiš) je úsměvná. Profesionálně předposraní politici inklinují ne k meritu věci,nýbrž k pozici,kdy mají kdykoliv možnost „změnit názor“ a být zase v čele těch,kdo „měli pravdu.“ Prožívám psychodrama oné nebezpečné rýmy přímo v jejím evropském epicentru a patřím do ohrožené věkové skupiny.Přesto tvrdím,že nejde o zdravotní problém více,nežli o nastolení až patologického strachu před nebezpečím,které ani vážně neexistuje. Zdá se,že alespoň vzdělaní lidé už vidí,že se nechali doslova zblbnout k souhlasu s opatřeními,kterým prostě neodolá ani nejdemokratičtější z demokratických vlád. Stačí si dnes přečíst článek váženého VK na aeronetu a sledovat jeho… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  hudryper
6. 4. 2020 16:10

To vsechno muze byt , a nejspis bude … i pravda. To je jedna vjec stranky. Ale pak je tu cela kniha. Celosvetovy polygon pro doomsday? Apokalypsa? Vseobecny OMYL. Pokud negdo neco naplanoval , tak zjistil , ze vsechno je jinak. Mel neco negdo v umyslu? Ano? A proc uz to nenastalo? My cizci jsme docela obstali odshora az dolu. Kdyby zitra emericky betonovy kripl zautocil na Rusko , tak mu budeme my cizci pomahat ricinovym olejem, drony s rozstrikem inteligencniho kvocientu , a klanenim – jueeees, seeeer , nou , seeeer. Co si asi tak muze bezny chlap v… Číst vice »

racek
racek
6. 4. 2020 16:24

No, ozon se používá při plošné desinfekci velmi úspěšně. Nicméně jeho vyšší koncentrace je lidem dost škodlivá. Nevím, možná v nějakých hraničních koncentracích by to snad mohlo fungovat … a nevěřím, že by se to zatajpovalo. Spíš se média bojí vydávat zpráva tohoto typu. On zázračný lék se objevoval zpočátku asi 2x denně. Ted už tolik ne. Většina se ukázala jako plané.

Dana
Dana
Reply to  racek
6. 4. 2020 17:35

Jaky strach ze zprav tohoto typu , vzdyt to jsou reklamy na podivne zazracne pripravky. Ano, pri mensi koncentraci je ozon-O3 prospesny, zrovna tak jako jine alternativni mediciny. Ted mam na mysli treba proti-coronavirove Koloidni stribro. Lidi to piji jako limonadu, az celi zmodraji. Tyhle „recepty“ pomahaji zridka a nekdy, klinicke studie ale ukazuji, ze je nelze aplikovat plosne a maji nadto zhoubne vedlejsi ucinky .Ozonova terapie je uz v Americe propagovana mnoho let, je to prumysl vznikly z neduvery k tradicni medicine spojeny s nadeji na uzdraveni se sam. Lekarska komora a FDA ozonovou terapii nedoporucuji, ale pokud nejsou… Číst vice »

racek
racek
Reply to  Dana
6. 4. 2020 19:25

No jo, holt je to hledání nového aspirinu. Počítám že bude dříve než vakciny. Několik se jich už klinicky zkouší, ale pořád to není ono.