Drahoš má strach, že mu prezidentství ukradnou ruští špióni

A proto přispěchal za dosluhujícím premiérem Sobotkou, aby ten s tím propánakrále něco udělal, dokud je čas, jinak mu ta kandidatura, už víceméně k dobrému konci našlápnutá, shoří doslova před očima. Vždyť ti Rusáci jsou dneska všude, v Americe, v Anglii, v Německu, a ježíšmárija, to dá rozum, bodejť by nebyli taky u nás. A všude si dělají prezidenty a premiéry jenom ze svých jo řadně prověřených lidí. To musíte ovládnout azbuku, odzpívat rusáckou hymnu, odhrkat životopis Putina a na závěr vypít na jeden zátah litr vodky a pak zůstat nehybný jak socha. Jinak jste vyřízený a namísto úřadu vás kopnou do zadku a letíte, odkud jste se narodili. To znamená, že já poletím přes celou republiku nadél až do Jablunkova, no nic, aspoň poznám líp republiku.

Ale vážně, neberte to na lehkou váhu, všude je těch Rusáků plno, vždyť to musíte vidět, na ulicích dělají, že jsou to Češi, ale doma mají ikony a modlí se k nim ostošest, prolezli kam mohli, do vlády, na ministerstva, všechny úřady od nich praskají ve švech, a nejvíc je jich snad u bezpečnostních složek, tam se to od nich hýbá, jako když se se nadýmá těsto, no jedna hrůza. Vždyť zrovna teď, jak šel za Sobotkou, za ním šlapalo pět chlapů, a podle toho, že dělali jako by nic, je jasné, že to byli Rusáci z těch jejich tajných služeb. Samozřejmě kryti, jako by byli od BISu, jenže jemu hejly na nos věšet nebudou.

Jdou po něm, to je jasné, a taky vědí proč. Protože on by jim jako prezident jo zvedl perka, všechny by je z republiky hnal sviňským krokem, a kdyby na to snad naši lidi nestačili, zavolal by si do Bruselu o pár desítek tisíc emigrantů navíc a ti naši skřehotavci z webů by hned viděli, že se pro islamisty u nás uplatnění najde.

Jo a řeknu vám jedno. On ten strážmistr v Putimi, co vyslýchal Švejka, protože hned poznal, že má před sebou ruského špióna, nebyl žádnej blbec, jak to psal Hašek. Protože on ten Švejk ruskej špión skutečně byl, to se přece nakonec poznalo v Bugulmě, kde dělal toho rudého komisaře, ne?

Jo a myslíte, pane premiére, že jsem udělal dobře, že jsem za váma zašel? Že jsem si to prezidentství tím přece jenom najisto pozichroval?

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
racek
racek
2. 12. 2017 19:04

Buď u něj vypukl Alzheimer naplno, nebo je to jen ubohý podrazák a chcípák. Myslím to druhé. O jeho akademické dráze kolují legendy od kolegů a o řízení akademie totéž. Prázdný člověk. Něco jako Sobotka. Ani argumentovat neumí.

Amenre
Amenre
2. 12. 2017 19:11

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Drahos-zverejnil-seznam-dezinformacnich-webu-Az-napadne-se-shoduje-s-tim-od-aktivisty-Jandy-514641

Prezidentský kandidát proslulý tím, že nemá na nic vlastní názor a že umí dělat kariéru za jakéhokoli režimu, opět papouškuje názory svých chlebodárců a sponzorů.

Gatta
Gatta
2. 12. 2017 19:15

Jak to říkal Bolek Polívka ve filmu Kalamita: „Nejhorší je, kydž je člověk předposranej“.

Bety
Bety
2. 12. 2017 20:08

Podle mých zkušeností předposraní lidé vždy svou předposranost vyčítají kdekomu, sami jsou bez viny.
Tento kandidát – nevím, jestli je předposraný, ale ohebný je určitě.

fajt
3. 12. 2017 9:08

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/nejmladsi-babisuv-ministr-chysta-pruvan-uz-vi-kteri-pacienti-by-si-mohli-priplatit-40352?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp – už od pohledu křivák a těžký asociál, ten dokáže zařídit, že ministerstvo eutanazie přejde ještě do větších sraček – opravdu je švejk tak těžká grucha a šmata, která si nechá líbit i svou vlastní popravu?? . ..)

jogín
jogín
3. 12. 2017 10:16

V uplynulých desetiletích jsem pozoroval podporu Akademie na úkor univerzit. Zdaleka nešlo jen o peníze na platy (které jsou u mladých asistentů zoufalé) , ale především o financování vědy. Akademie věd ovládla Grantovou agenturu a univerzitní uchazeč neměl šanci i s velice kvalitními projekty, zatím co akademici bez problémů dostávali finance 30 let na totéž téma. Pana Drahoše jako dlouholetého šéfa Akademie můžeme hodnotit jako schopného manažera, který pro svou organizaci udělal maximum, ovšem na úkor české vědy a především na úkor úrovně univerzit a přípravy budoucích odborníků z vysokých škol. Jednou větou: zákulisní machinátor.