Důkaz, že Rusko a Írán chtějí válku

V letech 2001-2003 měly Spojené státy 730 vojenských zařízení ve více než 50 zemích

US military bases

Důkaz!

Špatní lidé posunují své země stále blíže k našim vojenským základnám:

Globální expanze vojenského vměšování USA

http://i.imgur.com/xgBMhBb.jpg

Vojenská přítomnost Spojených států v zahraničí

http://caelumetterra.files.wordpress.com/2012/06/bases-overseas.jpg

Rusko chce válku: Podívejte, jak blízko posunulo svoji zemi k našim základnám!

Credit: Small People Against Big Government

Rozpínání NATO

A zrovna tak je na tom Írán:

Írán chce válku: Podívejte se, jak blízko přemístil svoji zemi k našim základnám!

http://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/1878/3684/original.jpg

To vše je jasný důkaz, že Rusko a Írán jsou zloduši!

Převzato z Global Research

Námět: Clair

0 0 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
ray
ray
28. 3. 2015 1:42

Look how close… je opravdu vtipné :-) Ale velmi to vystihuje situaci.

Béda
28. 3. 2015 5:57

Béda napsal http://www.hlavnespravy.sk/jan-carnogursky-zapad-klame-sam-seba/587610 Doporučuji diskusní vstup Emka pod článkem který začíná takto: USA od ukrajinského vedení požadovaly agresivní protiruskou politiku. Byly však odmítnuty, a tak přešly k činům. Prohlásil to bývalý ukrajinský premiér Nikolaj Azarov v rozhovoru pro italský list Il Giornale. „Na jedné straně, demonstranti, kteří se objevili prakticky odnikud, začali obsazovat státní instituce, a na druhé straně, začala naprosto neuvěřitelná intervence USA do vnitřních záležitostí suverénního státu. Přišla ke mně Victoria Nulandová, diplomatická poradkyně prezidenta Obamy a dala mi ultimátum: buď sestavím novou vládu národní jednoty, která uspokojí protiruské síly, nebo Amerika nebude stát stranou událostí“, řekl Azarov.… Číst vice »

Béda
28. 3. 2015 5:59

…si velvyslance USA a velvyslance evropských zemí, abychom jim předložili důkazy, které jsme měli k dispozici. Jejich reakce nás vyděsila. Jediné, co nám řekli, bylo to, že nemáme právo použít sílu, nehledě na rostoucí násilí ze strany protestujících. Vlastně nám svazovali ruce“, řekl bývalý premiér, když komentoval kroky podniknuté tehdejším vedením Ukrajiny k uklidnění situace. Nikolaj Azarov také v rozhovoru pro italský list okomentoval situaci s rusky hovořícími regiony Ukrajiny, konkrétně s Krymem. „Putin zprvu prohlásil, že je připraven spolupracovat s novou ukrajinskou vládou, ale došlo k tomu, co ho přinutilo změnit pozici. Mám na mysli nepřátelskou reakci Kyjeva na… Číst vice »

peter.
28. 3. 2015 14:42

Na vojne sa môže stať všeličo:
https://www.youtube.com/watch?v=zgL2XG0fuwg

Tomik
Tomik
28. 3. 2015 16:04

Důkazy o volání A320 o pomoc. Letadlo hořelo ve vzduchu. Exploze nad zemí. Vyšetřovatelé nechtějí nic slyšet a hlavně ne pravdu.

http://prvopodstata.blog.cz/1503/28-03-2015-okenko-marneho

zedd
zedd
29. 3. 2015 10:31

Tomiku, nejsem proti žádné vypečené konspiraci, ale tohle je už trochu přitažené za vlasy. Data dostupná přes http://www.flightradar24.com by musela být manipulována v podstatě v reálném čase, což je jistě možné, ale těžko lusknutím prstu v momentě, kdy se stane nějaký nečekaný průser. Z těch 38K stop to trvalo do nárazu tuším 8 – 9 min. Tedy letadlo začlo podivně rychle klesat, tak minutu může trvat, než je ten pokles vyhodnocen jako něco abnormálního a zbývá 7 – 8 min. aby se k němu dostaly stíhačky. To tak akorát odpovídá tomu, aby se objevily v místě a čase dopadu. Nijak… Číst vice »

zedd
zedd
29. 3. 2015 10:48

Resp. když jsem se poprvé podíval na onen flightradar cca hodinu po dopadu, tak první co mne napadlo byla sebevražda/masová vražda. V MSM se tenhle scénář začal pomalu propagovat až druhý den. Nijak se nebráním zkoumat možnost, že to bylo celé od začáktku připravené a že někdo chtěl někoho velmi komplikovaně zlikvidovat.
Že měl kopilot deprese, že bral nějaké SSRI, případně že je zrovna vysadil, mi přijde jako rozumnější vysvětlení než takhle rozsáhlý coverup.