Dva týdně

Máme za sousedy Ukrajince, a i když současné dění na Ukrajině evidentně není nic, o čem by mluvili rádi, přeci jenom z nich občas něco vypadne. Například o tom, jak je Ukrajina v totálním rozvratu, stát zkolaboval a ozbrojené bandy se potulují po okolí a loupí a vraždí po libosti. A to ne v Doněcku, ne v Luhansku, ale v okolí Kyjeva. Kdo chce chránit svůj majetek, nemá jinou možnost, než si najmout párek kalašnikovů i s ostrou obsluhou. Kdo může, ten z Ukrajiny utíká, zůstávají jenom ti, kteří a) si chtějí nakrást, b) si chtějí zastřílet, za c) nemohou odejít, protože nemají kontakty, peníze nebo nechtějí opustit příbuzné. A zprávy o tom, kdo ze známých nebo jejich dětí byl zabit, chodí pravidelně dvakrát týdně. Ukrajina krutě krvácí, a nejen na východě.

Převzato z blogu Tribun

0 0 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
hudryper
hudryper
22. 9. 2014 18:38

Takto se zavádí v Evropě systém loupeživých rytířů .Totéž se vyvine z krotkých demokracií v
okamžiku,kdy padnou světové i od nich odvozené fiat měny a zkolabuje stát i distribuce potravin,
energií,vody . NWO je už zkrátka na dohled…

orinoko
orinoko
22. 9. 2014 18:56

NWO není na dohled – klasické nedorozumění.
Prožíváme dobu HUSITSKOU. NWO je za svým zenitem. Dokladem je ohořelý čmoud sídlící v Bílém wigvamu. Žijeme v době, kdy soudruh Zikmund , tísněný osmanskou ozvěnou, už jen plánuje budoucí křížové kampaně, o kterých má jakýsi nejasný duševní gobelín, že pro něj bude lépe.
Lépe – UŽ BYLO!!!!!
Jen kreténi na kolečkovém záhumenku mají pocit, že budou zavádět svoje kolchozy.
Všechno už tu bylo.
NWO dokonce na Marsu. Podle toho to tam také dodnes vypadá.

hamletka
hamletka
22. 9. 2014 19:32

Moc pekne, Orinoko. Take si myslim, ze az prijde ten novy svetovy poradek, nebude to vysledek snahy hrstky idiotu z elitnich rodin, ale sponatanni vyron odporu inteligence a umeni v boji proti blbosti a oplzlosti.

fajt
fajt
23. 9. 2014 6:42

češi a survival – tak to půjde rychle – bohatí a mladí vezmou draka a zůstane většinová masa „důchodců“ – jaká vlajka asi zavlaje na Hradčana, že by nějakého fotbalového klubu?. ..)

fajt
fajt
23. 9. 2014 7:06

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zeman-pred-studenty-o-lenosti-Cechu-rasismu-a-mafianech-336167 – už docela chápu, proč jeho největší kámoš, se kterým upekl mega sajrajt dort je asociál Klaus – kdepak skončí tihle otcové českého marasmu, která země, stát a zřízení je nechá v internaci dožít. ..)

Janus
Janus
23. 9. 2014 7:23

Je jen otázka kam utéci. Na západ. Tam je moře. Přez moře? Země je kulatá, utíkáte-li na západ, zákonitě se vrátíte z východu. Západní Evropa a USA se musí připravit na velké vlny migrnatů, agresivních migrantů. Migrantů se zbranimi kteří přežívají ze dne na den a ví, co si neukradnou to nebudou mít. V celé Evropě nebude důvod sít neboť sklízet budou jiní. Čekají nás hrůzy proti kterým byla Třecetiletá válka je Růžovou knihovnou. Mrtví budou zavidět živým.

peter.
23. 9. 2014 16:31

Ešte niekedy v apríli som sem napísal,že na Ukrajine sa to musí skončiť zákonite krachom,prinajmenej ekonomickým a Ukrajinci včítane tých nacionalistov so skúsenosťami s vraždením ľudí zaplavia ako mor a cholera celú Európu.Keď k tomu prirátam aj európskych mohamedánov vracajúcich sa domov zo Sýrie a Iraku,tak mám najvyšší čas zadovážiť si nejaký kvér a dostatok munície,čo doporučím aj rodine a známym.Viem,že možno preháňam,ale začína to všetko naozaj smrdieť.

Thor
Thor
24. 9. 2014 14:25

Zeman byl zřejmě u Zdi nářků v transu a poškodil si svůj dávno-ne-prognostický obsah lebky. – „sponatanni vyron odporu inteligence a umeni v boji proti blbosti a oplzlosti“-to myslíte
jako pravdoláskovou NWO Kavárnu? Jakože přestaví plachtu proti novému větru a obarví si ksichty nažluto a začnou nosit rubášky? Koneckonců,v tomhle debilizovaném kaganátu je možné za bakšiš zvenku fšechno.