Dvojník Stalina zbil v centru Moskvy dvojníka Lenina

Dvojník J. V. Stalina v pondělí u stanice metra „Ochotnyj rjad“ v centru Moskvy  zbil deštníkem dvojníka V. I. Lenina. Příčinou údajně bylo, že se dvojník Stalina domníval, že ho dvojník Lenina zradil a začal spolupracovat s jiným, nově se objevivším dvojníkem Stalina.

Více v RJ najdete zde

Námět: peter.

0 0 hlas
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
22 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
idiotronic
idiotronic
7. 7. 2015 10:16

Virtuální realita.

abx
abx
7. 7. 2015 10:24

korporatne grecke media hysterizuju, greci su na seba pysni – maju byt naco:

od vyhlásenia výsledku referenda prevážila medzi Grékmi radosť a hrdosť. Médiá majú prívaly hystérie, ktoré ukazujú, aká tragédia bude znamenať “nie”. Podľa môjho názoru, to malo opačný efekt. Za „nie“ hlasovali aj mnohí tí, ktorí v parlamentných voľbách nedali hlas Syrize. Bolo to trochu ako “umrieť teraz alebo neskôr.” Gréci sú citliví na cudzie nadvlády, dokonca aj názov gréckej hymny znamená v preklade “Sloboda alebo smrť”. Všetci však vieme, že sme stále len krôčik od priepasti.

http://www.hlavnespravy.sk/situacia-v-grecku-z-pohladu-greckej-podnikatelky-greci-su-hrdi-na-hlasovanie-media-hystericia/642458

peter.
7. 7. 2015 10:37

Stan napsal

Mně to připadlo jako dobrá anekdota.

Však to aj poriadna sranda musela byť! Vidieť Stalina ako mláti dáždnikom Lenina.

Béda
7. 7. 2015 10:52

Zaznamenávám na OM nový trend. Každý den něco na odlehčení. Jenom bych chtěl podotknout, že oba dvojníci historických osobností krom vnější podobnosti asi nemají s těmito politiky minulosti nic společného. To že se někdo nastrojí a našminkuje jako někdo jiný z něj nedělá osobnost. Tipuji, že zde šlo o plagiát s cílem přivýdělku anebo obživy, něco podobného jako když v centru Prahy anebo jinde potkáte „M.Jacksona anebo „Kačera Donalda“. Já bych tomu přikládal stejný význam jako když se někde v ringu s maskou popere „Hi(t)llari C.“ s „Monikou L.“

idiotronic
idiotronic
7. 7. 2015 11:26

Stan napsal

Mně to připadlo jako dobrá anekdota.

Jistěže, historie se opakuje jako fraška.

Béda
7. 7. 2015 11:30

idiotronic napsal
Jistěže, historie se opakuje jako fraška.

No nevím. Návrat fašismu, nacismu, radikalismu, války mi jako fraška nepřipadají. Ale že se historie opakuje o tom žádná. (Nepsali o tom náhodou Marx s Engelsem?)

mirror
mirror
7. 7. 2015 13:16

My se zase můžeme těšit až dvojník Gottwalda dá ránu do zubů Havlovi za likvidaci sociálního státu, což musí napadnout skoro každého diskutéra na tomto fóru. Předpokládám, že jen Dana nebude mít smysl pro humor. U dalších si nejsem jist, proto mlčím. Oni se ozvou!

Doba je zlá, OM by se mělo důsledně vyhýbat situacím, ke kterým se přímo podbízí asociace s výměnou obsazení rolemi.

orinoko
orinoko
7. 7. 2015 13:32

Mirrore, davam obrovsky bic s hvezdickou navic. My se moc nemusime, ale tohle ma gule. A nejsou od Mamule.
Ten onen … ja mam problem ho technicky i jmenovite zaradit … ta prima Prazanda … mozna trefila cele jadro Havlova pudla. Ale o tom az priste.

Béda
7. 7. 2015 13:39

mirror,

ono to spíš vypadá na to, že se mezi sebou poperou dvojníci Hitlera a Stalina. Vtipný Západ vidí protentokrát dvojníka Hitlera na Východě. (i když Hitler prováděl velké politické konspirace, kupř. požár Říšského sněmu, Gliwitze, zneužíval páté kolony a prováděl Drang nach Osten směrem ze západu na východ jako jistý nejmenovaný humanitární Velký bratr – až navěky a nikdy jinak). Přijde snad tentokrát dvojník Stalina ze Západu?

Béda
7. 7. 2015 14:02

mirror napsal My se zase můžeme těšit až dvojník Gottwalda dá ránu do zubů Havlovi za likvidaci sociálního státu, což musí napadnout skoro každého diskutéra na tomto fóru. Předpokládám, že jen Dana nebude mít smysl pro humor. U dalších si nejsem jist, proto mlčím. Oni se ozvou! Doba je zlá, OM by se mělo důsledně vyhýbat situacím, ke kterým se přímo podbízí asociace s výměnou obsazení rolemi. V uvedeném případě dvojníků „Lenina a Stalina“ v Moskvě šlo nemýlím li se o profesní konkurenční boj kvůli dablérovi „prvního“ dvojníka (třeba měl na to autorské právo“) Stalina. Lenin v reálu asi dvojníka… Číst vice »

paskal
paskal
7. 7. 2015 15:50

Nero prý řekl :“Kéž Řím nemá jednu hlavu, kterou bych dokázal srazit“. Kéž všichni pitomci nemají stejnou adresu a jednu zadnici.

paskal
paskal
7. 7. 2015 16:01

Dvojník Stalina měl zmlátit dvojníka Chruščova a Brežněva. Přibrat mohl i toho s tou hnědou známkou na palici.

Béda
7. 7. 2015 16:12

paskal napsal

Dvojník Stalina měl zmlátit dvojníka Chruščova a Brežněva. Přibrat mohl i toho s tou hnědou známkou na palici.

Máte na mysli dvojníka anebo originál toho s hnědým flekem na palici?

Béda
7. 7. 2015 17:29

Irena napsal

http://politikus.ru/events/53760-i-smeh-i-greh-ukrainskaya-gosudarstvennost-naschityvaet-tri-tysyachi-let-i-odin-million-do-etogo.html

Tymošenková se jim obzvlášť povedla. Jenom by mě zajímalo, na kterém území byla ta ukrajinská státnost před 3000 lety.

orinoko
orinoko
7. 7. 2015 17:31

Ireno, to je dobrý.
Celá Marfuška. Nána. A to jí ještě vypodobnili velmi libidozní prso.

Béda
7. 7. 2015 17:33

Wiki/Osídlení dnešní Ukrajiny je doloženo od 5. tisíciletí př. n. l., ze kterého pocházejí nálezy artefaktů tripolské kultury. Ve starověku byl jih Ukrajiny periferií antického světa: existovalo zde království Skythů, o jejichž životě podává zprávu řecký historik Hérodotos;[6] na Krymu a na pobřeží Černého moře vznikaly řecké a později gótské kolonie. Střední a severozápadní Ukrajina je pak oblastí etnogeneze Slovanů. Roku 882 ovládl Novgorodský kníže Oleg Kyjev, který předtím platil tribut Chazarské říši a tak se na území dnešní Ukrajiny, Ruska a Běloruska zformoval první východoslovanský stát, Kyjevská Rus. Spojení Slované poté dobyli hlavní město Chazarů. Jeho nejvýznamnější panovník Vladimír… Číst vice »

Dana
Dana
8. 7. 2015 1:49

…. Předpokládám, že jen Dana nebude mít smysl pro humor.
Je to jen anekdotni pozovani. Nevim, co je na tom tak srandovniho, kdyz se mlati komedianti prevleceni za ruske politiky, asi by Cesi taky nepochopili, kdyz by se bouchal destnikem G.Washington s Jeffersonem. Budiz, proste loutkove divadylko, jako kdyz se Kasparek pere se certem. . Chaplinovska nuda. Ja bych zbystrila jen v pripade, kdyby herci zapolili, kdo ho ma vetsiho….

nikdo
nikdo
20. 7. 2015 10:26

Z podobného soudku – také pěstujete zeleninu na přistávací dráze?
http://rusnext.ru/news/1437343104
Pozemky letiště v odhadní ceně 6mil. hryven používal zrádný vesničan k pěstování zemědělských kultur, jejich následné realizaci a nabývání zisku.
Za vojenskou jednotku, které letiště patří, byla podána žaloba s požadavkem vyklidit svévolně zabraný pozemek a uvést část přistávací dráhy do původního stavu.
(Takže ani nepožadují nájemné a náhradu škody…)