DOTAZNÍK pro Martina Kollera

aneb Persona non grata

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
7. 7. 2015 3:03

Co je posláním toho „kádrového“ výslechu a Kollerovi obhajoby? Jestliže je to tak, jak tvrdí pan Koller, pak to svědčí, že to s tím kádrováním v ČSLA nebylo zas až tak špatné. To také nepřímo vysvětluje jak za minulého režimu mohli vystudovat VŠ V.Havel, M.Benda mladší, Kalousek…Zajímalo by mně jak je to s kádrováním před vstupem do armády a v armádě dnes.

S jeho hodnocením zahraniční politiky, resp. činnosti NATO souhlasím.

Béda
7. 7. 2015 3:15

Taky ten rozhovor vrhá zvláštní světlo na úroveň dnešní tzv. demokracie a tzv. svobodu slova, když člověk, který využil svého práva, pronesl veřejně kritická slova ohledně současné politiky, pozbývá možnost dál veřejně vyjadřovat své názory ve „veřejnoprávních“ médiích a musí se pomocí alternativních médií nechat vyslýchat, aby si napravil kádrovou reputaci.

Béda
7. 7. 2015 3:38

Béda napsal Co je posláním toho „kádrového“ výslechu a Kollerovi obhajoby? Jestliže je to tak, jak tvrdí pan Koller, pak to svědčí, že to s tím kádrováním v ČSLA nebylo zas až tak špatné. To také nepřímo vysvětluje jak za minulého režimu mohli vystudovat VŠ V.Havel, M.Benda mladší, Kalousek…Zajímalo by mně jak je to s kádrováním před vstupem do armády a v armádě dnes. S jeho hodnocením zahraniční politiky, resp. činnosti NATO souhlasím. Nabízí se otázka: Prověřuje a permanentně zkoumá současná armáda úroveň loajality a ochoty svých příslušníků vykonávat pokyny politiků anebo ne? Co když zjistí, že „vychladli“, nebo že… Číst vice »

mirror
mirror
8. 7. 2015 21:38

Ten článek je výbušný materiál. Jen Béda se snažil odpálit diskuzi. Koller toho napovídal, někdy se vymlouval, jindy útočil, osočoval, obviňoval a vůbec toho napovídal o současném neprávním státě. Asi má pravdu, proto se nikdo nebrání. Já mám hlavní připomínku ke zpovědníkovi, který se vybarvil jako hlupák. Komunisté lidem, kteří tady žili, rozhodně neškodili, dá se říci, že pomáhali. Kolektif nemá svědomí a vůbec mu nezáleží na půl milionu obyvatel České republiky, pro které není práce. Počítám, že se hned někdo ozve, že jeho chorobným ambicím nevyšli komunisté vstříc a neudělali ho ministrem nebo ředitelem podniku. Ani demokraté nemají tolik… Číst vice »

mirror
mirror
8. 7. 2015 21:38

Koller trochu kecá o tom, jak se s obtížemi dostal na střední školu. Prý jeho maminka musela škemrat. Manželka byla učitelka základní školy a nikdy jsem od ni neslyšel nic o tom, že by někdo kontroloval, kam se kdo hlásí. Moji rodiče byli vlažně věřící jak rodiče Kollera. Třídní učitelka (manželka stavebního podnikatele) mi vymluvila učení za televizního mechanika a doporučila mi dvanáctiletku. Moje maminka se pak šla do školy zeptat, jestli jsem schopen tu školu dostudovat. Snil jsem o slaboproudé průmyslovce v Rožnově, ale samé jedničky jsem na vysvědčení neměl. Později jsem žádnou hvězdu z této školy nepotkal. Kollerovi… Číst vice »