Eduard Chmelár: Russiagate je najväčšia lož od čias vojny v Iraku.

Ak vojna v Iraku poškodila reputáciu médií, Russiagate ju zničila. Mediálnu moc dnes treba kontrolovať rovnako ako politickú, informačné privilégiá médií sa skončili.

Námět: Rado Miko

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Botičky od Diora
Botičky od Diora
5. 6. 2020 12:43

Myslím, že tenhle článek:
Co se stane, když nebude Rusko https://vz.ru/opinions/2020/6/3/1042481.html stoji nejen za přečtení, ale i za překlad.

Dana
Dana
Reply to  Patrik
5. 6. 2020 16:37

Z me zkusenosti zde v Americe jsou Rusove celkove na Cechy dost nastvani. Vidim prispevky, jaci jsou Cesi podrazari, lhari, nevdecni zbabelci a nepratelske zmije. Coz mne prekvapilo u Rusu, kteri jinak Putina nemusi, ale obeti ruskych vojaku v druhe svetove valce uznavaji a ocenuji. . Holt jsou na tohle tema citlivi , kdyz jde o matku Rossii, tak to jde nade vsechno. A i kdyz oslavuji admirala Kolchaka, tak hned neopomenou podotknout, ze Kolchaka zradili Cesi a vydali ho Rudym na smrt, jakoze to potvrzuje, ze Cesi jsou odjakziva s*ine…. Pratele Ruska by se meli semknout a zacit seriozni… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Dana
5. 6. 2020 17:12

Vůči Vám to tady z mé strany asi vyzní podivně, ale s touto Vaší větou: „Pratele Ruska by se meli semknout a zacit seriozni druzbu, pac po rozpadu Evropske Unie se nebude ke komu primknout, Rusko o vas nebude stat…….“ musím zcela souhlasit. Rusko totiž nepotřebuje dvourychlostní Evropu, kdy v té východní získá hlavní slovo Orbán, jdoucí na ruku Číně (a Íránu a tím Kalergiho Vídni, resp. obnově Rakousko-Uherska, ), Rusko potřebuje (konečně už jednou!) spolupráci s Německem a Francií, o čemž ale dvourychlostní Evropa není. V příštích dnech proto bude důležité sledovat, jestli Babiš – po Ficovi další odpůrce… Číst vice »

racek
racek
Reply to  Patrik
5. 6. 2020 22:30

Orbán vládne příliš malé zemi, toho snadno ukřičí. Spíše na to aspirují Poláci. Bohužel, těm se nikdy nedá věřit. Nemáme s nimi dobré zkušenosti. A ekonomicky nám EU nikdo nenahradí. No a že umí trestat, to vidíme. Tedy jen nás slabé.
S číňany je dobré vycházet, ale přidat se k nim, to rozhodně ne. Jejich zvyky a kultura i nacionalismus je příliš veliký. Ale přátelskou zem oni respektují . Což dokáže málokdo.

racek
racek
Reply to  Dana
5. 6. 2020 22:24

Jo, Dano, máte pravdu. Bohužel. Jedná se bohužel také hlavně o hochy a děvčata, kteří jsou pečení vaření na USA ambasádě. Vesměs z Aspen institutu. Dříve odečítali z úst zas sovětům. Pořád jedna parta. Stejní a nezmění se. Popisovat je nebudu. Mohlo by to být trestné. Ale zažil jsem obé, i jejich pokusy o převrat. Už za Slánského, pak v šedesátém osmém i v tom Havlově puči. Nejde o ten puč, to bylo potřeba, spíš ty co se prodrali do čela. Řada z nich se může chlubit stranickými legitimacemi KSČ. Dnešní vyhoštění ruských diplomatů lze komentovat asi takto: Tu informaci… Číst vice »

Dolmen
Dolmen
5. 6. 2020 18:58

Stejně by mě zajímalo, který velký bratr uložil Česku dotáhnout svojí pověst zbabělého a nevděčného podrazáka do vítězného konce. Že je to zadání pro českou reprezentaci o níž se ví, že se vždy ochotně umí zkroutit podobna exkrementu do žádoucího tvaru, o tom nemám pochyb. V normální zemi by kašpaři typu Koláře, Novotného nebo Hřiba obdrželi od vlády přinejmenším napomenutí a morální políček. Tady však jsou pod ochranou, vláda se za ně schovává, nepřímo schvaluje jejich provokace s tím, že nemůže nic dělat…., máme přece demokracii a v té je dovoleno do Ruska kopat komukoliv zcela beztrestně a dokonce i… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Dolmen
5. 6. 2020 19:47

Čím dál rychleji se stáváme plnohodnotným protektorátem. Jediný rozdíl oproti tehdejšímu Böhmen und Mähren je v tom, že okupant se skrývá. Je stejně neviditelný jako virus. Místní emerická hnědá vtěrka „dana“ se svým IQ je výjimkou neboť nás má bavit. Pokud je tedy smyslem české státnosti vzorová servilita a účast na kdejakém svinstvu nemocných mocných, jak si nás mohou vážit druzí, nedivme se, že světu jednou scházet nebudeme. S plnou pusou odporu proti diktátu ze zahraničí a vměšování do vnitřních záležitostí ČR stojí v hlubokém předklonu vůči již neskrývanému diktátu USA a Evropské unie a stále častěji vystrkuje svou zadní… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Dolmen
5. 6. 2020 19:58

Je to paradox, ale nejlepší odpověď dává česká televize (a to dokonce i s tím pyramidovým okem boha Hóra)
https://www.youtube.com/watch?v=KpEvNhmciNs

A aktuálně v souvislosti s tím, že jedním z hlavních obhájců Mariánského sloupu byl i D. Duka, tak bohatá fotodokumentační připomínka o té české Leo/Lyons moci
http://media1.webgarden.name/files/media1:4e945d3331f11.pdf.upl/Lvi%20cesta%20doktora%20Bartaka%20od%20Vaclava%20Havla%20a%20Jana%20Pavla%20II.pdf

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
5. 6. 2020 20:22

A všechno to začalo Moravou (!) a první Vatikánem v Česku svatořečenou Ludmilou
https://www.youtube.com/watch?v=EwkI_uyVQPY

racek
racek
Reply to  Patrik
5. 6. 2020 22:34

Jo, to si pamatuji. Jakeš tehdy osobně povolil přímý přenos ČT z Vatikánu a pustili tam na to spoustu věřících.

racek
racek
Reply to  racek
7. 6. 2020 20:31

Nechápu ty mínusy. To udělal Jakeš špatně? Docela mu prý za to na UV nadávali.