Eduard Chmelár: Russiagate je najväčšia lož od čias vojny v Iraku.

Ak vojna v Iraku poškodila reputáciu médií, Russiagate ju zničila. Mediálnu moc dnes treba kontrolovať rovnako ako politickú, informačné privilégiá médií sa skončili.

Námět: Rado Miko

0 0 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Botičky od Diora
Botičky od Diora
5. 6. 2020 12:43

Myslím, že tenhle článek:
Co se stane, když nebude Rusko https://vz.ru/opinions/2020/6/3/1042481.html stoji nejen za přečtení, ale i za překlad.

Dana
Dana
Reply to  Patrik
5. 6. 2020 16:37

Z me zkusenosti zde v Americe jsou Rusove celkove na Cechy dost nastvani. Vidim prispevky, jaci jsou Cesi podrazari, lhari, nevdecni zbabelci a nepratelske zmije. Coz mne prekvapilo u Rusu, kteri jinak Putina nemusi, ale obeti ruskych vojaku v druhe svetove valce uznavaji a ocenuji. . Holt jsou na tohle tema citlivi , kdyz jde o matku Rossii, tak to jde nade vsechno. A i kdyz oslavuji admirala Kolchaka, tak hned neopomenou podotknout, ze Kolchaka zradili Cesi a vydali ho Rudym na smrt, jakoze to potvrzuje, ze Cesi jsou odjakziva s*ine…. Pratele Ruska by se meli semknout a zacit seriozni… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Dana
5. 6. 2020 17:12

Vůči Vám to tady z mé strany asi vyzní podivně, ale s touto Vaší větou: „Pratele Ruska by se meli semknout a zacit seriozni druzbu, pac po rozpadu Evropske Unie se nebude ke komu primknout, Rusko o vas nebude stat…….“ musím zcela souhlasit. Rusko totiž nepotřebuje dvourychlostní Evropu, kdy v té východní získá hlavní slovo Orbán, jdoucí na ruku Číně (a Íránu a tím Kalergiho Vídni, resp. obnově Rakousko-Uherska, ), Rusko potřebuje (konečně už jednou!) spolupráci s Německem a Francií, o čemž ale dvourychlostní Evropa není. V příštích dnech proto bude důležité sledovat, jestli Babiš – po Ficovi další odpůrce… Číst vice »

racek
racek
Reply to  Patrik
5. 6. 2020 22:30

Orbán vládne příliš malé zemi, toho snadno ukřičí. Spíše na to aspirují Poláci. Bohužel, těm se nikdy nedá věřit. Nemáme s nimi dobré zkušenosti. A ekonomicky nám EU nikdo nenahradí. No a že umí trestat, to vidíme. Tedy jen nás slabé.
S číňany je dobré vycházet, ale přidat se k nim, to rozhodně ne. Jejich zvyky a kultura i nacionalismus je příliš veliký. Ale přátelskou zem oni respektují . Což dokáže málokdo.

racek
racek
Reply to  Dana
5. 6. 2020 22:24

Jo, Dano, máte pravdu. Bohužel. Jedná se bohužel také hlavně o hochy a děvčata, kteří jsou pečení vaření na USA ambasádě. Vesměs z Aspen institutu. Dříve odečítali z úst zas sovětům. Pořád jedna parta. Stejní a nezmění se. Popisovat je nebudu. Mohlo by to být trestné. Ale zažil jsem obé, i jejich pokusy o převrat. Už za Slánského, pak v šedesátém osmém i v tom Havlově puči. Nejde o ten puč, to bylo potřeba, spíš ty co se prodrali do čela. Řada z nich se může chlubit stranickými legitimacemi KSČ. Dnešní vyhoštění ruských diplomatů lze komentovat asi takto: Tu informaci… Číst vice »

Dolmen
Dolmen
5. 6. 2020 18:58

Stejně by mě zajímalo, který velký bratr uložil Česku dotáhnout svojí pověst zbabělého a nevděčného podrazáka do vítězného konce. Že je to zadání pro českou reprezentaci o níž se ví, že se vždy ochotně umí zkroutit podobna exkrementu do žádoucího tvaru, o tom nemám pochyb. V normální zemi by kašpaři typu Koláře, Novotného nebo Hřiba obdrželi od vlády přinejmenším napomenutí a morální políček. Tady však jsou pod ochranou, vláda se za ně schovává, nepřímo schvaluje jejich provokace s tím, že nemůže nic dělat…., máme přece demokracii a v té je dovoleno do Ruska kopat komukoliv zcela beztrestně a dokonce i… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Dolmen
5. 6. 2020 19:47

Čím dál rychleji se stáváme plnohodnotným protektorátem. Jediný rozdíl oproti tehdejšímu Böhmen und Mähren je v tom, že okupant se skrývá. Je stejně neviditelný jako virus. Místní emerická hnědá vtěrka „dana“ se svým IQ je výjimkou neboť nás má bavit. Pokud je tedy smyslem české státnosti vzorová servilita a účast na kdejakém svinstvu nemocných mocných, jak si nás mohou vážit druzí, nedivme se, že světu jednou scházet nebudeme. S plnou pusou odporu proti diktátu ze zahraničí a vměšování do vnitřních záležitostí ČR stojí v hlubokém předklonu vůči již neskrývanému diktátu USA a Evropské unie a stále častěji vystrkuje svou zadní… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Dolmen
5. 6. 2020 19:58

Je to paradox, ale nejlepší odpověď dává česká televize (a to dokonce i s tím pyramidovým okem boha Hóra)
https://www.youtube.com/watch?v=KpEvNhmciNs

A aktuálně v souvislosti s tím, že jedním z hlavních obhájců Mariánského sloupu byl i D. Duka, tak bohatá fotodokumentační připomínka o té české Leo/Lyons moci
http://media1.webgarden.name/files/media1:4e945d3331f11.pdf.upl/Lvi%20cesta%20doktora%20Bartaka%20od%20Vaclava%20Havla%20a%20Jana%20Pavla%20II.pdf

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
5. 6. 2020 20:22

A všechno to začalo Moravou (!) a první Vatikánem v Česku svatořečenou Ludmilou
https://www.youtube.com/watch?v=EwkI_uyVQPY

racek
racek
Reply to  Patrik
5. 6. 2020 22:34

Jo, to si pamatuji. Jakeš tehdy osobně povolil přímý přenos ČT z Vatikánu a pustili tam na to spoustu věřících.

racek
racek
Reply to  racek
7. 6. 2020 20:31

Nechápu ty mínusy. To udělal Jakeš špatně? Docela mu prý za to na UV nadávali.