Ekonomický bypass a sex

Slovo bypass (angl.) znamená obejití, vyhnutí se, přemostění, obchvat aj. Používá se k označení uměle vytvořené cévní spojky, nejčastěji na tepnách zásobujících srdce při ischemické chorobě srdeční. Tato nemoc je příčinou takřka třetiny úmrtí v „našem“ státě. Její příčinou je nedostatečné prokrvení srdce.

Pravé příčiny nedostatečného prokrvení srdce jsou však hlubší, a nikde se neuvádí.  Mohl by se tím snížit ekonomický růst našeho nezřízeného blahobytu. Příčinou medicínského bypassu je totiž bypass ekonomický. A navíc, nějaká srdečná sentimentální romantika do pragmatické ekonomiky rozhodně nepatří! Srdce zásadně prokrvujeme jiným způsobem.

Ekonomický bypass je běžné hospodářské opatření, zejména u průmyslových velkochovů lidí a zvířat, ale i při průmyslovém pěstování monokultur rostlin. Vyskytuje se však v menší míře i u volně žijících druhů, kteří průmyslové výrobě nepodléhají.

Ekonomický bypass spočívá v poměrně velmi jednoduchém triku, ale živí tvorové zapřažení do jeho jha si jej obvykle neuvědomují. Nedovoluje jim to prožívaná stressová krize, kterou způsobuje ekonomický bypass a hlavně odborníci, kteří jej záměrně vytvářejí a hospodářsky využívají.

Bypass je opatření, které se běžně využívá pod jinými názvy, například v elektrotechnice. Bez oddělení pólů bychom neměli napětí, a bez jejich zapojení vedlejšího obvodu bychom toto napětí nemohli využívat. Hodí se například k pohonu domácích elektrospotřebičů, zejména televize. Pracují v ní samí dobří lidé, věhlasní odborníci, kteří vám říkají, co si máte myslet a co máte dělat. Podobně jako pracujeme s elektrickým napětím, tak pracujeme i napětím lidským. Bez lidského mezičlánku by nešlo exploatovat, devastovat a likvidovat přírodu.

Například v rodině, základu to státu, a hlavně ekonomiky jeho vlastníků, je občan také jenom obyčejnou baterií, která žije v domácnosti s jinou baterií, kterou nazývá svojí manželkou, a přitom jsou oba manželé jenom obyčejnými lidskými spotřebiči, které jako vybité baterky zírají a svítí vstříc světlým zítřkům, které však nikdy nenadcházejí.

Podstata Vesmíru je ekonomická, čili energetická. Hmota je energií, včetně té lidské. A jde jenom o to, jak tuto sílu z humanoidní masy uvolnit, ovládnout a využívat k svému prospěchu. K tomu potřebujete nejen všeobecnou nesnášenlivost všech jedinců (lidí) mezi sebou, ale i nesnášenlivost každého jedince duševně a tělesně sama vůči sobě. A také potřebujete především vhodný systém bypassů, který by vám umožňoval napětí všeobecné nenávisti láskyplně využívat.

Nenávist a láska, touha po sloučení napětí mezi mužem a ženou, se nesmí spojovat přímo pářením mezi těmito pohlavně protikladnými subjekty, ale nepřímo přes složitý hospodářský systém čertova mlýnu, který takto muž se ženou pohání. Zatímco dva se perou, ten třetí (čert) se směje nad rostoucími křivkami ekonomického růstu. Díky nim si zakoupí lásky plné hrdlo nebo zadek.

Každý parazit, hospodář, hospodin či ekonom se snaží udržovat svého oklamaného hostitele v napůl omámeném stavu. Kontroluje jeho životní prostor, výživu, růst, rozmnožování a produkci. Aby byla produkce co největší, snaží se svého živitele všemožně pohlavně dráždit. Lidi navíc dráždíme díky jejich rozumové vyspělosti i „hlavně“, tedy v hlavě (duševně). Hlava a pohlaví tvoří dva protipóly lidských organických monočlánků, které lze libovolně zapojovat za sebou nebo do série v různě komplikovaných a kombinovaných sociálních a ekonomických sítích a systémech.

Podívejte se, milí muži, na krásné ženy, a milé ženy, na krásné výrobky, a jeďte a jděte pracovat a nakupovat. Pokud budete večer z toho tak unaveni, že budete mít k prasknutí hlavu, nikoliv pohlaví, vezměte si výborné prášky MUDr. Drna na bolení hlavy a na impotenci. Dostanou vás zaručeně rychle pod drn.

Užívejte si radostí života! V poměru 1:10.000.000 libých k nelibým. Sněte, věřte, doufejte! Myslete pozitivně! Buďte nezdolní optimisté! Ať se z vás co nejdříve stanou vyčerpaní a bezmocí ležáci, ze kterých lze až do jejich nešťastného skonu ještě navíc vylisovat velmi slušné peníze. Komu by nad tím neskanula slza radosti, vydávaná za lítost, že nám tak rychle stárne populace? Třeba ji nějak oživíme transfúzí pomocí přilití nové cizokrajné krve. A potom, z rozložené biomasy ekologicky vyrobíme přece výhřevný bioplyn.

Vesmír je napětí, které má svůj vznik, trvání i zánik. Aktivní spolupráce na jeho rychlém zániku je bezesporu velice bohulibou činností, nesporně trpícímu bohu libou. A proto, nadechněte se z plných plic, a hurá do toho!


/Když jsem dopisovala článek, zazněla mi v hlavě jedna agitátorská odrhovačka, která řve ze všech těch pubertálně laděných štvavých rádií, která 24 hodin denně údajně vlévají energii do vyčerpaných, unavených a naštvaných občanů, kteří jsou zapřažení v ekonomickém procesu. Její text jsem nenašla na Internetu, zato tam byl jiný velmi podobný. Jistě je velmi mnoho takových hecujících popěvků, neboť agitátoři, propagandisté, provokatéři, odborníci a jiní parazité rovněž zapřažení v ekonomickém bypassu si také chtějí žít jako prasata v žitě. /

Selfish – Nadechni Se A Leť! – text písně

Zapomeň už na ty lidi
který hledaj na všem chyby
ty máš svůj názor
tak vyjádři ho hned
nemysli si pořád
že si jeden z davu
kterej musí před druhým vždy
sklopit hlavu

RF: Nadechni se a leť
protože možná právě teď
přišla chvíle kdy jen ty
můžeš změnit tenhle svět

Stačí aspoň trošku
sám sobě věřit
a hned budeš se moct
s nejlepšíma měřit
všechno půjde ti hned líp
pokud tohle pochopíš
snad i splní se ti všechno
o čem tajně sníš

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Aleš
Aleš
10. 1. 2019 7:14

https://www.youtube.com/watch?v=7De-UU9qB9Q Další z budovatelských písní. Ani si nedovedete paní Sandro představit, jaké těžkosti při hledání životního partnera, zakládání a chodu rodiny a každodenním životě např. na pracovišti generuje to, že člověk odmítl jít cestou přeformátovaného euroatlantsky „pozitivně“ naladěného tvora přežívajícího na steroidech dnešní doby. Kolik zklamání, kolik vyhrocených nepříjemných situací, kolik úkladů a ztížení podmínek při kariérním postupu v zaměstnání i jiných skupinách rodu homo, člověk by ve slabší chvilce i začal litovat sám sebe. Starší generace má v tomto jednu výhodu. Většinou už nějaké jistoty mají, děti vychované taky a důchodce už se nemusí bát ztráty zaměstnání, tak veškeré… Číst vice »

Gatta
Gatta
10. 1. 2019 7:43

Mé duševní pochody jsou asi poněkud přímočařejší – takže nějak nevím co tím chtěla autorka vlastně říci …

Lena
Lena
10. 1. 2019 8:21

Aleši: Železná domina měla zajisté pravdu, že každý je strůjcem svého štěstí. A k tomu všem, na které její stahlinský vliv dosáhl, velmi pomáhala, aby to pochopili. Totiž, aby pochopili, kam cesta nevede, že všichni být dominou nemohou ač po tom víceméně touží. Po dobrém to s námi bez bičů a bitchů vůbec nejde. Každý může dokázat opak tohoto tvrzení…brány vesmíru jsou dokořán. Autorku jsem kdysi znala, a pokud vím životní těžkosti si nijak představovat nemusela. Byla v nich až po uši a přesto věděla, co chce říci…aby ty těžkosti jiné lidi (aspoň některé) také nepostihly a oni nepotřebovali bičstahliny,… Číst vice »

Irena
11. 1. 2019 18:07

Na Ukrajině prý ode dneška platí zákon, že jestliže před sexem partneři nevyjádří písemně či jinak průkazně svůj souhlas, bude se jednat o znásilnění, za které prý hrozí 5 let vězení nemanželským osobám a 10 let osobám v manželství, jestliže nebudou mít uvedený souhlas. Tak nevím, jestli mám brečet, nebo se smát. Poslechla jsem si to dvakrát, jestli jsem něco špatně nepochopila. Ale ať poslouchám, jak poslouchám, tak mi z toho vychází, že ode dneška tam platí takový ZÁKON. V televizi jim tam nabízejí aplikaci do telefonu, kde prý velice jednoduše mohou vyjádřit svůj souhlas na sex s partnerem…. http://rupolitshow.ru/programma-60-minut-11-01-2019-vechernij-vypusk.html… Číst vice »

Petrc
Petrc
11. 1. 2019 21:29

No to je úžasný zákon. Určitě by se z toho mělo děla na konci roku daňové přiznání, při každé kopulaci platit DPH. Mělo by se to platit ještě z každého výkalu, ovšem předtím by měla být podána žádost a vyjádřen souhlas od příslušného Ministrestva úlevy.