Evropa nutí ukrajinské uprchlíky, aby se nechali očkovat

Ukrajinští uprchlíci, kteří přicházejí do Itálie, se musí nechat každých 48 hodin testovat na covid, nebo se nechat očkovat. Ministerský předseda Mario Draghi to oznámil ve středu, 9.března.

Do Itálie dorazilo mezitím kolem 14 000 uprchlíků. Ti také míří, mimo jiné, na daleký Island, kde byla už veškerá proti covidová opatření odstraněna, ale uprchlíci se musí podrobit testům na covid. Uprchlíkům je také nabízeno očkování. Očekávají se další tisíce uprchlíků.

Jiní cestující nejsou testováni.

Ukrajinská veřejnost se staví k očkování skepticky. Je očkováno pouze 35 % populace. Je už tak špatně, když musí lidé svou válkou rozervanou zemi opustit. A když jsou konečně v cílovém místě nuceni, nebo vystaveni tlaku na očkování, není to zrovna to, co by se dalo označit jako přátelské přijetí.

Přes 2,3 milionu lidí uprchlo z Ukrajiny. Šedesát procent prchá do Polska, mnoho také na Slovensko a do Maďarska. Počet obyvatel Kyjeva klesl na polovinu.

Zdroj: Uncut-News

Překlad: malymax


Komentáře jen na vlastní nebezpečí, Stříž má oči ostříží…

5 4 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
16. 3. 2022 7:44

Co k tomu říci? Možná je europaleta vyléčí z iluzí o přečuhování přes okraj. Ale raději neříkej soudruhům soudruzi, když připomínají středověkou inkvizici. Prostě to neříkej …

https://www.youtube.com/watch?v=hh6JfrzB2PU&list=RDMM&index=4

orinoko
orinoko
16. 3. 2022 10:35

Tak jsem si pustil tiskovku z návštěvy čtyř mušketýrů na Haliči. Když začal blábolit fialový exemplář, tak se obraz sekl a naskočila reklama! HEURÉKA!!! To nemělo chybu.

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
16. 3. 2022 11:33

https://www.youtube.com/watch?v=EWCsri3kBi0

https://www.youtube.com/watch?v=nfCfFs1_lcM

Kdosi si kdesi stěžuje, že je málo záběrů z přímých střetů. Tady to dostávají haličské čtyřkolky, jejichž trosky jsou vesměs vydávány za ruskou vozbu, která už ovšem není používána. Rusové útočí z pozic dole pod obchvatem.

https://www.youtube.com/watch?v=y1dXAs2ybIU

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
16. 3. 2022 11:41
peter.
18. 3. 2022 13:36

Núti ich k očkovaniu ? Čím a proti čomu?
Lebo nové vakcíny zatiaľ nie sú k dispozícii pravdepodobne aj preto,lebo nikto na tomto svete ešte nevie,aká mutácia SC-2 na jeseň udrie a či vôbec nejaká udrie.Tí,ktorí dnes nútia ľudské bytosti k tomu aby si nechali aplikovať neúčinnú a potenciálne nebezpečnú látku,sú zločinci.Verím,že raz sa budú za svoje činy zodpovedať.Problémom však je,že ľudí ktorých by bolo možné obviniť zo zodpovednosti za vakcinačné zverstvo spáchané dokonca aj na deťoch dnes nenájdete! Hovorí o tom MUDr.Hnízdil :
https://www.ac24.cz/blog/jan-hnizdil-odpovednost-vakcinologicke-spolecnosti/