Exodus z Ukrajiny do Ruska

Nejdříve prezident, potom civilisti a teď už i pravidelná armáda prchají do Ruska.

Zdroj: Twitterový účet autora

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
VK
VK
4. 8. 2014 21:52

Kyjev nám nedává najíst ani napít, pijeme vodu z kaluží, máme průjmy. 400 ukrajinských vojáků líčí peklo služby! Ruské televizní a rozhlasové stanice už od rána nepřetržitě jedou pásmo zpráv a informací o zatím největším vojenském útvaru ukrajinské armády, který dezertoval do Ruska ze svých pozic na východní Ukrajině. Více než 400 vojáků požádalo ruské pohraničníky o poskytnutí azylu a bylo jim vyhověno. Tato informace doslova šokovala americkou televizní stanici CNN, která se pozastavila nad tím, jak je možné, že ukrajinští vojáci dezertují do Ruska, když podle zpráv Kyjeva právě Rusko ostřeluje ze svého území ukrajinské jednotky na východě Ukrajiny.… Číst vice »

aram
aram
5. 8. 2014 16:56

http://novorus.info/news/events/26332-lico-kolomoyskih-nacistov-batalon-azov.html Líc Kolomojského nacistů: batalion „AZOV“ Zpráva přišla z Doněcké NR s prosbou o přeposlání: v Saurovce nac-zmije pobili všechny neozbrojené muže, znásilnili všechny ženy a dívky-všechny, které padly do jejich rukou. Pak se opili. Už opilý batalion „Azov“ začali likvidovat ovstali, kteří přišli na pomoc. Zastřlili všechny bez ohledu na prosby o odpuštění a prosby, aby nebyli zabiti. Jednotlivé zrůdy bez anestezie vykastrovali před očima znásilněných žen a nechali je vykrvácet. Přečtěte a předejte matkám a ženám bastardů z batalionu „Azov“, jak byly zabity jejich zrůdy. Je dávno známé, že nejkrutější mučitelé a vrazi se panicky bojí vlastní smrti… Číst vice »

aram
aram
5. 8. 2014 17:01

P.S.
Ukr. armáda nemá co jíst, nemá co pít, nemá čím bojovat a je zřejmě ponechána svému osudu,pokud tedy nevezmou dráhu rovnou do Ruska, aby zachránili holý život a oligarchou vyzbrojení, nakrmení a ožralí hrdinové páchají zvěrstva.
Bůh ochraňuj civilisty. To už je opravdu katastrofa a den ode dne větší.

peter.
6. 8. 2014 10:55

Včera OSN priznala 730 tisíc utečencov,dnes už 850 tisíc.Každý deň utečie do Ruska v priemere 1 200 ľudí.
Juhosláviu začali USA bombardovať,keď z Kosova ušlo vraj až 350 tisíc ľudí.Podľa tohoto vzorca mali USA vybombardovať Kyjev,Ľvov a celú západnú Ukrajinu ešte v polovici júla.
http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/326022-boje-na-ukrajine-vyhnali-uz-takmer-850-tisic-ludi/