Fantazie o běžencích, aneb co bude s Evropou za dvacet let

28. srpna 2015

Americká media straší ruským nebezpečím, přičemž nejhůře na tom má být Evropa. S tímto žvástem Evropu militarizují. Obyvatelé se tomu nevzpírají a vlády jsou dávno koupené. Jaká bude Evropa za dvacet až třicet let?

Před dvaceti lety jsme si nemysleli, že budou města osazena kamerami špehujícími lidi na ulicích, na přístupech, ve vlacích atd. a že se všechna data budou sbíhat do jednoho centra. Nyní se nikdo nepozastavuje nad porušováním lidských práv a nedotknutelnosti soukromí, je to záměrně nahrazeno obavami o osobní bezpečnost před terorismem. To vše bylo zavedeno Američany.

Edward Snowden prozradil, že téměř veškerý internet a komunikační prostředky kontrolují tajné služby USA. Je možno se domýšlet, že se v tajné laboratoři NSA kontroluje lidstvo.

Dnes jsou na Západě všechna domácí zvířata, někde včetně skotu, čipována. Vložte do průzkumníku slovo mikročip a najdete množství nabídek. V USA jsou tyto technologie žádané, lidé si nechávají dobrovolně implantovat pod kůži čipy na radiový signál, aby napomohly policii nalézt je v případě, že se ztratí, přijdou k nějaké nehodě, nebo v případě vraždy. Všechny americké pasy a kreditní karty mají vložený čip. Znamená to, že všichni Američané jsou již nyní otroky.

Pro Evropu není hrozbou ruská agrese, ale je to Washingtonem vygenerovaná islamizace a ztráta kulturní a křesťanské identity. Proč by se „stařenka“ neponořila do tavicího kotle národností a náboženství, aby se poté mohla lehčeji kontrolovat?

Proběhla zpráva, že se v odstaveném nákladním autě v Rakousku našlo přes 70 těl v rozkladu. Šlo o utečence ze Sýrie. Je jasné, že je příliv migrantů z muslimských zemí do Evropy řádově vyšší, než uvádí statistika.

Bulharsko musí přijmout 3 tisíce migrantů, ale podle bulharských blogerů jich v tomto roce bude 60 až 70 tisíc. Mnohé vlády EU mají zato, že klíčové podmínky politiky Bruselu ve věci migrantů selhávají. Ten přesto dále vykládá svoji mantru o tolerantnosti a multikulturalismu. Je vůbec Brusel suverénní při přijímání rozhodnutí?

Je možné si položit otázku proč běženci z Iráku, Sýrie nebo Afriky nejdou do Austrálie, USA a Kanady, nebo proč nezůstanou v sousedních úspěšných zemích – Turecku, Libanonu a Jordánsku? Je to proto, že v USA a Kanadě je přísné migrační právo, Austrálie směřuje lodě s migranty do koncentračního tábora na ostrově Nauru a Turecko a sousední arabské země nedávají pro běžence žádné prostředky.

Je jasné, že je Evropa vybrána jako útočiště pro ty, kteří utíkají od pustošení a válek. Tyto strasti naorganizovaly USA podle projektu „demokratizace“. Přitom vymírají všechny pravoslavné národy, mezi nimi i bulharský a na jejich místo přicházejí „vítaní“ muslimové – sunnité. V Německu je 800 tisíc žádostí o status běžence za rok ze Sýrie, Iráku a Afghánistánu.

Evropané oblbnutí neustálým masírováním o nebezpečí z Ruska si nevšímají jak jsou jejich země militarizovány Spojenými státy. Washington velmi rychle buduje střediska velení NATO a zvyšuje své kontingenty. Hodí se pro další účely. Existují už předpoklady (byly ještě před masovým přílivem uprchlíků), že budou v polovině století evropská hlavní města muslimská.

Předpovídají se i sociální bouře, které po dlouhých otřesech, občanských konfliktech a evropském džihádu povedou ke vzniku, řekněme, „Strany islámské spravedlnosti“, která vyhraje parlamentní volby v Merkelovou vytvořených Spojených státech evropských. Bude to země s jednou miliardou lidí, z nichž 600 milionů bude mít africké, blízkovýchodní a asijské kořeny. Tento sunnitský stát si ponechá jenom ostrovy „tradiční víry“ v podobě nějakých křesťanů na severu. Armáda bude amerického typu, vycvičená americkými instruktory a sponzorovaná šejky Perského zálivu.

Budou to lidé ochotní bojovat s kýmkoliv, nebudou mít evropskou genetickou připomínku dvou světových válek. Předloha k vytvoření takového státu je v hnutí Talibán a v IS. Maličký výcvikový prostor již v Evropě je, je to Kosovo.

A je možné extrapolovat dále. Po roku 2030 podnítí finanční oligarchie rozvrat Číny prostřednictvím Ujgurů a konfliktu s Japonskem a zahájí přímé dobývání Ruska. Možná přijde nějaká revoluce obdobná majdanu, protože dnes v Rusku zaváděný systém vzdělávání připravuje pro tu dobu otroky, pro které bude potěšením přijímat takové mechanismy.

Pokud se takové chátře sebere internet (kontrolovaný Američany), viníka rozdupají. Válka s Ruskem podstatně zredukuje obyvatelstvo planety a umožní Američanům, kteří už budou mít vyčerpané břidlicové zásoby na svém „ostrově“, zahájit kolonizaci Ruska. Evropskou část přičlení ke Spojeným státům evropským a z asijské části učiní další stát USA.

Po válce začne nadhánění zbytku světa pod americké standardy. Pod heslem boje s terorismem a zvyšování zdravotní péče dojde ke všeobecnému čipování s implantacemi čipů do hypothalamu. Všechna snímaná data půjdou do jednoho centra.

V případě potřeby bude chování jedinců studováno k dalšímu využití. Světová elita se začne klonovat a do svého mozku pravidelně dodávat mladé buňky. Prostí občané budou „pracovat“ na evoluci lidského organismu. Možná, že zůstanou určité rezervace s „divokým obyvatelstvem“, kam bude možno cestovat za fotografováním.

Čtenář se možná zamyslí, co je to za fantazie k hloupému apokalyptickému filmu. Vraťte se však na začátek tohoto článku a vzpomeňte si, že válka na Ukrajině se před dvěma roky také všem zdála nemožným nesmyslem.

Převzato z Pravda.ru

Překlad: zajoch

Stanův komentář: Kdyby autor napsal, že se to stane za 200 až 300 let, nechal bych to bez komentáře. Tahle část – „Předpovídají se i sociální bouře, které po dlouhých otřesech, občanských konfliktech a evropském džihádu povedou ke vzniku, řekněme, „Strany islámské spravedlnosti“, která vyhraje parlamentní volby v Merkelovou vytvořených Spojených státech evropských. Bude to země s jednou miliardou lidí, z nichž 600 milionů bude mít africké, blízkovýchodní a asijské kořeny…“ –  je naprostý nesmysl. Zajímavé na tom článku je především to, že existuje alespoň jedno téma, na kterém se evropská a ruská média shodnou.

 

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
32 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
zajoch
1. 9. 2015 11:40

Stane, váš komentář se vztahuje k pasáži oproštěné od souvislostí. V konci článku je upozorněno na to, že je to fantazie, ale že fantazií by byla před dvěma léty i dnešní válka na Ukrajině a přece k ní došlo.
Pojala jsem článek jako varování, třeba i v důsledcích snad nadsazené.

Béda
1. 9. 2015 13:16

Tento článek zaslaný k zveřejnění na OM 25.8. mi neprošel: „Několik poznámek k migraci Řeč bude o současné velké migrační záplavě, nikoliv o předešlé „evoluční“ migraci. 1. migranti jsou nezvaní „hosté“ („hosté“ navždycky) . Pozvali se sami a a vlamují se do evropského „domu“ násilím. 2. Migranti nerespektují hranice států. Neplatí pro ně zaběhlá pravidla chování v pohraničním styku (víza, očkování, doklady.) 3. Migranti znají svá práva, resp. práva místních obyvatel v „hostitelských“ zemích (někdo je o nich poučil), domáhají se jich ale k povinnostem, které mají cizí státní občané na cizím státním teritoriu se ve své většině nehlásí. 4.… Číst vice »

Béda
1. 9. 2015 13:17

pokračování: .nomenklatura nutí národní státy k porušování vlastních předpisů ohledně hraničního styku, přijímání cizích státních občanů, omezuje pravomoci volených politických špiček, upírá rozhodovací práva regionům a místním samosprávám, zcela odebírá rozhodování lidu daných zemí. Lid je povinen podřídit se rozhodnutí „neviditelného“ centra a platit náklady těchto rozhodnutí. Taková míra centralizace politické moci a jejího zcizení lidu „suverenních“ zemí zde nebyla ani za komunistické totality. 8. přirovnání dnešních migrantů s migranty z roku 68 není analogické. Tehdy utečenci měli problém s překonáním hranic domovského státu, hranice hostitelských států jim byly otevřeny, dnes je to naopak. Navíc tehdejší migranti si nedovolili porušovat… Číst vice »

Béda
1. 9. 2015 13:18

… 10. migranti nacházejí největšího zastání v komunitě „pravdoláskářů“, humanitárních bombardérů (kteří na jednu stranu podporují války v jejich domovských zemích a na druhou stranu brečí a žádají pomoc pro uprchlíky z „osvobozených a demokratizovaných“ zemí) a neziskových byznysmenů „pátokolonistů“, kteří si na obchodu s lidským neštěstím honí politické body.“

Sio
Sio
1. 9. 2015 13:28

Asi mě není důvod podezřívat ze schvalování přijímání imigrantů ve velkém. Ale tohle je fantazie hodně přitažená za vlasy. Vůbec nepočítá s reakcemi původních obyvatel Evropy, nejbojovnější rasy. Ty reakce se už mění a to se ještě dohromady nic nestalo.
Dnes jsem mluvil s mladým kolegou z Egypta. Imigraci neschvaluje ani v nejmenším.

zajoch
1. 9. 2015 13:43

Sio žasnu. Kde jste vzal ty původní obyvatele Evropy, nejbojovnější rasu?
Reakce se už možná mění, jak píšete, ale můžete uvést nějaký příklad z posledních desetiletí, kdy odpor občanů (reakce obyvatel) něčeho dosáhl?

Alena
Alena
1. 9. 2015 13:47

peníze jsou nade vše a vládnou nám. Tak, jako se profitovalo ve velkém z fungování ubytoven, ( a to mezi makléři byla bomba a kšeft), stejný systém může být nastolen pro imigranty. Od ubytování placené státem, přes převážení migrantů na černo přes hranice. Za tyto aktivity budou čeští občané dostávat nemalé peníze. Neziskovky jsou již natěšené a napumpované penězi . Pokud počet migrantů přesáhne určité číslo, bude dál růst geometrickou řadou, protože se budou zvát příbuzní, známí.
Do česka jde vše naposled. Zatímco v jiných státech budou uzavírat hranice, k nám se migrační vlna teprve dostane.

Neználek
Neználek
1. 9. 2015 14:07

„Stanův komentář: Kdyby autor napsal, že se to stane za 200 až 300 let, nechal bych to bez komentáře. Tahle část – „Předpovídají se i sociální bouře, které po dlouhých otřesech, občanských konfliktech a evropském džihádu povedou ke vzniku, řekněme, „Strany islámské spravedlnosti“, která vyhraje parlamentní volby v Merkelovou vytvořených Spojených státech evropských. Bude to země s jednou miliardou lidí, z nichž 600 milionů bude mít africké, blízkovýchodní a asijské kořeny…“ – je naprostý nesmysl. Zajímavé na tom článku je především to, že existuje alespoň jedno téma, na kterém se evropská a ruská média shodnou.“ Zjevně jste nepochopil, že se… Číst vice »

Amenre
Amenre
1. 9. 2015 14:19

Jenže, Sio, internetové výzvy na fejsbůčku jsou jenom jiná forma tlachání. Napadá mě analogie z 39 a 68, kdy studenti a lidé též vyšli proti útlaku do ulic, pár se jich postřílelo, pozavíralo a byl klid. Sice napětí, ale klid. Na to by se dala aplikovat ta šesta silová priorita řízení z Vašeho článku.

Aleno : pokud by západní Evropa uzavřela hranice, tak běženci zůstanou u nás a budou to zkoušet se tam nějak dostat. Jsme popelnice Evropy a budeme jí nadále :(

Sio
Sio
1. 9. 2015 19:47

zajoch napsal Sio žasnu. Kde jste vzal ty původní obyvatele Evropy, nejbojovnější rasu? Reakce se už možná mění, jak píšete, ale můžete uvést nějaký příklad z posledních desetiletí, kdy odpor občanů (reakce obyvatel)něčeho dosáhl? Myslel jsem bílou rasu. Za poslední století tu máme dvě světové války, nějaká ta revoluce a desítky miliónů obětí. Pak tu máme téměř vyhubení Indiánů a kolonizace skoro celého světa. A stále ještě faktickou vládu nad světem drží elity bílé rasy. Je vám to málo? Jsme krvežíznivá a bojovná rasa, naše agresivita je jen uložena do jakési hybernace, protože oproti ostatním rasám se máme až moc… Číst vice »

Sio
Sio
1. 9. 2015 19:51

Alena napsal peníze jsou nade vše a vládnou nám. Tak, jako se profitovalo ve velkém z fungování ubytoven, ( a to mezi makléři byla bomba a kšeft), stejný systém může být nastolen pro imigranty. Od ubytování placené státem, přes převážení migrantů na černo přes hranice. Za tyto aktivity budou čeští občané dostávat nemalé peníze. Neziskovky jsou již natěšené a napumpované penězi . Pokud počet migrantů přesáhne určité číslo, bude dál růst geometrickou řadou, protože se budou zvát příbuzní, známí. Do česka jde vše naposled. Zatímco v jiných státech budou uzavírat hranice, k nám se migrační vlna teprve dostane. Aleno, tohle… Číst vice »

Sio
Sio
1. 9. 2015 19:58

Amenre napsal Jenže, Sio, internetové výzvy na fejsbůčku jsou jenom jiná forma tlachání. Napadá mě analogie z 39 a 68, kdy studenti a lidé též vyšli proti útlaku do ulic, pár se jich postřílelo, pozavíralo a byl klid. Sice napětí, ale klid. Na to by se dala aplikovat ta šesta silová priorita řízení z Vašeho článku. Aleno : pokud by západní Evropa uzavřela hranice, tak běženci zůstanou u nás a budou to zkoušet se tam nějak dostat. Jsme popelnice Evropy a budeme jí nadále Máte pravdu, výzvy z FB to nevyřeší. Ale kumulovaná informační bomba, která se jimi vytváří +… Číst vice »

Sasin
Sasin
1. 9. 2015 20:23

Co bude s Evropou?

No jestli se k tomu bude stavět jako většina tohoto elektorátu co se tady slovně vykecává, tak bude po ní jako po žabě. Co ještě jako chcete vysvětlovat a komentovat?

Sasin
Sasin
1. 9. 2015 20:29

Tož jaké volby debilů? “ Neználek • 1. Září 2015 „Stanův komentář: Kdyby autor napsal, že se to stane za 200 až 300 let, nechal bych to bez komentáře. Tahle část – „Předpovídají se i sociální bouře, které po dlouhých otřesech, občanských konfliktech a evropském džihádu povedou ke vzniku, řekněme, „Strany islámské spravedlnosti“, která vyhraje parlamentní volby v Merkelovou vytvořených Spojených státech evropských. “ Nigdy se neměly volit debilové, měli všichni napsat na papír co chtějí a poslat to naprotivá dokladu o převzetí do sečítacího střediska těchto výpotků, a ty, které se budou seřazovat nahoře jako pěna se budou řešit… Číst vice »

Sasin
Sasin
1. 9. 2015 20:34

Některým ajťákům může přijít jako zajímavý přivýdělek, přeprogramování lidských mozků. Takový nově zavedený firmware s opičasnými upsgrady by jistě způsobily růst požadované psychopatické inteligence, ale bohužel zatím se neví jaké. Podle skutečností, kterých jsme se dožili, byly všechny větecké a ideologické výdobytky použity nejdříve proti lidem a gdyž vyšly z módy, prodali je ovcím na hraní. Muheeeeeee

idiotronic
2. 9. 2015 0:31

Sio napsal Myslel jsem bílou rasu. Za poslední století tu máme dvě světové války, nějaká ta revoluce a desítky miliónů obětí. Pak tu máme téměř vyhubení Indiánů a kolonizace skoro celého světa. A stále ještě faktickou vládu nad světem drží elity bílé rasy. Je vám to málo? To se dá doložit a zajímavě rozvést. Skoro před rokem měl na ZČU přednášku Andre,Vltchek, (maturoval v Plzni, otec Čech,matka Číňanka, přednáška v češtině), kde se tímto problémem podrobně zabývá. Porovnává chování Evropanů vůči obyvatelům Ameriky, Afriky (koncentrační tábory v Namibii) a třeba chování Číňanů vůči Afričanům, kde po zjištění, že prostě ještě… Číst vice »

Alena
Alena
2. 9. 2015 6:22

idiotronic napsal
http://www.youtube.com/watch?v=uso5fMruiIw

hlásí mě, že video není dostupné. Je ještě jiný zdroj?

Béda
2. 9. 2015 7:55

http://www.hlavnespravy.sk/rakusko-a-nemecko-volaju-po-spravodlivom-rozdeleni-utecencov-po-europe-podla-zahradial-je-europa-v-prdeli/670887 „Podľa nemeckej kancelárky Angely Merkelovej je potrebné “spravodlivo rozdeliť utečencov po celej Európe podľa možností štátov”. Údajne ide o súčasť stratégie, pomocou ktorej by bolo možné zvládnuť prerastajúcu utečeneckú krízu. Podobný názor má aj rakúska ministerka vnútra Johana Mikl-Leitnerová, ktorá žiada o zvýšenie tlaku na členské štáty EÚ odmietajúce prijať utečencov… Spravodlivé rozdelenie utečencov by podľa Merkelovej vychádzalo z možností jednotlivých krajín: “V Európe by malo existovať spravodlivé rozdelenie utečencov, ktorí utekajú pred vojnou alebo sú prenasledovaní. Rozdeľovalo by sa na základe ekonomickej sily, produktivity a veľkosti krajiny,” povedala na tlačovej konferencii so španielskymi premiérom Marianom Rajoyom. Spolu so… Číst vice »

Béda
2. 9. 2015 7:57

http://www.novinky.cz/domaci/379356-pocet-zadosti-o-presidleni-z-ukrajiny-do-cr-se-zpetinasobil.html

Pomalu záplava začíná nabírat grády také z „osvobozeného, zdemokratizovaného a zcivilizovaného východu (z Ukrajiny).

jogín
jogín
2. 9. 2015 12:30

Nevěřím, že by bruselští papaláši byli pitomí do té míry, aby nevěděli, že jimi hlásaná optření jsou úplně k ničemu. Jediné vysvětlení je úmysl, kdosi to celé nařídil. Otázkou je kdo a proč. Možnosti: a) Je třeba zlikvidovat EU jako ekonomického konkurenta b) Rozšíření vlády sunnitů.
Barnetův plán zblbnutí evropské populace křížením je nesmyslný, čínská populace s IQ 106 by projektovanou populaci s IQ 90 smázla levou zadní.

Alena
Alena
2. 9. 2015 17:35

kterak Čech a křesťan žádá o azyl v Saudské Arábii. Jako černý humor dobrý
http://www.nwoo.org/2015/09/02/imigrant/#more-23540

peter.
2. 9. 2015 19:04

Všimnite si ako sa Assad smeje z Kaddáfího,pri jeho prejave na summite Ligy arabských štátov.Ešte netušil ako rýchlo sa Kaddáfího slová naplnia.Smial sa spolu so Saudmi,katarčanmi a netušil,že mu pripravili rovnaký osud ako Kaddáfímu.Už mu až tak veľmi nefandím.
https://www.youtube.com/watch?v=Caicad3MBoM
V ďalšom odkaze je príhovor Kaddáfího k štátom NATO,pár dní pred tým ako bol zavraždený.
http://politikus.ru/articles/56925-sbyvaetsya-proklyatie-kaddafi.html

Sio
Sio
2. 9. 2015 20:07

Sasin napsal

Některým ajťákům může přijít jako zajímavý přivýdělek, přeprogramování lidských mozků. Takový nově zavedený firmware s opičasnými upsgrady by jistě způsobily růst požadované psychopatické inteligence, ale bohužel zatím se neví jaké. Podle skutečností, kterých jsme se dožili, byly všechny větecké a ideologické výdobytky použity nejdříve proti lidem a gdyž vyšly z módy, prodali je ovcím na hraní. Muheeeeeee

Jak vás tak čtu, vidím, že některé ovečky už úspěšně přeprogramovali. Muheeeeeeeeee

Sio
Sio
2. 9. 2015 20:10

Béda napsal http://www.hlavnespravy.sk/rakusko-a-nemecko-volaju-po-spravodlivom-rozdeleni-utecencov-po-europe-podla-zahradial-je-europa-v-prdeli/670887 „Podľa nemeckej kancelárky Angely Merkelovej je potrebné “spravodlivo rozdeliť utečencov po celej Európe podľa možností štátov”. Údajne ide o súčasť stratégie, pomocou ktorej by bolo možné zvládnuť prerastajúcu utečeneckú krízu. Podobný názor má aj rakúska ministerka vnútra Johana Mikl-Leitnerová, ktorá žiada o zvýšenie tlaku na členské štáty EÚ odmietajúce prijať utečencov… Spravodlivé rozdelenie utečencov by podľa Merkelovej vychádzalo z možností jednotlivých krajín: “V Európe by malo existovať spravodlivé rozdelenie utečencov, ktorí utekajú pred vojnou alebo sú prenasledovaní. Rozdeľovalo by sa na základe ekonomickej sily, produktivity a veľkosti krajiny,” povedala na tlačovej konferencii so španielskymi premiérom Marianom Rajoyom.… Číst vice »

Sio
Sio
2. 9. 2015 20:14

jogín napsal

Nevěřím, že by bruselští papaláši byli pitomí do té míry, aby nevěděli, že jimi hlásaná optření jsou úplně k ničemu. Jediné vysvětlení je úmysl, kdosi to celé nařídil. Otázkou je kdo a proč.Možnosti:a) Je třeba zlikvidovat EU jako ekonomického konkurenta b) Rozšíření vlády sunnitů.
Barnetův plán zblbnutí evropské populace křížením je nesmyslný, čínská populace s IQ 106 by projektovanou populaci s IQ 90 smázla levou zadní.

A kde to vlastně mají to IQ 100?

merlin
merlin
2. 9. 2015 20:48

Alena napsal
hlásí mě, že video není dostupné. Je ještě jiný zdroj?

https://www.youtube.com/watch?v=uso5fMru1Iw

idiotronic
3. 9. 2015 5:19

Alena napsal
hlásí mě, že video není dostupné. Je ještě jiný zdroj?

Jde to nadvakrát:
http://www.youtube.com
a do jeho vyhledavače andre vltchek
přednáška nese datum 13.10.

Thor
Thor
3. 9. 2015 11:22

Podle řady zdrojů je centrálním mozkem, organizátorem a producentem uprchlické show – Rand Corporation. Cíl : válka v Evropě, růst nacismu, starý scénář Německo proti všem,vz. NEOCON-21. – Nechtěli jste, Evropánci sloužit a bojovat na Stedním Východě za Velký Izrael, tak budete bojovat doma a o vlastní život s nepřáteli Izraele, a pro Izrael ve svém důsledku. – Nějakých pár ušmudlaných miliar dolarů do akce Randu? Wo co de, tisknou je ti, co mohou, tisknou je z ničeho, bez omezení, a ještě jim za to platíme. EU coby Zlatá Horda.

petr
petr
3. 9. 2015 13:29

Porušuje naše vláda vlastní zákony?
http://pravyprostor.cz/porusuje-nase-vlada-vlastni-zakony/