Fantazie o běžencích, aneb co bude s Evropou za dvacet let

28. srpna 2015

Americká media straší ruským nebezpečím, přičemž nejhůře na tom má být Evropa. S tímto žvástem Evropu militarizují. Obyvatelé se tomu nevzpírají a vlády jsou dávno koupené. Jaká bude Evropa za dvacet až třicet let?

Před dvaceti lety jsme si nemysleli, že budou města osazena kamerami špehujícími lidi na ulicích, na přístupech, ve vlacích atd. a že se všechna data budou sbíhat do jednoho centra. Nyní se nikdo nepozastavuje nad porušováním lidských práv a nedotknutelnosti soukromí, je to záměrně nahrazeno obavami o osobní bezpečnost před terorismem. To vše bylo zavedeno Američany.

Edward Snowden prozradil, že téměř veškerý internet a komunikační prostředky kontrolují tajné služby USA. Je možno se domýšlet, že se v tajné laboratoři NSA kontroluje lidstvo.

Dnes jsou na Západě všechna domácí zvířata, někde včetně skotu, čipována. Vložte do průzkumníku slovo mikročip a najdete množství nabídek. V USA jsou tyto technologie žádané, lidé si nechávají dobrovolně implantovat pod kůži čipy na radiový signál, aby napomohly policii nalézt je v případě, že se ztratí, přijdou k nějaké nehodě, nebo v případě vraždy. Všechny americké pasy a kreditní karty mají vložený čip. Znamená to, že všichni Američané jsou již nyní otroky.

Pro Evropu není hrozbou ruská agrese, ale je to Washingtonem vygenerovaná islamizace a ztráta kulturní a křesťanské identity. Proč by se „stařenka“ neponořila do tavicího kotle národností a náboženství, aby se poté mohla lehčeji kontrolovat?

Proběhla zpráva, že se v odstaveném nákladním autě v Rakousku našlo přes 70 těl v rozkladu. Šlo o utečence ze Sýrie. Je jasné, že je příliv migrantů z muslimských zemí do Evropy řádově vyšší, než uvádí statistika.

Bulharsko musí přijmout 3 tisíce migrantů, ale podle bulharských blogerů jich v tomto roce bude 60 až 70 tisíc. Mnohé vlády EU mají zato, že klíčové podmínky politiky Bruselu ve věci migrantů selhávají. Ten přesto dále vykládá svoji mantru o tolerantnosti a multikulturalismu. Je vůbec Brusel suverénní při přijímání rozhodnutí?

Je možné si položit otázku proč běženci z Iráku, Sýrie nebo Afriky nejdou do Austrálie, USA a Kanady, nebo proč nezůstanou v sousedních úspěšných zemích – Turecku, Libanonu a Jordánsku? Je to proto, že v USA a Kanadě je přísné migrační právo, Austrálie směřuje lodě s migranty do koncentračního tábora na ostrově Nauru a Turecko a sousední arabské země nedávají pro běžence žádné prostředky.

Je jasné, že je Evropa vybrána jako útočiště pro ty, kteří utíkají od pustošení a válek. Tyto strasti naorganizovaly USA podle projektu „demokratizace“. Přitom vymírají všechny pravoslavné národy, mezi nimi i bulharský a na jejich místo přicházejí „vítaní“ muslimové – sunnité. V Německu je 800 tisíc žádostí o status běžence za rok ze Sýrie, Iráku a Afghánistánu.

Evropané oblbnutí neustálým masírováním o nebezpečí z Ruska si nevšímají jak jsou jejich země militarizovány Spojenými státy. Washington velmi rychle buduje střediska velení NATO a zvyšuje své kontingenty. Hodí se pro další účely. Existují už předpoklady (byly ještě před masovým přílivem uprchlíků), že budou v polovině století evropská hlavní města muslimská.

Předpovídají se i sociální bouře, které po dlouhých otřesech, občanských konfliktech a evropském džihádu povedou ke vzniku, řekněme, „Strany islámské spravedlnosti“, která vyhraje parlamentní volby v Merkelovou vytvořených Spojených státech evropských. Bude to země s jednou miliardou lidí, z nichž 600 milionů bude mít africké, blízkovýchodní a asijské kořeny. Tento sunnitský stát si ponechá jenom ostrovy „tradiční víry“ v podobě nějakých křesťanů na severu. Armáda bude amerického typu, vycvičená americkými instruktory a sponzorovaná šejky Perského zálivu.

Budou to lidé ochotní bojovat s kýmkoliv, nebudou mít evropskou genetickou připomínku dvou světových válek. Předloha k vytvoření takového státu je v hnutí Talibán a v IS. Maličký výcvikový prostor již v Evropě je, je to Kosovo.

A je možné extrapolovat dále. Po roku 2030 podnítí finanční oligarchie rozvrat Číny prostřednictvím Ujgurů a konfliktu s Japonskem a zahájí přímé dobývání Ruska. Možná přijde nějaká revoluce obdobná majdanu, protože dnes v Rusku zaváděný systém vzdělávání připravuje pro tu dobu otroky, pro které bude potěšením přijímat takové mechanismy.

Pokud se takové chátře sebere internet (kontrolovaný Američany), viníka rozdupají. Válka s Ruskem podstatně zredukuje obyvatelstvo planety a umožní Američanům, kteří už budou mít vyčerpané břidlicové zásoby na svém „ostrově“, zahájit kolonizaci Ruska. Evropskou část přičlení ke Spojeným státům evropským a z asijské části učiní další stát USA.

Po válce začne nadhánění zbytku světa pod americké standardy. Pod heslem boje s terorismem a zvyšování zdravotní péče dojde ke všeobecnému čipování s implantacemi čipů do hypothalamu. Všechna snímaná data půjdou do jednoho centra.

V případě potřeby bude chování jedinců studováno k dalšímu využití. Světová elita se začne klonovat a do svého mozku pravidelně dodávat mladé buňky. Prostí občané budou „pracovat“ na evoluci lidského organismu. Možná, že zůstanou určité rezervace s „divokým obyvatelstvem“, kam bude možno cestovat za fotografováním.

Čtenář se možná zamyslí, co je to za fantazie k hloupému apokalyptickému filmu. Vraťte se však na začátek tohoto článku a vzpomeňte si, že válka na Ukrajině se před dvěma roky také všem zdála nemožným nesmyslem.

Převzato z Pravda.ru

Překlad: zajoch

Stanův komentář: Kdyby autor napsal, že se to stane za 200 až 300 let, nechal bych to bez komentáře. Tahle část – „Předpovídají se i sociální bouře, které po dlouhých otřesech, občanských konfliktech a evropském džihádu povedou ke vzniku, řekněme, „Strany islámské spravedlnosti“, která vyhraje parlamentní volby v Merkelovou vytvořených Spojených státech evropských. Bude to země s jednou miliardou lidí, z nichž 600 milionů bude mít africké, blízkovýchodní a asijské kořeny…“ –  je naprostý nesmysl. Zajímavé na tom článku je především to, že existuje alespoň jedno téma, na kterém se evropská a ruská média shodnou.

 

Přejít do diskuze k článku 32 komentářů