Fašisté křičí: Pozor – fašisté!

Ano, nedělní pořad 168 hodin, reprízovaný i v pondělí dopoledne, to dokázal! Starý trik převzatý od zlodějů je tady. Fašisté, aby od svého fašismu odvrátili pozornost, z něj obviňují ty, kteří na jejich fašismus léta upozorňují. Cožpak není fašismem prosazovat a lidem oznamovat jedinou politickou pravdu, a to pravdu neokonzervativní americkou, z níž byla pro české poměry coby odnož vypěstovaná jediná pravda havlisticko pražsko-kavárnská, přičemž všechny možné pravdy ostatní byly a jsou před veřejností tvrdě a systematicky zamlčovány? Cožpak náš tisk a naše televize hlásá víc pravd – a ne tedy jen tu pravdu havlistickou a jedinou – abychom si mohli z pravd nabízených pro sebe vybrat tu, která se nám jeví jako nejpravdivější a též nejspravedlivější?

Nikoliv, je do nás horem i dolem a dnem i nocí pěchována pravda jediná, tak jak byla pravda jediná pěchována německými nacisty do jejích volksgenossen a italskými fašisty do jejich cittadinos, a žádná pravda jiná se k naším uším či očím nedostane, aspoň ne z těch sdělovacích prostředků, které jsou nám normálně nabízeny. Naopak, všechno spíš vyhlíží tak, že si z nás tato mainstreamová média dělají zcela nezřízenou bžundu, když nám např. ČT ve svých stanovách slibuje, že nám chce poskytovat informace nestranné a vyvážené, abychom si z nich mohli vybrat tu pravou a tu svoji, ale dělá pravý opak a krmí nás pící k umdlení stále stejnou a tím stále víc a víc otravnou.

A pozor! Když naše nespokojenost s takovýmto nestoudným a nedemokratickým informováním dosáhne pro panstvo mediální a snad i vládní? – jak by naznačovala účast na shora pojednávaném pořadu vedle politika Kroupy i ministra Dienstbiera – už dost slyšitelné i viditelné úrovně, spustí všechna ta fašizoidní média a lidé na ně napojení sladěný povyk, že je tahle naše nespokojenost vlastně fašismem, a tím pádem jsme my všichni, kteří tu nespokojenost vyjadřujeme, či se k ní aspoň souhlasně připojujeme, fašisty, a pomalu abychom si už začali balit zubní kartáčky.

Ale byla to ve 168 hodinách, přátelé, pravděpodobně jen předehra, a mám z několika indicií za to, že ta pravá „honička na fašisty“ začne teprve dnes večer v pořadu Reportéři ČT.

Tak se připravte.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
40 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
cnemo
15. 2. 2016 21:43

Kousek jsem viděl, bylo to opravdu výživné. Zkoušeli napodobit Goebbelse ale dopadlo to hůř než komunistická propaganda. Jediný výsledek bude, že systémem Barbra Steisand efektu zpropagovali protirežimní weby:)

Béda
16. 2. 2016 1:34

Fašisté. Jak se zdá máme zde 2 skupiny „fašistů“. Jedni křičí: „Ti „nesnášenliví“ (nechtějí tady NAŠE hosty z jiných kultur navěky) xenofobové (dokonce se chtějí izolovat a pomáhat většímu počtu NAŠICH hostů u nich doma a ukončit naše humanitární války za demokracii a mír) jsou rasisti, novodobí „Hitlerové“. A druhá skupina dí: Ta VAŠE (protože vy jste si je bez ohledu na nás pozvali, mnohdy i asistovali při „demokratizačních“ všeničících misích v jejich zemích) humanitární invaze, to je v podstatě dobrovolné odevzdání naší země nekompatibilní kultuře a ideologii, která není slučitelná s demokracií, se kterou bojovali úspěšně naši předci. Pravda… Číst vice »

Béda
16. 2. 2016 1:50

Podobnost: Hitler kdysi chtěl jakýmikoliv porstředky za jakoukoliv cenu šířit (a šířil) „nejvyspělejší kulturu a civilizaci“ a panství nejcivilizovanějšího, nejkulturnějšího nadřazeného národa nad celým světem.

Dnešní „sluníčkáři“ a jejich Mutti Merkel a Vater (Bush, Obama) chtějí jakýmikoliv prostředky za jakoukoliv cenu šířit svoji představu globálně humanity a demokracie (i za cenu zničení anebo vyhlazení celých států a jejich populace – ať již v Africe, Asii anebo v Evropě.

Hybatelem každého fašismu jsou zájmy korporátního kapitálu. Nejdříve na státní úrovni, které posléze mají nadstátní až globální ambice.

petr jihlava
petr jihlava
16. 2. 2016 8:56
Irena
16. 2. 2016 9:32

petr jihlava napsal

http://www.blisty.cz/art/81098.html

Ale? Pokoušíte se udělat reklamu blitkám?
Já vám na to klikat teda nebudu.

petr jihlava
petr jihlava
16. 2. 2016 9:54

Ireno,nebojte se a klikněte.

Béda
16. 2. 2016 9:59

petr jihlava napsal

http://www.blisty.cz/art/81098.html

Máte v tom chybu (i s výBLitkama). Ti „slušní“ lidé s přílbama co mají zbraně, jsou západní šiřitelé „humanity a demokracie (podle některých fašisté). To oni zabíjí lidi, to oni je vyhánějí z domovů, to oni piklí, kšeftují se smrtí (zbraněmi) a lidským neštěstím (důvěřivými migranty – užitečnými idioty, za pomoci svých slunečných užitečných idiotů) , aby zavedli svoji globální policejní diktaturu. Ti, co obhajují svoji kulturu ji neobhajují (prozatím) zbraněmi nešíří všude svrab a nešťovice. Ne xenofobové šíří všude neštěstí, násilí, beznaděj ale šiřitelé „humanity, demokracie“ – ve skutečnosti korporátního fašismu.

petr jihlava
petr jihlava
16. 2. 2016 11:23

Bédo,nebudu se s vámi přít o nesmysly,které zde tvrdíte.
Zajímá mě na jakém základě jste došel k závěru,že sluníčkáři jsou podporovatelé globálního neoliberálního kapitalismu a nekriticky se staví k zahraniční a bezpečnostní politice Spojených států a jeho spojenců ?
Co si pod pojmem sluníčkář představujete,kde všude je vidíte(parlament,občanská společnost adp.) ? Znáte jejich veškeré a dlouhodobé aktivity ?
Čím jsou pro vás jejich hodnoty ,,nebezpečné“ ?

Béda
16. 2. 2016 11:40

petr jihlava napsal Bédo,nebudu se s vámi přít o nesmysly,které zde tvrdíte. Zajímá mě na jakém základě jste došel k závěru,že sluníčkáři jsou podporovatelé globálního neoliberálního kapitalismu a nekriticky se stavík zahraniční a bezpečnostní politice Spojených států a jeho spojenců ? Co si pod pojmem sluníčkář představujete,kde všude je vidíte(parlament,občanská společnost adp.) ? Znáte jejich veškeré a dlouhodobé aktivity ? Čím jsou pro vás jejich hodnoty ,,nebezpečné“ ? Za šéfsluníčkáře jsem vždycky považoval „humanitárního“ bombarďáka. Dnešní jeho slunečné pohrobky považuji za užitečné idioty (možná si leckteří z nich ve své nezměrné slepotě ani neuvědomují, že v podstatě hájí neoliberální agendu,… Číst vice »

Béda
16. 2. 2016 11:43

petr jihlava,

jinak praví se, že cesty do pekel bývají prý dlážděny dobrými úmysly. Sluníčkáři vítají multikulturní otevírání dvěří ideologii neslučitelné s demokracií, právním státem a občanskou společností. Gay lesbická komunita, feministky a pod. vítají muslimskou invazi, netzuše že si sami na sebe pletou bič.

Béda
16. 2. 2016 11:47

Jinak je zajímavé, že současní Němci přicházejí s inovací diktátora – vůdce, kterého nahradili diktátorkou – vůdkyní.

hudryper
hudryper
16. 2. 2016 13:01

petr jihlava napsal Zajímá mě na jakém základě jste došel k závěru,že sluníčkáři jsou podporovatelé globálního neoliberálního kapitalismu a nekriticky se staví k zahraniční a bezpečnostní politice Spojených států a jeho spojenců ? Vyskytujete se tady na OM pod tímto posledním nickem jen krátce ,přesto je téměř neuvěřitelné,že jste mohl Bédovi položit takovou triviální otázku,jež Vás automaticky vyřazuje jako člověka,který by nám na OM měl co říct. Zajděte si radši do lesa,kousek od Vás žije člověk,který mu (lesu) a nejen jemu rozumí. Položte svou otázku jemu a dovíte se toho tolik,že se zase nějakou chvilku Váš nick raději spokojí s… Číst vice »

petr jihlava
petr jihlava
16. 2. 2016 18:10

Béďo,čím zde vy argumentujete nejsou pro mě žádné argumenty. Jinými slovy,nemůžete věcně na moje položené otázky odpovědět. Vaše některá tvrzení jsou nástroje fašistů a islamofobů.To je fakt. .Za fašistu vás tím nepovažuji-spíše sdílíte nacionalistické a ultrapravicově populistické teze a jste součástí nenávistné protiuprchlické vlny řady Čechů. Nekriticky a iracionálně věříte spikleneckým teoriím a hoaxů,kterými autoři článku a diskutující zde nešetři.Pochopitelně,že sledujete i jiná podobná nenávistná média a internetové servery než jsou OM a sdílíte hlouposti,které se mluví po hospodách. Sebe za odborníka na islám a příčiny uprchlické krize nepovažuji. Za odborníka na islám a reálná řešení uprchlické krize se rozhodně… Číst vice »

Béda
16. 2. 2016 19:09

petr jihlava napsal Bédo,nebudu se s vámi přít o nesmysly,které zde tvrdíte. Zajímá mě na jakém základě jste došel k závěru,že sluníčkáři jsou podporovatelé globálního neoliberálního kapitalismu a nekriticky se stavík zahraniční a bezpečnostní politice Spojených států a jeho spojenců ? Co si pod pojmem sluníčkář představujete,kde všude je vidíte(parlament,občanská společnost adp.) ? Znáte jejich veškeré a dlouhodobé aktivity ? Čím jsou pro vás jejich hodnoty ,,nebezpečné“ ? pane multinicku, sluníčkáři podporují muslimskou invazi, kterou organizují „humanitární“ bombarďáci z USA a rozjeli ji v dojemné souhře: – známý ISIL diktátor „demokrat“ z Turecka (Erdogan) a německá diktátorka Merkelová. (ta naopak… Číst vice »

Bety
Bety
16. 2. 2016 19:29

Pro Jihlavu: stokrát opakovaná lež se pravdou nestane – a pokud se někdo nesčetněkrát projevil jako lhář, bylo by bláznovstvím poslouchat nebo číst dál jeho lži – neboli zblitky.
Podle Knihy přísloví: 20/17 Ten, komu pokrm ze lži lahodí, skončí s ústy plnými kamení.

Béda
16. 2. 2016 20:40

Pokus o definici tzv. „sluníčkářů“: – všichni tzv. pravdoláskovci = nekritičtí amerikanofilové, kterým trčí z americké zadnice jenom podrážky a nevadí jim mnohačetné americké mezinárodní zločiny. – různé „Sorosovky“ „neziskovky“ , Člověk v tísni a jiné propagandistické a podvraťácké páté kolony vydržované buďto přímo USA anebo skrze různé lichvářské a spekulantské „nezištné filantropy“ – nejrůznější idealisté – masochisté se sebevražednými sklony jako kupř. LGBT (gay feministická) komunita vstřícná k muslimské invazi – nejrůznější utopisté, kteří nejsou schopni reflektovat historické zkušenosti s islámem a nevidí anebo nechtějí, či nejsou schopni vidět širší politické souvislosti ve vztahu k muslimské migraci, neslučitelnost a… Číst vice »

Aleš
Aleš
17. 2. 2016 7:09

Skákání na propagandu ve styl rozděl a panuj proti sobě maximálně poštve potenciální spojence!!!
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/394990-recko-vstupuje-do-boje-proti-visegradske-skupine-pise-denik-ta-nea.html

Béda
18. 2. 2016 0:38

Aleš napsal Skákání na propagandu ve styl rozděl a panuj proti sobě maximálně poštve potenciální spojence!!! http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/394990-recko-vstupuje-do-boje-proti-visegradske-skupine-pise-denik-ta-nea.html Řecko a rozděl a panuj! Po mém soudu je Řecko velice poučný případ. Pravoslavné Řecko mimochodem bylo „západní“ zemí, kde byla po válce tvrdě potlačena komunistická strana a civilizovaným Západem zavedena fašistická vláda. Řecko mimo jiné je výspou na styku EU s NATO-vským Tureckem. A má s touto jedinou muslimskou zemí (americkou kukačkou) v NATO své bohaté zkušenosti. Nejenom v souvislosti s muslimskou invazí ale také s kyperskou invazí a porušováním státních hranic tureckým letectvím. Dokud řecké vlády stále víc zadlužující relativně malý… Číst vice »

Béda
18. 2. 2016 0:53

zničená, předlužená ekonomicky „spálená“ země bez vize a naděje, tlačená západním kapitálem a jeho politickými prostitutkami do otrockého, nerovného, ponižujícího vztahu (další půjčky, rozprodávání státních aktiv, vyzobávání rozinek, parcelování Řecka mezi západní ekonomickou „mafii“), plnění nadiktovaných požadavků, setrvávání v EU, které situaci Řecka a jeho obyvatel perspektivně nijak neřeší. Za sebe osobně bych tipoval, že řecké vlády využili situaci „macešské“ EU po Merkelové sveřepém roztažení (nikoliv nohou) ale náruče migrantům přicházejícím do EU na pozvání německé kancléřky zejména z Turecka. Je to specifická msta řecké reprezentace za ponižující a bezvýchodnou situaci, do které byla tato země zahnána. Řecká předlužená země,… Číst vice »

Béda
18. 2. 2016 1:03

invazního moře, se všemi z toho plynoucími důsledky (vysoká kriminalita, chaos, obrovská ekonomická zátěž) v malé středomořské zemi. Přitom je to pitomost. Řecko z této situace nemůže pod nesmyslným diktátem velkých, nikterak vybřednout. A politika otevřených evropských dveří šílené diktátorské „krávy“ z Berlína přitom dál trvá. Jenom by chtěli přesunout horký brambor přihřátý v Berlíně do Atén (taky Maďarska, Slovinska a pod.). Řecko jako malý zadlužený evropský stát – hříčka v rukou imperiálních velmocí – v pozici styčného bodu s muslimským světem mělo být spíš přirozeným spojencem malých evropských států, které jsou v podobném postavení. Řecko je totiž předobrazem toho,… Číst vice »

Sio
Sio
18. 2. 2016 7:40

Irena napsal
Ale? Pokoušíte se udělat reklamu blitkám?
Já vám na to klikat teda nebudu.

Já také ne. Už jsem tam viděl až dost.

Sio
Sio
18. 2. 2016 7:42

hudryper napsal Vyskytujete se tady na OM pod tímto posledním nickem jen krátce ,přesto je téměř neuvěřitelné,že jste mohl Bédovi položit takovou triviální otázku,jež Vás automaticky vyřazuje jako člověka,který by nám na OM měl co říct. Zajděte si radši do lesa,kousek od Vás žije člověk,který mu (lesu) a nejen jemu rozumí. Položte svou otázku jemu a dovíte se toho tolik,že se zase nějakou chvilku Váš nick raději spokojí s některým z Vašich původních nicků. Podle mne jste dost průhledný provokatér, jakých už tady byly řady. Prosím Bédu,aby otázky a tvrzení petra jihlavy ignoroval. Nic jiného si nezaslouží. Vsaďte se, že… Číst vice »

Aleš
Aleš
18. 2. 2016 8:08

Bédo: Přesně právě proto to Řecko tady odkazuju. Naše země v době fašistického útlaku z NATO přijmula desetitisíce řeckých uprchlíků. Byla šance, že země, která je dodnes ve válečném stavu s Tureckem, likviduje ji EU, bude našim velkým spojencem při vystupování z NATO (Washingtonská smlouva totiž konflikty mezi zeměmi NATO NEŘEŠÍ!!!). A my místo, abychom si maximálně vyšli vstříc, jim podrazíme nohy s plotem v Maďarsku či Makedonii. Takové ploty tu krizi neřeší, jen tíhu přenesou na ty země za plotem. Demonstranti, co islám u nás nechtějí, tedy měli demonstrovat před okny kanceláře paní Merkelové, která místo, aby uzavřela Schengen… Číst vice »

petr jihlava
petr jihlava
18. 2. 2016 9:47

Ireno a Béďo ! Znáte ten vtip, jak se sejdou žid, muslim a křesťan v kavárně, smějou se spolu a povídají si? Vlastně on to není vtip. Je to realita, když nejsou lidi pitomci. Vinu za xenofobii neházejte na zastánce uprchlíků. Nikdo nikoho nenutí odsuzovat jiné kvůli jejich původu, vzhledu nebo vyznání nebo kvůli přání žít lepší život, nedejbože na ně útočit. Nebezpečně to připomíná tvrzení, že šikanovaný si o šikanu říká a proto si agresor nemohl pomoct. Mimochodem, jak si představujete pomoc uprchlíkům na místě? Většinový postoj české společnosti nepomáhat uprchlíkům je z hlediska lidských práv vysoce kontroverzní. Na… Číst vice »

Béda
18. 2. 2016 10:19

petr jihlava napsal Ireno a Béďo ! Znáte ten vtip, jak se sejdou žid, muslim a křesťan v kavárně, smějou se spolu a povídají si? Vlastně on to není vtip. Je to realita, když nejsou lidi pitomci. Vinu za xenofobii neházejte na zastánce uprchlíků. Nikdo nikoho nenutí odsuzovat jiné kvůli jejich původu, vzhledu nebo vyznání nebo kvůli přání žít lepší život, nedejbože na ně útočit. Nebezpečně to připomíná tvrzení, že šikanovaný si o šikanu říká a proto si agresor nemohl pomoct. Mimochodem, jak si představujete pomoc uprchlíkům na místě? Většinový postoj české společnosti nepomáhat uprchlíkům je z hlediska lidských práv… Číst vice »

petr jihlava
petr jihlava
18. 2. 2016 12:01

Béďo,já vám nic nevnucuji.Vaše obavy a strach pramení z neznalosti. Jedině v čem máte pravdu je že jedna z příčin migrační krize byla vojenská dobrodružství NATO a politika neokolonialismu Západu v arabských a muslimských zemí. To zapříčinilo rozvrat a destabilizaci celé velké oblasti obývaně Araby a jinými národnostmi. Nezapomínejme,že v koalicí ochotných byla i ČR. Miloš Zeman vojenskou invazi do Iráku v roce 2003 veřejně podporoval.Např.český podnikatelé vyváži do rizikových oblastí zbraně a munici.ČR je součástí řady mezinárodních i evropských institucí a organizací,které nesou taky svůj díl viny a odpovědnost. Klimatické změny mají za následek katastrofální nedostatek vody v lokalitách… Číst vice »

Aleš
Aleš
18. 2. 2016 12:10

Petr Jihlava: To máte správnou otázku. Pomoc na místě. Jednoduché, již jsem to tu i odkazoval. Podpora Ruských a Assadových sil. Již to přiznává i člověk v tísni. Podporou těchto sil ubyde bombardovaných nemocnic a obytných čtvrtí, přímo tím pomůžeme místním. Když nebudou obkličováni, vězněni a týráni a vyhladověni Islámským státem, když Kurdové přestanou trpět především Tureckou genocidou. Tohle skutečně pomůže. Když my pomůžeme zlikvidovat největší komplexní teroristickou organizaci světa, kterou řídí šílenci, NATO. Když pomůžeme stabilitě oblasti, pomůžeme odstranit tíživou sociální situaci. Asi na teritoriu Iráku, Sýrie a Turecka vznikne nový stát. Kurdistán. Irák, Sýrie a nakonec i Turecko… Číst vice »

Béda
18. 2. 2016 12:38

petr jihlava napsal Béďo,já vám nic nevnucuji.Vaše obavy a strach pramení z neznalosti. Jedině v čem máte pravdu je že jedna z příčin migrační krize byla vojenská dobrodružství NATO a politika neokolonialismu Západu v arabských a muslimských zemí. To zapříčinilo rozvrat a destabilizaci celé velké oblasti obývaněArabya jinými národnostmi. Nezapomínejme,že v koalicí ochotných byla i ČR. Miloš Zeman vojenskou invazi do Iráku v roce 2003 veřejně podporoval.Např.český podnikatelé vyváži do rizikových oblastí zbraně a munici.ČR je součástí řady mezinárodních i evropských institucí a organizací,které nesou taky svůj díl viny a odpovědnost. Klimatické změny mají za následek katastrofální nedostatek vody v… Číst vice »

Béda
18. 2. 2016 12:43

účast na imperiálních válkách s ozbrojeným operetním sborem je víceméně symbolická. Hlavní (nejméně 95%tní tíhu) tíhu spojenou s migrací z muslimských zemí by měli nést na své náklady země, které iniciovaly napadení zemí, ze kterých uíkají lidé, země, které různými restrikcemi a půjčkami určovali charakter hospodářské činnosti a zadlužování zemí, ze kterých pocházejí běženci, zem, které mají lví podíl na vraždění v tamějších zemích, země, které na jedné straně jako bojují s islámským terorismem a na druhé straně jej velice aktivně podporují. To není v žádném případě ČR.

Béda
18. 2. 2016 13:04

Dovětek: Československo z minulosti bylo známé tím, že pomáhalo v Libyi v některých muslimských zemích stavět nemocnice, školy, přehrady, elektrárny, fabriky vhodné pro tamější hospodářství, čile s těmito zeměmi obchodovalo. Až po barevném hadráku se situace změnila a ČR pomáhá přikrývat ničení tamějších zemí.

Béda
18. 2. 2016 13:09

Jinak celá ta spoluúčast ČR na mezinárodních zločinech NATO připomíná zasvěcovací rituál mezinárodní mafie. Chcete li patřit do naší privilegované organizace mezinárodních zločinců, pak musíte alespoň symbolicky projít „zasvěcením“ = účastí na libovolném našem zločinu. Pak už budete držet hubu a krok. Vždyť jste jedním z nás. Ale my nejsme. Vy možná Ano, Petře Jihlavo ale já tedy rozhodně ne.

petr jihlava
petr jihlava
18. 2. 2016 13:22

Béďo,více jak pětadvacet let socialistické Československo neexistuje.
Samozřejmě,že největší podíl viny na destabilizaci arabských zemí mají Spojené státy,Francie a Anglie. ČR jako horlivý podporovatel této kontraproduktivní a agresivní politiky nese svůj díl viny.Není zde co omlouvat.Nebuďme pokrytci.Nemáme žádné morální právo se své odpovědnosti takto primitivně zříkat.
Vaše informace o dění v severní Africe a na Blízkém východě beru,jako nedostatečné.Většina uprchlíků,který přicházejí do Evropy utíká především před terorem Bašára Asada a islamisty.

petr jihlava
petr jihlava
18. 2. 2016 13:30

Doporučuji video: KC Prádelna:Uprchlická krize v souvislostech na serveru Alternativa Zdola:http://alternativazdola.cz/liferay/home

Béda
18. 2. 2016 13:44

petr jihlava napsal Béďo,více jak pětadvacet let socialistické Československo neexistuje. Samozřejmě,že největší podíl viny na destabilizaci arabských zemí mají Spojené státy,Francie a Anglie. ČR jako horlivý podporovatel této kontraproduktivnía agresivní politiky nese svůj díl viny.Není zde co omlouvat.Nebuďme pokrytci.Nemáme žádné morální právo se své odpovědnosti takto primitivně zříkat. Vaše informace o dění v severní Africe a na Blízkém východě beru,jako nedostatečné.Většina uprchlíků,který přicházejí do Evropy utíká především před teroremBašára Asada a islamisty. Pane multinicku. Nevím nakolik je ČR horlivým podporovatelem politiky mezinárodní imperiální mafie – spíš bych soudil, že poseroutka vzadu dělá co mu velcí „kluci“ s praky diktují nebo… Číst vice »

Béda
18. 2. 2016 13:46

Jinak ISIL, Al Káida a všechny války i s jejími migračními důsledkyv okolí evropského konkurenta pocházejí ze štědré dílny jisté „demokratické“ zaoceánské velmoci, která by ráda řídila na účet svých konkurentů chaos, který cíleně způsobila.

Béda
18. 2. 2016 13:50

K těm Syřanům. Moc bych zato nedal, že mnozí tzv. Syřané mají pouze čerstvé syrské pasy anebo narychlo spíchnutou syrskou legendu. Někteří z těchto Syřanů asi ani nevědí jaké je hlavní město Sýrie a kdo je jejím prezidentem.

petr jihlava
petr jihlava
18. 2. 2016 15:25

Béďo,politická rozhodnutí(zahraniční,domácí) dělají volení politici.
Ty jsou v liberální demokracii ve svobodných volbách voleni samotnými občany.
Tímto dostávají podle Ústavy politický mandát zastupovat občany(voliče).
Spočítejte si kolik svobodných a demokratických voleb do Poslanecké sněmovny za tu dobu pětadvaceti let bylo a jakou politickou reprezentaci např. směrem k zahraničí si většinově lidé zvolili.To je nezpochybnitelný fakt.
Vaše informace ohledně uprchlíků se zakládají na hoaxech a dezinformacích.

Béda
18. 2. 2016 15:36

petr jihlava napsal Béďo,politická rozhodnutí(zahraniční,domácí) dělají volení politici. Ty jsou v liberální demokracii ve svobodných volbách voleni samotnými občany. Tímto dostávají podle Ústavy politický mandát zastupovat občany(voliče). Spočítejte si kolik svobodných a demokratických voleb do Poslanecké sněmovny za tu dobu pětadvaceti let bylo a jakou politickou reprezentaci např. směrem k zahraničí si většinově lidé zvolili.To je nezpochybnitelný fakt. Vaše informace ohledně uprchlíků se zakládají na hoaxech a dezinformacích. Hlavně, že vy znáte odpovědi bez hoaxů multinicku „Jihlavo“. Politici v liberální „demokracii“ jsou ve skutečnosti voleni sponzory (= lichváři a kapitálovými investory v oblasti politiky, kteří je po volbách vodí na… Číst vice »

petr jihlava
petr jihlava
19. 2. 2016 10:01

Béďo budete se divit,ale já s posledním odstavcem,který jste napsal nemám problém.Nicméně to českého voliče neomlouvá.Prosím držme se faktů. Parlamentní většina v ČR posledních pětadvaceti let byla a je pro NATO a setrvání v EU.Z parlamentních stran proti NATO a EU se silně vymezovala před každými volbami pouze KSČM,Sládkovi republikáni a v současnosti Úsvit Tomio Okamury. Pravicoví ultrakonzervativci v ODS kolem Václava Klause dlouhodobě pouze kritizují EU,jako příliš ,,socialistickou“ a byrokratickou. Dále píšete:Hlavně, že vy znáte odpovědi bez hoaxů multinicku „Jihlavo“. Hoaxy,rasismus,xenofobie,nacionalismus,spiklenecké teorie a ultrapravicový populismus mě neoslovuje.Nejsem zatížen předsudky. Na složité otázky nestabilního a dynamického vývoje světa hledáme odpovědi… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
19. 2. 2016 10:06

Pane Bédo,vím že to nepíšete pro něj,
ale neztrácejte tolik času.
I ten má svou cenu…
A Vy jste schopen využít jej i lépe pro jiné.
:-)