Festival svobody 17. listopadu na Václaváku

Hlášení školního rozhlasu: Kdo chce vidět idioty pražské kavárny a jiné „demokraty“, nechť se dostaví 17. listopadu na Václavské náměstí. K vidění bude mj. Lenka Dusilová, Tomáš Sedláček či Petr Pithart. Konec hlášení… (;-).

Sic nevím, kde vzali na mne můj e-mail, ale přišel mi do mé e-mailové schránky nevyžádaný spam, který mě mj. žádá o jeho další šíření. Což tímto činím.

Zde je jeho znění:

Milí přátelé,

blíží se výročí 17. listopadu. V Praze i v regionech se chystají shromáždění, koncerty, besedy a průvody. Píši Vám jakožto zástupce platformy Festivalu svobody, která zastřešuje šest hlavních akcí v Praze, ale i řadu dalších menších akcí po celé republice. Naším cílem je skrze připomenutí listopadových událostí podpořit občanskou společnost, ale též hodnoty svobody a demokracie. Chceme mobilizovat občany k větší aktivitě, abychom společně posouvali Českou republiku dopředu a vystavili jednotným postojem stopku populismu a manipulaci. Chceme společně podpořit svobodu, demokracii a proevropské směřování naší země.

Vrcholem celého festivalu je Koncert pro budoucnost na Václavském náměstí, jehož se minulý rok zúčastnilo více než 40 000 lidí. V tom letošním očekáváme návštěvnost ještě vyšší. 17. listopadu 2017 v programu vystoupí například Laco Déczi, Lenka Dusilová, Jaroslav Uhlíř, skupina Zrní, Tomáš Sedláček, Petr Pithart a mnoho dalších.

Rád bych Vás touto formou na festival pozval a zároveň Vás poprosil o jeho podporu.

Přijďte a pozvěte své přátelé
Facebooková událost Koncert pro budoucnost 2017
Webové stránky: www.festivalsvobody.cz

Podpořte akci, bez Vás to nepůjde!

Akce je bez vstupného a nepropaguje žádné politické strany ani komerčních značky, je proto odkázána na dobrovolné dary nadací a soukromých osob. Rádi bychom Vás touto formou poprosili o finanční příspěvek dle Vašich možností. Finance takto vybrané budou použity na úhradu především produkčních, technických a propagačních nákladů, které si organizace festivalu i závěrečného koncertu vyžaduje.

Pokud je Vám naše činnost a hodnoty, na kterých akci zakládáme, blízké, podpořte nás libovolnou částkou na transparentní účet k tomuto účelu zřízený: 2901272248/2010. Jména přispěvatelů rádi zveřejníme na webu, příspěvek lze však učinit i anonymně. V případě potřeby Vám rádi zašleme více informací a větším darcům také projekt rádi představíme osobně.

Ať už máte možnost akci finančně podpořit či nikoliv, podpořte nás prosím tím, že tuto zprávu přepošlete několika dalším lidem z Vašeho okolí, kteří by o podporu mohli mít zájem. Moc děkujeme za každý příspěvek a těšíme se 17. listopadu v Praze i dalších městech.

S úctou a pozdravem,

Jan Gregar
zástupce platformy Festivalu svobody
e-mail: info@festivalsvobody.cz, tel. 608072904

www.facebook.com/festivalsvobody
www.festivalsvobody.cz

Nevím čím to je, ale první, co mě v danou chvíli napadlo, byla hláška z filmu Obecná škola, kde ředitel školy zve ve školním rozhlase žáky na divadelní představení se slovy Kdo chce vidět idiota, nechť se dostaví do ředitelny“. Dovolil jsem si proto s jisto mírou nadsázky parafrázovat tento vše vystihující citát.

PS: Případné vzkazy lze za mírný obolus zaslat na transparentní adresu: 2901272248/2010

Stanův komentář: Můj názor je, že 17. listopad by si měl každý slavit tak, jak se mu zlíbí. Já například plánují zarývat kompost na zahrádce, ale ty, co se rozhodli ho slavit jinak, za idioty nepovažuji.

 

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Honza999
Honza999
6. 11. 2017 10:27

Stane, vždyť vy máte v podstatě stejný plán jako pořadatelé té akce – rýt se v kompostu…

zedd
zedd
6. 11. 2017 10:51

Organizátoři užívají pro šíření těch mailů mailgun mailchimp.com. S největší pravděpodobností užívají nějakou v podstatě nelegální databázi cílových emailů. Už jen z tohohle pohledu je to svinstvo. No a Daniel Kroupa? Pán Bůh s námi a zlý pryč.

abx
abx
6. 11. 2017 11:10

je v tom nielen nielen znamy floutek George SOROSS, ale aj anglicka kralovna. 12060 dokumentov sa tyka ceskej republiky https://www.investigace.cz/cesi-v-paradise-papers/ V dnešných japonských denníkoch JE TOTO SPRAVA na TRI DVOJSTRANY – aj keď tu je TRUMPETA s Melániou, TATO SPRAVA JE TOP! A česko-slovenské zapredané prestitútstvo si to TAKMER nepovšimlo…. Novinár, ktorý to zverejnil, Obermaier pritom na tlačovke široko apeloval na STAV ŽURNALISTOV, aby pracovali na odhaľovaní podobných globálnych SVINSTIEV SPOLOČNE, lebo len tak sa vedia ubrániť TLAKU prachov… „České centrum pre investigatívnu žurnalistiku“ – to asi slúži hlavne na úpravu správ tak, aby boli „vhodné“ pre českého a slovenského… Číst vice »

M.C.
6. 11. 2017 14:57

Stan:
On těmi idioty asi nemyslel účastníky koncertu, ale vystupující.
Zřejmě mu tam vypadl přívlastek, asi tam mělo být ,,Kdo chce vidět užitečné idioty…“
Ale jinak s vámi souhlasím, v rámci platného práva ať si každý připomíná výročí 17. listopadu dle vlastního uvážení.
Já také Svátek práce už léta oslavuji prací – doma je vždycky co dělat.
Nějaká nudící se pražská mládež jim tam určitě přijde, když je to zadarmo, o to strach nemám.
Možná by nebylo od věci, aby někdo, kdo má průkazku, že je novinář, obešel účastníky a poptal se jich na pár věcí.