Film o Koncepci společenské bezpečnosti (1. díl)

Proč Hitler neobsadil Švýcarsko? Proč musí být Amerika zničena? Proč musí být Rusko vymazáno z mapy světa?

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
20 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
9. 1. 2016 17:40

http://www.hlavnespravy.sk/juncker-holandske-nie-zmluve-eu-s-ukrajinou-moze-vyvolat-krizu-na-kontinente/729075

Predseda Európskej komisie, luxemburský politik Jean-Claude Juncker varoval dnes holandských voličov, aby v nadchádzajúcom referende nehlasovali proti obchodnej dohode Európskej únie s Ukrajinou, pretože by tým “mohli otvoriť dvere veľkej kontinentálnej kríze”…. (Dveře velké kontinentální krize přece již otevřely kvantitativní uvolňování, imperiální války NATO v Maghrebu a na středním východě, Majdan, otevřená náruč migrantům, začlenění Turecka do NATO, tolerance genocidní „demokracie“ v Turecku a na Ukrajině… Co si to ten ochlasta vymejšlí?)

Béda
9. 1. 2016 18:15

http://www.paratdnes.cz/2016/01/Mimoradne-masakr-s-ropou-otresy-burz-nastava-soudny-den.html

http://cz.sputniknews.com/byznys/20160109/2096172/nejbohatsi-lide-svet-miliardy-dolary.html
TOP-400 nejbohatších lidí naší planety ztratil podle indexu miliardářů agentury Bloomberg za první obchodní týden roku 2016 asi 194 miliardy dolarů.

Dana
Dana
10. 1. 2016 0:34

Aha, na videu se rika, ze Evropa je letovisko. . Hezke. :-) Ciliz v Evrope je lepe, nez v Rusku, protoze Rusko je oznacovano jen jako zdroj surovin.. Nemam namitek, ve svetovem meritku se Rusko doposud na nic lepsiho nezmohlo, mimo planovani a vypisovani potencialu. . A to pisi jako pratelsky soused americke Aljasky, byt ziji jinde. Podle tohoto svetonazoru pjakinovcu by pak byl mozna cas na svetovou devalvaci dolaru, krach uz stoleti ocekavany a neprichazejici. S padem dolaru by vznikla svetova krise, takova, ze by to Rusko, vyvozce surovin, zavisle na exportu mineralu do kapitalistickych zemi, jiste neprezilo a… Číst vice »

Béda
10. 1. 2016 5:24

Dana, To nikdy nemůžete vědět. Ta teorie řízení, jestli to správně chápu se snaží na základě určitého myšlenkového schématu rozkrýt a popularizovat mezi masami, jak doposud fungují společenské děje a řídit tyto děje aktivním zapojením mas do dění. Třeba rozkrývá, na základě jakých schémat prostředek GP (USA) „světový četník“ , než mu vznikl protitlak v BRICS, prováděl sametové a barevné převraty, války, hybridní války, chaos (rozděl a panuj… Rusko nejsou jenom suroviny – to se hluboce mýlíte. Rusko to je k nelibosti a překvapení světového četníka taky vynikající vojenská technika (jinak by již dávno byla s Ruskem válka USA (na… Číst vice »

Alena
Alena
10. 1. 2016 8:00

Béda napsal

http://leva-net.webnode.cz/products/vladimir-zaznobin-kdo-povede-globalizaci/

Zajímavé, pan Zanzobin ( a ruská ekonomická elita)je v rozporu s Pjakinem a ohledně úrokových sazeb . Pjakin tuto problematiku vysvětloval poněkud nejasně, a označil Putina jako dobrého „gosudara“. Vysvětlení ve prospěch pana Putina mám jediné- vysoké úrokové sazby jdou ve prospěch jejich centrální banky( ta je ovšem ovládána mezinárodními gangstery, jako ostatně na celém světě), tak nevím. Pak musí existovat dohoda mezi Putinem a bankovními oligarchy a všichni společně okrádají ruský národ

Béda
10. 1. 2016 8:05
Sio
Sio
10. 1. 2016 8:10

Pád dolaru by v první řadě zapříčinil rozpad USA a konec jejich hegemonie. Došlo by k rozkladu státu, armády i ekonomiky, podobně jako v SSSR před 25 lety. US ale mají náročnější lidi a menší zdroje. Jakmile by díky ztrátě síly přestaly mít schopnost krást ve zbytku světa a tisknout nekryté dolary, rozsypou se jako domeček z karet a tamější humanitární katastrofa by byla epochální. Naopak Rusko pád dolaru přežije. Má vlastní suveréní ekonomiku a sice by ho to oslabilo, ale nezničilo. V čem by se asi obchodovala ropa a kam se pohnuly její ceny, pokud by si US nemohly… Číst vice »

Alena
Alena
10. 1. 2016 8:10

rozumný názor na uprchlíky ( ostatně, ve světle sluníček se každý jiný názor jeví jako rozumný)
http://www.novinky.cz/domaci/391360-historik-vlastimil-vondruska-pokud-islam-ovladne-evropu-bude-to-kvuli-nasi-slabosti.html

Alena
Alena
10. 1. 2016 8:22

Dana napsal Nevim, jaky ma video ucel, ale ideologie rizeni je utopicka jednoduse proto, ze neexistuji kadri, silni hraci, co by ideu prosadili. Samotny V. Putin v globalni politice se zapadem spolupracuje, odpor je jen divadlo pro lidicky. Kdo by mel na tutovku profit z chaosu a revoluci jsou nadnarodni koncerny, tem je naprosto jedno, kdyz se lidi sami mezi sebou likviduji i nadnárodní koncerny ,paní Dano, potřebují odběratele, jinak to mohou zabalit. Vtip je v tom, kdo nakonec, po utrpení, bojích a zmatcích ovládne celý svět. Vše k tomu směřuje, a jsou pouze 2 varianty. Buď se lidstvo vyhubí… Číst vice »

Starý doktor
10. 1. 2016 10:08

Alena napsal rozumný názor na uprchlíky ( ostatně, ve světle sluníček se každý jiný názor jeví jako rozumný) http://www.novinky.cz/domaci/391360-historik-vlastimil-vondruska-pokud-islam-ovladne-evropu-bude-to-kvuli-nasi-slabosti.html Souhlas, ještě lépe – http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Dezerteri-nechce-se-jim-pracovat-vymlouvaji-se-na-deprese-Analytik-Kotrba-predklada-fakta-o-migraci-o-kterych-se-tu-mlci-416244https://www.youtube.com Jak si utvořit reálný názor když.. Když se Spolkový kriminální úřad pokoušel zjistit, kolik trestných činů utečenci páchají, většina spolkových zemí odmítla tyto údaje poskytnout, protože by je mohli zneužít „šiřitelé nenávisti“ a protože „žadatelé o azyl nemají být stigmatizováni“. V Brunšviku (Dolní Sasko) zřídila policie zvláštní vyšetřovací úřad pro uprchlíky, protože „věci se začínají vymykat kontrole“. Po příchodu 5000 migrantů dostala policie mnoho stížností od lidí, které obtěžují Severoafričané, když se opilí vracejí ze supermarketů.… Číst vice »

Starý doktor
10. 1. 2016 10:13

Facebook, Google a Twitter sa podrobili Merkelovej. Budú cenzurovať tých, ktorí s imigráciou nesúhlasia
8.1.2016 11:00
Nemci, ktorí sú znechutení poslednými udalosťami v Kolíne, zisťujú, že je pre nich veľmi ťažké prejaviť na internete svoj názor. Každé prejavenie nevôle s tým, čo sa stalo, môže byť nemeckými úradmi označené za šírenie nenávisti. Opäť sa tak ukazuje, že Berlínu ide viac o umlčanie reakcie kritikov masovej imigrácie ako o ochranu vlastných občanov.
Více: http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Facebook-Google-a-Twitter-sa-podrobili-Merkelovej-Budu-cenzurovat-tych-ktori-s-imigraciou-nesuhlasia-259723

Starý doktor
10. 1. 2016 10:15

Po masových napadeních v Kolíně policejní správy Německa dostaly pokyn od vedení, aby nezveřejňovaly trestné činy spáchané migranty, píší noviny Bild s odkazem na vysoce postaveného úředníka bezpečnostních orgánů Frankfurtu nad Mohanem.

Podle slov Michaela Schaicha, zástupce Ministerstva vnitra Hesenska, vedoucí tiskových center úřadů byli upozorněni na to, že negativní informace o uprchlících mohou být využity pravicovými extremisty a namířeny proti těm, kteří skutečně hledají ochranu.
http://cz.sputniknews.com/svet/20160109/2094952/nemecka-policie-trestne-ciny-migranti.html

Starý doktor
10. 1. 2016 10:26

K problémům spojeným s migrací doporučuji přečíst výborný Vlkův článek – Německo: dokáže stát ochránit své občany? – https://vlkovobloguje.wordpress.com/2016/01/09/nemecko-dokaze-stat-ochranit-sve-obcany/ Především však osobně více než souhlasím s jeho závěrem: Opravdovou hrozbou pro mne tedy není násilné povstání radikálů, ale podobný postupný přesun moci a rezignace většiny na svá práva. Proto vydávám tento článek! Vlkův ranní doplněk: Když tvrdím, že trvalé pomalé změny evropské kultury a její neustálé a neustálé přizpůsobování se tlaku menšiny a rezignace na vlastní hodnoty a zájmy většiny, tvořené původním obyvatelstvem je daleko reálnější a větší nebezpečí než obava z nějakého jednorázového povstání , se potvrdila, sotva jsem… Číst vice »

Starý doktor
10. 1. 2016 10:30

Omlouvám se že ve výše uvedeném příspěvku se nezobrazil odkaz v plném znění.
Německo provedlo mohutný zátah na internetu proti komentářům o uprchlících – https://www.youtube.com/watch?v=Nzc48OWGymc

Béda
10. 1. 2016 10:40

V případě silvestrovského násilí migrantů byla německá policie bezradná. Demonstranty Pegidy polévala v mrazivém lednu ledovou sprchou. A tak je to správně, tak to mají oćhránci práva a bezpečnosti v tzv. demokracii dělat. Cizáky bůhví odkud bez občanství nechat provádět trestní činnost a vlastní občany využívající své právo demonstrovat perzekvovat.

fajt
fajt
10. 1. 2016 13:04

Starý doktor napsal

Facebook, Google a Twitter sa podrobili Merkelovej. Budú cenzurovať tých, ktorí s imigráciou nesúhlasia
8.1.2016 11:00
Nemci, ktorí sú znechutení poslednými udalosťami v Kolíne, zisťujú, že je pre nich veľmi ťažké prejaviť na internete svoj názor. Každé prejavenie nevôle s tým, čo sa stalo, môže byť nemeckými úradmi označené za šírenie nenávisti. Opäť sa tak ukazuje, že Berlínu ide viac o umlčanie reakcie kritikov masovej imigrácie ako o ochranu vlastných občanov.
Více: http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Facebook-Google-a-Twitter-sa-podrobili-Merkelovej-Budu-cenzurovat-tych-ktori-s-imigraciou-nesuhlasia-259723

ani se nechce věřit, že kdysi měli němci Wehrmacht. ..)

xerox
xerox
10. 1. 2016 14:11

zdejší ,, diskuse ,, mě vždycky pobaví … odkazy na odkazy a citace reakce s odkazem na další odkaz s pětislovní odpovědí … :–)

Sio
Sio
10. 1. 2016 20:05

xerox napsal

zdejší ,, diskuse ,, mě vždycky pobaví … odkazy na odkazy a citace reakce s odkazem na další odkaz s pětislovní odpovědí … :–)

Taky jsi pobavil…