Fulford: Odstraňování satanistické kliky pokračuje hladce

Únor 06, 2012


Navzdory rozšířenému pesimismu mnoha lidí, zajímajících se o situaci v teroristických zemích G5, je satanistická klika, která ovládá západní centrální banky, pokud je mimo scénu, ve stavu extrémního strachu. Jedním z důvodů je, že ministr obrany Leon Panetta řekl minulý týden zástupci Společnosti bílého draka, že Pentagon a americké služby nejsou v rozpoložení nechat to té klice projít jen nějakým usmiřovacím výborem. Sledujeme je dlouhou dobu, říká, a došli jsme k závěru, že Federal Reserve Board musí být rozpuštěn a členové toho spolku zavřeni. Pokles Baltic Dry Indexu (ceny námořní dopravy) o 65 % v tomto roce je jednou z viditelných známek odstraňování systému. Souvisí s rostoucím celosvětovým bojkotem teroristických států G5, který je vidět na rostoucím počtu zemí, které odmítají používat americké dolary a euro pro obchodování. Další známkou bylo zastavení Federal Reserve Boardu patřícího systému mezibankovního placení Clearing House, ke kterému došlo 3. února. V zákulisí se plánují ještě daleko radikálnější kroky.


Kompletní předělání všech institucí založených po druhé světové válce, včetně BIS (Bank for International Settlements), Světové banky, MMF, Mezinárodního soudního dvora a OSN bude znamenat hromadné odstranění agentů satana uctívajících sionistů, kteří tyto instituce zpozadí ovládají.


Hysterické úsilí satanistů začít třetí světovou válku prostřednictvím války mezi Izraelem a Íránem, a obětováním miliónů izraelských životů v holokaustu či oběti Luciferovi bude zastaveno. Autor, sám židovského původu, by opět rád všechny Židy varoval: symbol na izraelské vlajce je Luciferova hvězda a izraelští občané byli vyčleněni k masové oběti nacisty (nacionálně socialistickými sionisty) pro jejich New World Order. Ajatoláhové v Íránu spolupracují s Benjaminem Netanjahuem a jeho nacistickými společníky, aby rozpoutali tento umělý holokaust a falešný Armagedon. Je to radikální tvrzení, ale zakládá se na faktech. Symbolem Židů je menora, uctívají Jahveho, stvořitele.


Izraelská vláda v každém případě dostala jasná varování od Pentagonu, Číňanů a Rusů, že jí v jejích fanatických pokusech uměle vyvolat konec časů nebude dovoleno pokračovat. Žádná ze světových ozbrojených sil, s možnou výjimkou armád Íránu a Izraele, nedovolí, aby tito náboženští fanatici spustili třetí světovou válku.


Navzdory pokračujícímu válečnému štvaní se stává nemožným skrývat rozpad satanistické (sionistické) sítě finanční kontroly. Další příklad toho byl vidět minulý týden, když Německo, Francie, Itálie a Řecko prosily Írán, aby jim nepřestal prodávat ropu.


Satanisty ovládaná korporativní média propagandy se sama zesměšnila, když se snažila to popisovat jako „bojkotování Íránu“.


Dalším příkladem stále hysteričtějších lží, které rozšiřují satanisté a jejich otroci s vymytými mozky byl pokus předstírat, že poslední míra nezaměstnanosti v USA se zlepšila z 8,5 % na 8,3 %, když ve skutečnosti počet nezaměstnaných lidí vzrostl o 1,2 miliónu, a skutečná míra nezaměstnanosti se tak dostala se svými 23 % na úroveň hospodářské krize. Kolabování bankovních systémů také narůstá. Japan Monday SMBC Nikko Securities oznámily, že jejich systémy zkolabovaly, a že přecházejí na papírové bankovnictví. Podobné případy se rozšíří, takže poté, co budou odstraněny elektronické podvody páchané satanisty, zůstane jen ta část finančního systému, která je podložena papírovými doklady a skutečnými hmotnými aktivy.


V USA se mezitím připravuje odstranění kandidáta kliky, Mitta Romneyho. Také se provádějí přípravy k umístění mnoha satanistů do táborů FEMA, které oni připravili pro americké křesťany a ostatní občany, kteří se provinili tím, že znají pravdu.


Rovněž v Evropě řekli Řekové bankéřům, aby si svůj dluh strčili tam, kam slunce nesvítí. Německá kancléřka Angela Merkelová se minulý týden vrátila s prázdnýma rukama z Činy, kde byla žebrat. Ihned svolala vrcholné setkání Německa, Finska, Lucemburska a Nizozemí, jediných evropských zemí s ratingem AAA. Francie nebyla pozvána, takže nejlepší sázkou je, že zbytek eura se stane super deutschmarkou čtyř států. Ostatní státy si vydají své vlastní devalvované měny, což znamená jednorázovou výprodejovou možnost pro zahraniční investory.


V Asii mezitím pokračují přísně tajná jednání. Jednou z jejich klíčových součástí je spojení Severní Koreje a Jižní Koreje s Japonskem. Představitel Dračí rodiny poletí příští týden do Jižní Koreje, aby o tom diskutoval s korejským presidentem Lee Myung-bakem.


Jižní Korejci přijedou pro zástupce Dračí rodiny na letiště autem poháněným vodou, a i později jej budou vozit elektromobilem, aby ukázali, jak daleko jsou již přípravy pro používání dříve potlačovaných technologií.


Je také zajímavé si všimnout, že šéf nacistické skupiny Odessa, führer George Bush senior, také přijede ve stejný čas do Jižní Koreje. Severní Korea a severní Japonsko jsou ovládány zbytky japonské císařské armády, které jsou ve spojenectví s Odessou od konce druhé světové války. Takže se můžeme velmi dobře domnívat, že se Bush senior snaží dosáhnout toho, co se nacistickému ministrovi zahraničních věcí Henry (Heinz) Kissingerovi při jeho nedávné návštěvě nepodařilo, zístat asijskou podporu pro New World Order.


V Japonsku se zatím mnoho pravicových skupin postavilo proti umístění hlavního města plánovaného spojeného Korejského poloostrova a Japonska jižně od Osaky. Podle těchto skupin je prostě příliš moc zájmů v udržení Tokia jako hlavního města.


Názor Společnosti bílého draka je ten, že nový ekonomický plánovací výbor neboli LIFE (Long-term Investment for Everybody) by měl být jižně od Osaky, a existující mocenská centra na Korejském poloostrově a v Japonsku mohou zůstat tam, kde jsou. Důvod, proč byla vybrána oblast kolem měst Nara a Tenri je prostě ten, že je tam u oceánu mnoho nezastavěné plochy, a protože zbytek Japonska cítí, že přílišná koncentrace ekonomické a politické moci v Tokiu není dobrá pro rozvoj.


Jakmile bude chazarská satanistická klika ostraněna z mocenských pozic, bude tu tolik peněz a tolik příležitostí k investicím, že celá oblast zažije rozkvět.


Například byl oprášen plán přeměnit Filipíny na plně moderní stát s velkými přírodními rezervacemi. Podobné projekty budou uskutečňovány po celém světě, a žádná oblast nebude mít pocit, že byla vynechána nebo že je pozadu.


Převzato z 2012: What’s the ‚real‘ truth?


Překlad: Jan Kristek


Stan se ptá: Je to dostatečně šílené, aby to mohla být pravda?

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments