Geniální pandemický plán Billa Gatese z roku 2005

Vzácné video se záznamem vystoupení Billa Gatese z roku 2005. Na setkání s představiteli FBI a CIA navrhuje očkovat náboženské fanatiky a tvrdí, že je tímto očkováním promění v mírumilovné tvory.

Gates to dokládá skeny mozku a celou řadou hypotéz, kdo umí anglicky, může se pobavit a zbytek už si domyslí sám. Ano, v takovém světě psychopatických diletantů dnes žijeme. Očkování náboženských fundamentalistů, jak dnes ukazuje vítězství Tálibánu v Afghánistánu, nefunguje.

Takže, které další Billovo očkování opět nebude fungovat? Nebo bude fungovat úplně naopak?

P.S.: Firmu Pfizer vlastní z 25 % americká armáda, IBM, Microsoft, americké námořnictvo a celá řada amerických univerzit. Ty již mnoho let dělají pokusy s orgány a buňkami potracených dětí, které roubují na myši, prasata apod., aby zkoumaly potenciál transhumanismu jako příští vývojový krok pro záchranu lidstva.

Je to od nich opravdu hezké, že tak pilně bádají.


Stanův komentář: Factcheckeři tvrdí, že video je hoax a osoba na něm není Bill Gates. Prý jim to potvrdila nadace Gatesových na jejich dotaz. Co si o tom myslíte?

5 7 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
15. 9. 2021 6:54

#Do prosince 2020 nám ubylo 6100 placených důchodů. Po zahájení vakcinace do června 2021 dalších více než 25000. Můžete na stránky ČSSZ porovnat počty vyplácených důchodů. Co vy na to? Covid nebo vakcíny?#

Bety
Bety
Reply to  orinoko
15. 9. 2021 9:45

Čím je člověk starší, tím nashromáždí více zkušeností. Jeho imunita rovněž.
Ovšem pokud do něj naperou něco, co jeho celkovou imunitu oslabí, tak ho mimo jiné doženou choroby, které doposud jeho tělo zvládalo.

zart
zart
Reply to  Bety
15. 9. 2021 15:01

Dokonalá imunita je smrt. Očkování probíhá celý život těmi zkušenostmi. Naknec to každý rád vzdá, dokonce i to tělo, tj. onen mrtvý předmět, který nám znepříjemňuje celý život. Mluvíme přece o těle jako o někom druhém, mrtvém, jako o všech druhých, o kterým mluvíme a uvažujeme také jako o mrtvých.

zart
zart
Reply to  orinoko
15. 9. 2021 14:58

Dávám celý důchod manželce (předtím plat), tak mi dnes zbývá pouze 1 koruna na den za měsíc, tak jsem zvyklý na ubývání důchodu.

orinoko
Reply to  zart
15. 9. 2021 15:53

No neblbni. Nic proti ženským, ale ony nejsou o nic lepší hospodář než chlapi. Záleží na založení. Já osobně si teď mohutně nechávám od státu vracet jeho prasárny a pokud jde o ženské, tak už zásadně tvoje-moje. Dostaly se konečně do stejné váhy jako chlapi, tak ať to má náplň.

PPK
PPK
Reply to  orinoko
15. 9. 2021 16:56

Koukám, že trollení a hospodské plácání hovadin o ženských, to by vám, pánové, šlo jako po másle. Existují však ženské, kterým to na rozdíl od vás myslí na mnohem vyšší úrovni rozumu i empatie. Takže se, prosím, laskavě trochu poučte před dalším prázdným žvaněním. V následujícím odkazu totiž najdete video, kde např. jedna černá ženská myšlenkově vydá za padesát takových, jako jste vy dva.

https://www.adam.cz/clanek-2016010045-tedx-berlin-mallence-bart-williams-o-systematickem-vykoristovani-afriky-zapadem.html

idiotronic
Reply to  PPK
16. 9. 2021 9:04

Ano, téma videa je zajímavější, než nápady W. Gatese. Dětská práce, občanské války, kmenová rivalita,nerovné podmínky na zahraničních trzích – to lze časem změnit, ale bez uvědomění v postižených zemích se to neobejde. Dějiny Sierra Leone i sousedící Libérie mají podobné rysy. Angličtina, jako sjednocující prvek především usnadňuje zahraniční vliv, ale neusnadňuje přístup ke vzdělání .Kdyby byly tyto země součástí USA, mohly by si být jisty, že již dosáhly cílů Black Lives Matter – např. v Libérii neobdržíte občanství, nejste-li afrického původu. Přesto tam od roku 1989 měli již dvě občanské války. Africké země musejí vybudovat představu o národním zájmu… Číst vice »

Gatta
Gatta
15. 9. 2021 7:04

Náhoda ???

Ten sci fi film Serenity je také z roku 2005 a pod povrchem akčních scén je v něm popsán velmi podobný záměr elit civilizace i to jak to vše dopadlo.

Před 16 roky to bylo scifi a fantazmagorie Billa Gatese – dnes se to sťává možná začátkem reality.

Last edited 2 let před by Gatta
Irena
15. 9. 2021 8:35

https://odbornakomisia.sk/covid-19/preco-ma-tento-clovek-taky-medialny-priestor/

Média byla to první, co nám po sametové revoluci sebrali…

zart
zart
Reply to  Irena
15. 9. 2021 15:04

Nerozumím tomu. Vůbec o tom nevím, že by nám před sametovou komedií nějaká média dali, nebo že bychom si nějaká vzali. Nemluvím-li o manželce, která je dokonale mediální, ale ta mne považuje za svůj majetek, jako to činní ostatně všechna média, ne?

Bety
Bety
Reply to  zart
15. 9. 2021 22:42

Hned na začátku devadesátek se noviny staly majetkem západních mediálních trustů. Neunikly jim ani malé okresní týdeníky. Historii televize Nova snad znáte,
a rozhodně si nemyslím, že by všechny ostatní včetně ČT měly na srdci zájem naší republiky a občanů – pokud si tedy nemyslíte, že neustálé strašení doplňované triviálními plky je to pravé ořechové.

zart
zart
15. 9. 2021 14:55

Milý pane Stane, rozhodně si myslím, že „že je to od nich opravdu hezké, že tak pilně bádají“, vůbec nezáleží na tom, zda video je hoax a osoba na něm soudruh Gates nebo jeho nějaký dvojník či virutální animace. Je to hezké, že má o nás prosté hlupáky vůbec někdo nějaký zájem, i když jaksi morbidní. Měli bychom děkovat takovým, že v nás probouzejí vědomí a inteligenci. Jako tupá hmota bychom to sami nedokázali…

Alva
Alva
15. 9. 2021 17:08

Prý jim to potvrdila nadace Gatesových na jejich dotaz. Co si o tom myslíte?“

Že kdyř lhali vždycky, nemáme žádný důvod si myslet, že teď se najednou stali pravdomluvnými..
Spíš mi vadí, jak lidé poslušně spolupracují a pořád vidí koronavirus jako výhradně zdravotní problém – přesně podle už tady několikrát řečeného – „to by si přece nedovolili“.

peter.
15. 9. 2021 17:57

V nasledujúcom videu sa hovorí o „ľavičiaroch“,ale myslia sa tým všetci tí genderisti,multikulturalisti,homosexualisti a vítači imigrantov…skrátka ľudia najčastejšie vychádzajúci z amerických univerzít ktorí vyznávajú hodnoty liberálnej demokracie.V EP sú takíto ľudia sústredení v skupinách S&D a Zelení/EFA.
Bohvie,prečo sa im hovorí „ľavičiari“,“socialisti“ a „demokrati“ keď ničím z toho nie sú.
https://www.vimo.sk/watch/RU9wTaX6W7R8IzG
V poslednej dobe sa mi žiada priradiť k týmto ľuďom aj skupinu „zaočkovaných“.Ich správanie sa k nezaočkovaným je rovnaké! Pociťujem to na vlastnej koži skoro denne.

Last edited 2 let před by peter.
Jan Kristek
Jan Kristek
Reply to  peter.
15. 9. 2021 19:01

To je ta poselost těch, co se začali považovat za pravičáky. Jejich neustálé žvanění, že Hitler byl levičák a socialista, protože NSDAP přece byla socialistická strana, nebo dokonce, že byl přímo komunista nebo bolševik. Kdyby si přeložili celý název strany, mohli by tvrdit i že byl dělník. Na začátku 90. let jsem jim říkal, že NSDAP byla socialistická asi tak stejně jako ODS občanská nebo demokratická. Je zajímavé, že u nich bývá postižen i barvocit. Nechápu, jak může někdo mluvit o nějaké straně zelených nebo teď o nějakém zeleném pasu, když každý, kdo není barvoslepý, je vidí hnědě.

Alva
Alva
Reply to  peter.
15. 9. 2021 19:30

A jsou čím dál agresívnějším ale nedivme se jim. Média: „Dívenka zemřela v Texasu na koronavirus, nakazila ji neočkovaná matka“ SeznanZprávy: „Nákaza se šíří v „neproočkované generaci“, může ohrozit starší členy rodiny“ „Nová studie: Neočkovaní mají jedenáctkrát vyšší pravděpodobnost úmrtí“ Nebo nedávné vyjádření nějakého „odborníka“ (už to nenajdu): „Neočkovaní mě štvou, protože zabírají místa v nemocnicích“ ! Jaká místa, když očkovaní jsou /mají být přece vakcínou chráněni, nebo mít lehký průběh a do nemocnic nemusí)? A tak pořád a dokola – od rána do večera – neočkovaní = zhouba lidstva, určitě mohou i za tornáda, záplavy, extrémní sucha, kůrovce na Moravě,… Číst vice »