Global Research: Západní vlády zabíjejí své vlastní lidi… znovu. Experimentální injekce mRNA v pečovatelských domech

Západní země, včetně Kanady, používají experimentální injekce mRNA v domovech s pečovatelskou službou u nejzranitelnějších osob.

Nikdo nemůže dát informovaný souhlas, protože injekce jsou experimentální. Jak víme, že injekce jsou experimentální? Existují nejméně dvě probíhající klinické studie:

Jednou z nich je Studie hodnotící účinnost, bezpečnost a imunogenicitu vakcíny mRNA-1273 u dospělých ve věku 18 let a starších, aby se zabránilo COVID-19 

Odhadované datum dokončení studie je 27. října 2022.

Další studie má název Studie popisující bezpečnost, snášenlivost, imunogenicitu a účinnost kandidátů na vakcíny RNA proti COVID-19 u zdravých jedinců 

Předpokládané datum dokončení studie je 31. ledna 2023.

Máme úzké okno, abychom mohli sledovat okamžité nepříznivé dopady vakcín. Samotná data CDC zatím naznačují, že po injekcích vakcíny COVID došlo k 653 úmrtím a 12 044 dalším poškozením. (Mnoho zemí není do těchto údajů zahrnuto.)

Nikdo nezná střednědobé a dlouhodobé nežádoucí účinky spojené s očkováním, takže to vylučuje informovaný souhlas…

Celý článek najdete na webu Global Research

Námět: Clair

3.8 10 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
28. 2. 2021 20:07

Лукаш: Вакцинация стала политическим вопросом. НАШ 24.02.21
https://www.youtube.com/watch?v=Bbh3482ULzg

PPK
PPK
1. 3. 2021 7:23

Přišlo mailem – kdo je odborník, nechť to posoudí: Mají lékaři vůbec jasno?  Covid19 prý vlastně není zápal plic   *Na povrchu není žádný virus!*   *To je fantastické štěstí. Coronavirus na površích není životaschopný.   Přenáší se pouze dýcháním. Němečtí vědci včera shrnuli složitý a nákladný   výzkum coronaviru.*   *Výsledky studie týmu virologa Hendrika Strecka z Heinsbergu zcela otočily   myšlenku přenosu nové coronavirové infekce. Po důkladném prozkoumání bytů   osob infikovaných coronavirem COVID-19 ve městě Heinsberg, kde epidemie   začala dříve než v jiných německých městech a kde je mnoho nemocných,   dospěli vědci k závěru, že na povrchu nejsou žádné životaschopné viry –   pouze neživotaschopné.*… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  PPK
1. 3. 2021 8:29

Zdravím …
Nejsem lékař, ale to že Covid dělá krevní sraženiny je už i u nás mezi lékaři všeobecně známo. Je to bráno ovšem jako vedlejší jev … a on je to možná tan hlavní … ???

Jeden známý jen tak tak unikl mrtvici a jiný teď týden leží DOMA s horečkami 39 – a ředí mu krev.

Petrpavel
Petrpavel
Reply to  PPK
1. 3. 2021 8:30

Děkuji za tuto osvětu. Moc. Potvrzuje totiž osobní zkušenost mou a mojí ženy. V dubnu minulého roku jsem měl velké problémy (ohrožená skupina – těsně pod 80 let), vysoké teploty, závratě, nemohl jsem vstát z postele..podle mě virus (testu jsme se obával, nechtěl jsem aby mě zavřeli v anonymní nemocnici s anonymním obchodníkem s drahými léky). Zůstal jsem na chatě (pro militantní Svědky covidovy – více než 14 dnů), léčila mě žena zdravotnice. Nejdříve paralen, pak si uvědomila že jsem kdysi měl dvanácterníkový vřed, přešla na acylpirin. Za dva,tři dny vše ok. O dva měsíce později totéž žena. Vyléčeni. Možná… Číst vice »