Greg Hunter: Vzhůru do digitálního koncentračního tábora

Catherine Austin Fittsová (CAF), vydavatelka webu The Solari Report a někdejší asistentka ministra pro výstavbu tvrdí, že velcí bankéři nechtějí nic menšího, než „úplný digitální kontrolní systém“.

CAF vysvětluje:

Máme dnes to, co se budovalo posledních 20 až 30 let, je to stále zřejmější, ale veřejnosti se to po celou uvedenou dobu zatajuje. To, po čem tito bankéři touží, je zavedení digitálních kontrolních systémů v oblasti zdravotnictví, financí i řízení státu s cílem všechny tyto oblasti kontrolovat a řídit. Máte zde jedinečné sledovací systémy, bez přerušení vyvíjené po desetiletí, které sledují každého… A právě proto jsou „centrální bankovní digitální platidla a „vakcinační pasy“ tak nebezpečné. Je důležité porozumět tomu, čeho se tito lidé snaží dosáhnout. Snaží se vytvořit systém totální kontroly transakcí. Jestliže nebudou chtít, abyste se od svého domova vzdálil dál než pět mil, váš elektromobil dál než pět mil na jedno nabití nedojede… Jestliže nebudou chtít, abyste kupovali pizzu, vaše kreditní karta vám koupi pizzy neumožní. Budou hovořit o nasazení výjimečných digitálních kontrolních systémů a váš domov a vaše auto promění v jedny z položek digitálního koncentračního tábora.

Jak se lze této digitální tyranii bránit? CAF uvádí:

Braňte se jí tak, že řeknete NE. Nepodrobujte se. Rozhlédněte se po světě a zjistíte, že tam, kde se lidé nepodrobili, tento systém nefunguje. Nefungují nařízení a nefungují vakcinační pasy tam, kde lidé trvají na svém NE. Nepodaří se vám mě kontrolovat a řídit. Nepodaří se vám rozkazovat mi, kam mohu a nemohu jít. V tomhle se mnou nepočítejte.

Jedním z dobrých způsobů, jak se nepodrobit, je trvat na používání staré dobré módy hotových peněz ve všech transakcích, kde je to možné. CAF říká:

Držte se hotových peněz. Jinak ve chvíli, kdy se celý peněžní systém změní v systém digitální, octnete se ve vagónu cestujícím do digitálního koncentračního tábora. Jestliže se hotové peníze v systému udrží a bude je používat stále více a více lidí, zůstane systém částečně digitální a částečně v hotových penězích, což bude plně vyhovovat, protože hotové peníze kontrolovat nelze. A o to, aby to nešlo, dnes jde.

Z Greg Hunter Watchdog vybral a přeložil Lubomír Man

5 7 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
15 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
29. 1. 2022 9:48

Oceňuji podniky, které už navenek ohlašují – u nás lze platit jen hotově. Jinde to třeba neanoncují, ale také nehodlají cálovat výpalné ztučnělým korporacím. Občas mi někdo někde řekne – ale spousta lidí nás za to kritizuje. Povídám – já vám to schvaluji, jen se ptám. … Ale není tam problém platit hotově třeba eurem. Stačí jen domluvit kurs. Už je to nějaký čas, co jsem na zastávce zahlédl nějakou načančanou fiflenu s něčím podivným na krku. To je zvláštní řetízek, obrátil jsem se na ní. “ Tím si všechno otevírám včetně bytu.“ “ Co kdybyste to ztratila? “ “… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
29. 1. 2022 21:07

Jsou ovšem i lidi, kteří v hospodě při technickém výpadku možnosti platit kartou prostě odmítali zaplatit – byť nakonec (pod pohhrůžkou policie) našli v peněžence hotovosti až až …

Botičky od Diora
Botičky od Diora
29. 1. 2022 10:57

Pod sochou Krista se ve Španělsku objevil obří plakát Stalina a Lenina:

comment image
comment image

Vím, že po mé smrti bude na můj hrob navršena hromada špíny, avšak vítr dějin ji nemilosrdně rozptýlí.
Tak tomu říkám the really wind of change :-)

orinoko
orinoko
Reply to  Botičky od Diora
29. 1. 2022 11:20

Pokrokové BTW. Dneska v noci jsem se ke svému překvapení z TV kraksny dozvěděl, že Židi si chtěli za Stalina zřídit vlastní stát v Sovětském svazu, a to na Krymu. Sepsali kvůli tomu i jakousi Černou knihu. Oficiálně o to Stalina požádali. Jak to asi mohlo dopadnout? Stejně jako o mnoho let později v Kazachstánu. A kdo byl zloDUCH? Samozřejmě Stálin. Židovský stát na Krymu není totéž, co Valašské království Bolka Polévky, že. Dneska už by tam byl nakýblovaný latinský emík, který by se tvářil jako turista trvanlivý.
Jak málo se ví o věcech velmi podstatných!!

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  orinoko
29. 1. 2022 13:21

Není to fake :-)

comment image

Bety
Bety
Reply to  orinoko
29. 1. 2022 16:16

Stalin jim sice odmítnul věnovat Krym, ale navrhl jim nějaké téměř liduprázdné území- zapomněla jsem které. Ale jim se to nelíbilo, chtěli jen Krym. Proč asi?

peter.
Reply to  Bety
29. 1. 2022 17:06
orinoko
orinoko
Reply to  peter.
29. 1. 2022 21:31

Já to viděl jako klip. Na fotce bude nejspíše ten, co byl pod kamerou. Prvního zastřelil hned za dveřmi a když se ještě hýbal, když útočník vybíhal ven, tak ho ještě několikrát dorazil, až z něj vytékala krev. Šílené. Někde na chodbě měl pak postřílet další. Takové jsou následky konání nosála ZelensKYJE a jeho emerických kurátorů.

Bety
Bety
29. 1. 2022 11:12

Zásadně platím hotově. Ovšem při výměně poslední Visa karty mi bylo řečeno, že podmínka jejího fungování je minimálně jedna platba kartou měsíčně.
Odjakživa karty vnímám jako špehovací nástroj a nepřijatelný zásah do soukromí.
Nechápu lidi, kteří to tak nevidí, vždyť možnosti zneužití jsou tak evidentní.

Gatta
Gatta
Reply to  Bety
29. 1. 2022 19:13

Jo, jo – dělají si s námi co chtějí – a co jim dovolíme. Mnoho lidí i radostně.

Jedna platba měsíčně – to ještě jde – chleba , mlíko rohlíky.
Po změně Všeobecných obchodních podmínek to bude třeba 5.000,-
A změna banky by bylo řešení patrně jen dočasné – ale proč to nezkusit. Aspoň pro zachovàní aktivního přístupu.

Osobně vyberu dostatek z bankomatu a platím hotově. A nechávàm obsluze dýška.
Kartou platím jen e-shopy, které jinak zaplatit nelze (jsou i takové – většinou solidní velké cizí firmy).

orinoko
orinoko
Reply to  Gatta
29. 1. 2022 20:49

Já osobně mám totálně u výfuku paypaly, žaludská visa, placení mobilem a podobné výdobytky. Zcela výjimečně používám převod z účtu a pokud se nedostanu na kole v létě k bankomatu, tak v letovisku můžu platit eurem. Prostě cash, jak říkáme my latiníci. Některé věci pořád platím složenkou. Bezelstnost, s jakou si někteří platili třeba bagetu z automatu prostřednictvím mobilu, když jsem ještě chodil do práce, mě docela ohromovala. Mám mrtvé peníze ve dronu, který jsem chtěl používat k focení. QR enigma byla dost nepřekonatelná, do mobilu jsem měl stáhnout aplikaci, která k ničemu nebyla, a mobil mě pořád vyzýval, ať… Číst vice »

idiotronic
idiotronic
Reply to  Bety
29. 1. 2022 20:23

Chcete-li se vyhnout špehování karty, musíte ji nosit v kovovém pouzdře (mám krabičku od tabáku, má správný rozměr), jinak je čitelná ze vzdálenosti , kterou si při placení či návštěvě bankomatu můžete vyzkoušet – ve skutečnosti je ta vzdálenost větší. Dále o vašem pohybu vypovídá mobilní telefon , popřípadě radiofrekvenční zámek u auta.

Gatta
Gatta
Reply to  idiotronic
29. 1. 2022 21:02

Dosah vyzkouším. Některé peněženky mají označení ochrany před sledováním – mysliím se jedná o zabudvanou kovovou mřížku – nutno ale vyzkoušet a ověřit.

idiotronic
idiotronic
Reply to  Gatta
30. 1. 2022 0:34

reklama

crypta.jpg
Irena
29. 1. 2022 15:22

Varování s ohledem na organizaci „Československého konvoje za svobodu – Europe Convoy 2022“

https://kob-forum.eu/2022/01/29/varovani-s-ohledem-na-organizaci-ceskoslovenskeho-konvoje-za-svobodu-europe-convoy-2022/