Havárie práva

Ukrajinské scénáře dorazily do Čech

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10782831463-nedej-se-plus/216562248410003-havarie-prava

Vracíme se k hoře stavebních odpadů na polích mezi Chrášťany a Chýní, která tu za deset let vyrostla a stále se zvětšuje. Majitelé pozemků jsou zoufalí. Nikdy nedali k navážení na ornou půdu souhlas. Podle stavebního i krajského úřadu je vše v pořádku. Jde prý o tzv. terénní úpravy na základě povolení bývalému JZD Chýně z roku 1988. Veřejný ochránce práv ale opakovaně upozornil, že navážení bez souhlasu vlastníků je od počátku nezákonné. Krajský soud tuto nezákonnost (již podruhé) nedávno potvrdil. Navážení přesto pokračuje…

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10782831463-nedej-se-plus/216562248410005-havarie-prava-ii

Je 19. ledna, majitelé pozemků se za přítomnosti novinářů, starostů a poslankyně rozhodli vydat na vrchol skládky, aby zdokumentovali činnost na svých pozemcích, která je podle nich nezákonná. Kauza skládky v Chrášťanech pokračuje.

58
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
58 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Autoři komentářů
peter.Magnus MaximusSirdafajtLadislav Hinner Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Irena
Člen

http://politikus.ru/events/71862-venesuela-otzyvaet-posla-iz-ssha-iz-za-prodleniya-sankciy.html
Venezuela odvolala svého velvyslance z USA, kvůli prodloužení sankcí proti ní.

peter.
Člen

Tento koment nemá byť a priori protiimigrantský a je aj OT,za čo sa ospravedlňujem. Svojho času vzbudila p.Veronika Žilková verejné pohoršenie týmto výrokom k silvestrovským udalostiam v Kolíne a v iných Európskych mestách cit.“Nie je to sexuálna agresia,ale silný pud prírody.Aj mnoho európskych žien bude určite časom svoj pud,dobrovoľne smerovať k novým samcom…“. Ten výrok má hlbokú pravdu lebo vychádza z evolučnej teórie o prirodzenom výbere v prírode.Ženy v snahe geneticky zabezpečiť pre svoje potomstvo schopnosť prežiť,si naozaj k tomu vyberajú tých najsilnejších samcov.Vidno to všade v prírode. V tejto súvislosti je dobré pripomenúť si,že v Kolíne zlyhali predovšetkým nemeckí… Číst vice »

hudryper
Člen
hudryper

Vážený p. Peter, teprve dnes jsem shlédnul rakouský diskusní pořad se Sulíkem. Byl výborný a
nedal těm podivným ksichtům z aparátu EU nejmenší šanci. Takže pokud takové a podobné akty
skutečné politické práce ve prospěch Slovenska viděli nastávající voliči parlamentních voleb,není
se vůbec co divit,že mu Slováci dali důvěru v podstatně větší míře,než se očekávalo. Doporučuji všem čtenářům shlédnout následující video. Není moc dlouhé,ale opravdu stojí zato :

https://m.youtube.com/watch?v=2ST6DG1MYRw
(https://m.youtube.com/watch?v=2ST6DG1MYRw)

fajt
Člen
fajt

hudryper napsal
hudryper

uvidíte , až se Sulík stane premiérem ( má k tomu hodně blízko), co z jeho rétoriky zůstane opravdu naplněné, mám za to, že za jeho éry korupce na Slovensku neklesne a o otázce migrantů na Slovensku nebude rozhodovat slovenská vláda, ale Brusel a ze Sulíka se stane plnohodnotný evropský liberál, který efektivně pojede NWO. ..)

Jan Kristek
Člen
Jan Kristek

Peter,
díval jsem se na ten článek:
„na genetickej úrovni nám boli vštepené etické hodnoty, ktoré by nás prinútili k tomu, aby sme bránili ženy“.
Problém je v tom, že mužům bylo na genetické úrovni vštěpeno bránit takové ženy – a takovou tlupu – které jim dávají sex. V dnešní „naší“ a západní společnosti, kde byla sexualita v podstatě už zcela potlačena, a ženy tak jako tak, když už, tak chodí v převážné většině jen s cizinci a za peníze, je možné, aby muži bránili ženy, tak akorát nařídit vyhláškou, a asi tak vážně to bude každý brát.

peter.
Člen

p.hudryper: Áno,na takýchto tv vystúpeniach založil Sulík volebný úspech svojej strany SaS. Lenže! Má to aj druhú,odpudivejšiu stránku.SaS je liberálna strana so silnou neoliberálnou frakciou.Pripomína sa Sulíkov odpor k referendu (neúspešnom)o rodine, boj SaS za práva LGBTI komunít,za presadzovanie genderovej ideológie a legalizáciu drog. Dnes keď sa Slovensko snaží poskladať novú,podľa možností stabilnú vládu,tak jedinou možnosťou by mohla byť koalícia SMER,SaS a SNS.Problém spočíva v SNS,lebo intelektuálna špička tejto strany poslala predsedovi vedenia strany otvorený list v ktorom varuje predsedu Danka pred spájaním sa so Sulíkom,Matovičom a Mostom-Híd.A k tomu listu sa už pripojili tisícky voličov SNS.Na sneme SNS teraz… Číst vice »

peter.
Člen

V Jasinovatoj zúri boj a situácia je naozaj vážna.Komentuje ju aj svojho času „odídený“Bezler“.Že by sa už Porošenko rozhodol?
http://colonelcassad.livejournal.com/2652578.html

fajt
Člen
fajt

peter. napsal

V Jasinovatoj zúri boj a situácia je naozaj vážna.Komentuje ju aj svojho času „odídený“Bezler“.Že by sa už Porošenko rozhodol?
http://colonelcassad.livejournal.com/2652578.html

http://politikus.ru/events/71889-voyna-na-ukraine-vsu-smenili-taktiku.html – když tahle polepšená taktika vyjde na Donbasu, tak proč by nakonec nemohla fungovat i v Sýrii, že. ..)

fajt
Člen
fajt

http://domaci.eurozpravy.cz/politika/148187-sobotka-vyrazi-do-usa-zavita-do-washingtonu-i-na-zapadni-pobrezi/ – a Sobotku čeká pravidelné PŠM, si ani nepamatuji, že by generální tajemníci KSČ jezdili tak často do Moskvy. ..)

hudryper
Člen
hudryper

fajt napsal fajt • 10. Březen 2016 http://domaci.eurozpravy.cz/politika/148187-sobotka-vyrazi-do-usa-zavita-do-washingtonu-i-na-zapadni-pobrezi/ – a Sobotku čeká pravidelné PŠM, si ani nepamatuji, že by generální tajemníci KSČ jezdili tak často do Moskvy. ..) fajtCitovat To bude proto,fajte,že ti dnešní rektální alpinisté ještě nemají dostatečně zvládnuté neoliberální náboženství. Než k němu dospějí pod vedením osvědčených loutkovodičů,už jsou smetáváni akcí české justice v přímých vztazích s barákem Na tržišti 15. Jak mají potom v Česku dorůst osobnosti velikosti soudružky Nuland,nebo samotného Mc Caina ? Kde jsou ty časy,kdy se medailema častovali vedoucí soudruzi za to,kdo je nejlepší marxista-leninovec ! Také se už nepěstují poblitky dva brežněvy ,… Číst vice »

asym
Člen
asym

hudryper napsal
To bude proto,fajte,že ti dnešní rektální alpinisté ještě nemají dostatečnězvládnuté neoliberální náboženství. Než k němu dospějí pod vedením osvědčených loutkovodičů,už jsou smetáváni akcí
české justice v přímých vztazích s barákem Na tržišti 15. Jak mají potom v Česku dorůst osobnosti
velikosti soudružky Nuland,nebo samotného Mc Caina ? Kde jsou ty časy,kdy se medailema častovali vedoucí soudruzi za to,kdo je nejlepší marxista-leninovec ! Také se už nepěstují poblitky
dva brežněvy , nebo i tři – to pro zvláště milé přicestovalé satrapy. Všechno to tak nějak upadá….

Hudrypere nezoufejte, třeba se bohuš pochlapí ;-)

hudryper
Člen
hudryper

Upozorňuji naléhavě na článek v aeronetu :

http://aeronet.cz/news/vrchol-provokace-americky-velvyslanec-schapiro-navstivil-mesitu-v-brne-a-vyjadril-plnou-podporu-inkluzi-islamu-v-cr/

Co si to ten šášurda dovoluje ve funkci velvyslance,to už je dávno zralé na vyhoštění…

fajt
Člen
fajt
fajt
Člen
fajt

comment image?oh=6bf2919256da6daa5a51ff9257de0503&oe=5791F645

Sio
Člen
Sio

hudryper napsal

Upozorňuji naléhavě na článek v aeronetu :

http://aeronet.cz/news/vrchol-provokace-americky-velvyslanec-schapiro-navstivil-mesitu-v-brne-a-vyjadril-plnou-podporu-inkluzi-islamu-v-cr/

Co si to ten šášurda dovoluje ve funkci velvyslance,to už je dávno zralé na vyhoštění…

Aspoň víme jistě, kdo ty Vogony podporuje.

peter.
Člen

EJ! Ale ich potešila!
Condy Riceová ukľudnila Ukrajincov ktorí sa sťažujú,že po „majdane“sa im rapídne zhoršili podmienky pre život.Condy im poradila,aby navštívili Libériu a keď uvidia ako žijú Libérijčania,tak sa všetci sťažujúci budú radovať z toho,že môžu byť Ukrajincami.Je to dobrá a láskavá duša,táto Condy.Vždy vie potešiť a vliať do ľudí poriadnu dávku optimizmu.
http://ukraina.ru/news/20160310/1015849226.html

hudryper
Člen
hudryper

peter. napsal
Condy im poradila,aby navštívili Libériu a keď uvidia ako žijú Libérijčania,tak sa všetci sťažujúci budú radovať z toho,že môžu byť Ukrajincami.

Totéž poradil litevským novinářům kandidát na prezidenta USA. Vyměňte si území s afričany a
budete spokojení vy i oni. Zdá se,že pravdivý postoj i těch Američanů,v které ubožáci východní Evropy skládají své naděje,je pro ně přecejen těžko strravitelný. P-Peter, je třeba pro úplné pochopení napsat,že se jedná o Kundolízu Rice,živoucí černý stín židovky z Prahy Olbrightové.

peter.
Člen

Neviem.Asi starnem a prestávam už chápať to,čo sa vo svete deje.Predsa nemôžu pracovať v americkom justičnom systéme sudcovia,ktorí sú postihnutí až takto kolosálnou idiociou.
http://medzicas.sk/americky-sudca-odsudil-iran-za-utok-na-dvojicky/
Obvinený musí dokazovať svoju nevinu a ak ju nedokáže,je vinný.Ako za Vyšinského v ZSSR počas rokov 1935-47.Je to mimo môjho chápania.

hudryper
Člen
hudryper

peter. napsal
Predsa nemôžu pracovať v americkom justičnom systéme sudcovia,ktorí sú postihnutí až takto kolosálnou idiociou.

Nejen že mohou,Peter, neustále takových přibývá…Nevěřím,že nechápete,jenom nejste schopen, stejně jako já a určitě mnozí s námi připustit,že nejde o idiocii,nýbrž o prachsprostý bysnis na zakázku. Tento rozsudek bude všestranně publikován ve světových sdělovadlech a miliarda lidí
se doví,že v New Yorku odsoudil ctihodný soud ajatolláhy v Teheránu za zbourání věží,pětiúhelníka
a návdavkem tu budovu č.7,ohlášenou v BBC jako spadlou o půl hodinu dřív,než ji pyrotechnici odpálili. A těch několik pár nás na síti bude vědět něco diametrálně opačného..

fajt
Člen
fajt
peter.
Člen

fajt napsal

http://panobcan.sk/pozrite-co-chystaju-v-susednom-cesku-hromadna-masturbacia-pod-orlojom/

fajt:
V tomto sú predsa Česi na popredných miestach vo svete.Je to už pár rokov,čo som na ČT1 sledoval reality show Jana Krausa.On vtedy spovedal významného českého „športovca“-vicemajstra sveta v onanovaní.Bol to nejaký gymnazista a ja som sa už potom dlho ,predlho tak nezasmial ako vtedy.

Béda
Člen
Béda
hudryper
Člen
hudryper
peter.
Člen

Asi ma zase niekto obviní,že inklinujem k radikálnym riešeniam.Ale vždy,keď si prečítam podobný článok,tak ma presne také riešenia napadnú.No tu sa riešenia ako napr….kozácke nagajky,alebo vyhostenie z RF…(aj horšie veci mi prichádzajú na um),nestretávajú s veľkým pochopením.Tak ma napadlo znovuzavedenie inštitútu „vyhnanstva“ tak, ako bol zavedený v cárskom Rusku.Taká Sibír napríklad.Vyhnancov tam nikto nemolestoval a jediné čo museli bolo to,že celú dobu na ktorú ich odsúdil súd,sa museli zdržiavať v určenom mieste pobytu a nesmeli sa vrátiť do Európy.A na Sibíri sú aj dnes také miestečká kde by sa zmrdi ako ten z článku mohli pokojne venovať užitočnej práci a… Číst vice »

fajt
Člen
fajt

http://politikus.ru/events/71931-mirovaya-elita-o-sokraschenii-rozhdaemosti-i-depopulyacii.html – no a já bych právě vyhubil všechny ty nahoře, protože ti mají největší vinu na tom, kde se dnešní civilizace svým nevratným nastavením dostala. ..

Irena
Člen
fajt
Člen
fajt

http://www.novinky.cz/domaci/397330-bezdomovcu-je-v-cesku-dvakrat-vic-nez-se-dosud-uvadelo.html – ale abychom se dostali trochu na realitu, v česku je okolo 200 tisíc bezdomovců a cca 2 miliony lidí bezdomovectví bezprostředně ohrožuje, celkově asi 6 milionů ovčanů je sociálně slabých a pouze asi sto tisíc lidí si o proti socrealismu skutečně materiálně ( duchovně rozhodně ne) polepšilo ( proto ale udělali psí kusy). ..)

Bety
Člen
Bety

peter. napsal
V tomto sú predsa Česi na popredných miestach vo svete.Je to už pár rokov,čo som na ČT1 sledoval reality show Jana Krausa.On vtedy spovedal významného českého „športovca“-vicemajstra sveta v onanovaní.Bol to nejaký gymnazista a ja som sa už potom dlho ,predlho tak nezasmial ako vtedy.

Peter a fajt – z diskuze pod článkem vyplývá, že jde o HOAX.

Bety
Člen
Bety

U odkazu na Schapira jsem si vyposlechla část přednášky pražského imáma, člena dvoučlenné komise řešící muslimské rodinné právo. Mimochodem studoval v Saudské Arábii.
Rozhodnutí českých soudů o rozvodu je jen kus papíru, stejně jako občanský sňatek. Sňatek uzavírá muž a na straně ženy pověřená osoba (samozřejmě muž). Rozvod může povolit muž, v případě žádosti ženy o rozvod rozhoduje ta dvoučlenná komise.
Došlo tam k pěknému přeřeknutí, kdy místo provdání ženy řekl – při PRODÁNÍ.
Pak to zamluvil s tím, že každá žena provdaná mimo muslimské právo se prodává a je tudíž prostitutka.
Dál poslouchat jsem už nevydržela.

fajt
Člen
fajt

Bety napsal
Peter a fajt – z diskuze pod článkem vyplývá, že jde o HOAX.

no možná kdyby se toho chytla americká embassy, nějaká ziskovka dostala patřičné EU granty, tak pitomci s červenýma kartama proti Zemanovi by pro jednou mohli udělat šou, která by plně odpovídala jejich mozkovému závitu. ..)

Béda
Člen
Béda

peter. napsal Neviem.Asi starnem a prestávam už chápať to,čo sa vo svete deje.Predsa nemôžu pracovať v americkom justičnom systéme sudcovia,ktorí sú postihnutí až takto kolosálnou idiociou.http://medzicas.sk/americky-sudca-odsudil-iran-za-utok-na-dvojicky/ Obvinený musí dokazovať svoju nevinu a ak ju nedokáže,je vinný.Ako za Vyšinského v ZSSR počas rokov 1935-47.Je to mimo môjho chápania. To by mě zajímalo, jak může nějaký obvodní soud nějakého státu odsoudit cizí stát (copak je obvodní soud subjektem mezinárodního práva?) za něco pro co neexistuje jediný důkaz. (snad ten americký soudce nebyl turbostudent z Plzně, kterému zůstal neznámý princip prezumpce neviny = dokud není podezřelému prokázán trestný čin je považován na nevinného?)… Číst vice »

peter.
Člen

Bety napsal
Peter a fajt – z diskuze pod článkem vyplývá, že jde o HOAX.

Bety:
Aj ja si to myslím,no dnes je možné všetko.Išlo mi skôr o toho gymnazistu u
Krausa,lebo vždy keď si na neho spomeniem,tak ma to rozveselí.

Irena
Člen
Béda
Člen
Béda

http://www.hlavnespravy.sk/komisar-eu-23-clenskych-statov-musi-zacat-prijimat-6000-migrantov-mesacne/754854

…“ak relokácia nebude fungovať, potom sa zrúti celý tento systém”… už aby to bylo. Když bude fungovat, zřítí se zcela určitě a bude zde násilí a chaos. Raději ať se korporátní EUro diktatura rozpadne, než aby zůstal zachována a proběhla postupná „Kosovizace“ (včetně integrace Osmana i s jeho ISILem) do EU.

Béda
Člen
Béda

http://svobodnenoviny.eu/vrcholny-dansky-imam-priznal-agendu-pro-muslimy-dobyt-evropu/ Špionážní záběry odvysílané dánskou televizní stanicí ukazují Mohamede Fouad al-Baraziho, vrcholného imáma islámské unie v Dánsku, který přiznává, že cílem migrační vlny je, aby muslimové dobyli Evropu. Záznam byl zveřejněn jako součást seriálu dánské televizní stanice TV2 pod názvem Za závojem mešit. Video ukazuje al-Baraziho, jak přiznává: „Právě teď jsme v době, kdy otevíráme tyto země.“ Podle islámských odborníků, se kterými hovořila stanice, včetně profesora Tina Magaarda a profesora Thomase Hoffmanna, islámské chápání slova „otevřít“ znamená dobýt….Šejk Muhammad Ayed přednesl projev v mešitě Al-Aqsa v Jeruzalémě, v němž tvrdil, že muslimové by měli využít migrační krizi k míšení s… Číst vice »

peter.
Člen

peter. napsal
Bety:
Aj ja si to myslím,no dnes je možné všetko.Išlo mi skôr o toho gymnazistu u
Krausa,lebo vždy keď si na neho spomeniem,tak ma to rozveselí.

https://www.youtube.com/watch?v=Z8SaghD5DZo

fajt
Člen
fajt

http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/cina-hnevive-reagovala-na-kritiku-porusovani-lidskych-prav-o/r~024f2f3ae74e11e5819a002590604f2e/?utm_source=centrum – na americkou drzost, která likviduje svět je potřeba pořádně ukázat a pak amerického gaunera i po zásluze potrestat. ..)

Béda
Člen
Béda

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/397347-obama-evropani-to-v-libyi-po-li.html

Web magazínu The Atlantic zveřejnil obsáhlý článek o zahraniční politice prezidenta USA Baracka Obamy. Jeho autor Jeffrey Goldberg rozebírá Obamovy postoje ke světovému dění na základě četných soukromých rozhovorů s prezidentem. Klíčovým tématem, jemuž se věnuje, je Obamovo rozhodnutí neintervenovat v Sýrii. Pozornost ale obrací i k Libyi, kde podle Obamy selhali evropští spojenci, kteří nejprve iniciovali vojenský zásah, ale následně dali od Libye ruce pryč a ponechali volný prostor radikálním bojůvkám…..

fajt
Člen
fajt

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/397339-zadny-infarkt-putinuv-poradce-zemrel-ve-washingtonu-po-uderu-do-hlavy.html – takže i oficiální verze ukazuje na vraždu, teď jenom jestli svoji a nebo partňory. ..)

fajt
Člen
fajt

http://www.rosbalt.ru/federal/2016/03/11/1497007.html – naprosto nepostradatelný a nenahraditelný…si říkám, jak to bude vypadat až tady ( politicky ) nebude. ..)

Béda
Člen
Béda

Starý „humanitární pravdoláskařský“ agent vydal knížku fabulací o „agentech“. Samozřejmě Rusko je v ní říší Zla, a největší podvraťáci (strůjci sériových politických převratů podle stejného mustru) , kterým vždy věrně sloužil a vysloužil si za to královský důchod servisního pucfleka – největší ochránci lidských hodnot http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zantovsky-vydava-velmi-citlivou-knihu-Tematem-je-spionaz-stejne-jako-Moskva-s-Bruselem-425737

Že přitom „malinko“ pozměnil fakta (příčiny plynové krize – Tymošenkovské vydírání a pod.) nikoho zajisté nepřekvapí.

Béda
Člen
Béda
Aleš
Člen
Aleš
Jan Kristek
Člen
Jan Kristek

Béda napsal http://svobodnenoviny.eu/vrcholny-dansky-imam-priznal-agendu-pro-muslimy-dobyt-evropu/ Špionážní záběry odvysílané dánskou televizní stanicí ukazují Mohamede Fouad al-Baraziho, vrcholného imáma islámské unie v Dánsku, který přiznává, že cílem migrační vlny je, aby muslimové dobyli Evropu. Záznam byl zveřejněn jako součást seriálu dánské televizní stanice TV2 pod názvem Za závojem mešit. Video ukazuje al-Baraziho, jak přiznává: „Právě teď jsme v době, kdy otevíráme tyto země.“ Podle islámských odborníků, se kterými hovořila stanice, včetně profesora Tina Magaarda a profesora Thomase Hoffmanna, islámské chápání slova „otevřít“ znamená dobýt….Šejk Muhammad Ayed přednesl projev v mešitě Al-Aqsa v Jeruzalémě, v němž tvrdil, že muslimové by měli využít migrační krizi k… Číst vice »

Aleš
Člen
Aleš

http://sumpersky.denik.cz/zpravy_region/obnove-staveb-na-vresove-studance-chteji-zabranit-ekologove-20160303.html?_fid=airu#anketa http://www.zachranmevresovoustudanku.cz/ Jakoby nestačily církevní restituce, nároky řádu Německých rytířů a maltézských rytířů a kdejakých sudetoněmeckých spolků. Majdanizaci české společnosti přes destrukci vztahu k vlasti, půdě i přírodě se PODAŘÍ ZASTAVIT! Když se proti takové majdanizaci ČR konečně postavila i doteď bohužel promajdanská Duha, je to indicií, že bychom se konečně mohli odrazit od dna. Kolaboranti vyvěšují tibetské vlajky. Zábřežská radnice dokonce prapor NATO. Ale to je jen labutí píseň. Co si dát jasný závazek a na příště do kalendáře vpravit významný den 12. března, protože na 12. března 2017 plánuji VYSTOUPENÍ ČR Z NATO. Pokud do té doby nedojde… Číst vice »