Herman je pro sudetský sjezd ten pravý

Jsme-li skutečně tak žalostným vazalem mocnějších, jakým jsme byli za tzv. Druhé republiky i dnes, kdy jsme opět kolonií Spojených států a Evropské unie (čili v podstatě opět Německa), že prostě musíme – a nic jiného nám nezbývá – vyslat na víkendový výroční sjezd Sudetoněmeckého krajanského sdružení (SL) ne už jen nějakého olomouckého kněze či Bělobrádkovo video, ale přímo živého ministra české vlády (a to vůbec poprvé v historii), pak je ministr Daniel Herman nejideálnějším představitelem tohoto našeho českého vazalství, naší národní podřízenosti i naší mezinárodní malosti i ubohosti. A též nejideálnějším pojítkem mezi dusivým ovzduším tzv. Druhé republiky, jež ze země vyhnala prezidenta Beneše a ke smrti uvláčela Karla Čapka, a ovzduším dnešním, charakterizovaným vedle shora popsaného třeba i výrokem jakéhosi výboru ministerstva kultury (kde Herman šéfuje),o tom, že bard slezského lidu Petr Bezruč vůbec nebyl velký básník a že se jeho význam v minulosti přeceňoval.

Taková je tedy naše současná ideovost a naše slouhovské mezinárodní postavení. Je to fakt, který nelze omluvit řečmi o tom, jak moc je nám zapotřebí dobrého sousedství, protože, jak to v minulých dnech vyjádřil předseda Sudetoněmeckého landsmanšaftu (SL) Posselt, má jít o sousedství nikoliv ledajaké, ale o sousedství v EVROPSKÉM DUCHU. A právě v tom evropském duchu, který je sudetskými Němci akcentován víc než sousedství samo, je zakleta ona podřízenost a nesamostatnost, která se nám jako kazajka našich vlastních národních zájmů ve prospěch zájmů nadnárodních – ve skutečnosti však velmocenských, ať už USA, EU či Německa – navléká na ramena a zbavuje nás svobody našeho vlastního rozhodování.

Když tedy naše vláda, jak už bylo řečeno, vysílá na sjezd pohrobků sudeťáků, kteří rozložili první republiku, svého ministra – a to dokonce ministra kultury – pak jde o důkaz pravdivosti všeho, co jsme dosud řekli. A nejen to. Důkaz naší podřízenosti cizím mocným zájmům poskytuje i ministr sám sebou. Jak jinak by se totiž ministrem české vlády mohl stát člověk, který už po dlouhé roky vyhlašuje, že odsun Němců z republiky, nařízený třemi vítěznými mocnostmi po Druhé světové válce – Spojenými státy, Velkou Británií a Sovětským svazem – byl nemorálním činem vedeným pomstou? Nemorálně se tedy mstil Roosevelt, nemorálně se mstil Churchill i Stalin, nemorálně se mstili všichni účastníci protihitlerovské koalice – a ti druzí, na které údajná Hermanova msta dopadla, čili Němci, museli tedy logicky být bílí jak lilie? Nebo aspoň bělejší, než ti první. (Goebbels by jistě souhlasil). Tak se tedy přepisuje historie rukama příslušníka národa, který měl být vyhuben.

Jak už bylo řečeno. Vhodnějšího člověka jsme mezi sudetské delegáty sjezdu poslat nemohli. A jestliže nás tam v Norimberku bude tenhle pověřenec české vlády mezi Sudeťáky pomlouvat, dobře nám tak. Zasloužíme si to.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Nerevar
Nerevar
14. 5. 2016 18:36

Celkem to zapadá do kontextu zprávy, že údajně komunistická strana (Čech a Moravy) i nadále dodržuje schválený kurs doprava. Celonárodní lobotomie v přímém přenosu.

Bety
Bety
14. 5. 2016 19:12

Až se staneme další spolkovou zemí, tak nám to přinese mnohé výhody – konečně se staneme součástí velkého národa a spolu s českým jazykem zmizí i ten náš proklamovaný „pocit malosti“ a „neschopnost si sami vládnout“.
Krom toho budeme obšťastněni přílivem imigrantů a naše zemská vláda přestane mít starosti s tím, že by se počet otroků v budoucnu příliš zmenšil.

GRENZER
14. 5. 2016 23:12

VÝZVA K VRAŽDĚ. PROČ NEKONÁ POLICIE ČR?
Vyvěsil na zeď mešity v Londýně foto Martina Konvičky s adresou.
„Abyste ho mohli navštívit“, vyzývá britské muslimy Čech M.Hájek.

http://www.stop-multikulti.cz/vyvesil-na-zed-v-londyne-fotku-konvicky-s-adresou-abyste-ho-mohli-navstivit-vyzyva-muslimy/

Amenre
Amenre
15. 5. 2016 1:21

GRENZER napsal
PROČ NEKONÁ POLICIE ČR?

A proč by měla ? :)

Admirál
Admirál
15. 5. 2016 10:05

Ministr české vlády na sjezdu Lansmanšaftu je nehohoráznost.

V kontextu toho, byl vybrán ten nejvhodnější zástupce.

Béda
15. 5. 2016 10:18

Admirál,

Herman, Halík – jeden společný pytel škůdců národních zájmů. Nakonec to dopadne tak, že se potomci obětí nacismu budou omlouvat a odškodňovat potomky nacistů, kteří přispěli k rozbití Československa a k ustavení Protektorátu B+M. Je to součást historického „restartu“ = přemazání výsledků 2.SV a totálního přepisu historie podle přání vítěze studené války. Nakonec budou nacisti oslavováni a opěvování jako nositelé demokracie. (koneckonců na UkraDině už se tak děje). Ostatně, co jsou to PNAC, NWO, „kroucení rukou“ vyvoleným státem? Není to něco jako Mein Kampf, Úbermensch, „konečné řešení“…?

Asfalt
Asfalt
15. 5. 2016 11:00

Amenre • 15. května 2016 GRENZER napsal PROČ NEKONÁ POLICIE ČR? A proč by měla ? :) ====================== Paragraf 364 t.z., podněcování k trestnému činu. Sám vyvěsitel předpokládá, že se najde „nějaký muslimský radikál“, co Konvičkovi věc „vysvětlí“. Vysvětlování v souladu s právem se děje třeba prostřednictvím sociálních médií, nikoliv fyzickým kontaktem, jak nabádá a poskytuje k tomu informace vyvěsitel. Jak jinak pak chápat jednání vyvěsitele, než úmysl u jiných vyvolat rozhodnutí spáchat nějaký trestný čin nebo úmyslně zanedbat takovou zákonnou povinnost, jejíž nedodržení je trestným činem? To, že se patrně jedná i o pomluvu (nepředpokládám, že Konvička chce stavět… Číst vice »

Asfalt
Asfalt
15. 5. 2016 11:27

Herman a jemu podobní patří k těm, pro něž je porážka fašismu i odsun svého času fašismu oddaných sudetských Němců něco jako traumatem. Projevuje se to v přístupu k Rusku, v postojích k osvobození Rudou armádou (přesně jak tvrdí, nešlo podle nich o osvobození, ale naopak o okupaci, tedy o porážku toho, k čemu více či měné nepokrytě evidentně chovají sympatie) i právě v inklinaci k sudetským Němcům včetně vyčítání Čechům odsun (viz pravidelná „osvěta“ na Aktuálně). Nemyslím proto, že jde o obyčejné „vlezdoprdelství“ jinak hloupých lidí. Jde o nepřímé vyjádření vnitřních sypatií, které tito lidé nemohou vyjádřit přímo a… Číst vice »

peter.
15. 5. 2016 13:03

No.
Keď na Ukrajine môžu stáť na čele pohrobkov Benderu,Šucheviča a vrahov z Babinho Jaru ľudia ako Porošenko,Kolomojskij alebo jeden z lídrov „Pravého sektoru“ Borislav Bereza,tak nevidím dôvod,prečo by Českú republiku nemohol zastupovať na zjazde sudeťákov práve minister Daniel Herman.

Irena
15. 5. 2016 14:03

К слову, помимо неонацистов заселяют также иностранных наемников. Так, в домах на улице Ломоносова заселены наемники с Ближнего Востока и турецкой организации «Серые волки». В селе Болотенное Станично-Луганского района практически отсутствует местное население. Здесь размещены снайперские группы из Польши и стран Балтии.

Источник: http://politikus.ru/events/76408-stanica-luganskaya-sbu-i-karateli-aydara-nachinayut-zachistki.html
Politikus.ru

fajt
fajt
15. 5. 2016 14:05

první slova herr Hermana na sjezdu landsmannschaftu : Milí krajané…možná se rozsype dříve czechie než banderovská Ukrajina. ..)

fajt
fajt
15. 5. 2016 18:54

Vážení spoluobčané! V nedávné době jsem podepsal historicky významné dokumenty pro naší Československou republiku, tj. dekrety presidenta ČSR. Tyto dokumenty nám dávají naději, že se nebudou opakovat tragické události let 1938-39. Vědom si neblahých zkušeností našeho národa, zejména z druhé světové války,zanechávám Vám odkaz, ve kterém Vás varuji před možnými pozdějšími požadavky na znovuosídlení našeho pohraničí sudetskými Němci, kteří byli po právu, na základě mých dekretů z naší republiky odsunuti. Může se stát, že mé dekrety, vydané z rozhodnutí vítězných mocností druhé světové války, budou postupem času prohlašovány za neplatné. Může se stát, tak jako v minulosti, že se najdou… Číst vice »

zedd
zedd
16. 5. 2016 8:56

Herman je postava vskutku odpudivá. Tak nějak mi pasuje k Andreji Hlinkovi.
Ostatně až na zvlášť zvrácené exempláře ho moc nebere ani umělecká část „pražské kavárny“.
Je na něm fascinující, že se nijak nestydí být fašistou. Naopak, je na to hrdý a poslední 4 roky to okázale dával najevo. Jeho poslední projev je jen třešnička na dortu.

Taky jsem si v souvislosti se Sudety zrovna říkal, jak se může „chytrý“ tah kolonizace pohraničního pralesa přistěhovalci, změnit za pár set let v katastrofu.