Hlavně dobrovolně

Stát mě donutil, říkají lidé ve frontě.„Očkovací místa hlásí výrazný nárůst zájemců o vakcínu a někde už padly i denní rekordy. Lidé nicméně uvádí, že to není dramatický vývoj epidemie, co je k vakcinaci přimělo. Jako důvod shodně zmiňují další utažení opatření. Výrazný zájem o očkování hlásí i další vyhledávané místo bez registrace – to které provozuje pražský IKEM v obchodním centru na Chodově. Stejně jako na hlavním nádraží i tady lidé uvádí jediný důvod, proč se k vakcinaci rozhodli – zpřísněná opatření.

A až tu frontu vystojí podepíší prohlášení o dobrovolnosti. Uvědomují si absurditu svého jednání?

Někteří z nich se už na základce přihlašovali do „dobrovolně-povinných“ předmětů a tak už jim to možná ani tak absurdní nepřijde.

Hmmm… Odmítám to – ale dobrovolně to udělám.

Svoboda, kterou si národ vycinkal klíčemi na náměstích.

Třicetileté praní mozků nese své plody.

Lze ještě vůbec očekávat že se lidé s takto zlomenou vůlí dokáží někdy postavit za nějaký národní zájem? Říká jim vůbec něco pojem: „Svobodná volba“?

Jak se asi cítí takto donucený taťka když mu děcka doma připomenou: „Hele a neříkal jsi že se tou šmakuládou nikdy opíchat nenecháš?“ Jak se vymluví, aby nevypadal jako ten co si „nevidí do huby“?

A co, stejně dobrovolně, podepíše příště?

Převzato z ostrova Janiky

 

5 20 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
51 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
22. 11. 2021 6:52

Myokarditida po očkování proti koronaviru: riziko bylo podceněno Frankfurt – Vakcína mRNA od amerického výrobce Moderna se od pátku (5. listopadu 2021) na Islandu vůbec nepoužívá, oznámilo tamní ministerstvo zdravotnictví na svém webu Covid.is. Ve Švédsku a Finsku se zatím korona vakcína nemá podávat mužům do 30 let a v Norsku a Dánsku už mladistvým do 18 let. Ve Velké Británii, Hongkongu a Norsku se podle zprávy v „New York Times“ také uvažuje o podávání vakcíny mRNA od společnosti Biontech / Pfizer dospívajícím pouze v omezené míře – konkrétně: podávat pouze jednu dávku a žádné dvojité očkování. Postižena je zejména… Číst vice »

Bety
Bety
Reply to  Irena
22. 11. 2021 10:12

Ono se UVAŽUJE !!! Normálně z medicínského hlediska by následoval okamžitý ZÁKAZ.
Ale je zajímavé, že naše špičky jindy tak obdivující vše západní zatím ani UVAŽOVAT NEZAČALY. Ještě pár milionků do mé kapsy než to doopravdy bouchne?

Alva
Alva
Reply to  Bety
22. 11. 2021 10:35

Nová vláda, která ještě ani nebyla jmenována, má přece taky nárok. Ani kuře zadarmo nehrabe. :-((( Takže tak brzy to bouchnout NESMÍ.

Alva
Alva
Reply to  Bety
22. 11. 2021 10:42

https://www.pokec24.cz/nezarazene/nejnovejsi-oficialni-udaje-z-bavorska-ohledne-covidovych-umrti-sokuji-nemecko/ Bavorský zemský úřad pro zdraví (LGL) oznámil, že až 30 procent lidí, kteří za měsíc říjen zemřelo na covid bylo kompletně očkováno. Ne bez zajímavosti je skutečnost, že krátce poté, co bavorský LGL oznámil výše uvedený fakt, tak se ohlásil i Robert Koch Institut a přiznal ve své každotýdenní prezentaci, že během čtyř týdnů od poloviny října zemřelo na koronu v Německu ve věkové kategorii nad 60 let až 42 procent lidí, kteří byli kompletně očkováni a téměř 19 procent ve věkové kategorii nad 18 let, kteří byli také kompletně očkováni. Ukazuje se tedy šokující trend – čím déle… Číst vice »

Irena
Reply to  Alva
22. 11. 2021 10:50

Ona je také otázka, kolik očkovaných lidí zemřelo na „něco jiného“, to asi nepočítá nikdo…

Myslím, že ta dětská doktorka Urbanová (tu druhou neděli) tam mluvila o tom, že ministr (vím já který, už je nesleduji) někde v televizi řekl, že myokarditida po očkování trvala týden… To už opravdu přestává všechno. Také tam jiný doktor řekl, že EU prodloužila životnost vakcín o tři měsíce… No aby je nemuseli vyhodit, přece…

Last edited 2 let před by Irena
Alva
Alva
Reply to  Irena
22. 11. 2021 11:48

Ti možná budou započítaní nezi neočkované a zemřeli vlastní vinou na Covid.
Začíná mě překvapovat, jak je možné, že ještě nějaký neočkovaný vůbec žije. Všichni by měli být mrtví, nebo v nemocnicích.

orinoko
Reply to  Alva
22. 11. 2021 22:21

Jo, dobrý postřeh. Už loni jsme podle Fligra měli být na vánoce v penalech a podle Tyburna nás měli spalovat jako čarodějnice.

peter.
22. 11. 2021 8:58

Dnešným dňom je na Slovensku vyhlásený apartheid pre nezaočkovaných.Vzťahuje sa aj na zaočkovancov po prvej dávke,ktorí sa stanú „vyvolenými“ až po uplynutí 21 dní od prvého „bodnutia“. Tak som trochu počítal a dospel som k nasledovnému. Pripusťme,že sa nájdu nezaočkovanci,ktorí v túžbe po obdržaní privilégií „očkovancov“ naklušú do očkovacieho centra a dobrovoľne sa nechajú „obohatiť“ tým experimentálnym svinstvom.Je zaujímavé,že nezaočkovaných vyzývajú k zodpovednosti práve tí,ktorí odmietajú prevziať zodpovednosť za následky očkovania.Vláda,výrobcovia vakcín aj EMA. Takže spomínaný „dobrovoľník“ sa dostaví do OC,nechá sa bodnúť a čaká….21 dní.Po uplynutí tejto doby ho vláda uzná za očkovaného a je pripravený na bodnutie č.2.Potom… Číst vice »

zart
zart
Reply to  peter.
22. 11. 2021 9:27

Je zřejmé, že lhůty mezi jednotlivým očkováním vakcinami se zkracují. Myslím, že brzy se bude očkovat všude bez lhůt, a klidně několikrát denně. Např. při vstupu do veřejných budov na pracoviště, do obchodu atd., a to bez ptaní, zcela automaticky. U vchodu vám nastřelí černý šerif (vrátný) vakcínu, jinak vás dovnitř nepustí. Zítra se bude, očkovat všude! Nikdo už nebude pátrat po složení těch sr@ček, co do Vás na každém kroku budou prát. Ulice se budou strojově čistit od mrtvol a nikdo se už nad tím nebude pozastavovat. Bude to úplně normální, že mátohy na ulici budou padat jna zem… Číst vice »

Last edited 2 let před by zart
g.hrosik
Reply to  zart
23. 11. 2021 9:15

Před asi třemi lety jsem překládal román ruského spisovatele Olega Markejeva z roku 2008 „Zanedbaný faktor“ – další ze série politických románů „Poutník“. Autor tam popisuje fikci událostí v Moskvě v roce cca 2015, po „Velké katastrofě“, kdy město čas od času, na jakýsi záhadný signál zaplavovaly mátohy „feťáků“, kteří šířili tuto svou nákazu kontaktem s normálními lidmi. Román končí relativně dobře, nicméně hysterie kolem moribundu mi ho silně připomněla…

Alva
Alva
Reply to  peter.
22. 11. 2021 10:13

Velmi pochybuji, že existují privilegovaní „očkovanci“. A pokud takovou proceduru absolvovali před zraky TV diváků, je jistě několik náhradnéch možností – od vitamínů po fyziologický roztok.

Na „prknech, která znamenají svět“ se taky vraždí výhradně divadelním nožem.

peter.
Reply to  Alva
22. 11. 2021 10:36

No…u nás sú od dnešného dňa „očkovanci“privilegovaní preto,lebo môžu všetko,kým „nezaočkovanci“nemôžu nič ! Napr. „očkovanec“ sa môže naobedovať v reštaurácii ako človek,kým“nezaočkovancovi“ vydajú jedlo v krabičke pri okienku a môže sa ísť nažrať do parku na lavičku. Očkovanec môže vstúpiť a nakupovať v OC,kým „nezaočkovanec“ sa nedostane ani na poštu umiestnenú v OC aby si prevzal penziu.Bankomat v OC detto.Nezaočkovanec musí zájsť na Hlavnú poštu v meste,dlhý čas vystáť v rade a alou domov! Preto sú aspoň u nás na Slovensku „očkovanci“ privilegovaní a odporní a nezodpovední asociálovia – „nezaočkovanci“sú občanmi druhej kategórie,ktorých treba umiestniť v zberných lágroch aby neohrozovali… Číst vice »

Irena
Reply to  peter.
22. 11. 2021 10:56

https://www.facebook.com/chciplpes/videos/200316765605215/

Jak od pondělí normálně žít…

Alva
Alva
Reply to  Irena
22. 11. 2021 15:37

Iniciativa „chcípl pes“ to ukázala logocky a hlavně ukázala cestu, jak z toho ven. Jenže lidi nevidí, neslyší, nemyslí.

Nevím, jestli mimo těch, kteří sledují dezinformační alternativní weby někdo vůbec slyšel jejich akci – vyhlásit, že opatření dodržovat nebudou, sami sebe udat a přímo požádat o kontrolu – a ticho po pěšině – nikdo se ani neukázal!
Není přímo geniální, jak tím donutili všechny „vládní“ složky ukízat se bezmocnými, jen planě vyhrožujícími?

Bety
Bety
Reply to  Alva
22. 11. 2021 12:08

Pokud by se stal zázrak a všichni ti, co vyvolali toto bezprecedentní porušení medicínského kodexu stanuli před soudem, mělo by být součástí trestu veřejné a stoprocentně ověřené očkování jejich šmakuládou.

Aleš
Aleš
Reply to  Bety
22. 11. 2021 13:51

Z vlastní slabosti, kdy mě před týdnem má drahá polovička proti mojí vůli objednala na očkování západní šmakuládou, jsem se stal obětí experimentu. Mám v sobě týden první dávku vakcíny a dostal jsem covid, před kterým jsem se do té doby díky přirozené imunitě bát nemusel a nebál. Prý co nezabije, to posílí. Teď jen doufám, že ten idiotský PFIZER je jen placebo a že neničí imunitu, jak naznačovala paní Mudr. Beranová. Nerad bych se stal smutnou položkou ve statistice, která by byla vysokou cenou za to, že jsem nechtěl být označován jako příčina rozhádání rodiny fanatickými VAXERY, vakcinátory a… Číst vice »

orinoko
Reply to  Aleš
22. 11. 2021 14:11

A což takhle, vzhledem k nastalé situaci, poslat fanatické vaxery do prd@le a na druhého HIV sršně nejít? V mnoha případech už jde o to, že jsou vzteklí z poznání nekonečného čočkování v Růžové zahradě a zároveň z vědomí, že jim bude v průběhu času sr@čkovatět mozek.

Aleš
Aleš
Reply to  orinoko
22. 11. 2021 20:21

Asi jsi nečetl celý komentář, nebo jsi klasický otec a partner roku, či máš hosipa, že si vůbec nepamatuješ, co je rodina? Ty tvoje knížecí rady si nech. Po zkovidování jít na včelku? Tolik mi ještě mozek nezesračkovatěl.

Hudryperman
Hudryperman
Reply to  Aleš
22. 11. 2021 14:19

Tos tomu dal ! Pro Tvou psýchu bude asi lepší,když budeš přesvědčen o tom,že Ti píchli placebo. Všeobecně v mém okolí přibývá stále víc těch,kteří se nechali opíchat před několika měsíci a nyní se začali velmi pozorovat.Už nejsou nepřátelští, když vidí,že nenosím hadr na ksichtě. Nyní mají strach ne z covidu,nýbrž ze šmakulády ve svém těle.Ti,kteří se nechali „vakcinovat“ dřív než Ty,
začnou přemýšlet také dřív,můžeš jim to potom otřískat o hlavu.

Aleš
Aleš
Reply to  Hudryperman
22. 11. 2021 20:09

I takové dny jsou. Teď už jen při přežití experimentu drahé polovičce vysvětlit, že problémy máme nikoliv díky pozdním očkování, jak se doteď v posteli s teplotou a kašlem domnívá, ale navzdory němu a dost možná i díky němu. Fanatičtí vaxinátoři si zatím melou svoje o tom, že závěry alternativní lékařské scény jsou nepodložené či přímo dezinformace.
Při vší hrůze aspoň nám ihned byla podána léčba Isoprinosine a podpůrné látky proti srážení krve. Na snížení teploty zabral Paralen. Pozitivní je, že děti jsou negativní…

orinoko
Reply to  peter.
22. 11. 2021 10:56

Dneska nebo včera už údajně švýcarská policie zatkla davoského Švába. Tomu se mi moc věřit nechce, ačkoli i zázraky se občas dějí. Nemělo to být bezdůvodné. Ale teď nemá čas to zjišťovat.

g.hrosik
Reply to  peter.
23. 11. 2021 8:52

Já, abych nemusel na potkání vysvětlovat kompetentním…, zda mám či nemám včelky, nosím na viditelném místě svého svrchního oděvu připnutý testík s červenou čárkou u značky „C“. To jen proto, abych upozornil, že jsem občanem 3.kategorie… Do první řadím ty, kteří opíchání nařídili a jejich mediální poskoci (nikoli tedy zdravotníci), druhou kategorií jsou opíchaní, no a ve třetí jsme my, kteří se optimisticky domníváme, že jsme si zachovali zdravý rozum. Druhá a třetí kategorie prohrávají, nicméně vyhráno nemá ani ta první, protože drtivá její většina je pouhým spotřebním materiálem… (asi jsem namíchl dost lidí…)

orinoko
Reply to  g.hrosik
23. 11. 2021 9:54

Je zvláštní, že my ohne vcelky vulgo vaxeless se nějak intuitivně poznáváme. Většinou v odbojných podnikach je personál nahoře také bez. Pokud můžu potvrdit z nějaké už třeba dřívější známosti, tak jde o lidi s výraznými názory, které ale nikomu nevnucují. Čím větší blb bez vlastního obzoru, tím větší kreten pro potřebu šířit obsah své zmasirovane hmoty v lehce.

Hudryperman
Hudryperman
22. 11. 2021 13:14

Připomenu všem : před 58 léty nechali stejní dobráci,kteří nyní pokračují ve velkém , zabít prvního amerického prezidenta ,jenž si dovolil nechat vytisknout dolary nikoliv FEDem,nýbrž americkým státem.J.F.Kennedy byl oblíben nejen v USA,ale mezi mladší generací začátkem 60.let i v ČSSR,Nic mu na tom neubrala tzv. Karibská krize,ze které vyšel svět bez zničující války a která paradoxně zahájila období mírového soužití. Smrt Kennedyho se stala startovním výstřelem globalismu ideově připraveného thinktankem založeného a financovaného Rckenfellerem. Už tehdy jsem si jako student uvědomil,že sny o přátelském a lidském světě byly právě rozstříleny v Dallasu tehdejšími pány USA a GB a nynějšími… Číst vice »

Irena
Reply to  Hudryperman
22. 11. 2021 14:12

To jako ta svině, co vybíjela lidi ve Vietnamu a Laosu? Mírotvůrce jako vyšitý.

Hudryperman
Hudryperman
Reply to  Irena
22. 11. 2021 15:27

Vážená,možná byste udělala dobře,kdybyste si nastudovala vietnamskou válku.V 61 útočil Vietkong vyzbrojený z SSSR a ČSSR proti jižní části rovnoběžkou rozděleného Vietnamu.Za Kennedyho došlo k pomoci USA armádě jižního Vietnamu a po dobu jeho prezidentování tam bylo okolo 10 000 vojáků us. army v roli poradců. Tu strašnou fázi této války,o které se zmiňujete,zahájily USA až za Johnsona po atentátu na Kennedyho. Kennedy se dostal do ostrého konfliktu s Dulesem a zřejmě organizátorem jeho popravy v Dallasu kvůli tomu, že nedovolil ostrý zásah ve prospěch proticastrovských útočníků v PlayaGiron a proto celá CIA připravená invaze skončila fiaskem. Vietnam v té… Číst vice »

PPK
PPK
Reply to  Hudryperman
22. 11. 2021 22:01

Vietnamská válka byla vnitřní záležitostí Vietnamců a nikoliv věcí Ameriky, které šlo jen o to, udržet si pro sebe další kolonii. Proto tam nakonec Američané potupně prohráli a s ostudou museli odtáhnout domů.

idiotronic
Reply to  PPK
23. 11. 2021 0:49

Od COVIDu jsme sice daleko, ale třeba si toho šéf nevšimne.

Něco jako pan PPK jsem si léta myslel taky, až jsem narazil na heslo VIETCONG.

Irena
Reply to  Hudryperman
24. 11. 2021 14:11

Jo radili jim, jako dneska Ukrajincům…

zart
zart
Reply to  Hudryperman
22. 11. 2021 18:46

Také si to pamatuji. JFK si dovolil v nejlepší zemi svobody a demokracii příliš moc. Studená válka tehdy zakolísala a pak o to více propukla. No, vlastně jsem svědky toho samého v nnedávné minulosti a dnes. Boj za mír pomocí války, i za cenu vyhlazení celého lidstva pokračuje a nabývá na síle.

Irena
22. 11. 2021 15:12

z rozhovoru Martiny Kocianove s profesorem Beranem: Mnoho odborníků souhlasí s opatřeními vlády proti covidu proto, že jsou závislí, a chtějí mít klid, zaměstnání a kariéry Martina: Pane profesore, vy už léta patříte mezi elitní epidemiology a vakcinology – jak si vysvětlujete, že už mnoho měsíců s touto vaší kvalifikací mluvíte do dubu, a jediné, čeho jste se dočkal, je osobní dehonestace? Jiří Beran: To mě strašně překvapuje. Kolegové mi vždycky říkají: „Ale přece nemůžeme dát na tebe, vždyť ty jsi jediný. A tak, jak se to dělá u nás, se to dělá všude ve světě.“ Někdy se cítím v… Číst vice »

Alva
Alva
Reply to  Irena
22. 11. 2021 15:45

comment image

peter.
22. 11. 2021 18:06

Možno sa dožijem toho,že za tieto svinstvá spojené s Covidom-19,bude vyvodená zodpovednosť a vinníci budú postavení pred súd ! Mal by to byť veľký proces s priamymi tv prenosmi.
https://www.slovanskenoviny.sk/ceske-zdravotnicky-povedali-nahlas-kto-ma-na-rukach-krv-obeti-covidu-covidove-lozko-je-uplne-inak-platene/

zart
zart
22. 11. 2021 18:49

Kupka hnoje nám sdělil v TV: „Běžte se očkovat!“ Myslel tím nás blbe@ky, hospodářská zvířátka.
Pořád nevím, proč v médiích vystupují takové perfidní persóny, když jejich vliv na veřejnoust je kontraproduktivní? To již došli peníze, aby se zaplatili jiní lumpové? Nebo že bych jich zase nebylo tolik?

PPK
PPK
22. 11. 2021 19:54

Výchova lidí Systémem k bezohlednému a nepoctivému individualismu vytvořila u části mileniálů absenci lidství a přebytek primitivní vypočítavosti a egoismu. Charakterově ovlivnitelné lékaře už 30 let kapitál vychovává k protektorskému přístupu k pacientům a k pocitu vládců nad časem délky života všech. Žijeme v záměrném prostředí umělé plandemie a uvědomujeme si, že to vše je jen virtuální film elit, který je nám do hlav denně promítán. Je nadějné, že alespoň desetina lékařů už našla v sobě charakter a veřejně nesouhlasí s vládci. Podporujme takové lékaře a jsme-li rodiče malých dětí, tak je braňme před Systémem ze všech sil!

Alva
Alva
Reply to  PPK
22. 11. 2021 22:10

Ke slovům o výchově k protektorskému přístupu k pacientům – slova mikrobiologa Petera Šeba, zastánce povinné vakcinace: ….. valí se na nás přemíra informací. Jak pak chcete po třiaosmdesátileté paní, aby se sama rozhodla, jestli se chce, nebo nechce očkovat a jestli je to pro ni dobré, nebo není, říká Šebo, vedoucí Laboratoře molekulární biologie bakteriálních patogenů Akademie věd ČR. (Proč by nemohla a co ti dvanáctiletí a – jak se už připravuje – ti pětiletí. Ti to dokážou? No akademik, nad něho není. Má vůbec moc zajímavé a protektorské vidění světa. Bohužel ne originální, ale typ papoušek ve stylu –… Číst vice »

PPK
PPK
Reply to  Alva
23. 11. 2021 5:25

Ano. To ale nejsou jen ti bezohlední kariéristé Šebové z toho článku v HN. Jsou tam i ti idiotští mileniálové typu redaktorky bakalonovin Matějkové, která ochotně na příkaz editora vždy podobné žvásty ráda napíše. Prodejnost jedněch s hloupostí druhých je tak fest spojená a na naivitu důvěřivých třetích je zacílená. Nezbývá než doufat, že to už moc dlouho trvat nebude. Krach podvodu jménem Covid-19 se pomalu přibližuje a snad především ty nevinné děti hloupých rodičů to možná zatím ještě na svém zdraví neodskáčou. Je proto nutné neustále papalášům připomínat: Těla občanů zatím stále ještě nejsou majetkem ani tzv. „expertů“, ani… Číst vice »

Alva
Alva
Reply to  PPK
23. 11. 2021 9:30

A je to tady. Od diskuze k provedení je jen krátký čas, pokud jde o nějakou levárnu. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/povinne-ockovani-proti-covidu-v-cesku-uz-neni-tabu-debata-se-rozjizdi-181233#utm_content=freshnews&utm_term=povinn%C3%A9%20o%C4%8Dkov%C3%A1n%C3%AD%20covid&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz Opět Peter Šebo, hlavní propagátor povinného očkování: „Žijí tu dva miliony lidí, kteří musejí poznat, že nejsou na planetě sami,“ řekl Šebo pro Seznam Zprávy na adresu obyvatel Česka, kteří se zatím odmítali nechat očkovat. „Bohužel jsme v tom současném průšvihu všichni docela zbytečně a stojí nás to strašlivé peníze,“ uvedl profesor. Pozn. Možná jsou to jen dva miliony lidí, kteří by měli – a to důkladně – poznat, že nejsou na planetě sami, ale pan propagátor je hledá na jiných místech. Tam, kde… Číst vice »

orinoko
Reply to  Alva
23. 11. 2021 10:12

Klidně se nechám očočkovat. Ale stejně jako ta prasn@ce na záběrech, jejichž autenticitu ovšem nemůžu potvrdit.
Takhle se to dělá! Největší vaxerské sv@ně jedou podvodný kolchoz s odpustky.

https://nastub.cz/w/k8hznHchxj18Njqt5P23oL

Bety
Bety
Reply to  Alva
23. 11. 2021 11:14

Je to naprosto stejné jako za migrační krize – také plné huby keců o odpovědnosti za ty či ony, zatím co je nám brána odpovědnost
za nás samé i svoboda rozhodování.

orinoko
Reply to  Bety
23. 11. 2021 11:59

Neuvěřitelné je možné. Na českém webu jsem našel fotku bývalých hvězd jurského zdravotnictví, které si samozřejmě ještě pamatujeme. Mezi těmi dvěma byl přikurtován docela normální pánský pták Ohař. To mi přišlo trochu kách a zároveň líto nechat nápad zapadnout a tak jsem Ohaře personalizoval. Nevěřili byste, jak dneska tolik proslavený gesicht pasoval do obrysu Ohaře. Posunoval jsem to porůznu, ale o konečném umístění rozhodl soulad obrysů, přičemž Ohaře jsem v prolínání více zdůraznil. Nevím, kde se to bere. Aha prapůvod je na PL, cosi jsem tam četl. Při zvláštním smyslu pro poťouchlost dorůstajících dětí a mládeže pak přikládám známý odkaz:… Číst vice »

penisová trojkan.jpg
Aleš
Aleš
Reply to  orinoko
23. 11. 2021 15:32

zásada 4 r (ROZUM) – Královské reggae
https://www.youtube.com/watch?v=JpHJrD-Zk9k
Hlupáku, najdu tě!
https://www.youtube.com/watch?v=0oqU0NModSQ&list=RD0oqU0NModSQ&start_radio=1
https://www.youtube.com/watch?v=zQ82GKpFL_M
Jediná statistika, které věřím, je ta, kterou si sám vytvořím.

Točmistr
Točmistr
Reply to  Aleš
23. 11. 2021 18:31

Kdo se hlásí dobrovolně ???
https://www.youtube.com/watch?v=44QGQFezanU

Aleš
Aleš
Reply to  Točmistr
24. 11. 2021 8:13

Všechno na ruby tu je. Bursíkovic úhlavní přítel, dnešní stínový vládce Kraďousek, už si brosí zuby na sesli po Zemanovi.
https://www.youtube.com/watch?v=2ZK1HQuDZk4

Točmistr
Točmistr
Reply to  Aleš
24. 11. 2021 11:48

Sesličku si nažhavíme, pro Kalouska připravíme…

peter.
23. 11. 2021 11:23

Názor hlavy štátu !
https://www.hlavnespravy.sk/korona-obmedzenia-nie-su-vedecky-opodstatnene-a-len-zbytocne-terorizuju-ludi-otvorene-skonstatoval-chorvatsky-prezident-zoran-milanovic/2762816
Nepotrvá dlho(aspoň v to dúfam) a pridajú sa aj iní! Predsa nemôžu mať všetci prezidenti a hlavy štátov v hlavách nas***é !

peter.
Reply to  peter.
23. 11. 2021 11:31

A ešte jeden názor,tentokrát od úctyhodného lekára :
https://zemavek.sk/kardiochirurg-prof-jan-pirk-o-com-sa-pri-covid-19-nehovori/

orinoko
Reply to  Aleš
23. 11. 2021 12:39

Definitivně potvrzeno!! Po očkování bývají problémy. A protože se to objevilo až teď, tak přiřazení je zcela konkrétní. Právě jsem shlédl reklamu na jakýsi prostředek, který údajně tlumí či zeslabuje nežádoucí účinky po očkování. Nejsou problémy? Není třeba nic řešit. Problémy jsou faktické? Máme na ně preparát. Jano, prečo iděš?
Každý den, každou hodinu covid prasata sama sebe usvědčují ze svinstev.

peter.
23. 11. 2021 17:20

Áno ! To je zásadná otázka !Čo robia praktickí lekári a prečo neliečia
https://www.ocemsemlci.cz/o-cem-se-mlci-alice-tomkova/