P. C. Roberts: Jak mohou neočkovaní ohrožovat očkované?

Ti jsou přece očkováním chráněni! Nebo nejsou?

V několika posledních dnech zabil 24 očkovaných fotbalistů na hřišti infarkt. Viz též ZDE.

Kdysi svobodný australský národ byl stejně jako Rakousko a velká část Evropy proměněn v donucovací gestapáckou zónu. Australské a rakouské úřady společně se západními médií prokazují nejen vymyté mozky, ale též svou imunitu vůči přijímání i těch nejpřesvědčivějších zdravotnických a vědeckých důkazů. A tak Austrálie jako součást své donucovací politiky zakázala start Novaka Djokoviče na australském tenisovém mistrovství. A to jako trest za jeho prohlášení, že nechat se očkovat či neočkovat má být osobní záležitostí každého jednotlivce.

Neexistuje jediný známý důkaz o tom, že vakcína kohokoli chrání, a už vůbec ne, že chrání očkované. Naopak však existují vědecké a zdravotnické důkazy, potvrzené tisíci expertů o tom, že vakcína je smrtelnější než Covid. Vakcína totiž nejen že způsobuje velký počet úmrtí (zde poukazují na shora uvedený případ ustralských fotbalistů), ale oslabuje též vrozený lidský imunitní systém a vystavuje tak očkované lidi riziku onemocnění nejširší škálou chorob. Např. se objevují zprávy, že stoupá počet onemocnělých rakovinou.

Jestliže z tenisového turnaje Australian Open vyloučili Djokoviče, měli by účast na něm odříci všichni tenisté a lidé by jej neměli sledovat ani na televizi. To je jediný účinný způsob, jež zbývá lidem k obraně jejich občanských svobod. Jestliže úřady vymyjí lidem mozky a pak si je ochočí zorganizovaným strachem, jde nejen o porážku těchto lidí, ale i o zánik všeho, čeho lidstvo v oblasti občanských svobod dosud dosáhlo.

Je mimo veškerou pochybnost prokázáno, že vakcína nikoho nechrání. Ale očkování vakcínou ohrožuje očkované jak nepřiznivými reakcemi, tak poškozením jejich imunitního systému, čímž jsou druhotně ohrožováni i neočkovaní. Je už dlouho zřejmé, že jsou to očkovaní, kteří jsou nebezpečím pro neočkované, a ne tedy, jak nás lživá propaganda ujišťuje, že neočkovaní jsou hrozbou pro očkované.

Vždyť stačí se nad oficiálním názorem na vteřinu zamyslet. Jestliže jsou totiž neočkovaní hrozbou pro očkované, pak je to důkaz, že vakcína nefunguje a nechrání, ale škodí či zabíjí. Databáze z USA, Británie a EU nakonec tento fakt prokazují. A co se to děje s lidmi a jejich úsudkem, když nedokáží pochopit, že když zdravotnický establishment a jeho mediální služky říkají, že neočkovaní jsou hrozbou pro očkované, že tím současně přiznávají, že vakcína nechrání. Kdyby totiž chránila, neočkovaní by mohli být hrozbou jen jeden druhému.

Všimněme si, že mediální děvky, koupené inzerenty, stejně tak, jako univerzitní profesoři, koupení a placení Big Pharmou a jejími výzkumnými granty, svými útoky na neočkované za to, že „ohrožují očkované“ vlastně přiznávají fakt, že vakcína nechrání.

Otázka tedy zní: Jak může někdo současně věřit, že

  1. vakcína chrání a
  2. neočkovaní jsou hrozbou pro životy očkovaných?

Nejspíš je odpovědí na shora položenou otázku agenda depopulace.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

 

4.4 21 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
Reply to  peter.
23. 11. 2021 9:36

Na Trubce se dějí velmi podivné věci, které můžu potvrdit z vlastní zkušenosti. Mění se čísla odběratelů nahoru i dolů, záporný palec se proměnil na dislajk, jistá videa se potlačují tak, že se neoznaci za novinky, nelze je zařadit do okamžité premiéry, nepohodlná videa je problem dohledat /nejde o mě/, ale Trubce nedělá problém se mě co chvíli ptát, kterou reklamu znám a kterou nikoli. Přestože jsem prihlasen , tak mi na tabletu /Android/ normálně naskočí reklama, coz se mi na PC s Operou vůbec neděje. Poslední klip jsem na Trubku ještě nedal a přitom už je všude jinde. Trubka… Číst vice »

orinoko
orinoko
22. 11. 2021 19:34

Tak je velmi pravděpodobně zavřena jedna hospoda, kolem níž jsem šel cestou z jiné. Předpověděl jsem měsíc. Jeste ani neuplynul. Jiné dál pokračují v existenci leprove nákazy a jejich konec lze zahlédnout v prázdných očích personálu.
A svět bude fungovat v rámci undergroundu. Do jednoho místního už jsem pozván.

g.hrosik
g.hrosik
Reply to  orinoko
23. 11. 2021 8:41

Jsem na tom podobně – v pátek je premiéra i s muzikou. Poinformuju následně – pokud mě nezastřelej…:-)

PPK
PPK
23. 11. 2021 0:54

Jsem zvědav, zda pan P. C. Roberts se dožije příští zimy a nebude elitami vaporizován.

PPK
PPK
23. 11. 2021 1:36

Všichni musí nosit respirátory, jen vládnoucí oligarchie nikoliv.
Ursula von der Leyenová a šéf společnosti Pfizer 2021
https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/skandal-von-der-leyenove-na-atlantic-council/

Ursula von der Leyenová a šéf společnosti Pfizer 2021.jpg
orinoko
orinoko
Reply to  PPK
23. 11. 2021 8:29

“ Dala sis mojí smakuladu? “
“ To si piš. Chutná jako pulci. “

Zvláštní situace: Tablet mi při napsání slova smakulada vyhazoval slovo ejakulace a jeho skloňované odvozeniny.

PPK
PPK
Reply to  orinoko
23. 11. 2021 10:10

Zadej slovo „kalech“ a Google bude dělat, že nic takového neexistuje. A když zadáš „chucpe“, tak se dozvíš (např. v odkazu na Wikipedii), že to může být i specifický druh drzosti nejen v negativním, ale dokonce i v pozitivním slova smyslu. Jo, pokrok nelze zastavit …

peter.
23. 11. 2021 6:55

Tlak na očkovanie je enormný ! Údajne je tomu tak preto,že štáty majú obrovské zásoby „vakcín“,ktoré začiatkom januára 2022 expirujú.Tým „vakcínam už raz bola expiračná lehota predĺžená o 3 mesiace.

orinoko
orinoko
Reply to  peter.
23. 11. 2021 8:04

Všechno souhlasí. Výrobci by to mělo být jedno, sajrajt s breberkami je již zaplacený. Jenže…. Podle mých informací prošlé vakcíny nelze jen tak někam vylít. Mohly by se nekontrolovatelně dostat do celkového oběhu v jiné formě až k vládnoucím prasatům, a to je problém. Likvidovat je může jen výrobce, což je hyperdraha záležitost. Přidružené náklady ani nebudu zmiňovat. Sajrajt, který má se skutečnou podstatou běžně chápané vakcíny pramálo společného je pravděpodobně ve fázi expirace ještě nebezpečnější než předtím. Ve smlouvách je patrně klauzule, že likvidaci zaplatí odběratel, a to velmi mastně. I s vícenáklady. Proto ten enormní tlak na čočku… Číst vice »