Hleďme hlavně na to, kdo nás zbaví NATO

Ano, a nikoho, kdo nám tu možnost nedává, o tomto víkendu nevolme! Protože tahle věc se týká naší cti i přináležitosti ke všemu povznášejícímu, co si z historie jako národ neseme. Máme totiž na vybranou: Buďto ono pamětihodné a velké, co nám naši dějinní velikáni vštěpovali, uchováme a nepotřísněné vypočítavostí okamžiku to předáme dál, anebo to v zájmu současné výhody zahodíme a budeme i nadále coby vystrašení a konjukturální komplicové sloužit zločinu. Protože NATO je zločin a útok, nesoucí sice na štítu Defence čili obranu , ale s obranou má společnou právě jen onu k oklamání lehkověrnérných lidí určenou část svého názvu. Jinak je to bijec, zrozený pro ofenzívu, přepad a útok, a to už proto, že pro obranu nemá faktického použití. Jemu samotnému a Spojeným státům, které jsou jeho rodiči, přece na tomto světě nic nehrozí. A nic jim nehrozilo dokonce ani v době Studené války, čili za existence SSSR a konkurenční Varšavské smouvy, ale tehdy se ona matoucí obrana v názvu dala ještě jakž takž unést. Ale jak ji unést poté, co po skonu Varšavské smlouvy mělo NATO coby „obranná „ organizace logické důvody taktéž složit kosti do rakve a tak darovat Světu mír, ale stal se pravý opak.

Jako živou vodou pokropeno začalo NATO dokazovat, jak to s jeho „obranou“ vpravdě vlastně stojí. Nejdříve, v roce 1999 (ve stejném roce jsme do NATO vstoupili i my), bombardování Bělehradu, aby se od Srbska dalo odtrhnout Kosovo, kde byla zřízena největší americká vojenská základna v Evropě. Potom útok na Afghánistán a jeho následný rozvrat, trvající dodnes. V roce 2003 útok na Irák, který Iráčanům přinesl statisícové oběti na životech a ze země jich vyhnal miliony, vůdce státu Saddám Husajn byl zabit – a válčí se zde dodnes. V roce 2004 intervence v Sýrii, a to skrze Tureckem dodávané americké zbraně protivládním povstalcům – a válčí se zde též dodnes. V roce 2011 útok na Libyi, vůdce státu Kaddáfí byl zabit – a i zde rozvrat a válčení rvou kdysi kvetoucí zemi do dnešních dnů. A konečně skutečný majstrštyk v roce 2014 – a to už u nás na evropském kontinentě. Spojeným silám NATO i EU a s přispěním vkladu pěti miliard amerických dolarů, vložených do akce Washingtonem, se na Ukrajině podařilo svrhnout legální Janukovyčovu vládu, a místo ní ustavit „vládu fašistů z masa a kostí“, jak nástupný kabinet nazval někdejší zastupující předseda komise EU Němec Günter Verheugen.

A proč mluvím o majstrštyku? Zhruba od prezidentování Billa Clintona, kdy se k moci v USA dostali neokonzervatisté, sní totiž tito noví vládci Ameriky o tom, jak oddělit Rusko od Evropy nejen politicky, ale i hospodářsky. A právě Ukrajina, vůči Rusku buď nepřátelská, či v ohni války (v současnosti platí obě alternativy současně), plní roli Američany naprogramované hraniční klády, oddělující Evropu od Ruska, místo něhož se k Evropě touží hospodářsky přitulit právě Washington. Jeho ropa bude sice dražší než ropa ruská – ale bude zato západní a spojenecká.

A jak ještě jinak dalo po úmrtí SSSR a Varšavského paktu NATO o své náhle probuzené čilosti vědět? Třebaže ještě za prezidentování Bushe st. slibili Američané Gorbačovovi, že se za souhlas SSSR se sjednocením Německa nepohnou od německých hranic dál na východ ani o decimetr, posunovali se po etapách na východ stále dál a dál, takže dnes síly NATO stojí už podél celých západních hranic Ruska. A už vůbec nehlásají, že nukleární válka nemůže mít vítěze, ale v souladu se svou novou vojenskou doktrínou naopak prohlašují, že změnily názor a že nukleárná válka se vyhrát dá. Plán útoku je připraven a role jaderných raket povýšila z role pouhé odstrašovací síly na roli prvního ofenzívního úderu. V rámci této nové doktríny byla antibalistická raketová odpaliště zbudována v Polsku a stejná se připravují i v Rumunsku a později i v dalších k Rusku přilehlých zemích. Až bude síť těchto odpališť dokončena, octne se Rusko v dokonalém antibalistickém raketovém obklíčení. Nu a protože antibalisticcké rakety dokáží sestřelovat mezikontinentální rakety, kterými jedině by se Rusko mohlo raketovému útoku NATO postavit, znamená naznačený vývoj ruskou bezbrannost, jestliže někdo na Západě skutečně stiskne tlačítko. I proto Rusko vyhlásilo, že zřízení antibalistických raketových odpališť i v Rumunsku se už celou svou silou postaví.

A tak i zde u nás, v Evropě, a nejen v Sýrii, balancuje dnes další existence lidské civilizace na hrotu jehly. Síly rozumu stojí proti silám ďábla, který, jak píše člen někdejší Reaganovy vlády P. C. Roberts, obsadil v době Clintonova režimu vládní budovy Washingtonu, ve kterých teď sní a a do skutečných útočných akcí spřádá svůj sen o jediném hegemonu planety Země, kterým může být jen on. Protože Wolfowitzova doktrína, která pro současně panující neokonzervativce platí v USA už od roku 1994 jako svátost oltářní, praví: ZEMĚ, KTERÁ POD KVALIFIKOVANÝM VEDENÍM A S VYUŽITÍM DOMÁCÍCH SUROVIN DOKÁŽE VYBUDOVAT MOC GLOBÁLNÍ, NA USA NEZÁVISLOU, SE PRO USA STÁVÁ ZEMÍ NEPŘÁTELSKOU.

Těmi dvěma globálními zeměmi, na USA nezávislými a pro USA tudíž nepřátelskými, jsou míněny Rusko a Čína. Ty jsou – a podle povahy Wolfowitzovy doktríny též musí být – Amerikou nahlíženy jako její nepřátelé a jako k nepřátelům se k nim Amerika musí stavět. A to tak, že nepřítel musí být odzbrojen, poražen, odstraněn či zničen.Takže ať se Rusko a Čína snaží být vůči USA sebevíc chápající a vstřícné, nic jim to není platné. Jednou provždy jsou a musí zůstat – pokud nedají ruce nahoru – jejich NEPŘÍTELEM.

Položme si nyní otázku: Pro kterou složku americké společnosti platí tenhle vpravdě šílený axiom asi nejpřednostněji? Odpověď je nasnadě: pro americké vojenské síly! A to pochopitelně i ty americké vojenské síly, které jsou dnes jsou jako páteřní spolu s ozbrojenými silami Britanie, Německa, Francie atd. – a též České republiky – zařazeny do NATO. Takže i pro naši armádu jako nepatrnou součástku převažující americké aliance NATO platí, že Rusko a Čína jsou – skrze Wolfowitzovu doktrínu – našimi povinnými nepřáteli, kteří (též s naším přispěním) musí být v zájmu jediné světovládné velmoci odzbrojeny, poraženy či smeteny z povrchu zemského.

A jsme konečně u kořene věci: Je tohle, myslím tuto naši svázanost se zločinným a agresívním posláním USA a NATO, skutečně tím, co chceme jako národ Komenského, Husův a Masarykův do pokladnice světa přinést? I proto se při průjezdu kolony NATO přes naše území musel (anebo to byla naše vojenská iniciativa?), ke koloně ve Vyškově připojit jakýsi náš technický pluk, a spolu s americkými boys pak kodrcat dál směrem na Rusko?A z jeho hranic pak společně s nimi dělat směrem do ruského území válečnické bububu?

Odpověď na tyto otázky dejme o víkendu. Šťastnou ruku a jasnou hlavu přeje:

Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
27 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Vaska
Vaska
5. 10. 2016 16:41

Na tohle jsem padnul v diskuzi na Sputniku: FAKTY A NATO? Preposielajte ďalej okolo seba…!!! Dnešní zpráva převzata z deníku Al Ahram mluví za všechno. Turecký novinář Mehmet Akhul přinesl autentické svědectví o plánech a jejich realizaci přímo z centra bojů takzvaného Islámského státu z oblasti střední Sýrie. Rok a půl tam působil pod jménem Mohamed Akhe jako bojovník tzv. Islámského státu (kalifátu). Sám označuje tzv. Islámský stát (ISIS) jako podvod řízený zahraniční tajnou službou. Uprchlická krize je podle Akhula organizovanou, připravovanou ISIS na převezení armád ISIS do Evropy. Všechny akce s dětmi a ženami jsou zastírací manévr, který má… Číst vice »

Vaska
Vaska
5. 10. 2016 16:42

pokračování: Evropu a nechali ji nepřipravenou na totální válku vedenou zvnitřku. Akhul podrobně popsal organizační strukturu bojovníků tzv. Islámského státu (kalifátu) (ISIS) v Evropě. Takzvaní uprchlíci z válečných oblastí jsou ve skutečnosti bojovníci ISIS, maskovaní rodinami a dětmi, kteří navazují kontakty s již existujícími strukturami, které v Evropě již působí. „Válka v Evropě se začala“ prohlásil operační důstojník policejního velitelství v jižním Hesensku po rozsáhlé akci odhalující rozsáhlou síť muslimských vojenských struktur v Německu. „Toto je výsledek ranní mimořádné porady ředitelství tří sousedních spolkových zemí“, dodal. Jeho britští kolegové podnikli po Akhulově svědectví operativní zásah, odhalující síť muslimských partyzánů v… Číst vice »

Vaska
Vaska
5. 10. 2016 16:43

dokončení:
Ammánu a podle mluvčího policejního ředitelství se stále neví, kdy a za jakých okolností bude propuštěn. Informace čerpáme
ze zdrojů ammánské pobočky Al Jazeera i od spolupracovníků v Káhiře a Ammánu.

hudryper
hudryper
5. 10. 2016 16:57

Jde o prastarou a účinnou taktiku „trojský kůň“. Tomu se dá ubránit jen pokud účinná obrana příjde dřív,než bojovníci z břicha koně otevřou brány do Troje.

Sio
Sio
5. 10. 2016 17:58

hudryper napsal Jde o prastarou a účinnou taktiku „trojský kůň“. Tomu se dá ubránit jen pokud účinná obrana příjde dřív,než bojovníci z břicha koně otevřou brány do Troje. Ale brány už otevřené jsou. Rozhodující bude moment demaskování protivníka. To způsobí obrovskou katarzi, hlavně u Němců a Francouzů. Probuzení bude hodně bolet, to je už dnes jasné. My na východě nic demaskovat nepotřebujeme, je nám to jasné. Myslím, že se to evidentně projeví na hlasech proimigrantských stran, což jsou momentálně ČSSD a TOP09, snad i ODS, pokud se nemýlím. Ohromně na tom může získat Babiš. A také Zeman v dalších volbách,… Číst vice »

Dana
Dana
5. 10. 2016 18:54

Nu, ja jsem proti clenstvi ceske republiky v NATO , protoze cesti poilitici jsou krivaci a zbabele meni kabaty, i kdyz jakoby souhlasi se statusem quo. Skoro jako Turci. Nepreji to ceskemu lidu, ale kdyby se pripojili k Rusku, tak je to vyhodne zvlaste pro Rusko, protoze pak se bude v kriticke situaci zasobovat predne Rusko. .Rusko dava neustale najevo, ze v obrane Ruska a jeho zajmu nebere ohledy na civilni obyvatelstvo.. Rusove jsou rozhodnuti, ze uz nikdy nedopusti valku na jejich uzemi. Ciliz v dobe valky by se, i dle ruskych generalu, bojovalo na fronte ve stredni Evrope, coz… Číst vice »

Béda
6. 10. 2016 2:00

Dana napsal Nu, ja jsemproti clenstvi ceske republiky v NATO , protoze cesti poilitici jsou krivaci a zbabele meni kabaty, i kdyz jakoby souhlasi se statusem quo. Skoro jako Turci. Nepreji to ceskemu lidu, ale kdyby se pripojili k Rusku, tak je to vyhodne zvlaste pro Rusko,protoze pak se bude v kriticke situaci zasobovat predne Rusko. .Rusko dava neustale najevo, ze v obrane Ruska a jeho zajmu nebere ohledy na civilniobyvatelstvo.. Rusove jsou rozhodnuti, ze uz nikdy nedopusti valku na jejich uzemi.Ciliz v dobe valky by se, i dle ruskych generalu, bojovalo na fronte ve stredni Evrope, coz zahrnuje i… Číst vice »

Béda
6. 10. 2016 2:09

Dana,

NATO je pro občany ČR zadarmo drahé!

1/ před ničím nás nechrání, nic nám závazně negarantuje (neřeší konflikty členských zemí)
2/ není koncipováno pro obranu ale jenom pro útok
3/ pouze boří druhé země a vytváří bezpečnostní hrozby
4/ její (americké) akce jsou zdrojem migrace. Namísto obrany Evropy před cizí invazí, vozí do Evropy potenciální teroristy

Béda
6. 10. 2016 5:12

Jako „důkazy“ jsou místo snímků z průzkumných družic předkládány nesrozumitelné úvahy blogerů. ..Jde o složitý systém složený z několika do sebe zapadajících subsystémů. Napsal mi o tom jeden z čtenářů, rozhořčený „důkazy“ zcela lživé zprávy o příčinách katastrofy letu MH 17.. Byl jsem v minulosti profesionálním vojákem a pracoval jsem přímo s raketami systému Buk. Pod vojenskou zkratkou jsou známé jako „Výrobek 3M-9“. Začnu informací, že všechny tyto systémy jsou uloženy ve speciálních výzbrojních skladech. Ty zůstaly zachovány i na území Ukrajiny. Každá raketa má své identifikační číslo. Navíc i každá součástka rakety (a je jich opravdu hodně, to mi… Číst vice »

asym
asym
6. 10. 2016 7:41

pro Béďu: část z alternativního prohlášení o sestřelení MH 17 „Po oznámení, jak dopadly trosky malajského letu MH17, bylo informovaným lidem jasné, že použití systému BUK je krajně nepravděpodobné, takřka vyloučené. Zásah civilního dopraváku v 10 km výšky hypersonickou rychlostí vystřelenými fragmenty z bojové části rakety je totiž natolik zničující, že se letadlo okamžitě rozpadne, vybuchne palivo. Fragmenty mají takovou energii, že zapalují i lehké kovy. Trosky dopadnou na plochu stovek kilometrů čtverečných. Ale MH17 dopadl jen na 30 km čtverečných, velmi koncentrovaně, po dopadu ještě došlo k výbuchu a požáru paliva.“ pozn. Kdo nechce vidět – nevidí, kdo nechce… Číst vice »

Irena
6. 10. 2016 9:27

http://voicesevas.ru/news/26337-pochemu-ot-nas-ushel-krym.html

Na tomhle je zajímavé to „Нужно было….“ Každý ví, co bylo třeba, obzvláště zpětně. Měl by se raději ptát, kde se to vzalo? Kdo to organizoval? Kdo za to platil? A proč jsme takoví idioti, že jsme si to nechali líbit?

Gatta
Gatta
6. 10. 2016 10:39

Re fajt:
Jsem na to kliknul … což se ukázalo jako chyba … ještě si to živě si te film pamatuji.

Ale na YT hned vedle jsem objevil odkaz na jiný, taky zajímavý dokument. Tak nějak příznačné, kam naše společnost vyspěla. Moc sympatická paní a stojí to aspoň za probliknutí – kvůli doplnění si vzdělání … :-)
https://www.youtube.com/watch?v=gI8LtBBfw-g

fajt
6. 10. 2016 11:42

Gatta napsal
Gatta

tahle baba by mohla být v kterékoliv církvi, její jehovistické vyprávění o sexu je docela odrazující. ..)

Admirál
Admirál
6. 10. 2016 12:00

Dana – „Ja se stale divim, ze Cesi, celkove, maji stale nutkani ‚podlejzat‘ nejake svetove moci, misto aby se naucili rozhodovat a pracovat pro sebe a svou suverennost.“

Ano, máte pravdu. Rusku u nás momentálně nikdo nepodlézá, tak kterou velmoc myslíte?

Dále je nutno rozlišovat mezi podlézáním a normálními vztahy.

Též je nutné mít při styku s velmocemi na paměti předběžnou opatrnost.

Ve vztahu k Rusku je nutné nezaměňovat předběžnou opatrnost s přípravou „Drang nach Ost“. To bych jako Čech nechal jiným. Poláci se zdají být vhodní.

karpi
karpi
6. 10. 2016 12:57

fajt napsal
tahle baba by mohla být v kterékoliv církvi, její jehovistické vyprávění o sexu je docela odrazující. ..)

ale kdeže, žádná jehovistka… .))
Byznismenka, protřelá, půvabná, strhující.
Sám bych si hned běžel koupit třeba klidně ten vaginální dudlík – za dva a půl tisíce.. ,)

peter.
6. 10. 2016 13:05

karpi napsal
vaginální dudlík – za dva a půl tisíce.. ,)

Alebo pol vedra Viagry.

fajt
6. 10. 2016 13:56

karpi napsal ale kdeže, žádná jehovistka… .)) Byznismenka, protřelá, půvabná, strhující. Sám bych si hned běžel koupit třeba klidně ten vaginální dudlík – za dva a půl tisíce.. ,) prostě není můj typ ( k tomu pussy dudlíku jsem se ani nedostal) , i kdyby se jenom tlemila jak naivní kravka ( a v hlavě by ji mezitím tikala kalkulačka, či se ji honily samé živé dudlíky ) – naštěstí já se takovým exotům v sukních ( i bez ) dost úspěšně vyhýbám, takže mi je jejich nešťastná existence kdesi, ale kdybych se už nějakým omylem na její produkci dostal,… Číst vice »

peter.
6. 10. 2016 14:03

fajt napsal
prostě není můj typ

peter.
6. 10. 2016 14:04

peter. napsal

fajt:
U nás sa hovorí,že dobrý k…t nevyberá!

fajt
6. 10. 2016 14:18

peter. napsal
fajt:
U nás sa hovorí,že dobrý k…t nevyberá!

:-) to mi připomnělo repliku z jednoho československého filmu, Pásla kone na betóne – kadze chodzi, dzeci robi a pak ještě – nemaš chlopa, nemaš pravdu . ..)

fajt
6. 10. 2016 14:37

comment image?oh=b21fda9c3916db9ea34e9e6897432926&oe=58A67565

peter.
6. 10. 2016 15:13

Teraz už ide len o to,či tým zeleným mozgom v Pentagone prdne v hlave a zaútočia na Asadovu armádu,alebo nie.
https://cont.ws/post/392299

Gatta
Gatta
7. 10. 2016 5:16

peter. napsal

Teraz už ide len o to,či tým zeleným mozgom v Pentagone prdne v hlave a zaútočia na Asadovu armádu,alebo nie.
https://cont.ws/post/392299

A to vše možná jen aby nedošlo ke zvolení Donalda.