Ironické oko !Argumentu (2)

Další díl pořadu nezávislého časopisu !Argument Ironické oko – tentokrát dezinformačně. Moderuje Ilona Švihlíková. Ironie a politika k sobě patří!

Za pravdu je různá sazba,
někdy pomník, jindy vazba.
Kdo neřekne pravdu včas,
tomu pravda zláme vaz…
(K. H. Borovský)

Námět: Martin Míček

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Vlastimil
Vlastimil
24. 5. 2019 10:55

Paní Ilona jako vždy excelentní. Doporučuji panu řediteli ČT, té veřejnoprávní, aby usiloval o její zlanaření a dosadil ji do prime time news s panem Korantegem. Toho zlanařit taky! A hned by byly zprávy sledovány. Je by je těm dvěma nesměl psát nějaký blbec, jako dosud. :-)))

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
24. 5. 2019 13:00
Vaska
Vaska
24. 5. 2019 14:22

Co je to vlastně ten parlament : je to loutkové divadlo, kde se hrajou pohádky pro dospělé (horory jsou pohádky pro dospělé)
Rozdíl mezi tímto divadlem a loutkovým divadlem pro děti je pouze ten, že po skončení pohádky v loutkovém divadle pro děti se loutkovodiči obecenstvu ukážou !!

orinoko
orinoko
24. 5. 2019 20:52

Jen houst. Émerika speje k valecnemu tweetovani.
Ty, vole, to je hlina…
Blíží se doba, kdy se valka vyhlásí klokotakem. /Pro neznale, jde o prd./

http://www.prazskenovinky.cz/zpravy/zpravy/cnbc-spojene-staty-daly-turecku-dva-tydny-aby-se-vzdaly-s-400/

orinoko
orinoko
24. 5. 2019 21:21

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pithart-vzpominal-na-Havla-Jen-za-nej-pry-fungovalo-dnesni-blizke-spojenectvi-582756 Tak tohle je vrchol pokrytectvi. Oba soudruzi meli v jednu chvíli disidentsvi těžké rozpory. A docela zasadni. Soudruh Pithart chtěl bolsevika porazit svedomitou praci, čemuž se druhý soudruh vrcholove vysmal. Bojovali proti sobě i formou fejetonu. Veskrna ve vrcholove chvíli napsal: Pán Pithart proti někomu něco ma. Jen neni jasne co , a proti komu. PP napsal knihu pod pseudonymem v době bolsevika. Jmenovala se Osmasedesaty , nebo tak nejak. Dodneška si myslim, že je to velmi dobrý pocin. On Čechy nesetri. To mi bylo sympaticke. Ale jen do doby , než jsem po letech zjistil , že onen… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
25. 5. 2019 11:08

Ironické oko !Argumentu. Díl 1. Dvojí metr
https://www.youtube.com/watch?v=eY0bkbPOeiE

Botičky od Diora
Botičky od Diora
27. 5. 2019 11:28

Promiňte, vážení diskutující, ale o tom potěšení se musím podělit: Řadili se mezi nejvýraznější české tváře v Evropském parlamentu. Jaromíra Štětinu a Pavla Teličku spojovalo i to, že do volebního klání vstoupili pod novou značkou. Se zázemím zavedených stran a hnutí se před volbami rozloučili. Štětina ukončil spolupráci s TOP 09, Telička za sebou nechal hnutí ANO. Sázka na vlastní tvář ale ani jednomu nevyšla, éra obou mužů v Evropském parlamentu končí. Zatímco Štětina chce vedle péče o zahradu psát knihy, Telička politické ambice nevzdává.“Teď jdu například stříhat trávu na zahradě. Mít posečený trávník je přece mnohem důležitější než být… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
30. 5. 2019 7:00

Jan Keller se loučí: Eurovolby? Duch Merkelové kráčí dál. Nikdo myslící v Bruselu neuspěje. ODS by zvolila i vraha Zemana. A ČSSD…
http://www.novarepublika.cz/2019/05/jan-keller-se-louci-eurovolby-duch.html