Ironické oko !Argumentu (2)

Další díl pořadu nezávislého časopisu !Argument Ironické oko – tentokrát dezinformačně. Moderuje Ilona Švihlíková. Ironie a politika k sobě patří!

Za pravdu je různá sazba,
někdy pomník, jindy vazba.
Kdo neřekne pravdu včas,
tomu pravda zláme vaz…
(K. H. Borovský)

Námět: Martin Míček

0 0 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Vlastimil
Vlastimil
24. 5. 2019 10:55

Paní Ilona jako vždy excelentní. Doporučuji panu řediteli ČT, té veřejnoprávní, aby usiloval o její zlanaření a dosadil ji do prime time news s panem Korantegem. Toho zlanařit taky! A hned by byly zprávy sledovány. Je by je těm dvěma nesměl psát nějaký blbec, jako dosud. :-)))

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
24. 5. 2019 13:00
Vaska
Vaska
24. 5. 2019 14:22

Co je to vlastně ten parlament : je to loutkové divadlo, kde se hrajou pohádky pro dospělé (horory jsou pohádky pro dospělé)
Rozdíl mezi tímto divadlem a loutkovým divadlem pro děti je pouze ten, že po skončení pohádky v loutkovém divadle pro děti se loutkovodiči obecenstvu ukážou !!

orinoko
orinoko
24. 5. 2019 20:52

Jen houst. Émerika speje k valecnemu tweetovani.
Ty, vole, to je hlina…
Blíží se doba, kdy se valka vyhlásí klokotakem. /Pro neznale, jde o prd./

http://www.prazskenovinky.cz/zpravy/zpravy/cnbc-spojene-staty-daly-turecku-dva-tydny-aby-se-vzdaly-s-400/

orinoko
orinoko
24. 5. 2019 21:21

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pithart-vzpominal-na-Havla-Jen-za-nej-pry-fungovalo-dnesni-blizke-spojenectvi-582756 Tak tohle je vrchol pokrytectvi. Oba soudruzi meli v jednu chvíli disidentsvi těžké rozpory. A docela zasadni. Soudruh Pithart chtěl bolsevika porazit svedomitou praci, čemuž se druhý soudruh vrcholove vysmal. Bojovali proti sobě i formou fejetonu. Veskrna ve vrcholove chvíli napsal: Pán Pithart proti někomu něco ma. Jen neni jasne co , a proti komu. PP napsal knihu pod pseudonymem v době bolsevika. Jmenovala se Osmasedesaty , nebo tak nejak. Dodneška si myslim, že je to velmi dobrý pocin. On Čechy nesetri. To mi bylo sympaticke. Ale jen do doby , než jsem po letech zjistil , že onen… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
25. 5. 2019 11:08

Ironické oko !Argumentu. Díl 1. Dvojí metr
https://www.youtube.com/watch?v=eY0bkbPOeiE

Botičky od Diora
Botičky od Diora
27. 5. 2019 11:28

Promiňte, vážení diskutující, ale o tom potěšení se musím podělit: Řadili se mezi nejvýraznější české tváře v Evropském parlamentu. Jaromíra Štětinu a Pavla Teličku spojovalo i to, že do volebního klání vstoupili pod novou značkou. Se zázemím zavedených stran a hnutí se před volbami rozloučili. Štětina ukončil spolupráci s TOP 09, Telička za sebou nechal hnutí ANO. Sázka na vlastní tvář ale ani jednomu nevyšla, éra obou mužů v Evropském parlamentu končí. Zatímco Štětina chce vedle péče o zahradu psát knihy, Telička politické ambice nevzdává.“Teď jdu například stříhat trávu na zahradě. Mít posečený trávník je přece mnohem důležitější než být… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
30. 5. 2019 7:00

Jan Keller se loučí: Eurovolby? Duch Merkelové kráčí dál. Nikdo myslící v Bruselu neuspěje. ODS by zvolila i vraha Zemana. A ČSSD…
http://www.novarepublika.cz/2019/05/jan-keller-se-louci-eurovolby-duch.html