Jak Lenin prodal Assangeho

Assange Ruptly Korporátní Google plně prodaný US-vládě klidně nechá viset tato „tajemství“ na své hlavní stránce, kam mohou i nevinné děti, a ještě inkasuje peníze za reklamu spojenou s touto stránkou. To je skutečně na pováženou. Navrhuji zatknout vedení Googlu místo Assangeho a hlavního CEO zastřelit pro velezradu, protože tento materiál přebral z Wikileaks a hlavně z ruských RT News.


Julian Assange, zakladatel serveru WikiLeaks byl dnes (11. 4. 2019) vyveden z ambasády Ekvádoru a hned nato byl zatčen britskou policií. Britové vydají Assange s největší pravděpodobností do USA. Zde jej budou soudit na Snowdena, který z Ruska vydán nebude. Mannig/ová už v USA odsouzen/a byl/a. Není to jednoduché na tom genderovém světě. USA chtějí hlavu hlavního strůjce prozrazení svých „vojenských tajemství“. Tak se v přehledu podívejme na Youtube, jaká tajemství to vlastně jsou.

Je to trapné, přebírat vojenská tajemství z korporátního kanálu, jako je Youtube. Google plně prodaný US-vládě klidně nechá viset tato „tajemství“ na své hlavní stránce, kam mohou i nevinné děti, a ještě inkasuje peníze za reklamu spojenou s touto stránkou. To je skutečně na pováženou. Navrhuji zatknout vedení Googlu místo Assangeho a hlavního CEO zastřelit pro velezradu, protože tento materiál přebral z Wikileaks a hlavně z ruských RT News. Sami vidíte, jak je to celé vylhané a o co jde, protože to nepřímo řekla i výše uvedená proruská a korporátně-fašistická US-trouba.

Wikileaks ukázal beztrestné zabíjení civilistů v nelegální válce a následovné přikrytí těchto zločinů. Bez Assange a Snowdena bychom o nich asi nikdy nevěděli. A dnes je to tak zřejmá pravda, že ji globální US-trouba vysílá do celého světa. Před deseti lety by Assange dostal prestižní novinářské ceny za investigativní žurnalistiku, jako při vraždění amerických vojáků ve vietnamské vesnici My-Lai. V dnešní epoše korporátního fašismu a jím ovládaného tisku jde tento žurnalista do vězení a presstituti celého světa drží hubu. Aspoň by mohli ocitovat prohlášení Nilse Melzera, který je zpravodajcem OSN pro otázky mučení (UN Special Rapporteur on torture). Ten těsně před prodejem Assangeho řekl ekvádorské vládě, že vydáním riskují jeho převoz a případné mučení v USA a tím asi spáchají zločin proti mezinárodnímu právu. K nedávném mučení CIA viz komentář k vyšetřování Kongresu, podle nějž (CIA mučila vězně bez užitku).

Patologická nenávist prodejného Lenina

Vydání Assangeho je černý den pro nezávislý tisk, ale již několikrát jsme v krátkých zprávách upozorňovali, že k tomu asi dojde. Proč Lenin Moreno, alias dosavadní prezident Ekvádoru, vydal Assange, kterému předešlý prezident a parlament této země velkoryse poskytli politický asyl? Nejlépe bude, když necháme mluvit bývalého prezidenta. Rafael Correa, prezident v letech 2007–2013, tvítoval hned po zatčení Assange toto.

Correa

Takže Moreno je největší zrádce lidstva a prodal Assange jako Jidáš za 30 stříbrných dolarů. Tak se mrkněme na ty dolary a začněme od konce. Ekvádorský parlament začal oficiální vyšetřování Morena pro podvody v tzv. aféře INA Papers. Lenin nebyl až tak leninský a u US-imperialistů si jako prezident otevřel černé konto v dolarech. U nás se za to člověk teprve stane politikem. Ale jsou státy, kde hlavní političtí představitelé veřejně krást nesmí. Zvlášť po tak eminentním prezidentovi, jako byl Correa. Podívejte se na články pod heslem „Ekvádor“ a uvidíte proč. A nyní nechme mluvit tohoto bývalého prezidenta o patologické nenávisti Morena k zakladateli Wikileaks podle jeho rozhovoru pro RT News.

Paul Manafort, vedoucí prezidentské kampaně Trumpa, navštívil Ekvádor 30. května 2017, pár týdnů poté, co Moreno nastoupil do funkce prezidenta. A potom Moreno nabídl, že vydá Assange výměnou za finanční obohacení z USA.

Aha, tak tady to máme, těch 30 stříbrných US-dolarů v daňovém ráji. Takže Morenovi a rodině podle parlamentního vyšetřování hrozí vězení za praní peněz a za finanční machinace. A s čím podle bývalého prezidenta falešný Lenin souhlasil při následné návštěvě amerického viceprezidenta?

Mike Pence navštívil v roce 2018 Ekvádor a on a Moreno se dohodli na třech věcech. Izolovat Venezuelu, což Moreno udělal s velkým nadšením. Anulovat stíhání petrolejářské společnosti Chevron, což také rád udělal. A také vydat Assange. WikiLeaks vydal dokumenty o Morenově korupci, což byla poslední kapka do plného poháru.

Připomeňme, že tyto dokumenty vzešly z balíku dokumentů INA Papers o transakcích v daňových rájích, které zveřejnila nezávislá skupina hackerů. Moreno je vyšetřován za to, že se měl spojit s čínskou společností Sinohydro, která postavila vodní nádrž Coca Codo Sinclair. Tato společnost údajně uložila v off-shore společnosti Recorsa pro Morena celkem 18 milionů USD. Takže to shrňme. US-banky a jejich dohled alias CIA mají kompletní kontrolu nad konty v off-shore. Lenin prodal vlastní zemi a Assangeho k tomu. A pak neznámí hackeři prodali prohnilého Lenina a dostali Assange do USA. A kdo jsou tito neznámí hackeři? Correa tvrdí, že to zveřejnil Wikileaks. Pokud je nám známo, nikdo z této organizace to oficiálně nepotvrdil. A dokumenty Wikileaks vycházejí na jejich oficiální stránce nebo skrze homologované odkazy na stahované dokumenty. Tady vznikla úplně nová stránka, kterou si může založit každý. Na závěr ocitujme náš článek z roku 2013, jehož nadpis měl nechtěně prorocký charakter Assange má důkazy, že jeho zatčení připravovaly tajné služby.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

Související články:

Převzato z e-republika.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
24 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
13. 4. 2019 19:43

Tak… Tak to dneska vypadá. Co by tomu říkal sametový pabitel Veškrna? Jehož starost o morální profil lidského konání byla přímo dechberouci. Trochu odbočím…. Byla mi implementována do klávesnice nová silocara výrobce zařízení, přičemž se sama umístila na plochu zařízení. Prý pusobim problémy svým způsobem vyjadřování, které nenachází potřebný algoritmus v nápovědě. Ergo… Umlauf má také problémy. Ale dokáže je stále pořad a ještě hodnotit. Já osobně ve vecech typu Snowden, Assange apod nemám jasno. Tedy v základu ano, ale v právních ohledech nikoli. A medialnich ? To už je vyšší dívčí. Současný svět je naprosto neskutecne pomatená struktura. Veci… Číst vice »

orinoko
orinoko
13. 4. 2019 19:52

KVITOVA..l jsem Umlaufa. Aby mi bylo správné rozuměno.

Dana
Dana
14. 4. 2019 4:35

To uz tak je, ze valky nejsou rozdavani kopretinek, ale valka znamena zabijeni. Video z Bagdadu ukazuje hloucek mladych muzu, jasne ve vojenskem veku, kteri se srocuji k nejake akci, z mobilu nekdo volal a zminil jmeno teroristy. V roce 2007 probihaly v Iraku velke bitvy, Amerika poslala dalsich 20 000 vojaku do boje a proto se rozhodovalo preventivne ohledne eliminace nepritele. Strategie byla znicit co nejvice baathistu-pozustatku Saddamovy armady s co nejmensimi ztratami Americanu. Srocovat se, kdyz par bloku vedle zuri boje bylo zivotu nebezpecne. Ze zpetneho pohledu tyhle utoky na „civilisty“ jiste zmensily rady pozdejsich ISILcu, i kdyz… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
14. 4. 2019 7:44

Dana napsal To uz tak je, ze valky nejsou rozdavani kopretinek, ale valka znamena zabijeni. Video z Bagdadu ukazuje hloucek mladych muzu, jasneve vojenskemveku, kteri se srocuji k nejake akci, z mobilu nekdo volal a zminil jmeno teroristy. V roce 2007 probihaly v Iraku velke bitvy, Amerika poslala dalsich 20 000 vojaku dobojea proto se rozhodovalo preventivne ohledne eliminace nepritele. Strategie byla znicit co nejvice baathistu-pozustatku Saddamovy armady s co nejmensimi ztratami Americanu. Srocovat se, kdyz par bloku vedle zuri boje bylo zivotu nebezpecne. Ze zpetneho pohledu tyhle utoky na „civilisty“ jiste zmensily rady pozdejsich ISILcu, i kdyz nezabranily vytvoreni… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
14. 4. 2019 12:44

Stan napsal

Poručík Dana se nám zacykluje. Jeho nadřízení by ho měli přeprogramovat. Nebo vyměnit.

Co se týká důvěryhodnosti, WikiLeaks je zlatý standard a poručík dana něco, co se člověk snaží vyškrábnout z podrážky bot před vstupem do slušného domu.
Pochybuje ještě někdo o tom, že mediální pracovnice, LGBT-tělísko „dana“, je úmyslně nastrčený placený troll pro rafinované rozvracení tohoto „neposlušného“ webu? Proč dostává prostor šířit bludy, lži a fake news, čili, dle Martina, ryzí BULLSHIT? Proč si elementární slušnost stále pleteme se zbytečnou až zvrhlou politickou korektností a mediální mopslík jako poručík dana není poslan do (_!_) ?

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
14. 4. 2019 13:31

Дело Ассанжа. Интервью Маргариты Симоньян. Вечер с Владимиром Соловьевым от 11.04.19
https://www.youtube.com/watch?v=TfwY0wvY8w4

Viky
Viky
14. 4. 2019 14:49

Milá Dano, napsala jste:To uz tak je, ze valky nejsou rozdavani kopretinek, ale valka znamena zabijeni. Video z Bagdadu ukazuje hloucek mladych muzu, jasne ve vojenskem veku, kteri se srocuji k nejake akci, z mobilu nekdo volal a zminil jmeno teroristy. … No, předně se držte té správné terminologie (jediné správné, protože emerické!) Snad tedy „mise“ , nebo „operace“, ale válka… Ještě si nedáte pozor a pod vlivem tohoto fóra použijete výraz „vraždění“, nebo (nedejbože!) „vraždění neozbrojených civilistů….“ Tak tedy… Pokud si pozorně a znovu prohlédnete ono video, je dobré poslouchat. Poslouchat co se říká. Při všem všudy – mluví… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
14. 4. 2019 15:39

Ne vždy souhlasím s Platoškinem,
ale tady nejspíš ukazuje správným směrem.
https://www.youtube.com/watch?v=4mr-B2z58Ns

Viky
Viky
14. 4. 2019 15:50

Čím by sakra mohl být po tolika letech Assange ještě důležitý? Ajajaj… Nebo snad někdo věří, že britové sedm let! extra hlídali nějaké bezvýznamné vyslanectví. Že by britové investovali statisíce (možná miliony) liber jen a pouze do hlídání člověka, který porušil podmínky kauce a dle britských zákonů mu za to hrozí rok odnětí svobody. Představte ! celý jeden rok! A hlídají ho sedm… Nějaká disproporce mezi cena x výkon, ne? Protože to vše ostatní není tak docela v britské jurisdikci. Nějaké komplikované…. Zvláště potom, co jedna z tzv. „obětí“ jeho sexuálních eskapád ve Švédsku rychle spěchá s obnovením svých obvinění,… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
14. 4. 2019 15:55
Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
14. 4. 2019 16:13

citace z googlepřekladu:
„Julian Assange byl zatčen za zveřejnění důkazů o amerických válečných zločinech poté, co vláda USA podplatila ekvádorskou vládu, aby porušila mezinárodní právo.
To se stalo. A každý, kdo používá lži a rozptýlení, aby popřel tuto pravdu, je na špatné straně historie.“
https://www.zerohedge.com/news/2019-04-13/obvious-dirty-dealings-behind-julian-assanges-arrest

Viky
Viky
14. 4. 2019 16:16

Pozici novinářů vytahuji zvlášť, protože je krajně podivná. Ať je to vnímáno jakkoli, Assange JE NOVINÁŘ. Ano, je to zvláštní typ novinařiny, ale osobně je mi tato forma novinářské práce asi nejsympatičtější. Množství faktických dokumentů bez zbytečných keců. Samozřejmě, i tohle může být manipulativní, prostým výběrem dokumentů. Ale publikace takového kvanta dokumentů různorodého charakteru téměř vylučuje jednoduchou manipulaci.
Proto je „neutrální“ postoj drtivé části novinářské obce zarážející. Měli by řvát, hodně silně řvát. Jsou uraženi, když je označujeme jako presstitutky. Oni jsou přece „strážní psi demokracie“. Nicméně, neochota většiny chránit ohrožené ze své smečky, by uráželo psy.

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
14. 4. 2019 16:41

Soudružka Dana nám tady bude tvrdit, že Mosul si Iráčané rozstříleli sami… Jistě – a Raqqu i Fallúdžu, Basru a mnohé další taky, že … Svinští teroristi- ještě že máme ty hodné US bojovníky za světovou DÉMON-krást i ji… Kdo si dnes vzpomene- po „hrdinné porážce“ zločinného ISIL chrabrými hochy z USA jak že se to bombardovalo s denním použitím „koberečků“, kazetové munice, bílého fosforu, etc… No ale vždyť „obětaví zachránci“ s Bílými plembáky nám tvrdili, že „největší zrůda je Assad“…oni přece jen trávili lidi chlorem dodaným Západem- ale kdo by se prosím vás nechtěl nechat utrávit až do rajské… Číst vice »

Viky
Viky
14. 4. 2019 16:58

Martine, konkrétně toto“co vláda USA podplatila ekvádorskou vládu, aby porušila mezinárodní právo“ je blbost. Ale blbost je pouze to, že ekvádorská vláda porušila mezinárodní právo. Území vyslanectví je sice obdařeno exteritorialitou a nedotknutelností dle Vídeňské Konvence. Jenže. Mezinárodní právo neomezuje právo té které země udělit, či odejmout asyl. Ne, mezinárodní právo nedovoluje britům o své vůli zasáhnout na diplomatické půdě. Ale ani ekvádorcům zase o zásah požádat. Byl li zrušen status asylanta (byl) a byla li británie požádána o zásah… Ne, Martine, mezinárodní právo porušeno nebylo. Bylo to z ekvádorské strany podlé, sprosté a nečestné, ale ne každá křivárna je… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
14. 4. 2019 18:17

Viky napsal Martine, konkrétně toto“co vláda USA podplatila ekvádorskou vládu, aby porušila mezinárodní právo“ je blbost. Ale blbost je pouze to, že ekvádorská vláda porušila mezinárodní právo. Území vyslanectví je sice obdařeno exteritorialitou a nedotknutelností dle Vídeňské Konvence. Jenže. Mezinárodní právo neomezuje právo té které země udělit, či odejmout asyl. Ne, mezinárodní právo nedovoluje britům o své vůli zasáhnout na diplomatické půdě. Ale ani ekvádorcům zase o zásah požádat. Byl li zrušen status asylanta (byl) a byla li británie požádána o zásah… Ne, Martine, mezinárodní právo porušeno nebylo. Bylo to z ekvádorské strany podlé, sprosté a nečestné, ale ne každá… Číst vice »

Viky
Viky
15. 4. 2019 7:40

Botičky od Diora: „Podívejte se na „Lenin Moreno – IRA Papers“ a pochopíte, že Martin má pravdu: 31.03.2019: https://www.telesurenglish.net/news/INA-Papers-The-Corruption-Case-Against-Ecuadors-President-Lenin-Moreno-20190331-0007.html Equador dostal za Juliana 4,2 napřímo + dalších 6,3 nepřímo = 10,5 mlrd usd. Stalo se to minulý týden…“ ————- Ale to je přece naprosto možné a reálné! A hnusné a podlé! A porušuje to nejspíš národní legislativy, přitom velmi hrubým způsobem. Ale ne mezinárodní právo… Porušit jej můžete právě a pouze tehdy, pokud by cosi takového bylo v mezinárodním právu kodifikováno. A ono je a … současně není. Je to deklarativně zmiňováno třebas v papírech OSN. Obecnost a deklarativnost brání… Číst vice »

PPK
PPK
15. 4. 2019 22:36

Viky napsal
a? kde je mezinárodní právo? Porušeno?

Filozofická otázka: Může někdo třetí porušit pouhý lidský výmysl dvou, vyhlášený ve formě nějaké jejich dohody a jejího téměř libovolně možného výkladu někým čtvrtým, čímž v realitě světa každé právo je?

orinoko
orinoko
17. 4. 2019 14:06

Bacha na rackovo bombardování stran DANAjskeho daru.
Vite, můžu se mylit… Neexistuje nic jednodussiho. Kva kva…
Ale nedávno jsem dostal dva emaily. Zirali byste. Ozvali se někdejší místní uzivatele. Druhdy velcí frekventatnti.
A jeden z nich je racek!! Ne, že by se k tomu hlasili, ale náš milý počítat pro každého má vytribeny detektivní cich. Jenom se to potvrdilo.
Trochu tajuplnosti neuškodí před velikoNOCNIMI zazraky.

racek
racek
21. 4. 2019 21:53

Mohu Vám, vážený kolego, jen říci, že já jsem nikomu zde žádný mail neposlal a ani nehodlám poslat. A ani mnohé dvě adresy najdou pod jménem Racek, ale mým vlastním. Ostatně, Racek je jedno heslo, kterým jsme sedě v hospodě v mém hluboce totalitním mladi vyzývali kamarády k následování pro odchodu na… No, řekněme když toho piva v organismu byl již přebytek… Jinak, mě kritika vůbec nevadí, naopak. Ale já se chovám ke každému slušně nebo se alespoň snažím a rád bych, kdyby jste alespoň k naší velmi zajímavé a velmi dobře informované dámě choval slušně. Sprosté nadávat a pomlouvat… Číst vice »

Bety
Bety
22. 4. 2019 10:05

Mezinárodní právo?
Rusko se ho drží a dobře dělá, protože všichni přece chceme svět, kde jsou
určitá základní pravidla a spravedlnost.
A Emerika a spol. ztrácejí neustále v očích nás všech i přes neustálou mediální
masáž.

racek
racek
23. 4. 2019 22:08

Milá Bety, bohužel se velice mýlíte. Mládež a v podstatě skoro všichni do cca 35 let jsou už velice hluboce indoktrinováni pravdolásko propagandou a argumenty je nezajímají. Zblbnutí mládeže je bohužel asi nevratné. Prostě úplně jak se píše v jednom falešném dokumentu…

PPK
PPK
24. 4. 2019 3:16

racek napsal Milá Bety, bohužel se velice mýlíte. Mládež a v podstatě skoro všichni do cca 35 let jsou už velice hluboce indoktrinováni pravdolásko propagandou a argumenty je nezajímají. Zblbnutí mládeže je bohužel asi nevratné. Prostě úplně jak se píše v jednom falešném dokumentu… Vím, není adresováno mně. Je však vyvěšeno na veřejném webu a tak též vyjádřím svůj názor k tomu (od) páně racka: Podle mne, např. zvířeti trvá jakékoliv blbnutí jen do chvíle, než pocítí bolest. Člověku však už ani té bolesti netřeba. Postačí mít dluhy a první neúspěch, žaludek bez pamlsků a prázdnou peněženku. Problém je, že… Číst vice »