Jak se dělá převrat v Čechách

Onehdy jsem viděla film, na jehož konci sděluje postava, kterou tam hraje Brad Pitt, zhruba toto: „Jeden lid je mýtus stvořený Thomasem Jeffersonem. Americkým světcem, co napsal, že všichni lidé jsou si rovni, čemuž evidentně sám nevěřil, když nechal vlastní děti v otroctví. Byl to boháč, kterej nechtěl platit daně Britům. Psal hezký řeči a podněcoval lůzu, která pro něj pak umírala, zatímco on seděl, popíjel vínko a šukal svoji otrokyni. A tenhle mi bude něco vykládat o společenství? Nechtějte mě rozesmát. Já žiju v Americe. A tady jsme každý sám za sebe. Amerika není země, je to jen byznys a teď mi zaplaťte.“

Napadlo mě, že tohle bude asi jeden z důvodů, proč v každé latinskoamerické zemi od Mexika na jih, kde měli Američané jakýkoliv hospodářský zájem (např. banány společnosti United Fruit ), organizovali státní převraty. Od Guatemaly až po Peru. Přičemž některé země, kupříkladu Bolívie, v některých údobích takto zažívaly i pět převratů ročně. Pak tu máme třeba odtržení teritoria severní Kolumbie, ze které Američané udělali Republiku Panama se zjevným záměrem ovládnout budovaný panamský kanál. Počet iberoamerických převratů dohání dnes Afrika, kde USA jsou zaangažovány v každé zemi, kde se něco těží. Nigerský uran se také těží pod dohledem amerických odborníků, tzv. bojkotovaná nedemokratická totalitární Zimbabwe vysílá bojkotovaná letadla Air Zimbabwe do Washingtonu, kde jsou nakládána americkou měnu, která je v Zimbawe oficiálním dnešním platidlem. Co předtím na ranveji vykládají, všeobecně známo není, ale dle dostupných údajů Zimbabwané za amerického dohledu takto směňují americký dolar za zlaté ingoty vlastní provenience.

Taky třeba takový průměrný africký politik, který se chce dostat ke kormidlu, musí provést tři až osm pokusů o státní převrat, aby ten poslední byl úspěšný. Navíc ho musí provádět s dopomocí nějaké bývalé koloniální mocnosti, do jejíhož hlavního města se poté dočasně leteckým speciálem uchyluje, pokud se v prvních hodinách ukáže, že to tentokrát zase nevyjde.

Je nutno poznamenat, že státní převrat nikdy nevyjde přesně tak, jak byl plánován. Viz VŘSR, kde Lenin měl zabezpečit mír s Německem, ovšem tato revoluce, jak známo, koncem války nebyla. Vzpomeňme i na Nepál, tam relativně nedávno poslední převrat v královské rodině kvůli sňatku z donucení skončil vyvražděním vládnoucí rodiny na jedné recepci a poté nástupem maoistů (nikoliv čínských, aby bylo jasno). Ani u nás v r. 1968 to nevyšlo, jak si plánoval Brežněv s Indrou a Biľakem. Nebo kryptoanalytik šifrant generál Lorenz se strojním zámečníkem RSDr. Hegenbartem se napoprvé a podle šablony také hned nevytáhli. A to prosím za masivní podpory dvou velmocí. Museli do toho pak šlápnout i jiní.

Proto, když jsem se dočetla na twitteru pana Mitrofanovova, který je podle mě nejchytřejším Čechem, i když je narozený v Rusku, že shání se svými přáteli nového prezidenta, a když ho při té příležitosti večer při čištění zubů napadlo, že by se na tuto funkci výtečně hodil generál Pavel, téměř jsem se vyděsila. Od rána toho dne ohlašoval totiž pan Mitrofanov významně uštědření veřejné facky prezidentu Zemanovi. Při ohlášení Poruchy ČT při počátku slavnostního udílení státních vyznamenání ve Vladislavském sále jsem očekávala něco převratného a velikého. Nestalo se ale nic a já byla zklamaná nudnou fádností ceremoniálu. Myslela jsem si naivně, že panu prezidentovi přijde nafackovat pan Mitrofanov osobně na slavnost a ČT mi to nejlepší záškvarně vypnula. Mikina pana režiséra byla mi jen slabou náplastí za slibované vzruchy. Ona totiž ta celý den ohlašovaná významná facka prezidentu Zemanovi se neukázala býti zase tak významnou, jak tvrdil. Spočívala, jak jsem se ke svému zklamání dozvěděla na závěr, pouze v tom, že se na slavnost odmítnul dostavit člověk, který tam nebyl pozván. Tím ovšem davy od počítačů a televizí v noci do ulic nezvednete.

A tak zmiňovaná twitterová společnost vesměs českých špičkových intelektuálů trávila zbytek večera alespoň pomlouváním některých vyznamenaných a vyznamenávajících, nadávala jim a pak začala plánovat převrat. Alespoň z mého pohledu, neboť jestliže se úzká skupina lidí rozhodne odstranit demokraticky přímou volbou zvoleného prezidenta a změnit směřování zbytku národa byť složeného z nepodrobivé lůzy, retardované hospody a mentálů 4. cenové kategorie, jedná se většinou všude na světě o pokus o převrat. A to i kdyby to ta úzká skupina myslela s těmi hloupějšími spoluobčany bůhvíjak dobře.

A tak když navrhnul pan Mitrofanov pana generála Pavla jako náhradu za Zemana, lekla jsem se převelice, jestli se dostanu další den do práce. Z minula si jako malá pamatuju, že tanky tarasily silnice a provoz byl ohrožen, takže jsem zbytek noci a celý druhý den dychtivě očekávala, kdy se už objeví spřátelená vojska NATO vedená generálem Pavlem, aby těm z twitteru přišla pomoci a nás hloupější tak dopomoci vrátit na cestu k té správné demokracii. O zvacím dopisu se na twitteru sice nic nepsalo, ale myslela jsem, že už ho mají určitě připravený. Konečně podepsat by ho mohli i dodatečně pan Bursík nebo paní Dienstbierová, kteří se tady v poslední době necítí dobře, jak oba proklamují v tisku. Nebo tak někdo.

Nikdo pořád nejel a tak jsem na chvíli přestala řešit, kdo k nám odkud přijede tentokrát. Vyšlo mi, že to bude zhruba zase ze stejných směrů, jen jsem si nebyla jista Ukrajinci a dosud jejich účast považuji za velmi spornou. Konečně už zde v minulosti byli i víckrát, tak celkem o nic nepřijdou. Jak se tak pořád nic nedělo, začal asi tápat i pan Mitrofanov a požádal proto pana europoslance Svobodu za Lidovou stranu o pomoc s odvoláním prezidenta, protože ostatní ho tomto ohledu tou dobou už zklamali. Tento se zamyslel, přislíbil, že udělá, co bude moci a hned příští ráno se blýsknul článkem, který se zabývá tím, zda prezident Zeman umí přečíst v angličtině slovo impeachment. A dnes spiklenci nadávají exprezidentovi Gorbačovovi kvůli Krymu a radují se nad projevem Jeho Excelence amerického velvyslance Schapira o pomoci, které nám Čechům poskytnou USA financováním dalších neziskovek za účelem likvidace korupce u nás. Ale myslím, že jim ušel ten poslední odstavec projevu Jeho Excelence, kde se hovoří o tom, že USA má zájem o průhledný a křišťálově čistý tendr na dostavbu Temelína, neboť jen za takových podmínek ho americká strana jistě získá. Šetřit na tom zjevně nehodlá, rozhodně nechce poctivou slevu zadarmo.

Taky píšou, že je třeba svrhnout Putina, je na to prý třeba každé ruky, ale o to se jim starají soudruzi i na jiném, samozřejmě ruském twitteru a skupina Pussy Riot. Nevím, jestli to má smysl, protože tam taky psali, že prezident Putin umírá na zvlášť zákeřnou rychlou nemoc. Já bych si těch pár měsíců, co mu dávají, prostě jen v klidu počkala.

Někdo mi pak říkal, že můj strach z té akce spojené se svrhnutím prezidenta Zemana byl zbytečný, protože ani generál Pavel ani velení NATO se o té Mitrofanovově myšlence prý nedozvěděli a lidi z velení NATO ho prý dokonce ani neznají.

Já jsem v průběhu všeho toho výše popsaného hektického dění sebekriticky usoudila, že ze mě nikdy spiklenec nebude. Nemám nervy ze železa a svaly z ocele jako oni. Svrhávat prezidenty jak na běžícím pásu, to není nic pro mě. A každý den žít v očekávání a pak být vždycky večer zklamaná, a zas a znovu, to strašně vysiluje. Stačí jen, když je sledujete, aniž byste se sami účastnili a jste po takové šichtě úplně vyřízení. Tak ty převraty zůstávají dál jen na nich. Na těch schopných, inteligentních a odvážných lidech z twitteru. Hlavně aby to zase neskončilo nějak jinak, jak to už u převratů bývá. Nerada bych, aby to tyhle hodné lidi, co to s námi myslí dobře, pak nějak zaskočilo.

Převzato z ostrova Janiky

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
41 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
tatar
tatar
12. 11. 2014 9:00

Děláte, jako by v tom Zeman byl nevině. Ale on dobře věděl, proč říká to, co říká, a co tím spustí. Blbej není a říkal to i Klaus:

http://zpravy.idnes.cz/podle-vaclava-klause-jsou-zemanovy-vulgarity-promysleny-tah-pt9-/domaci.aspx?c=A141105_132351_domaci_ffr

Jestli si on, ten Lišák jeden, nepřipravuje nějaký bombastický odchod.

fajt
fajt
12. 11. 2014 9:21

njn, šwejci….pšonci tomu říkaj Pepiki :-) …podezřívám, že husiti se Žižkou nebyli odkojeni Vltavou či jiným potokem v kokotlině, ale pouze tranzitně migrovali, a možná to byli první pravověrní cikáni :-)

orinoko
orinoko
12. 11. 2014 14:04

Odborník na socany Mitrofanov teď změnil odbornost. Je odborníkem na Rusy a Putina. – Možná to více nese.
Kdosi si všiml, že od té doby , kdy Dolejší je expertem na Rusko a Putina, tak ze stránek Blistů zmizela žádost o finanční podporu. A vysvětluje si to tak, že možná už funguje tlačenka Džudy Shapiro , takže není už třeba dále apelovat.
V každém případě pak je zcela jisté, že Mitrofanov je blb, jehož názory jsou evidentně podmíněné nikoli objektivní realitou, nýbrž podmíněným reflexem.

Béda
12. 11. 2014 14:13

orinoko napsal Odborník na socany Mitrofanov teď změnil odbornost. Je odborníkem na Rusy a Putina. – Možná to více nese. Kdosi si všiml, že od té doby , kdy Dolejší je expertem na Rusko a Putina, tak ze stránek Blistů zmizela žádost o finanční podporu. A vysvětluje si to tak, že možná už funguje tlačenka Džudy Shapiro , takže není už třeba dále apelovat. V každém případě pak je zcela jisté, že Mitrofanov je blb, jehož názory jsou evidentně podmíněné nikoli objektivní realitou, nýbrž podmíněným reflexem. Kdo ví, jestli KD úzce nespolupracuje při psaní svých zasvěcených „analýz“ s jistou nejmenovanou… Číst vice »

Sio
Sio
12. 11. 2014 15:27

fajt napsal

njn, šwejci….pšonci tomu říkaj Pepiki …podezřívám, že husiti se Žižkou nebyli odkojeni Vltavou či jiným potokem v kokotlině, ale pouze tranzitně migrovali, a možná to byli první pravověrní cikáni

Pokud mě něco zajímá ze všeho nejmíň, tak je to název panenkomarjá pšonků… :-)

Sio
Sio
12. 11. 2014 15:28

Sio napsal
Pokud mě něco zajímá ze všeho nejmíň, tak je to název panenkomarjá pšonků…

…názor…

Sio
Sio
12. 11. 2014 15:29

orinoko napsal Odborník na socany Mitrofanov teď změnil odbornost. Je odborníkem na Rusy a Putina. – Možná to více nese. Kdosi si všiml, že od té doby , kdy Dolejší je expertem na Rusko a Putina, tak ze stránek Blistů zmizela žádost o finanční podporu. A vysvětluje si to tak, že možná už funguje tlačenka Džudy Shapiro , takže není už třeba dále apelovat. V každém případě pak je zcela jisté, že Mitrofanov je blb, jehož názory jsou evidentně podmíněné nikoli objektivní realitou, nýbrž podmíněným reflexem. Mýlíte se, je tam. I s každoměsíční odměnou 29000 nejlépe placeného redaktora BL, nějakého… Číst vice »

Sio
Sio
12. 11. 2014 15:30

Sio napsal
Mýlíte se, je tam. I s každoměsíční odměnou 29000 nejlépe placeného redaktora BL, nějakého KD.

http://blisty.cz/art/75424.html

Sio
Sio
12. 11. 2014 15:41

peter. napsal

Ďalší Piakin.
http://leva-net.webnode.cz/products/okultnim-strediskem-svetoveho-sionismu-je-praha/

To mi připadá přitažené za vlasy.

Béda
12. 11. 2014 15:47

brankoslav napsal

http://www.novinky.cz/domaci/353286-ctvrt-stoleti-svobody-uzdravit-lidska-srdce-bude-trvat-generace-rika-marek-benda.html

Jistý poslanecký parazit co v životě nečichnul k práci a zázračně napsal disertačlu „uzdravuje“ lidská srdce již 25 let. Disluse pod článkem mě naladila optimisticky.

Béda
12. 11. 2014 15:52

http://www.literarky.cz/politika/domaci/18681-zajima-nas-jet-listopad-89 Z výzkumu CVVM: „… Podle průzkumu hodnotí samotný listopad 89 pozitivně výrazná většina respondentů v Česku – 61%. Na Slovensku jsou lidé skeptičtější a pozitivně ho vnímá 51% lidí. Pozitivní hodnocení samotné „sametové revoluce“ ale automaticky neznamená, že lidé vnímají pozitivně i současný politický a ekonomický systém. Data v průzkumu vypadají na první pohled jako hluboce rozporuplná – lidé jsou v podobné míře kritičtí ke společnosti před listopadem i po něm, ale celkově si nadále myslí, že změna „stála za to“. Konkrétně: Za dobrý považuje společenský systém před listopadem 16% respondentů, po listopadu 22%. Pokud jde o ekonomický systém,… Číst vice »

idiotronic
12. 11. 2014 16:01

Zatím jenom pár blbečků mění obrazy Zemana za Háchu, či koho vlastně (Novinky), ale Czechmajdan, ten bych považoval za podstatný krok. S nějakým Listopadem
to nebude mít nic společného, půjde o prachy. Nesplatitelné. A Zeman je pro někoho jasně špatná volba, protože prachy nezafungovaly,jak měly.

merlin
merlin
12. 11. 2014 16:15

orinoko napsal Odborník na socany Mitrofanov teď změnil odbornost. Je odborníkem na Rusy a Putina. – Možná to více nese. Kdosi si všiml, že od té doby , kdy Dolejší je expertem na Rusko a Putina, tak ze stránek Blistů zmizela žádost o finanční podporu. A vysvětluje si to tak, že možná už funguje tlačenka Džudy Shapiro , takže není už třeba dále apelovat. V každém případě pak je zcela jisté, že Mitrofanov je blb, jehož názory jsou evidentně podmíněné nikoli objektivní realitou, nýbrž podmíněným reflexem. Tomas Prouza ‏@CZSecStateEU 4. 11. Discussing how to deal with the Russian propaganda with… Číst vice »

peter.
12. 11. 2014 17:12

Sio napsal
To mi připadá přitažené za vlasy.

Sio
Ani nie.Česko a Praha obzvlášť boli k židom vždy tolerantnejší ako okolité štáty.Výraz „okultné stredisko sionizmu“ Praha nadobudla pravdepodobne vďaka povestiam z prostredia židovského mesta(najnovší román Umberta Eca Pražský cintorín k tomu tiež prispieva) a úlohe ktorú ČSR zohrala pri zriadení štátu Izrael.

peter.
12. 11. 2014 18:39

Béda napsal
Jistý poslanecký parazit co v životě nečichnul k práci

Teda aj v našom parlamente sa nájdu všelijaké čudné persóny.Ale toto je naozaj zvláštny zjav v európskej politike.
Prečo ho stále a furt dookola volíte?Nerozumiem tomu.

fajt
fajt
12. 11. 2014 19:03

http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/353343-zaoralek-nabidl-libanonu-zbrane.html – Zaorálek řekl, že Praha je ochotná libanonské armádě přenechat některé své vojenské přebytky – muhehe :-) to aby si boroci šli raději najít nějaké klacky . ..)

Alice
Alice
12. 11. 2014 19:33

Peter: „Prečo ho stále dokola volíte (Bendu)? Nerozumiem tomu“ Z toho si nic Peter nedělejte, my jsme tomu taky nerozumněli, ale nakonec se to vysvětlilo – svůj boj proti levici prý nemůže vzdát: „Ještě v sobotu odpoledne se zdálo, že se živý sněmovní inventář po 19 letech konečně podívá do normální práce. Stejně jako nezničitelný Terminátor, Benda, napůl člověk, napůl poslanecký robot, ale i tentokrát potvrdil pověst věčného poslance. Sice chvíli nejistým hlasem pronášel, že s koncem počítá, ze sečtení hlasů bylo zjevné, že si ho přeje ve Sněmovně vidět 5336 Pražanů. A to stačilo. I když zpočátku tvrdil, že… Číst vice »

Alice
Alice
12. 11. 2014 19:36

Ještě bych doplnila – ani koblihy k tomu nepotřeboval. Ale nechal se slyšet, že ho to stálo prý přes 100 tisíc. Jeden hlas za 20 Kč, no neberte to!

orinoko
orinoko
12. 11. 2014 19:39

Tak především Bendu volí ta největší pražská hovada. Ale on v tom není sám. I takový soudruh Vidím vešel z výkopu sedmnáctého listopadu rovnou do parlamentu pod Řípem.
Jedno modré lejno vedle druhého. Celá Praha má tento odér. Na Pražácích je zcela ojedinělé jedno: Čím větší je jejich náplavová historie, tím větší je to hovado. Platilo to za socíku, platí to i dnes.

orinoko
orinoko
12. 11. 2014 20:47

Dneska jsem nějak hodně nasraný.

Tohle je Amerika. Stop this war.

https://www.youtube.com/watch?v=i4AGnB5ZUiE

Tohle je Česko. Každý den je to jinak.

http://www.youtube.com/watch?v=MrkJRA5-Ij8

A tohle je Valašsko na Moravě.

http://www.youtube.com/watch?v=AqfT7MCql2Q

orinoko
orinoko
12. 11. 2014 21:03

Jdu ležet. Ačkoli bych nejradši šel na nějaký virvál. Anebo na inkarnaci J.H. To byla doba!! Už se nikdy nevrátí.

https://www.youtube.com/watch?v=en7wSUYtezU

Sio
Sio
12. 11. 2014 21:23

Alice napsal Peter: „Prečo ho stále dokola volíte (Bendu)? Nerozumiem tomu“ Z toho si nic Peter nedělejte, my jsme tomu taky nerozumněli, ale nakonec se to vysvětlilo – svůj boj proti levici prý nemůže vzdát: „Ještě v sobotu odpoledne se zdálo, že se živý sněmovní inventář po 19 letech konečně podívá do normální práce. Stejně jako nezničitelný Terminátor, Benda, napůl člověk, napůl poslanecký robot, ale i tentokrát potvrdil pověst věčného poslance. Sice chvíli nejistým hlasem pronášel, že s koncem počítá, ze sečtení hlasů bylo zjevné, že si ho přeje ve Sněmovně vidět 5336 Pražanů. A to stačilo. I když zpočátku… Číst vice »

jogín
jogín
12. 11. 2014 21:28

Co takhle si udělat 17. procházku a nakopat ty majdanisty?

Béda
13. 11. 2014 5:28

Prostě „pravdoláskařští demokraté“ se nemohou smířit s výsledky demokratické volby svých spoluobčanů a se zrcadlem, které jejich modlám nastavil prezident. Tak se s pomocí jisté nejmenované velmoci, která je známa převraty v jiných zemích pokusí o nedemokratický zvrat.

fajt
fajt
13. 11. 2014 5:48

Sio napsal
Pokud mě něco zajímá ze všeho nejmíň, tak je to název panenkomarjá pšonků…

ale utrefili to, co :-) …sice do kostela chodí v houfech, ale svému popovi nedaj nic zadarmo, což se o šwejcích říci nedá, největší ateisti na světě a svým neznámým flanďákům darovali zbytek vykradené kokotliny…středověcí jezuité by měli z dnešních čechů upřímnou radost. ..)

fajt
fajt
13. 11. 2014 6:00

jogín napsal

http://www.novarepublika.cz/2014/11/kdekdycoproc-je-ct-svolavatelem-akce.htmlAkce proti Zemanovi.

české televizní mínění se zase aktivizuje americkou ambasádou, zase bude mít kokotlina v západních mediích nehezkou vizitku amerických patolízalů…jenom čekám, kdy Venca Havlů vstane z mrtvých a jeho posvátné relikvie budou putovat do zemí amerických kolonii, až herr Merkel políbí slavné Vencovy kalhoty v rozkroku a pak zběsile zamává americkou vlaječkou směrem k Rusku…ten pád imperia bude docela krvavá divočina a ani žádný užitečný idiot nebude ušetřen :-)

Béda
13. 11. 2014 8:07

Další duševní plod „demokrata“ Mitrofanova, který se nemůže smířit s výsledky prezidentské volby a s tím, že vliv novinářské prestitutské žumpy (jak ji popsal U.Ulfkotte), ke které patří stále klesá http://www.novinky.cz/komentare/353377-ocima-sasi-mitrofanova-kdo-chysta-rusky-pristav.html

Béda
13. 11. 2014 8:24

Kontrolní otázka: platí to co napsal U.Ulfkotte o vlivu CIA na německé „zpravodajství“ taky pro českou kolonii? Platí to taky pro Mitrofanova?

Sio
Sio
13. 11. 2014 9:24

Béda napsal

Další duševní plod „demokrata“ Mitrofanova,který se nemůže smířit s výsledky prezidentské volby a s tím, že vliv novinářské prestitutské žumpy (jak ji popsal U.Ulfkotte), ke které patřístále klesá http://www.novinky.cz/komentare/353377-ocima-sasi-mitrofanova-kdo-chysta-rusky-pristav.html

A tož blbé je, že Spousta lidí věří víc vlastním očím, než očím jakého si potomka emigrantů, či co ten mudrc je.

Sio
Sio
13. 11. 2014 9:27

fajt napsal
ale utrefili to,co …sice do kostela chodí v houfech, ale svému popovi nedaj nic zadarmo, což se o šwejcích říci nedá, největší ateisti na světě a svým neznámým flanďákům darovali zbytek vykradené kokotliny…středověcí jezuité by měli z dnešních čechů upřímnou radost. ..)

To ani nevím, co utrefili. Církevní restituce byla krádež proti vůli většiny národa a dříve nebo později to ještě bude mít dohru a následky. Jejich vatikánský pop už všechno má, přesto si myslím, že i z lakomých Poláků vycedí ještě, co se dá.

Béda
13. 11. 2014 9:57

Vzkaz tradičním médiím: zabalte to Bohumil Kartous
http://www.blisty.cz/art/75447.html

Alice
Alice
13. 11. 2014 11:57

Jogin – k tomu druhému odkazu – považuji za skandální, že veřejnoprávní televize (on i veřejnoprávní rozhlas, denně posloucháme jejich „pozvánky“) se angažuje a možná i pomáhá organizovat akci proti přímo zvolenému prezidentovi. I kdyby přišli všichni „pražáci“, proti zbytku republiky je to zlomek. Zvlášť, když všichni víme, jaký „výkvět“ to je. Ne Zeman, ale naše veřejnoprávní média, která si platíme, republiku rozdělují. O stotisícových demonstracích z celé republiky se nezmiňovali, nebo jen okrajově a posměšně, sami si dělají akci proti prezidentovi za pomoci média, které jim nepatří. Sio – je mi strašně líto, že si Vaše ocenění ale vůbec… Číst vice »

fajt
fajt
13. 11. 2014 14:35

Sio napsal To ani nevím, co utrefili. Církevní restituce byla krádež proti vůli většiny národa a dříve nebo později to ještě bude mít dohru a následky. Jejich vatikánský pop už všechno má, přesto si myslím, že i z lakomých Poláků vycedí ještě, co se dá. mno, v prvé řadě docela trefně pojmenovali tunajše domorodce ( ale rozumím vašemu nedodajstvu) – a že vy čerpáte informace o pšoncích z českých medií a tak trochu jim po českém způsobu i věříte ( na každém šprochu atd., atd. ..), tady bych taky doporučil poznávací zájezd do rzeczipospolitej ( a trochu od hranic, páč… Číst vice »

fajt
fajt
13. 11. 2014 15:05

a sranda – dnes jsem měl pokec s místním pokorným daňovým poplatníkem a otrokem kalouskova finančního diletanství, které ani po mnoha měsících Hurvajz nedokázal udolat – prý mu poslali Lékaři bez hranic nějaký padarok ( nejdříve se to bál otevřít, páč měl strach, že mu poslali ebolu), po otevření baculaté obálky na něj vypadla emoční propaganda a vydírání za kterou by se nemuseli stydět ani pracovníci lidovek- přispěj a nebo svět nemocných a slabých zhyne – jako by pouze jeho příspěvek zachránil všechny oběti amerického státního terorismu a korporačních praktik, které jsou někdy horší vojenského masakru – a tak se… Číst vice »